Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(jepsius @ 2008 08 20, 07:54)
o tavo jau dickiai, mano vienas tiek dar nesveria  mirksiukas.gif pirmadieni ejom skiepo tai buvo 5370g (cia 2men ir 1 savaite)
Papildyta:
pasibedavojau vakar, tai mano mazius kaip tik ismiegojo net 6val vienu ypu, kas atsitiko pirma karta ir nakti atsibudau vel su pilna krutine, pacepsejo is vienos ir luzo, ryte dabaige is kitos... tik aisku gaila, kad reikia tokio ilgo tarpo pienukui prisigaminti (net 6h), nes diena jis nori daugiau ir dazniau... dabar reiks bandyt sita rebusa issprest, ale nzn kaip  doh.gif  g.gif

nu kaip dickiai, jiems gi jau trys menesiukai bus sestadieni si smile.gif tai as nezinau , mazasis jei vel priaugo apie kilograma tai svers apie 5500, o dickis jau apie 6, ziuresim kaip ten bus smile.gif
pilnos krutys ir man buna jei susidaro ilgesne pertrauka (3-4 val) jau net su tokiais skausmingais guziukais. BEt jei krutys tau neatrodo pilnos tai dar nereiskia kad neuztenka pienuko. Tikrai pati tuo ne karta isitikinau. Diena pas mane niekada nebuna pilnos taip kad net skaudetu, bet vaikiukai pazinda pazinda ir ramus, reisk uztenka. O kartais buna neramus, zinda ir zinda, jau atrodo ten nieko neber, bet paspaudziu - bega pienukas ciurkslem smile.gif reisk yra, tada ieskau kitos neramumo priezasties...va siandien vel turbut bus neramus nes vel karstis jauciu kaip kyla lauke.....
Atsakyti
na dabar paklausiu jau ne apie zindyma, bet vistiek cia daug protingu mamyciu, gal nesupyksit uz ne i tema klausima:

mano leliai laaabai nemegsta but lauke...jiems tai vejukas pucia tai saule per ryskiai sviecia...tik i lauka ir dudos...ka daryt? as tai pergyvenu, nes gi vaikams reik lauke but...bet ir rekdyt nesinori....
Papildyta:
ir dar paklausiu, jau apie zindyma - kas maitinat dvynukus - ar kiekvienas vaikutis turi savo papuli ar keiciat? as tai keiciu dienos metu, vienam tai is vieno tai is kito duodu, o kaip reikia tai ir nezinau....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 10:06)
mano leliai laaabai nemegsta but lauke...jiems tai vejukas pucia tai saule per ryskiai sviecia...tik i lauka ir dudos...ka daryt? as tai pergyvenu, nes gi vaikams reik lauke but...bet ir rekdyt nesinori....
Papildyta:
ir dar paklausiu, jau apie zindyma - kas maitinat dvynukus - ar kiekvienas vaikutis turi savo papuli ar keiciat? as tai keiciu dienos metu, vienam tai is vieno tai is kito duodu, o kaip reikia tai ir nezinau....

g.gif neįsivaizduoju, mano visos mėgo lauką. O tokios mažos, tai išmiegodavo po 3val be problemų tik lauke, tai man būdavo tikras atokvėpis.
g.gif o kaip su taviškiais - sunku patart ką blush2.gif
--------------------
Aš keisdavau po kelis kartus per dieną.
Mano viena krūtis geresnė buvo - tai kad nebūtų skriaudos, mainydavau.
o kažkur nuo metukų, kai jau pačios priropodavo į kurią nori pusę - tai pasidalino pačios, ir dabar nebandyk keisti - prasideda ginčai "čia mano vieta!" tongue.gif
Atsakyti
Mano mazei 5 menesiukai bus sekmadieni, maitinu savo pieniuku, krutines niekada nebuvo kietos, visad galvojau, kad turiu mazai pieniuko, svoris auga po biski, po 500-400 g. per men. anksciau labai ilgai traukdavo papuka, tai viena, tai kita, o dabar vos 10 min patraukia, bet mazyle rami. Ir nezinau ar jau uztenka ar jau bandyti primaitinti, visi spaudzia mane, kad jau pradeciau virti koseles, bulve, morka.
p.s. kai buvo menuo laiko, ji ir daznai rekdavo tai dedavau degtines kompresiukus ant pilvuko (mane sesele pamoke), as ispradziu bijojau kad nenugriauztu pilvuko degtine, bet viskas buvo ok. ir pries kiekviena maitininima davinejau espumizana ir padejo. ax.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
filmikas apie tai kaip mamyte maitina vaikus 8 metu. Idomu jusu nuomone, ka galvojat, kada reiktu jau nutraukt, ar laukt kol vaikas pats atsisakys?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 13:33)
http://www.youtube.c...feature=related
filmikas apie tai kaip mamyte maitina vaikus 8 metu. Idomu jusu nuomone, ka galvojat, kada reiktu jau nutraukt, ar laukt kol vaikas pats atsisakys?

biggrin.gif Gal kai bus 16m. irgi maitins,jei mama nores.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 20 rugpjūčio 2008 - 11:53
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 12:33)
http://www.youtube.c...feature=related
filmikas apie tai kaip mamyte maitina vaikus 8 metu. Idomu jusu nuomone, ka galvojat, kada reiktu jau nutraukt, ar laukt kol vaikas pats atsisakys?



Net nebaigiau ziuret sio filmuko, uzteko pradzios, nepatinka man ta ideja tokius didelius vaikus maitinti krutine, kazkokia nesamone schmoll.gif As myliu savo vaika, maitinu savo pienu, ir manau maximum iki metu maitinsiu, jeigu tik pieno bus. Bet kad toki atsiprasant "arkli" maitinti krutimi, tai jokiais budais, tikrai nekaip atrodo g.gif
Be to, pataisykit jei klystu, turbut jau tokiame amziuje (8m.) sioks toks lytinis svietimas turi prasideti po truputi, tai manau maitinimas krutimi tikrai netinkamas elgesys tokiame amziuje g.gif
Atsakyti
nu tai vat ir velnias zino...as tai manau akd iki 3 metuku maitinsiu jei tik galesiu, o paskui...na jei 16 dar prasys papulio jau itarsiu istvirkima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 14:45)
nu tai vat ir velnias zino...as tai manau akd iki 3 metuku maitinsiu jei tik galesiu, o paskui...na jei 16 dar prasys papulio jau itarsiu istvirkima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
na, jau 18 tai gal nebeprašys- juk stos į aukštąją, išvažiuos mokytis, jau bus galima ir sūrelį įdėt lotuliukas.gif

O jei rimtai - aš su dvynukėm iš pradžių galvojai, akd tik ištempčiau iki 4-6 mėn, o jei seksis - nors iki metukų kad pamaitinčiau. O jau tada galvojau - tokių didelių nieks nebežindo.
Kai sulaukiau 1m gimtadienio, sakiau - nu gerai, PSO rekomenduoja žindyt iki 2m, o tada nujunkyt. Puiku, man tinka, jom tinka - tai ir darysim.
Dabar galvoju - gal jau 3m ir galima rišti rolleyes.gif (įdomu, ką patys žindukliai tokio mažiaus galvoja g.gif )
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 15:52)
lotuliukas.gif
na, jau 18 tai gal nebeprašys- juk stos į aukštąją, išvažiuos mokytis, jau bus galima ir sūrelį įdėt  lotuliukas.gif

O jei rimtai - aš su dvynukėm iš pradžių galvojai, akd tik ištempčiau iki 4-6 mėn, o jei seksis - nors iki metukų kad pamaitinčiau. O jau tada galvojau - tokių didelių nieks nebežindo.
Kai sulaukiau 1m gimtadienio, sakiau - nu gerai, PSO rekomenduoja žindyt iki 2m, o tada nujunkyt. Puiku, man tinka, jom tinka - tai ir darysim.
Dabar galvoju - gal jau 3m  ir galima rišti  rolleyes.gif (įdomu, ką patys žindukliai tokio mažiaus galvoja  g.gif )

o tai tu nori pasakyt zindai visas tris?? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 20 rugpjūčio 2008 - 16:53
QUOTE(AusraR @ 2008 08 20, 17:52)
o tai tu nori pasakyt zindai visas tris?? blink.gif

ax.gif Aga.
Nustebai?
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 18:42)
ax.gif Aga.
Nustebai?

aga biggrin.gif nu bet tu ir saunuole 4u.gif
o tu dvynykems keiti papuli ar kiekviena savo turi?
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 18:42)
ax.gif Aga.
Nustebai?

o tai tau ka, uztenka pieno??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti