Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(ast_alaus @ 2008 08 20, 21:22)
biggrin.gif

Tu tikrai saunuole!  4u.gif

As maniau zindysiu  dar ilgai, bert Mazajam maziau reikia, be to labai jau to pienelio sumazejo dabar, tai ir nezinau kaip bus.  ax.gif

blush2.gif Ačiū. nėr čia ko ax.gif

Na, tai irgi puiku - jei mažasis savanoriškai pereina į kitą etapą, tai thumbup.gif
Yra kas pavydėtų tokio rezultato. O kad pačiai dar bus įvairių emocijų - irgi natūralu, jūs ilgą kelią jau nuėjot thumbup.gif
QUOTE(xeditux @ 2008 08 20, 22:23)
J.E. Aistė&Julijonas, o tu maitinai ir per visa nestuma? Nes kazkuriam neseniai zurnale skaiciua, kad patariama tik iki 20 sav. Veliau tipo gali issaukti prieslaikini gimdyma  g.gif
As dar kaip tik galvojau, kad reiks nujunkyti ir tik tada bandyti pastoti.....

Taip, maitinau per visą, likus kelioms val iki mažosios gimimo.
Teorija sako, kad iki 20sav gimda neturi reaguoti visiškai į išsiskiriantį oksitociną. O esą vėliau g.gif įvairiai. Tad jei nėra susitraukimų, neteplioja ir jokių kitų gresiančio gimdymo požymių, mama gerai maitinas ir jaučiasi sveika; būsimasis vaikelis priauga pakankamai svorio - galima tęsti ir toliau.
Bet taip nutinka ne visoms, tad ne visais atvejais galima žindyti nėštukei.
Todėl mano asmeninis patarimas - jei vaikelį planuojate (netaikau Jums asmeniškai, bendrai kalbu), geriau jį susiplanuoti tada, kai vyresnėliui jau bus nebegaila neduoti MP, jei to reikėtų vardan naujos būklės 4u.gif
aišku, su staigmenomis 2.gif būna kaip jau gaunas tongue.gif mirksiukas.gif

O mano asmeniniu atveju (sakau, mano atvejis itin dėkingas) - pagimdžiau 41sav. ir tai per paskutines 14d. išvažinėjom visą Lietuvą, apturėjau 3 fotosesijas, buvom pasiklydę miškuose ir užtrenkę raktelius mašinoj;...... ir tik tada pavyko prikalbinti mažylę išlįst tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 20:46)
pamiegojau naktį dvi val ir dar kartą bandžiau kovot... jau kitaip to negaliu pavadint.. pavyko 2 kartus po 10 min... bet link vakaro vėl prasidėjo.. nusitraukiau jau daugiau pienelio šiandien, dar gal ir pavalgė kiek, bet pasiima tik kai krūtis būna beveik tuščia, ir niekas beveik nebėga.


sveikute, kaip sekas toliau
As irgi pries menesi panasiai kovojau, tik cia mamytes labai padejo, tai siek tiek noriu papasakot,kas man padejo. Mes irgi per tris savaites tik atstatem savo svori, issigandau, puoliau ieskot pagalbos SM.
Dabar antras menuo baigias ir per ta laika jau nuo gimimo svorio priauge esam kilograma, tai jau nemazi pasiekimai, lyginant kad pirma menesi nuo gimimo svorio buvom 200 gr.
Nusipirkau (taip pat SM radau) homeopatiniu zirniuku is homeopatines vaistines laktacijai skatinti- tikrai jauciu jie padeda.
Geriu daug arbatu, pankoliu, hipp arbatos zindyves siaip arbatu
Geriu piena- cia uzsienio medikai rekomenduoja.
Ir po maitinimo nusitraukiu pirno kiek ar yra, nesvarbu kad ir 5ml
Ir labai nepiktnaudziauju, bet isgeriu duonod giros- nuo jos iskart padaugeja pieno, tiesiog jauciu- tik gali pradet pilvuka pust.
as buvau i panika puolus ir misinuko siuliau, bet siuo metu ji grieztai atsisako ir misinuko ir net nutraukto pieno is buteliuko.
Aciu mamytems kurios padejo 4u.gif 4u.gif , jusu moralinis palaikymas buvo ypac svarbus, nes manes niekas nesuprato- ko as kankinuos ir vaika kankinu
Atsakyti
sveikutes ar galima maitinti turint temperaturos? nezinau is kur ji, jokios slogos, gerkles neskauda, po gimdymo 6 dienos, susiuta esu sakau gal koks uzdegimas? temp 37 su trupuciu. labai buciau dekinga uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2008 08 21, 17:05)
sveikutes ar galima maitinti turint temperaturos? nezinau is kur ji, jokios slogos, gerkles neskauda, po gimdymo 6 dienos, susiuta esu sakau gal koks uzdegimas? temp 37 su trupuciu. labai buciau dekinga uz ats  4u.gif

Galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 08 21, 18:12)

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2008 08 21, 16:05)
sveikutes ar galima maitinti turint temperaturos? nezinau is kur ji, jokios slogos, gerkles neskauda, po gimdymo 6 dienos, susiuta esu sakau gal koks uzdegimas? temp 37 su trupuciu. labai buciau dekinga uz ats  4u.gif

Ir butina!
Temperatura praejus kelioms dienoms po gimdymo nera retas atvejis, greiciausiai nieko rimta. Sveikatytes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 22:27)
Na, tai irgi puiku - jei mažasis savanoriškai pereina į kitą etapą, tai  thumbup.gif

As vis tikiuosi to...nors visdar kartais prireikia, bet jauciu, kad ne tiek pienelio (kuris 'senka'), kiek to iprasto artumo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2008 08 21, 16:05)
sveikutes ar galima maitinti turint temperaturos? nezinau is kur ji, jokios slogos, gerkles neskauda, po gimdymo 6 dienos, susiuta esu sakau gal koks uzdegimas? temp 37 su trupuciu. labai buciau dekinga uz ats  4u.gif

Dar ji gali būti didesnė jei matuoji pažastyje. Kažkur skaičiau patarimą žindančioms matuotis pvz. kirkšnyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 08 21, 08:52)
sveikute, kaip sekas toliau
As irgi pries menesi panasiai kovojau, tik cia mamytes labai padejo, tai siek tiek noriu papasakot,kas man padejo. Mes irgi per tris savaites tik atstatem savo svori, issigandau, puoliau ieskot pagalbos SM.
Dabar antras menuo baigias ir per ta laika jau nuo gimimo svorio priauge esam kilograma, tai jau nemazi pasiekimai, lyginant kad pirma menesi nuo gimimo svorio buvom 200 gr.
Nusipirkau (taip pat SM radau) homeopatiniu zirniuku is homeopatines vaistines laktacijai skatinti- tikrai jauciu jie padeda.
Geriu daug arbatu, pankoliu, hipp arbatos zindyves siaip arbatu
Geriu piena- cia uzsienio medikai rekomenduoja.
Ir po maitinimo nusitraukiu pirno kiek ar yra, nesvarbu kad ir 5ml
Ir labai nepiktnaudziauju, bet isgeriu duonod giros- nuo jos iskart padaugeja pieno, tiesiog jauciu- tik gali pradet pilvuka pust.
as buvau i panika puolus ir misinuko siuliau, bet siuo metu ji grieztai atsisako ir misinuko ir net nutraukto pieno is buteliuko.
Aciu mamytems kurios padejo  4u.gif  4u.gif , jusu moralinis palaikymas buvo ypac svarbus, nes manes niekas nesuprato- ko as kankinuos ir vaika kankinu


Norėjau paklausti dėl tų homeopatinių žirniukų, kur apie juos galima būtų pasiskaityti ar nusipirkti ir kaip vartoti, nes maniškė irgi jau antras mėnuo labai mažai auga, o mišinuko irgi griežtai atsisako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 22 rugpjūčio 2008 - 10:41
QUOTE(-ciute- @ 2008 08 22, 11:40)
Norėjau paklausti dėl tų homeopatinių žirniukų, kur apie juos galima būtų pasiskaityti ar nusipirkti ir kaip vartoti, nes maniškė irgi jau antras mėnuo labai mažai auga, o mišinuko irgi griežtai atsisako.

O kiek gramų yra tas mažai priauga? kokio svorio gimė ir kiek sveria dabar?

Kaune yra homeopatijos "Muziejaus" vaistinė, ten gamina daug homeopatinių preparatų. Taip pat "Homeopatinis preparatas laktacijai gerinti"
Ten ir pasakys, kaip vartoti 4u.gif
linkas
daugiau čia
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 22, 12:55)
O kiek gramų yra tas mažai priauga? kokio svorio gimė ir kiek sveria dabar?

Kaune yra homeopatijos "Muziejaus" vaistinė, ten gamina daug homeopatinių preparatų. Taip pat "Homeopatinis preparatas laktacijai gerinti"
Ten ir pasakys, kaip vartoti  4u.gif
linkas
daugiau čia


Trečią mėn priaugo 300 g verysad.gif (pirmą ir antrą po 800 g), liepė damaitinti, bet mano mažoji nenorėjo, tai maitinau pati 2 savaites ir vėl ėjomsvertis + 160 g verysad.gif , po savaitės dar + 60 g verysad.gif . Visvien liepė damaitinti, bet ji vis vien sjauna, rėkia atpila. Išbandžiau gal 5 mišinukų variantus. Dabar maitinu "NON STOP", bet tas jai nevisada patinka, tai visvien darau 30 min pertraukas. Šlapinosi visada normaliai, o tuštinasi retokai, kas 3-4 dienos, bet dabar lyg ir dažniau, "tuštinimosi" turinys normoje.
Va ką tik mama paskambino ir sunervavo (o tai padaryti labai lengva), kad "mano pienas nemaistingas" verysad.gif
O kur SM galima pasiskaityti apie tuos homeopatinius žirniukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 22 rugpjūčio 2008 - 11:23
QUOTE(-ciute- @ 2008 08 22, 12:22)
Trečią mėn priaugo 300 g verysad.gif  (pirmą ir antrą po 800 g).

tai maitinau pati 2 savaites ir vėl ėjomsvertis + 160 g verysad.gif , po savaitės dar + 60 g verysad.gif .
Visvien liepė damaitinti, bet ji vis vien sjauna, rėkia atpila. Išbandžiau gal 5 mišinukų variantus. Dabar maitinu "NON STOP", bet tas jai nevisada patinka, tai visvien darau 30 min pertraukas. Šlapinosi visada normaliai, o tuštinasi retokai, kas 3-4 dienos, bet dabar lyg ir dažniau, "tuštinimosi" turinys normoje.

Va ką tik mama paskambino ir sunervavo (o tai padaryti labai lengva), kad "mano pienas nemaistingas"  verysad.gif
O kur SM galima pasiskaityti apie tuos homeopatinius žirniukus.

Normlaus prieaugis - reikia visą prieaugį sudėt ir dalint iš mėn skaičiaus, jei gaunasi daugiau nei 500g per mėn - puiku thumbup.gif
800+800+300/3mėn --- 633g NORMA.

g.gif per 3sav 220g. O keik laiko žindai iš vieno krūties? reikia bent 20min, nes tik tada pradeda ištraukti riebųjį pienuką.
Gali prieš maitindama truputį nutraukti, tada iškart bėgs riebesnis 4u.gif

Na, nenori vaikas sintetikos - reiškia nenori. Protingas vaikas auga 4u.gif
Viskas normalu. maiitnk taip ir toliau. tik ilgiau duok žįsti veiną krūtį - jei pamaitinai ir tą pačia valandą vėl duosi - duok tą pačią, iš kurios maitinai. Gal padės gauti trištesnio peinelio.

NE S Ą M O N Ė. Visiška nesąmonė, jei gali - paprašyk neskambinti ir tavęs nenervuoti. Jei gali - tegul padeda, atvažiuoja indų suplaut ar sriubos tau išvirt, jei negali - tada tegul nekenkia savo kalbom.

Nėra SM (arba aš nežinau), tai yra homoepatinis vaistinis preparatas, todėl visą info turi suteikti vaistinėje arba homoepatas gydytojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2008 08 21, 17:05)
sveikutes ar galima maitinti turint temperaturos? nezinau is kur ji, jokios slogos, gerkles neskauda, po gimdymo 6 dienos, susiuta esu sakau gal koks uzdegimas? temp 37 su trupuciu. labai buciau dekinga uz ats  4u.gif

man iki 39 temp gydytojai leido mirksiukas.gif
Atsakyti