Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

Sveikos, o mano bernuzeliai susikrauste pas mus i lova....gal jiems pilvukus skauda tai labai sunku uzmigusius ant ranku padeti i lovytes...nes dedant supurpsi ir pabunda...tikiuosi kad nuo 4 men bus geriau...kaip galvojat?
as tai nekariauju su jais dabar, nes nors taip nakti issimiegu...kaip atpratint juos nuo tokio miegojimo gal kas turit minciu?
Atsakyti
speneliai jau užgijo , pamiegam po keletą valandų ir vėl valgom, bet šiandien prieš naktį pavalgėm tai leido pailsėt, jau jaučiu, kad viskas bus gerai, jei ne vėl turėdama min ieškosiu palaikymo, ačiū mamytėms heart.gif
dar kyla klausimas, jei spenelių nesukandžioja jau tai viską darau teisingai, tada ir riebųjį pienelį ištrauks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 24 liepos 2008 - 12:05
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 24, 12:58)
speneliai jau užgijo , pamiegam po keletą valandų ir vėl valgom, bet šiandien prieš naktį pavalgėm tai leido pailsėt, jau jaučiu, kad viskas bus gerai, jei ne vėl turėdama min ieškosiu palaikymo, ačiū mamytėms heart.gif
dar kyla klausimas, jei spenelių nesukandžioja jau tai viską darau teisingai, tada ir riebųjį pienelį ištrauks?


Nu super, kad nuotaika pakilo drinks_cheers.gif
Teoriškai, riebųjį pienelį kūdikis gauna garantuotai, jei žinda ne trumpiau nei 20 min. iš sykio. Bet kai paauga, jie įsigudrina griečiau iki to riebumo nusigauti biggrin.gif

O kad nesukanda spenelių, griečiau rodo, kad vaikiukas teisingai apžioja krūtį. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, panasu kad man peino krize, norejau paklaust ka darot tokiu atveju? ar duodat vaikucams papildomai atsigerti r misinuko? Juk dabar taip karsta..bijau kad jei neteks skysciu...
Atsakyti
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...
Atsakyti
QUOTE(wasarele1 @ 2008 07 25, 10:35)
Sveikos, panasu kad man peino krize, norejau paklaust ka darot tokiu atveju? ar duodat vaikucams papildomai atsigerti r misinuko? Juk dabar taip karsta..bijau kad jei neteks skysciu...

Jei vaikutis jaunesnis nei 6men, uztenka MP ir nereikia nei vandens, nei misinuko. Na, nebent labai labai labai karsta, tai gali virinto vandens pasiulyti. Bet siuo metu tikrai nera karsta rolleyes.gif man netgi salta smile.gif O del pieno krizes tai laikyk ji prie kruties kiek gali dazniau ir ilgiau, gerk pati daug skysciu, pailsek, paprasyk kad vyras vakarais vaikeli panesiotu... Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 07 25, 10:14)
Jei vaikutis jaunesnis nei 6men, uztenka MP ir nereikia nei vandens, nei misinuko. Na, nebent labai labai labai karsta, tai gali virinto vandens pasiulyti. Bet siuo metu tikrai nera karsta  rolleyes.gif  man netgi salta  smile.gif  O del pieno krizes tai laikyk ji prie kruties kiek gali dazniau ir ilgiau, gerk pati daug skysciu, pailsek, paprasyk kad vyras vakarais vaikeli panesiotu... Laikykis  4u.gif

vaikuciams du menesiukai, prie kruties laikau daznai...man apskritai toks jausmas kad nieko daugiau ir neveikiu tk maitinu maitinu.....o vaikucius abu su vyru irgi beveik istisai nesiojam.....vyras kol kas atostogauja dar...be to vienas vaikiukas tai vienas beveik nemiega...reik glostinet visa akti tai miega tada..jam turbut suskausta pilvuka, tada issigasta atsibunda - reik paglostyt -miega toliau, jei ne - atsibunda ir verkia....gerai dar kad kitas su teveliu susitaria, nes taip abu glostinejant tai tikrai be miego likciau....
Atsakyti
QUOTE(wasarele1 @ 2008 07 25, 11:22)
vaikuciams du menesiukai, prie kruties laikau daznai...man apskritai toks jausmas kad nieko daugiau ir neveikiu tk maitinu maitinu.....o vaikucius abu su vyru irgi beveik istisai nesiojam.....vyras kol kas atostogauja dar...be to vienas vaikiukas tai vienas beveik nemiega...reik glostinet visa akti tai miega tada..jam turbut suskausta pilvuka, tada issigasta atsibunda - reik paglostyt -miega toliau, jei ne - atsibunda ir verkia....gerai dar kad kitas su teveliu susitaria, nes taip abu glostinejant tai tikrai be miego likciau....

Tai jiems tikriausiai pilvelis ramybes neduoda. Plius, artumo norisi. Bet visa tai naturalu 4u.gif Su laiku viskas pasikeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 25, 10:11)
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif  cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...


Gal tikrai pabandykit ciulptuka duoti g.gif Nes vaikiukas turbut persivalgo visa para ciulpdamas, jei net vemia. Gal ciulptukas apramintu ji siek tiek. O su pieno gamyba, tai teks dar siek tiek palaukti, kol viskas susinormalizuos, tuo labiau kad mazius visa laika ciulpia-tai ir pienas daug gaminasi. Man irgi bego upeliais pirmas savaites, pot to susitvarke viskas 4u.gif tikiuosi ir jums susitvarkys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 25, 10:11)
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif  cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...


Jei matai, kad nori tik žįsti, gali pabandysti nekeisti krūties, leisti pažįsti tuščią. Arba kai pavargsi, pirštuką duoti savo pvz. mažąjį.
Dėl miego maitinant - aš pirmais mėnesiais tai išvien kartu su mazgium miegojau, įsitaisydavau patogiai ir dedam abu į akį.
Sunku turbūt, kai tavęs visai nepaleidžia... Iš tiesų geresnės vietos nei prie mamos ar tėčio (pabandyk ir jį įdarbinti nešioti leliuką, priglausti prie savęs) nėra, bet nuvargina kartais toks buvimas. Pabandyk patogiai įsitaisyti, kai žinda, paskaityti, ar prie kompo pasėdėti, gal bus įdomiau ir netaip jausis, kad tave vien valgo. Čiulptuką visada suspėsi pasiūlyti, jei duosi, sek, kaip jaučiasi "pieno fabrikėliai", kad nebūtų guziukų. Ir vis vien pasistenk, kad jis raminamas būtų tavęs, ar tėčio, bet ne vien čiulptuko. Laikykis!
Atsakyti
davaiau čiulptuką, pora min pačiulpia,nurimsta, išspjauna ir ramiai sau miega:)))) atrodo dar vieną bėdą išsprendėm:) ačiū
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2008 07 25, 09:11)
vakar visą parą čiulpėm... pienuko vis daugėja, vaikas pradėjo vemti(ar atpilti viską ką suvalgė), ką daryt? dar taip karšta, matyt jam atsigert norisi ir vis valgo čiulpia.. tik padedu min rėkia, papulis burnoj viskas gerai ir miega ir vėl valgo... g.gif  cry.gif
visiškai atskirai vienas nepamiega... o pienukas jau pro šonus bėga ir iš kitos krūties kai maitinu upeliais... vaikui nečiulpiant irgi bėga... viskas būtų gerai, bet aš visiškai be poilsio, maitinu ir pati jau miegu... net pavalgyt normaliai negaliu,vyras vos ne maitint turi ir jis jau nervinasi..
gal man čiulptuką duot nebežinau...

kaip jums sekasi? 4u.gif
žinok, ne vienai tau taip rolleyes.gif aš pirmą mėnesį nesikėliau beveik iš lovos, turėjau kompiuterį pasidėjus, žurnalų, knygą, vandens butelį, užkąsti ko lotuliukas.gif ir laukdavau, kol kas ateis manęs į wc išleisti blush2.gif o kai nieko namie nebūdavo, eidavau su vaiku ant rankų doh.gif valgyt man gamindavo mama ir vyras (ačiū jiems wub.gif ) ir net įdėdavo į burną lotuliukas.gif tikrai... ir miegodavom, miegodavom, netgi pirmus svečius priiminėjau lovoj blush2.gif (kai kas nesuprato manęs, bet man vienodai buvo, žinojau, ko reikia vaikui wub.gif )
maniškis niekada neėmė čiulptuko, žiaukčiodavo, spjaudavo, pykdavo unsure.gif
Papildyta:
na va, kol parašiau, žiūriu jau žinutėm kad viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti