Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

Sveiki, norejau suzinoti kada prasideda ta 3 men. pienuko krize ar kazkas panasaus ir kaip ji pasireiskia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedryte77 @ 2008 07 27, 12:41)
Sveiki, norejau suzinoti kada prasideda ta 3 men. pienuko krize ar kazkas panasaus ir kaip ji pasireiskia g.gif

Paskaityk šitą temą, čia daug informacijos apie tai 4u.gif
Pieno krizės
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 25, 10:11)
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif  cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...

Jetus, kokie jus dar maziukai smile.gif As tai buciau laiminga jei man pienas taip teketu blush2.gif Man maitinimas visada buvo ir yra kazkokia kancia, tiesa, labiau psichologine, nes fiziskai viskas buvo o.k, vaikas speniu neapgrauze, kas man buvo keista, nes visada valge baisiai nervuotai ir sokinedamas. Gal padejo kursai, nes zinojau kaip turi apzioti ir kaip neturi. Bet tas pieno trukumas doh.gif mane baigia nuvarginti per tuos 5men. Vaikas baisiai valgus, jau pasiulau ir misinuko, ir sutaso nepailsedamas. Tada kazkokia ramybe buna kuri laika...o po mano pienuko, po pusvalandzio jau nepatenkintas tonas doh.gif kaip man jis nusibodo doh.gif Jauciuos issekusi... unsure.gif Greiciau tie 6 men., gaus koses, tai nors laiminga matysiu cool.gif Deja, irzlumas ne del dantuku, jau 5 men., bet ju dar nera, o neramumas jau menesi tesiasi. Ir naktimis eme keltis, valgo g.gif Aciu dievui, bent jau tada krutys buna pilnos ir jam uztenka 10 min., gauna iskart daug ir greitai, tai neprasibudines labai vel uzmiega.
O jusu situacija suprantu, ir vyra taip pat, nes maniskiui irgi, ziuriu, pereina vaiko susierzinimas, vos prie skyrybu nepriejome del to maitinimo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedryte77 @ 2008 07 27, 13:41)
Sveiki, norejau suzinoti kada prasideda ta 3 men. pienuko krize ar kazkas panasaus ir kaip ji pasireiskia g.gif

Ko gero, visoms individualiai. Man kaip tik suejus 3 men iki 4men. buvo pats idealiausias laikas, atrode, kad vaikas pasisotina, nepraso daugiau ir miegodavo, o dabar nuo 4,5 men naktimis keliasi. Jauciasi, kad labai nori valgyti, buna net verkia graudziai kol neduodu kruties, jei ji nepilna, tai rekia toliau, tada duodu misini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 01 rugpjūčio 2008 - 12:28
QUOTE(IgLi @ 2008 08 01, 13:33)
Bet tas pieno trukumas doh.gif mane baigia nuvarginti per tuos 5men.
Ir naktimis eme keltis, valgo g.gif  Aciu dievui, bent jau tada krutys buna pilnos ir jam uztenka 10 min., gauna iskart daug ir greitai, tai neprasibudines labai vel uzmiega.

Papildyta:

Dabar nuo 4,5 men naktimis keliasi. Jauciasi, kad labai nori valgyti, buna net verkia graudziai kol neduodu kruties,  jei ji nepilna


Tau tik vieną patarimą galiu duoti kad pienelio būtų (jeigu nori) - maitink naktimis po kelis kartus ir dieną stenkis kas dvi ar trys valandos.
Naktinis maitinimas labai svarbu pieno gamybai, nes būtent aktį išsiskiria hormono, kuris atsakingas už pieno gamybą.

Pati dar maitinu Urtę ir tikiuosi iki antrojo gimtadienio išmaitinti. Ir vis stengiuosi, kad naktį gautų krūties, tuomet ir pieno gaminasi ogogo wink.gif

Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 25, 10:11)
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif  cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...


Persivalgo - faktas.
Aš savo merginai esu davusi dukart čiulptuką, kai jau buvo aišku, kad nenustos ir persivalgys, šiaip ji užaugo be čiulptuko.

Nebijok, padėsi, paverks, nustos, gi nieko neatsitiks. Tegul plaučius pravėdina blush2.gif

Panešiok paguldžiusi jo pilvuką sau ant rankų - padeda išsipurpsėti. Ir šiaip jau bernai jautresni pilvo reikalams.
Galima padaryti išorinį masažą - sulenki kojytes prie pilvuko, paspaudi vos vos, pasuki ratu palei laikrodžio rodyklę, ir vėl sulenki kojytes - purst purst wink.gif

Dabar gi šilta, pamaitink, apsirenk ir į lauką - vaikas ramiau pamiegos, galėsi pailsėti prisėdusi. Gali vyrą išleisti pavežioti, o pati numigsi smile.gif Tik neperrenk vaiko, bus karšta ir rėks, nemiegos, bus neramus.

man pienas upeliais bėgo iki 8-9 mėnesio... Kaip nustojo? Ogi prakentėjau kelias naktis nedavusi papulio. Nes juk kuo daugiau išvalgo, tuo daugiau pasigamina mirksiukas.gif


Atsakyti
Mano maitnimo stazas 10 men ir pirma karta tokia beda uzklupo- vakar pakilo tempa iki 37,7C, viena krutis pasidare labai jautri, skausminga ciuopiant, atsirado raudona demele ant kruties, paspaudus (tai skausminga) tekejo baltas pienas o jau vakare atsirado toks rudas- rausvas (man nepanasu i pulius). Esu issigandusi ar tai ne mastitas. unsure.gif Siandien tempos nera, skausmas sumazejo, raudona demele vos matoma bet paspaudus speneli is vieno latakelio teka toks pats negrazus pienas (nors is kitu lataku normalus baltas pienas). Pradzioje is tos kruties nusitraukdavau su pientraukiu, po to duodu vaikui zysti. Ar puliai turi buti zalsvi -pilki? Ar galiu vaika maitinti? NOrs jauciuosi geriau bet ta pienuko spalva lab neramina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 08 01, 23:24)
.

man pienas upeliais bėgo iki 8-9 mėnesio... Kaip nustojo? Ogi prakentėjau kelias naktis nedavusi papulio. Nes juk kuo daugiau išvalgo, tuo daugiau pasigamina  mirksiukas.gif

Man atrodo, kad vis tiek pienas kiekvienai gaminasi individualiai, maitinsi nakti, maitinsi dienomis kas 2-3 val., vis vien, kam nelemta daug gamintis pieno, pas ta ir nebus daug. Na, tai kas, kad as dienom kas 1.5 val. maitinu, nes maniskis ilgiau neistveria, na, tai, kas kad dabar keliasi naktimis ir maitinasi kas 3-4 val., vis vien jauciasi trukumas unsure.gif
Geras straipsnis yra Mamos zurnale liepos ir rugpjucio men "per kancias i zindyma", supratau, kad tikrai tokios kaip as zindyti gali, jei nori ir turi daug kantrybes, nes pienas neteka upeliais, bet jo yra. Bet kad tai butu malonumas, tai toli grazu. O tai straipsnio autorei, kuri nusitraukinejo ir taip visus metus ismaitino kudiki, ir pieno turejo 3 litrus per para, tai tikrai taip ne kiekvienai, kad ir kaip noretu. Tuo labiau sakoma, kad nusitraukinejant pieno mazeja, o cia turejo daugiau nei bet kuri zindyve. Vadinasi, jau kaip lemta, taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 08 04, 17:10)
Man atrodo, kad vis tiek pienas kiekvienai gaminasi individualiai, maitinsi nakti, maitinsi dienomis kas 2-3 val., vis vien, kam nelemta daug gamintis pieno, pas ta ir nebus daug. Na, tai kas, kad as dienom kas 1.5 val. maitinu, nes maniskis ilgiau neistveria, na, tai, kas kad dabar keliasi naktimis ir maitinasi kas 3-4 val., vis vien jauciasi trukumas unsure.gif
Geras straipsnis yra Mamos zurnale liepos ir rugpjucio men "per kancias i zindyma", supratau, kad tikrai tokios kaip as zindyti gali, jei nori ir turi daug kantrybes, nes pienas neteka upeliais, bet jo yra.  Bet kad tai butu malonumas, tai toli grazu. O tai straipsnio autorei, kuri nusitraukinejo ir taip visus metus ismaitino kudiki, ir pieno turejo 3 litrus per para, tai tikrai taip ne kiekvienai, kad ir kaip noretu. Tuo labiau sakoma, kad nusitraukinejant pieno mazeja, o cia turejo daugiau nei bet kuri zindyve. Vadinasi, jau kaip lemta, taip ir bus.

o tu pabandyk maitint kas pusvalandi, valanda, o gal dar dazniau smile.gif
as kai kokia diena taip padarau (nes vaikiukai nori) tai kita diena pienuko buna pakankamai smile.gif man buna dienu kai jie ir kas 15 min prasosi papulio, gal ne valgyt gal siaip paciulpt nori, o gal ir valgyt, kas ten juos supaisys, tai ir duodu, taip ir prasedziu tai su vienu tai su kitu ant papulio visa diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 08 04, 16:10)
Geras straipsnis yra Mamos zurnale liepos ir rugpjucio men "per kancias i zindyma", supratau, kad tikrai tokios kaip as zindyti gali, jei nori ir turi daug kantrybes, nes pienas neteka upeliais, bet jo yra

Taigi - GALI MAITINTI TOS, KURIOS STENGIASI IR TO NORI. O tos, kurios nenori ir nesistengia, pasiduoda po pirmos 'kliuties', sako, jog 'pieno nebuvo' cool.gif Teoriniu ziniu kaip ta daryti tikrai galima rasti visur - zurnaluose, knygose, internetiniuose puslapiuose. O ir pagalba siais laikais tikrai prieinama... Tad...nemaitina tik tos, kurioms pritruksta noro. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 08 04, 21:37)
Taigi - GALI MAITINTI TOS, KURIOS STENGIASI IR TO NORI.  O tos, kurios nenori ir nesistengia, pasiduoda po pirmos 'kliuties', sako, jog 'pieno nebuvo'  cool.gif  Teoriniu ziniu kaip ta daryti tikrai galima rasti visur - zurnaluose, knygose, internetiniuose puslapiuose. O ir pagalba siais laikais tikrai prieinama... Tad...nemaitina tik tos, kurioms pritruksta noro. smile.gif

Bet kaltinti ju tikrai nereiketu, ir pasaipiai apie jas kalbeti, nes pati zinau, kad tai labai sunku ir ne kiekvienas zmogus gali tureti tiek kantrybes. Ir ypatingai kai nera seimos palaikymo. As suprantu ir tas mamas, kurios sako, kad 'pieno nebuvo', nes kartais pasvarstau kas geriau,- laimingas sotus vaikas, ar amzinai pavargusi mama, nezinanti kada tas vaikas alkanas, kada siaip nepatenkintas, nes nuobodu. O ir tas stengimasis is visu jegu mamai ne i sveikata. Nes mama ne tik maitina, bet dar ir priziuri per dienas, jai irgi reikia jegu ir energijos. Nes po tokiu issekimu prasideda ir ligos. Mano viena giminaite po 2 metu maitinimo susirgo veziu. Nezinau kiek itakos turejo maitinimas, bet faktas, kad organizmas isseko. O prie tokio ir ligos greiciau prisikabina. Todel kiekviena renkasi kas jai ir jos seimai geriausia.
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 08 04, 18:02)
o tu pabandyk maitint kas pusvalandi, valanda, o gal dar dazniau smile.gif
as kai kokia diena taip padarau (nes vaikiukai nori) tai kita diena pienuko buna pakankamai smile.gif man buna dienu kai jie ir kas 15 min prasosi papulio, gal ne valgyt gal siaip paciulpt nori, o gal ir valgyt, kas ten juos supaisys, tai ir duodu, taip ir prasedziu tai su vienu tai su kitu ant papulio visa diena smile.gif

Nepastebejau pieno antpludzio kai taip daznai maitinau, tik faktas tas, kad vaiko verksma girdejau reciau, nes jis beveik visada zindo tongue.gif Bet kudikio diena irgi neturetu susidaryti is valgymu, nes reikia ir raumenukus tvirtinti smile.gif i laukuti eiti, miegoti. rolleyes.gif
Papildyta:
O ar maitinant galima vartoti kokius vitaminus? Nes as pirmus 2,5 men visai skurdziai maitinausi, dabar valgau kaip ir viska, isskyrus ankstines darzoves, sokolada, kava, gazuotus gerimus. Pastebejau, kad dantyje atsirado skylute, vis delsiu eit pas stomotologa, nes nezinau, ar galima leist vaistus? g.gif O kaip su skiepais nuo gripo?Papildyta: Dar, aisku, ne sezonas, bet ko gero maitinanciai negalima... g.gif Nestumo metu nesiskiepijau, tai ir prikibo bacila doh.gif , nors jau n metu buvau nesirgusi. Tai dabar ir pergyvenu, jei dar maitinsiu, kad paskui nebutu visuotine epidemija musu namuose. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 05 rugpjūčio 2008 - 08:24
QUOTE(IgLi @ 2008 08 05, 09:41)

Nepastebejau pieno antpludzio kai taip daznai maitinau, tik faktas tas, kad vaiko verksma girdejau reciau, nes jis beveik visada zindo tongue.gif Bet kudikio diena irgi neturetu susidaryti is valgymu, nes reikia ir raumenukus tvirtinti smile.gif i laukuti eiti, miegoti. rolleyes.gif

na maniskiai tai nusnausdavo besimaitindami wink.gif be to ne visos dieno s tokios gi, kokia viena kita, paskui vel viskas gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 08 05, 09:45)
na maniskiai tai nusnausdavo besimaitindami wink.gif be to ne visos dieno s tokios gi, kokia viena kita, paskui vel viskas gerai wink.gif

Ko gero, pas tave daugiau pieno gaminasi nei pas mane, nes mano viena krutis visada maziau pagamina, nei kita, todel daznai is mazesnes jis nebuna visai pasisotines, nors kartais ir didesniosios neuztenka. Vargas buna, kai kur isvaziuojam, tai paleidzia kakaryne kai isvalgytos abi krutys, tada nebezinau ka ir daryti. Duodu tada vandens, nurimsta. ax.gif
O gal kas zino, koks kakutis yra normalus?Ka reiskia zalios ismatos?Arba geltonos su grudeliais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 05 rugpjūčio 2008 - 08:52