Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 02:57)
viskas nebegaliu... tikrai.. dabar tik pabandau taip paverst į žindymo pozą iškart klyksmas, bandžiau miegančiam įsiųlyt iškart klyksmas ir prasibudina... nzn kiek taip bus gerai, bet jei nors kiek pienuko padaugės tai nusitraukinėsiu ir duosiu kol bus tikrai jau 5 paras be miego tiek aš tiek jis, jau iš akyčių jo išskaityt pradedu kiek gali mane kankint mamyte... smerkit kiek norit niu negaliu aš taip savo vaikučio kankint...


Labai užjaučiu, kad taip vargsti console.gif O kaip tavo vaikučio nosytė - neužsikišus? Manasis mažiukas irgi verkdavo paguldytas, nes negalėdavo normaliai kvėpuot. Dar padėdavo žindymas stovint ir siūbuojant jį.
Aišku, kai jau tokia prasta situacija ir didelis nuovargis, manau, padėtų, mišinukų pavartojimas. O atgavus jėgas, jei norėsi, tikrai atsikovosi maitinimą krūtimi bigsmile.gif
Atsakyti
pamiegojau naktį dvi val ir dar kartą bandžiau kovot... jau kitaip to negaliu pavadint.. pavyko 2 kartus po 10 min... bet link vakaro vėl prasidėjo.. nusitraukiau jau daugiau pienelio šiandien, dar gal ir pavalgė kiek, bet pasiima tik kai krūtis būna beveik tuščia, ir niekas beveik nebėga.
nesuprantu kaip toks mažiukas gali taip ilgai visai nesnaidęs išbūt nei akių nesumerkė nuo 10 iki dabar.. kaip ant rankų taip po kelių min klykia, bet šiek tiek aprimo, kai išėjo, pagyriau, net šyptelėjo. bet vistiek čia kažkas ne taip, netikiu, kad normalu, kad vaikas nemiegojęs klykiantis ir jam čia sveikiau.. bet kokiu atveju netikiu, kad dar ilgai atsilaikysiu, jaučiu greitai iš jūsų gretų pasitrauksiu.. visos draugės aplink.. nei viena savo pienu nemaitino ir nieko.. nei tie vaikai serga nei ką.. ir jau nepykit, betto mano pasiryžimo lieka vis mažiau ir maitinimo iki 3 o juo labiau iki 8 metų tai išvis nesuprantu..
ačiū už palaikymą, bet kažkaip pradedu galvot, kad šitas dalykas pradėjo prasilenkti su mano įsitikinimais... gal dabar esu per daug pavargus, bet kvailai pradėjo skaitytis tos mintys reikia prakentėt... man širdis plyšta, kad mano mažylis taip verkia, juk tai akivaizdu kad jam blogai tai koks jau čia gėris.. per mėn priaugom vos 200 gr. taip kad... gana... smerkit mane kiek norit visvien pasiduodu:) nusitrauksiu kiek bus tą pienuką, bet jo jau nebekankinsiu:)
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 20:46)
gal dabar esu per daug pavargus...
man širdis plyšta, kad mano mažylis taip verkia, juk tai akivaizdu kad jam blogai tai koks jau čia gėris.. per mėn priaugom vos 200 gr. taip kad... gana... smerkit mane kiek norit visvien pasiduodu:) nusitrauksiu kiek bus tą pienuką, bet jo jau nebekankinsiu:)

Labai gerai suprantu, ką sakai ir kaip jauties pavargus.
Kai jauti, akd mažyliui negera - niekas pasauly nebemiela. friends.gif

Dabar svarbiausiai, kad pailsėtum pati ir kad mažyliui pradėtų augti svoris šiek tiek sparčiau.
O jei norėsi - paskui galėsi spręsti dėl žindymo, mokymo, nutraukinėjimo.....

Aš Tavo vietoje, jei dar nori kažką truputį daryti - nutraukinėčiau, keik traukiasi, maitinčiau iš taurelės ar šaukšteliu (arba net iš buteliuko su 0-1 siliconiniu žinduku). Jei ima krūtį nors naktį - bandyčiau.
Pagirčiau ir save ir mažylį už tai.
O primaitinimas mišinėliu šiuo atveju būtinas 4u.gif Po kiekvieno maitinimo jam reikėtų siūlyti porcijytę maisto - keik reikės, tiek pasisotins.

ir prašyčiausi svertis po kokios savaitėlės, paskui dar kartą - kad matytųsi, kaip auga.

Papildyta:
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 20:46)
smerkit mane kiek norit visvien pasiduodu:)

ir jau nepykit, betto mano pasiryžimo lieka vis mažiau ir maitinimo iki 3 o juo labiau iki 8 metų tai išvis nesuprantu..

console.gif
nuuuu.... o jau smerkti - tai nesulauksi! Tu šitiek stengeisi, esi pati geriausia mama savo vaikeliui. Linki jam tik gero; tad tikrai niekas nesmerks 4u.gif

cool.gif čia ir man taikoma?
tokio amžiaus vaikutį turėdama ir aš taip maniau. paskui viskas pamažu keitėsi - kai matai kaip reikia to pienelio, paskui reikia artumo....
Juk tie grybukai net 1-2 metukų dar tokie mažučiai mirksiukas.gif

O man teko nemažai praeiti, kad galėčiau žindyti. Patikėkit, turėjau daug progų pasiduoti ir niekas nebūtų smerkęs manęs už tai. bet mudu su vyru labai stengėmės, ir dabar tos akimirkos užtai tokios brangios 4u.gif
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 18:54)
aga  biggrin.gif nu bet tu ir saunuole  4u.gif
o tu dvynykems keiti papuli ar kiekviena savo turi?
Papildyta:
o tai tau ka, uztenka pieno??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tongue.gif
nekeičiu - jos jau seniai pasirinko, ir nebesutinka kiton pusėn kraustytis.

Jep, užtenka. cool.gif
Svarbiausia, kad priešininkai vis gąsdina jog mažiausiąją nuskriausiu - nu bet kai gimė 4170g ir 10mėn sveria netoli 11kg. kažkaip nutyli šitą argumentą........
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 20:46)
.. smerkit mane kiek norit visvien pasiduodu:) nusitrauksiu kiek bus tą pienuką, bet jo jau nebekankinsiu:)

mazute, niekas taves nesmerkia, bent jau cia tai tikrai. Tuy tik pati saves nesmerk. Ar su pienuku ar su misinuku - tu esi pati geriausia mamyte savo maziukui.
Bandyk dar, bandyk. Pailsek ir vel bandyk, bet jei nesigaus - negrauzk ir nesmerk saves. Uoj kaip atsimenu su asarom siunciau vyra pirma kart pirkt misinuko, jauciausi bloga mama, nesugebanti nieko, visiska netikele, pykau ant saves ir tt ir pan. ....ir su kokia palaima paskui ji ispyliau kai vaikiukai nevalge smile.gif
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 21:10)
Jep, užtenka.  cool.gif
Svarbiausia, kad priešininkai vis gąsdina jog mažiausiąją nuskriausiu - nu bet kai gimė 4170g ir 10mėn sveria netoli 11kg. kažkaip nutyli šitą argumentą........

o tik siaip idomu - juk pirmom dienom vaikiukui gimus gaminasi priespienis, idomu kaip tavo atveju buvo?
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 20:10)
Svarbiausia, kad priešininkai vis gąsdina jog mažiausiąją nuskriausiu - nu bet kai gimė 4170g ir 10mėn sveria netoli 11kg. kažkaip nutyli šitą argumentą........

biggrin.gif

Tu tikrai saunuole! 4u.gif

As maniau zindysiu dar ilgai, bert Mazajam maziau reikia, be to labai jau to pienelio sumazejo dabar, tai ir nezinau kaip bus. ax.gif
Atsakyti
pykstu ant savęs, kad nieko neišeina.. ir sorry dėl nuomonės apie ilgai maitinamus vaikus nenorėjau įžeist, tik mano nuomonė.. dabar nesmagiai pasijaučiau kažkaip.. na turbūt ilgam palieku jus, nes man kažkaip reikia pabūt su savo mintim...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 20:17)
o tik siaip idomu - juk pirmom dienom vaikiukui gimus gaminasi priespienis, idomu kaip tavo atveju buvo?

Priespienis jau gaminasi dar pries gimstant vaikeliui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 20:23)
na turbūt ilgam palieku jus, nes man kažkaip reikia pabūt su savo mintim...

Visgi...laukiam sugriztant! 4u.gif
Pailsek kuo daugiau, jei tik yra galimybes ir... mintys prasvieses.
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 21:23)
pykstu ant savęs, kad nieko neišeina.. ir sorry dėl nuomonės apie ilgai maitinamus vaikus nenorėjau įžeist, tik mano nuomonė.. dabar nesmagiai pasijaučiau kažkaip.. na turbūt ilgam palieku jus, nes man kažkaip reikia pabūt su savo mintim...

o manai tu cia viena tokia kuriai stogas nuvaziuoja 4u.gif va ne taip senai as cia zliumbiau per visa SM koks gyvenimas blogas kaip viskas uzkniso kaip pavarrgau nieko nenoriu. Zinok visoms visko buna, o cia tave mergytes visda palaikys ir tikrai supras. AS tavo vietoj dar pabuciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 21:23)
pykstu ant savęs, kad nieko neišeina.. ir sorry dėl nuomonės apie ilgai maitinamus vaikus nenorėjau įžeist, tik mano nuomonė.. dabar nesmagiai pasijaučiau kažkaip.. na turbūt ilgam palieku jus, nes man kažkaip reikia pabūt su savo mintim...

tongue.gif baik tu, jei ką - aš nei įsižeidžiau, nei ką friends.gif
Tavo nuomonė labai normali. Ir pasakyta labai gražiai.
nepasakei nei kažko įžeidžiančio, ar skaudaus mirksiukas.gif - būna tiesiog tokių žmonių, kurie puola drabstysis atstovaudami bet kokią nuomonę. Vat jų nei tau, nei man linkiu nesutikti mirksiukas.gif

rimtai, man tik noris Tave apkabinti, paguosti ir palinkėti, akd viskas bus gerai judviems.
ir netgi ne taip svarbu, kiek maitinai, ar maitinsi 4u.gif

Ilgam neišeik - SM rasi palaikymą visais kalusimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 08 20, 21:25)
Priespienis jau gaminasi dar pries gimstant vaikeliui  mirksiukas.gif

taigi zinau, tik man idomu kaip buna kai vienas vaikiukas maitinamas pienuku o kitas jau ruosiasi gimti. Kas ten tada kaip gaminasi? Cia tik siaip smalsu.
Papildyta:
mano mama prikibo prie manes - liepe pasiklaust daktares ar tikrai nereikia daugiau nieko vaikams duoti, nu ji niekaip negali patiket kad tooookie vyrai gali pasisotint tik mamytes pienuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif keista man siaip, nes mane tai ji iki kokiu 8 men tik MP maitino, nes niekaip nevalgydavau jokiu kosyciu ar pan.
Na musu tetukas tai kai tik nusisuku jau ir isika koki obuoliuka leliukams palaizyt, o tie laizo patenkinti ir juokiasi juokiasi smile.gif ai, vistiek grauzia pirstus, zaisliukus ir tt , tegu laizo ir obuoliuka, ekologiskas gi, is kaimo. Nors daviau morkytes palaizyt tai nesusidomejo, be skonio matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 21:33)
o manai tu cia viena tokia kuriai stogas nuvaziuoja  4u.gif va ne taip senai as cia zliumbiau per visa SM koks gyvenimas blogas kaip viskas uzkniso kaip pavarrgau nieko nenoriu. Zinok visoms visko buna

drinks_cheers.gif
ir man būna sunkių akimirkų, atrodo kai viskas juoda juoda.
O jei kas bando pasakyt, kaip BUS smagu rytoj, norisi tik taburete per galvą užvažiuot. cool.gif
Dažniausiai praeidavo tie periodai. Ypač pamiegojus nors kelias val nepertraukiamai mirksiukas.gif
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 21:17)
o tik siaip idomu - juk pirmom dienom vaikiukui gimus gaminasi priespienis, idomu kaip tavo atveju buvo?

manau, kad taip pat.
Tiesiog vioetoj 5min prakabodavo net 30min, kad tik užsitikrintų gamybą ir didesnį kiekį.
Atsakyti
J.E. Aistė&Julijonas, o tu maitinai ir per visa nestuma? Nes kazkuriam neseniai zurnale skaiciua, kad patariama tik iki 20 sav. Veliau tipo gali issaukti prieslaikini gimdyma g.gif
As dar kaip tik galvojau, kad reiks nujunkyti ir tik tada bandyti pastoti.....
Atsakyti