Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 19, 22:37)
Jepsiau,
friends.gif
O seniai tęsiasi šitas 'alkanumo' periodas?
Aš Tavo vietoje užsisakyčiau krūvą maisto/vandens tiesiai į lovą, užsimerkčiau prieš nevalytas dulkes ir bent 3d tik žindyčiau, žindyčiau kiek tam vaikeliui norisi.
Turėtų praeiti  mirksiukas.gif

ir as mastau, gal krize g.gif nes praeita savaite net ir nedaduodavau misinio ir issivertem lyg.
mane labiausiai ismusa is veziu artimieji - uosviai ir mam vis rekia, akd vaika badu marinu, nes negali tiek verkti... nors kartais tikrai matau, akd verkia, nes pavargo, ar pilvas ar negali pats uzmigt....

del maisto uzsisakymo i lova ir on-line zindymo sunku butu, nes vyras iseina i darba, o as lieku viena ir kapstausi taip iki vakaro.... stengiuosi duoti kuo dazniau dabar kaip iseina, tik tiek, kad sunkus man labai sitas motinystes aspektas... bet noriu iskest viska del savo klaickucio blush2.gif
Atsakyti
hm...daviau leliams pienuko savo is saldiklio istrauksus...nevalgo....gal nemoka is buteliuko...daviau saukstuku irgi kaip ir spjauna, gal nemoka..o gal nenori?? o kaip zinot? bet siaip guli ir ciulpia pirstus...nemiega...tiesa dabar jau nuluzo, bet siaip eina miegot apie 9 val....nu ir kaip zinot kas jiems? ar pienelio truksta ar dantukai ruosiasi dygt ar siaip neramu? gal turit kokiu minciu?
siaip sveria dabr jie mazdaug vienas 6 kg kitas 5.5, cia mazdaug nes su treciu menesiuku dar nesisvere. Sysiu ir kaku pridaro apie 850 gr per para, tai galvoju po koki 1 kg gal suvalgo...
Laukiu labiau ismananciu kaip galvojat - ar uztenka pienelio ir jei uztenka, kas tada jiems yra, ko jie pirstus grauzia?

na o kitoms besinervinancioms - stiprybes!! mes gi cia visos ir esam kad atsiremt viena i kita. o cia va linksma nuorodele, kam jau tikrai labai sunku, nueikit pasiziurekit http://picasaweb.google.com/HopeLogan
Atsakyti
tai, kad nėra kam pasiguost tik kompui... vyras išėjo į darbą ir iškart savitei o gal trim į komandiruotę, visi artimieji ne arčiau kaip 120 km neprivažinės, be to gi dirba ir pan... vienintelė mano paguoda mano mažylis kuriam valgyt neišeina ir klykia..
labai sunku..
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 19, 23:05)
kad kai ir sotus buna tik rankytę čiulpia nieko neišeina... ant šonelio gulėdamas pyksta ir verčiasi ant nugaros, klykia... krūtį pasiima ir apžioja gerai patraukia kartą du ir rankom įsiremia atsistumia ir klykia... net kumštukais kumščiuoja nebenulaikau jau.. pati tik 48 kg po gimdymo likau jau bijau ir svertis dabar... ką daryt? tik ką sudaviau mišinuko, suvalgė beveik 150 ir dar nori.. o pienuko nutraukiau per visą dieną 50 g nors anksčiau 100 buvo kaskart... panašu, kad nebeišeis man nieko... jaučiu ir vaikučio svoris krenta... sėdžiu prie kompo ir verkiu kartu su lelium... ir net atsiremt nėra į ką.. riečiasi atgal ir viskas... šiandien visą dieną taip nei kiek nemiegojo beveik vos porą val..
dar pagalvojau, gal liežuviukas ne taip pasideda jam, nes apžioja man rodos teisingai...

Pala,kas tau sake ,kad vaikui svoris krenta,gal geriau nuvaziuok pas gydytoja ir pasisverkit,jei jau tokia nuojauta pas tave,tada ramiau bus ir nereiks bereikalo prisigalvot nesamoniu.Jei tu nervuojies tai ir vaikas tai puikiai jaucia,turi nusiramint ir atsipalauduot.Jei duodi misinio tai vaikas tikrai pavalges.Manau jam pilva skauda,pucia ,del to ir rieciasi ir klykia.Daugiau nesiok pilvuku ant rankos ,pastatyk zvakute ir t,t,,..
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 19, 22:53)
tai, kad nėra kam pasiguost tik kompui... vyras išėjo į darbą ir iškart savitei o gal trim į komandiruotę, visi artimieji ne arčiau kaip  120 km neprivažinės, be to gi dirba ir pan... vienintelė mano paguoda mano mažylis kuriam valgyt neišeina ir klykia..
labai sunku..

tai guoskis cia, mes gi tave paguosim, patarsim kiek galesim, o siaip stenkis nusiramint, nes vaikiukas jaucia kad tau neramu ir jam tada dar baisiau darosi, jis galvoja - juk jei jau mamytei, tokiai didelei ir stipriai baisu, tai vadinasi ir man reik bijot, na ir bijo tada maziukas ir rekia. Nusiramink, pabandyk pamiegot kartu su mazium, pasiglostykit, pasimyluokit. Viskas zinok praeina, nors dabar tau taip ir neatrodo. Nueik i ta puslapiuka http://picasaweb.google.com/HopeLogan, pamatysi kad buna ir blogiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ot kitus mokau mokau, o pati ax.gif nu varykit mane miegot tongue.gif bet kad taip norisi i zmones iseit, nors virtualiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 08 19, 22:34)
as ir pastebejau, kad beveik mieganti maitint yra tikras malonumas. jokiu muistymuisi, mastymu noriu - nenoriu, springstu - nespringstu ir pan. 

drinks_cheers.gif
pažįstu vieną mamytę, kurios vaikutis nuo gimimo neėmė vienos krūties išvis, o kitą tik miegančiam įsiūlydavo.
Tai ir sukdavosi - užvežioja ar užsupa vaikiuką ir greit į lovą maitint thumbup.gif Taip ir išmaitino gana ilgai, gal iki metukų. Bet normaliai niekad ir nežindo mažylis console.gif

o kita pažįstama galėjo žindyti tik stačiomis nešiodama ir dar su pasupimais blink.gif

mano mažoji žinda tik lovoje, tik gulėdama ir tik ramybėje. o pusę kartų žindymas vyksta taip - patraukia du kartus, tada nusiridena per visą lovą iki krašto, tada atsisėda, apsidaiiro, atropoja atgal, prisisega, patraukia 2k, ir vėl - nusiridena, parropoja doh.gif doh.gif doh.gif
Mb sako, neduok jei išsidirbinėja, bet kai aš būnu viena ištisom parom su vaikais - tai negaliu šokinėt kada kuri užsimanys. Man turi pavalgyt tada kai duodu, o ne po pusvalandžio.
Vot tep būna su tais mažais velniūkščiais wub.gif

QUOTE(jepsius @ 2008 08 19, 22:43)
mane labiausiai ismusa is veziu artimieji - uosviai ir mam vis rekia, akd vaika badu marinu, nes negali tiek verkti... nors kartais tikrai matau, akd verkia, nes pavargo, ar pilvas ar negali pats uzmigt....

del maisto uzsisakymo i lova ir on-line zindymo sunku butu, nes vyras iseina i darba, o as lieku viena ir kapstausi taip iki vakaro.... stengiuosi duoti kuo dazniau dabar kaip iseina, tik tiek, kad sunkus man labai sitas motinystes aspektas... bet noriu iskest viska del savo klaickucio  blush2.gif

drinks_cheers.gif siųsk visus 'geruosius' padalše.... Nuo tokio 'palaikymo' rimtai pienukas gali susilaikyt (nuo nervinimosi/nuovargio sumažėja oksitocino ir taip sunkiau atleidžiamas pienukas, t.y. jo kaip ir yra, bet sunkiai bėga.)
Vaikai verkia dėl milijono priežasčių, o MP trūkumas paprastai būna net ne pagrindinis mirksiukas.gif
Sakyk, jei kitos po 2-3 išmaitina pora metų, tai vienam tikrai pakaks 4u.gif

Oi, rūpinkis savim ir vaikeliu, o visa kita palik brangiausiajam. gali ir jis prisidėt laisvu nuo darbo metu. tu juk taip pat dirbi, ir dar 3etatais - po 24h/7d
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 19, 23:52)
hm...daviau leliams pienuko savo is saldiklio istrauksus...nevalgo....gal nemoka is buteliuko...daviau saukstuku irgi kaip ir spjauna, gal nemoka..o gal nenori?? o kaip zinot? bet siaip guli ir ciulpia pirstus...nemiega...tiesa dabar jau nuluzo, bet siaip eina miegot apie 9 val....nu ir kaip zinot kas jiems? ar pienelio truksta ar dantukai ruosiasi dygt ar siaip neramu? gal turit kokiu minciu?
siaip sveria dabr jie mazdaug vienas 6 kg kitas 5.5, cia mazdaug nes su treciu menesiuku dar nesisvere. Sysiu ir kaku pridaro apie 850 gr per para, tai galvoju po koki 1 kg gal suvalgo...
Laukiu labiau ismananciu kaip galvojat - ar uztenka pienelio ir jei uztenka, kas tada jiems yra, ko jie pirstus grauzia?

na o kitoms besinervinancioms - stiprybes!! mes gi cia visos ir esam kad atsiremt viena i kita. o cia va linksma nuorodele, kam jau tikrai labai sunku, nueikit pasiziurekit http://picasaweb.google.com/HopeLogan


Kaip as jus suprantu group.gif Viskas taip nauja, gyvenimas gimus vaikeliui apsivercia aukstyn kojomis. Ir tikrai nera viskas taip paprasta kaip knygose rasoma. Iskyla begales klausimu: cia vaikas verkia, cia pieno nedaug, cia stogas vaziuoja.... ka daryti? ka daryti?...... Mano patarimas (nors ir kaip sunku) - truputi i viska paziureti paprasciau. Visa tai kas vyksta yra taip naturalu, kad nereikia ieskoti kozkokiu "X" priezasciu. Ne visi vaikai buna ramus - tik valgo ir miega. Jeigu daznai verkia, tai dar nereiskia, kad pienuko per mazai. Pakalbinkit, panesiokit (tikrai nebijokit, kad pripras), paliuliuokit, padainuokit, maitinkit nesiodamos (cia aisku sunkiau su dviem). Maitinkit tiek kiek nori, o jei atsisako, tai nekiskit per prievarta. Tegul ciulpia tuos pirstelius. Vaikas atranda savo kuna. Kaip kazkur skaiciau: visa para veikianti vaiko chemine laboratorija - tai vaiko burna lotuliukas.gif Todel dar begale menesiu jis viska turines butent kisdamas i burna. Na net nezinau kaip dar jus paguosti. Tikrai, patikekit, viskas susitvarkys. Kai mama rami ir vaikas ramesnis. Todel apsisarvuokit kantrybe, viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 19, 22:52)
hm...daviau leliams pienuko savo is saldiklio istrauksus...nevalgo....gal nemoka is buteliuko...daviau saukstuku irgi kaip ir spjauna, gal nemoka..o gal nenori?? o kaip zinot? bet siaip guli ir ciulpia pirstus...nemiega...tiesa dabar jau nuluzo, bet siaip eina miegot apie 9 val....nu ir kaip zinot kas jiems?

mirksiukas.gif reiškia nenori - sotūs. reiškia netrūksta mirksiukas.gif
ko verkia, nemiega, pirštus graužia - nežinau, ir nesužinosiu. man tik kartais pavyksta atspėt ir pasilengvint sau dalią lotuliukas.gif - nu rimtai, tikrinu pagal sąrašą: valgyt nori? sausas? miegot nori? kada kakojo, pilvelio nepučia? karšta/šalta? paimt ant rankų? - vo čia dažniausiai ir suveikia doh.gif doh.gif doh.gif
tai ir tampau - užtat namuos tyla, taika ir ramybė doh.gif (neskaitant pvz šiandien gal kokių 5bandymų nusisukti sprandą, koją ar nusivertsi nuo sofos)

oi, atsiprašau, pratrūkau - nu bet ir ne diena, o kažkoks košmaras man buvo karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 08 20, 00:10)
drinks_cheers.gif
pažįstu vieną mamytę, kurios vaikutis nuo gimimo neėmė vienos krūties išvis, o kitą tik miegančiam įsiūlydavo.
Tai ir sukdavosi - užvežioja ar užsupa vaikiuką ir greit į lovą maitint  thumbup.gif Taip ir išmaitino gana ilgai, gal iki metukų. Bet normaliai niekad ir nežindo mažylis console.gif

o kita pažįstama galėjo žindyti tik stačiomis nešiodama ir dar su pasupimais  blink.gif

mano mažoji žinda tik lovoje, tik gulėdama ir tik ramybėje. o pusę kartų žindymas vyksta taip - patraukia du kartus, tada nusiridena per visą lovą iki krašto, tada atsisėda, apsidaiiro, atropoja atgal, prisisega, patraukia 2k, ir vėl - nusiridena, parropoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Mb sako, neduok jei išsidirbinėja, bet kai aš būnu viena ištisom parom su vaikais - tai negaliu šokinėt kada kuri užsimanys. Man turi pavalgyt tada kai duodu, o ne po pusvalandžio.
Vot tep būna su tais mažais velniūkščiais  wub.gif
:

O maniskis dabar taip nerealiai kandziojasi dry.gif Jam 3 dantukai vienu metu dygsta. As ji pasisodinu, duodu atsigerti, o sis tik capt ir tempia spieneli sukandes su sypsene wacko.gif tokio "gerio" patikekit, nei vienai nelinkeciau. Visus spienelius persti. O kai atimu ir nebeduodu, tai tada dudos prasideda ax.gif Va taip mes su juo ir zaidziam...
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 19, 22:53)
tai, kad nėra kam pasiguost tik kompui... vyras išėjo į darbą ir iškart savitei o gal trim į komandiruotę, visi artimieji ne arčiau kaip  120 km neprivažinės, be to gi dirba ir pan... vienintelė mano paguoda mano mažylis kuriam valgyt neišeina ir klykia..
labai sunku..

na puikiai tave suprantu, buk kantri. vis duok ir duok kruti, kol teisingai paims,na verks, ramink, kalbek su juo ir vis duok kruti , bandyk ivairias pozas. jei kieta krutis, pradzioj pati nutrauk ir duok jau palengvejusia (jausi pati kaip ji paminskteja).
Zinai, paimk savo speneli tiksliau kur rudumas baigiai, suimk, na ir padaryk plokscia ta ruduma (na kaip bandydama tarsi nusitraukinet piena rankomis), ir bandyk taip laikydama duot vaikeliui i burnyte, turetu paimt gerai ir padek jam tai laikydama viena ranka savo kruti. kol valgo.. .. na nemoku as paaiskinti.. TIKRAI TIKEK KAD TURI PIENUKO, iis savo patirties sakau !!!!
ir dar: nejaugi nera nei vienos drauges, giminaites, kuri pabutu su tavimi bent kelias dienas ???????????? paprasyk, tau svarbu, kad tau bent valgyt padarytu, ir palaikytu kad viskas yra gerai....
Atsakyti
viskas nebegaliu... tikrai.. dabar tik pabandau taip paverst į žindymo pozą iškart klyksmas, bandžiau miegančiam įsiųlyt iškart klyksmas ir prasibudina... nzn kiek taip bus gerai, bet jei nors kiek pienuko padaugės tai nusitraukinėsiu ir duosiu kol bus tikrai jau 5 paras be miego tiek aš tiek jis, jau iš akyčių jo išskaityt pradedu kiek gali mane kankint mamyte... smerkit kiek norit niu negaliu aš taip savo vaikučio kankint...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 19, 22:52)
o gal nenori?? o

siaip sveria dabr jie mazdaug vienas 6 kg kitas 5.5, cia mazdaug nes su treciu menesiuku dar nesisvere.

jei ramus ir neima jokiais budais - tai as darau isvda - kad nenori ir tiek....

o tavo jau dickiai, mano vienas tiek dar nesveria mirksiukas.gif pirmadieni ejom skiepo tai buvo 5370g (cia 2men ir 1 savaite)
Papildyta:
QUOTE(coliukasv @ 2008 08 20, 02:57)
viskas nebegaliu... tikrai.. dabar tik pabandau taip paverst į žindymo pozą iškart klyksmas, bandžiau miegančiam įsiųlyt iškart klyksmas ir prasibudina... nzn kiek taip bus gerai, bet jei nors kiek pienuko padaugės tai nusitraukinėsiu ir duosiu kol bus tikrai jau 5 paras be miego tiek aš tiek jis, jau iš akyčių jo išskaityt pradedu kiek gali mane kankint mamyte... smerkit kiek norit niu negaliu aš taip savo vaikučio kankint...

laikykis. nusiramink pati, pailsek, issimiegok. maitink misinuku (geriau is saukstelio ar taureles) ir vis kantriai bandyk siulyt kruti, jei neima, bent nusitraukinek. as tikiu, akd turi ateiti ir baltos dienos pas mus mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
pasibedavojau vakar, tai mano mazius kaip tik ismiegojo net 6val vienu ypu, kas atsitiko pirma karta ir nakti atsibudau vel su pilna krutine, pacepsejo is vienos ir luzo, ryte dabaige is kitos... tik aisku gaila, kad reikia tokio ilgo tarpo pienukui prisigaminti (net 6h), nes diena jis nori daugiau ir dazniau... dabar reiks bandyt sita rebusa issprest, ale nzn kaip doh.gif g.gif
Atsakyti