Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(-ciute- @ 2008 08 22, 11:22)
Trečią mėn priaugo 300 g verysad.gif  (pirmą ir antrą po 800 g), liepė damaitinti, bet mano mažoji nenorėjo, tai maitinau pati 2 savaites ir vėl ėjomsvertis + 160 g verysad.gif , po savaitės dar + 60 g verysad.gif .

Man irgi atrodo, jog svorio priaugat normaliai, tad gal kuri laika neklausyk pasaliniu, o daryk taip, kaip sirdute sako mirksiukas.gif Svarbu, jog pati negalvotum, kad pienelio mazai ar jis netinkamas!! Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Maitink drąsiai, jei koks persišaldymas - ir paracetamolio galima išgert. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 22, 13:36)
Normlaus prieaugis - reikia visą prieaugį sudėt ir dalint iš mėn skaičiaus, jei gaunasi daugiau nei 500g per mėn - puiku  thumbup.gif
800+800+300/3mėn --- 633g NORMA.

g.gif per 3sav 220g. O keik laiko žindai iš vieno krūties? reikia bent 20min, nes tik tada pradeda ištraukti riebųjį pienuką.
Gali prieš maitindama truputį nutraukti, tada iškart bėgs riebesnis  4u.gif

Na, nenori vaikas sintetikos - reiškia nenori. Protingas vaikas auga 4u.gif
Viskas normalu. maiitnk taip ir toliau. tik ilgiau duok žįsti veiną krūtį - jei pamaitinai ir tą pačia valandą vėl duosi - duok tą pačią, iš kurios maitinai. Gal padės gauti trištesnio peinelio.

NE S Ą M O N Ė. Visiška nesąmonė, jei gali - paprašyk neskambinti ir tavęs nenervuoti. Jei gali - tegul padeda, atvažiuoja indų suplaut ar sriubos tau išvirt, jei negali - tada tegul nekenkia savo kalbom.

Nėra SM (arba aš nežinau), tai yra homoepatinis vaistinis preparatas, todėl visą info turi suteikti vaistinėje arba homoepatas gydytojas  4u.gif


Ačiū 4u.gif , bandysiu kapstytis, bet kai toks spaudimas "iš aplinkos" tai net nežinau kaip bus verysad.gif Ryt vėl eisiu pas gydytoją, tada parašysiu kaip sekasi
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 08 22, 11:53)
Ačiū 4u.gif , bandysiu kapstytis, bet kai toks spaudimas "iš aplinkos" tai net nežinau kaip bus verysad.gif Ryt vėl eisiu pas gydytoją, tada parašysiu kaip sekasi

Stenkis i ta spaudima kuo maziau demesio kreipti... Zinau, jog tai nera lengva, bet geriausiai savo zmogiuku gali pasirupinti tik tu.
Atsakyti
na atejau pasidziaugt kaip mes paaugom. Arijus + 900, Nojus + 1 kg 200 gr smile.gif
o ugio nezinau keik papaugom,nes nepamenu kiek buvo pries menesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 22, 13:36)
O keik laiko žindai iš vieno krūties? reikia bent 20min, nes tik tada pradeda ištraukti riebųjį pienuką.
Gali prieš maitindama truputį nutraukti, tada iškart bėgs riebesnis  4u.gif




Dar norėjau paklausti, o ką daryti jei mano mažoji niekaip nenori žysti tų 20 min? Pažinda truputį nu kokias 10 min ir pyksta, aš siūlau - o ji vis vien pyksta: spardosi, muistosi, sunku net išlaikyti. Jei siūlau vėl po kokios 30 min, pažinda maksimum 5 min ir vėl pyksta ir ranką graužia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 22 rugpjūčio 2008 - 13:16
QUOTE(-ciute- @ 2008 08 22, 10:40)
Norėjau paklausti dėl tų homeopatinių žirniukų, kur apie juos galima būtų pasiskaityti ar nusipirkti ir kaip vartoti, nes maniškė irgi jau antras mėnuo labai mažai auga, o mišinuko irgi griežtai atsisako.


Aha, man irgi labai įdomu apie tuos žirniukus, kur būtų galima pasiskaityt info apie juos, kas jau naudojęs ir pan.
Bandau ieškot visokių būdų ir priemonių, nes sumažėjo pienuko.. verysad.gif Taip noriu pati maitinti mažių wub.gif wub.gif
Tiesa, dar prisiminiau yra toks Apilakas (bičių pienelis), jis irgi skatina laktaciją, reiktų dar tą pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 19, 21:37)
O seniai tęsiasi šitas 'alkanumo' periodas?
man asmeniškai panašu į MP krizę, kuri turėtų išsipresti labai paparastai - 3-7d ištisinio (tikrąją ta žodžio prasme group.gif: ) žindymo, o paskui susireguliuoja pasiūla/paklausa ir vėl ramu.
Iki kitos krizės  tongue.gif
O vat kai gauna mišinio ar kitų skysčių - tas reikiamas pienelio kiekis 'nuvagiamas' iš ateinančių žindymų ir ta situacija tęsiasi.
Aš Tavo vietoje užsisakyčiau krūvą maisto/vandens tiesiai į lovą, užsimerkčiau prieš nevalytas dulkes ir bent 3d tik žindyčiau, žindyčiau kiek tam vaikeliui norisi.
Turėtų praeiti  mirksiukas.gif


Žinau, kad reikia kuo daugiau žindyti, bet kaip tai padaryt, kai jis tik trumpai patraukia, nes labao mažai bėga pienuko, ir tada spjauna krūtį... verysad.gif
Atsakyti
Stai ir man prireike jusu ,mamytes, patirties bei palaikymo. Mazei 3men ir 2 savaites, maitinu tik MP. Menkiausio vjelio uztenka tam kad perpustu. Bet as ne del to rasau.
Kazkaip kelias dienas pradejo suktis galva rytais ir siaip visa laika miego noriu, priskaiciau kad tai nuo to kad isseko organizmas nuo maitinimo unsure.gif
Zinau kad pati kalta, vitaminu reguliariai negeriu ir mitybos neziuriu visai, sveriu maziau nei pries nestuma (nors tuo patenkinta biggrin.gif ) Bet valgau visoki bruda - desreles, kepta maista, arba visai koki sumustini vos ne per visa diena, 23 val kokio sokolado, nes jau valgyti noriu. Vakar pica, o mazei po to pilvuka skaudejo... Labai sunku visa laika gaminti valgyti, nemegstu to, o i kavines visalaik eiti irgi biudzetas neleidzia.
Vienu zodziu pati suprantu ka netaip darau, bet labai reikia kad ir jus mane paprotintumet, ka nors pasiulytumet, nuteiktumet pozityviai... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 08 23, 10:27)
Stai ir man prireike jusu ,mamytes, patirties bei palaikymo. Mazei 3men ir 2 savaites, maitinu tik MP. Menkiausio vjelio uztenka tam kad perpustu. Bet as ne del to rasau.
Kazkaip kelias dienas pradejo suktis galva rytais ir siaip visa laika miego noriu, priskaiciau kad tai nuo to kad isseko organizmas nuo maitinimo  unsure.gif
Zinau kad pati kalta, vitaminu reguliariai negeriu ir mitybos neziuriu visai, sveriu maziau nei pries nestuma (nors tuo patenkinta  biggrin.gif ) Bet valgau visoki bruda - desreles, kepta maista, arba visai koki sumustini vos ne per visa diena, 23 val kokio sokolado, nes jau valgyti noriu. Vakar pica, o mazei po to pilvuka skaudejo... Labai sunku visa laika gaminti valgyti, nemegstu to, o i kavines visalaik eiti irgi biudzetas neleidzia.
Vienu zodziu pati suprantu ka netaip darau, bet labai reikia kad ir jus mane paprotintumet, ka nors pasiulytumet, nuteiktumet pozityviai...  sad.gif

Ne nuo maitinimo išseko organizmas, o nuo netinkamos mitybos ir gyvenimo būdo.
Jei yra kas padeda, prašyk pagalbos: kad leistų išsimiegoti, kad pagamintų valgyti arba kad pati galėtum ramiai pasigaminti. Nereikia būti dideliu kulinaru, kad pasigamintum sveiko maisto. Nusipirk gabalą mėsos, vištienos ir išsivirk sriubos. Ir šilto gero maisto gausi, ir virtą mėsytę antram sukaposi su pomidoru ar agurku. Griekas tokiu metų laiku nepasinaudoti šviežiomis daržovėmis... nono.gif O užtruksi faktiškai tik daržoves supjaustyti. Lygiai taip pat kokį troškinį gali pasigaminti - sumeti viską į puodą, uždengi ir palieki troškintis.
Jei jau visai laiko nėra, o valgyti norisi, rinkis sveikus užkandžius: šviežius vaisius, daržoves, džiovintus vaisius, riešutus, jogurtą ir pan. Tik visko su saiku.
Nuo tokios mitybos ne tik gali pradėti trūkti pienuko, bet ateityje pačiai atsilieps sveikatai, taip kad susirūpink dabar ir tuojau pat. Įtariu, kad dar ir fiziškai bei psichologiškai esi pervargusi, tad labai svarbu turėti šalia stiprią atramą (vyrą, mamą, draugę), kuri padėtų ir buityje, ir tau pačiai duotų laiko savim pasirūpinti.
Ir nepamiršk gerti skysčių - geriausia, vandens.
4u.gif
Atsakyti
Ode, o mamytes istikruju taip graziai maitinasi? Pusryciai - pietus - vakariene? Suprantu kad daug kam tai yra norma ir kitaip net neisivaizduoja gyvenimo. Bet pati uzaugau seimoj kur maistas yra tai ka pati surandi saldytuve. O dabar pati esu motina ir jokio pavizdzio savo vaikui parodyti negaliu. Tu rasai apie sriuba ir troskini, o man taip sudetingai skamba doh.gif Tikriausiai esu tingine, bet tai jau liecia net mano vaika!....
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 08 23, 11:28)
Ode, o mamytes istikruju taip graziai maitinasi? Pusryciai - pietus - vakariene? Suprantu kad daug kam tai yra norma ir kitaip net neisivaizduoja gyvenimo. Bet pati uzaugau seimoj kur maistas yra tai ka pati surandi saldytuve. O dabar pati esu motina ir jokio pavizdzio savo vaikui parodyti negaliu. Tu rasai apie sriuba ir troskini, o man taip sudetingai skamba  doh.gif  Tikriausiai esu tingine, bet tai jau liecia net mano vaika!....

Oi, yra mamyčių, kurios keturis kartus dienoj karštus patiekalus gamina kiekvienam šeimos nariui atskirai. Betgi kiekvienam savo. 4u.gif
Aš irgi tinginė. biggrin.gif Ir tik visai neseniai sužinojau, kad skanią sriubą išvirti visai nesunku. hihihi.gif Tarp mūsų skritumas tik tas, kad pas mus šeimoje būtinai būdavo šilti pusryčiai ir sriuba per pietus. Čia tokį toną mano mama uždavė ir aš iš paskutiniųjų stengiuosi jo laikytis, nes pritariu, kad tai yra labai svarbu. (tiesa, sriubą numuilinu kartais, bet būtinai kažkas šilto būna)
Turiu draugę, kuri tekėdama vyrui pareiškė, kad negamins, nes nenori ir nemoka. Ir dukrai gimus dantis sukandus tas sriubas verda.
Na juokas juokais, bet, mano akimis, vardan judviejų sveikatos gali tekti peržengti per save. smile.gif O kol nepabandysi - nesužinosi, kaip tai yra paprasta. Galiu punkčiukais surašyti, kaip tas daroma - nustebsi. wink.gif Ryte išsivirk greitos košės.
Tik nekaltink savęs ir neįsivaryk depresijos. Tavo dėmesys ir prioritetai kitur ir tai normalu. Truputi pakoregavus dienotvarkę, viskas atsistos į savo vietas. 4u.gif
Atsakyti