Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

Sveikos, as ir vel su savo klausimais... verysad.gif
turejau uzdegima vienoj kruty, dabar jau kaip ir issigydziau, bet vat idomu, ar gali taip buti kad toj kruty sumazejo pieno? nes mazyle is tos kruties istraukia piena ir dar is kitos gauna, bet labai nedaug. o kitoj kruty pieno uztenka porai maitinimu... tai pasimetus visai, nebezinau kaip elgtis ir ka galvoti. ir dar... jei is tos kruties neistraukia viso pieno, tik siek tiek pazindzia, ar sekanti maitinima tureciau duoti ta pacia kruti, ar kita?nes kaip ir nusitraukti visa piena nelabai norisi... as jai duodu ta pacia, tik nezinau ar tai gerai, nes tada ta krutis su maziau pieno, maziau jo ir gamina... unsure.gif
o siaip valgo mergaite apie 20 min, kartais ir daugiau.
Atsakyti
niu prisiskaiciau patarimu rolleyes.gif
Atsakyti
Iš ties, gi galima atspausdinti namie - turiu 2 printerius ir po to susegti ar įrišti... tik va, padalinti, tai man nelabai išeitų...

QUOTE(Natuke @ 2008 04 11, 21:14)
Beveik jau turiu tokią brošiurą - planuoju atsispausdinti ir Šilutėje dalinti. Galiu pakabinti kur nors čia - gal mamos aktivystes paredaguotų, arba šiaip sau atsispausdintų.


Atsakyti
QUOTE(Boruzyte @ 2008 04 12, 19:06)
Sveikos, as ir vel su savo klausimais...  verysad.gif
turejau uzdegima vienoj kruty, dabar jau kaip ir issigydziau, bet vat idomu, ar gali taip buti kad toj kruty sumazejo pieno? nes mazyle is tos kruties istraukia piena ir dar is kitos gauna, bet labai nedaug. o kitoj kruty pieno uztenka porai maitinimu... tai pasimetus visai, nebezinau kaip elgtis ir ka galvoti. ir dar... jei is tos kruties neistraukia viso pieno, tik siek tiek pazindzia, ar sekanti maitinima tureciau duoti ta pacia kruti, ar kita?nes kaip ir nusitraukti visa piena nelabai norisi... as jai duodu ta pacia, tik nezinau ar tai gerai, nes tada ta krutis su maziau pieno, maziau jo ir gamina... unsure.gif
o siaip valgo mergaite apie 20 min, kartais ir daugiau.

ta kruti, kurioj jauti,kad maziau pienuko, duok kelis kartus ir is eiles, taip paskatinsi didesni pieno gaminima.Jei tavo mazyle tik siek tiek istrauke pienelio is vienos kruties (o pradzioje maitinai kita), kt maitinima duok ta pacia kruti, nes ten pasilieka tas riebusis pienelis, pats sotumas, todel tegul ji istraukia ta pienuka... smile.gif. nezinau ar aiskiai, bt esme tokia: norit paskatinti pienuka, reikia glausti dazniau prie tos kruties, kuri maziau (kaip jauti) gamina pienuko.... net jei reikia ir kelis maitinimus is eiles....
As asmeniskai pratempdavau koki pusvalandi ilgiau nei paprastai valgo mano maze, ir tuomet duodavau ta kruti, ji tuomet budama alkana, istraukdavo vis daugiau ir daugiau pienuko, o ta kuri ir taip gamina normaliai piena, maitindavau pagal iprasta grafika, kartais ir siek tiek patrumpindama kokiu pusvalandziu tarp maitinimu tarpa. Ir susitvarke, nepamenu, gal kokias 5 dienas sitaip dirbau smile.gif turiu namie svarstykles, tai pasverdvau pries ir po maitinimo ir matydavau, kiek istraukia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 13 balandžio 2008 - 10:04
QUOTE(Natuke @ 2008 04 11, 21:14)
Beveik jau turiu tokią brošiurą - planuoju atsispausdinti ir Šilutėje dalinti. Galiu pakabinti kur nors čia - gal mamos aktivystes paredaguotų, arba šiaip sau atsispausdintų.


na aš galėčiau atspausdinti ir didesnį kiekį, kadangi mes su vyru turim savo spaustuvę. bet problema kita - platinimas unsure.gif . kur juos platinti? kas tai darys? nes kai pamasčiau, tai pati asmeniškai visiškai neturėčiau kam padalint g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 13, 13:30)
na aš galėčiau atspausdinti ir didesnį kiekį, kadangi mes su vyru turim savo spaustuvę. bet problema kita - platinimas unsure.gif . kur juos platinti? kas tai darys? nes kai pamasčiau, tai pati asmeniškai visiškai neturėčiau kam padalint g.gif

Galima nunešti į polikliniką, kur nėščios lankosi. Visą pluoštą gydytojai, jei yra kokia normali, kur dalins. Arba vaikų/šeimos gydytojai, arba susitarti su poliklinikos administracija, kad būtų galima palikti ant staliukų, ar kokioje skelbimų lentoje pakabintų. Ligoninėje, jei turit savo mieste, nunešti, pasiūlyti, gal galėtų padalinti.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 04 13, 15:39)
Galima nunešti į polikliniką, kur nėščios lankosi. Visą pluoštą gydytojai, jei yra kokia normali, kur dalins. Arba vaikų/šeimos gydytojai, arba susitarti su poliklinikos administracija, kad būtų galima palikti ant staliukų, ar kokioje skelbimų lentoje pakabintų. Ligoninėje, jei turit savo mieste, nunešti, pasiūlyti, gal galėtų padalinti.

na taip, į polikliniką galima pamėgint nunešt g.gif . Natuke, atsiusk man tą bukletą į ingamzk@yahoo.com, bandysiu paplatint
Atsakyti
Aciu Persika, pabandysiu ir as taip kaip tu darei! thumbup.gif
beje, vakar klausdama pati atradau atsakyma savo klausime biggrin.gif supratau, kad norint kad toj kruty pienuko padaugetu, reikia dazniau is jos duoti. elementaru bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruzyte: 13 balandžio 2008 - 15:23
QUOTE(Boruzyte @ 2008 04 13, 15:20)
Aciu Persika, pabandysiu ir as taip kaip tu darei!  thumbup.gif
beje, vakar klausdama pati atradau atsakyma savo klausime  biggrin.gif supratau, kad norint kad toj kruty pienuko padaugetu, reikia dazniau is jos duoti. elementaru  bigsmile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš mielai į savo polikliniką, gimdymo skyrių nuneščiau.Tik gaila kol kas printerio neturiu
Atsakyti
Na, aš savo ginui galiu nuvežti, jis gal populiarojoje Trakų ligoninėje paplatintų. Ir Šemetos kursams perduoti...
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 04 13, 19:28)
Na, aš savo ginui galiu nuvežti, jis gal populiarojoje Trakų ligoninėje paplatintų. Ir Šemetos kursams perduoti...

parašyk savo emailą, persiusiu smile.gif
Atsakyti