Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(Audrey @ 2008 07 14, 12:48)
doh.gif  doh.gif  doh.gif O ar nėra kitokių priemonių? Mano vaikas naktį keliasi gal 8 kartus (tiek pamenu tik verysad.gif ), ir užmiega tik prie krūties. Bandėm ir nėšioti, supti, su migduku, rėkia lyg skerdžiama, jei neduodu. Jai dabar 10.5 mėn, ir toks jausmas, kuo tolyn, tuo labiau reikli tampa pienukui...O jus rašot, kad tai dar iki pusantrų metukų gali tęstis...O mamoms galvos vietoj lieka po tiek laiko nemiegojimo normalaus, nervai vietoj? Taip norėčiau imti ir pamiegoti...
Kyla minčių, gal visgi jei naktį nemaitinčiau, parėkautų ir pradėtų miegoti normaliai, na vieną kartą keltis leisčiau mirksiukas.gif


8-12 menesıu daugelıs vaıku labaı daznaı pradeda keltıs naktı ır mamos nepaleıdzıa, kaı mano mazajaı suejo metukaı vıs mazıau ır mazıau naktı kelıası, nors kad uzmıgtı krutıes reıkıa, tacıau tık mıgdant ır dar 1-2 kartus ır taı daznıausıaı jau parycıaıs ax.gif
Atsakyti
mano mazasis nuo vakar vakaro daro taip - pavalgo, rekia, viska atpila (na nezinau ar viska bet labai daug) ir tada ramus...aisku salyginai, vis pavirkauja....gal kas turit ideju kas cia per bajeris?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 14, 13:31)
mano mazasis nuo vakar vakaro daro taip - pavalgo, rekia, viska atpila (na nezinau ar viska bet labai daug) ir tada ramus...aisku salyginai, vis pavirkauja....gal kas turit ideju kas cia per bajeris?


galı butı arba persıvalges arba dujos susıkaupusıos pılvuke
Atsakyti
sveikutes
na turiu problema verysad.gif verysad.gif . Baisiai noriu maitint, savo antraji, pirma be jokiu problemu iki metu ismaitinau, o dabar noriu jusu patarimu. Perskaiciau beveik visa tema, bet gal asmeniskai kiltu kam minciu 4u.gif
Na pradzioj kaip ir turejau pienuko, atrodo,kad ir dabar yra jo, nors krutys nesukieteja kaip anksciau ir yra minkstos.
Zodziu situacija,kad per tris savaites ir tris dienas, tik atsistate gimimo svoris, gydytoja liepe primaitinet misinukais- ko daryt bijau, nes dings visai pienukas.
Slapinasi tikrai 6 ir daugiau kartu, tustinas 2-3 kartus per para. Valgo ilgai po 1-1,5 val is abieju krutu, turiu itarima,kad viso pienuko neistrauke, todel jo palaipsniui ir pradejo mazet. Pati gerai maitinuos ir daug geriu. Esu pasimetus , nes apie misinukus nieko nezinau, su pirmuoju net minciu nekilo apie juos.
Gal kam kils kokiu minciu. Labai laukiu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikispuikis: 18 liepos 2008 - 20:09
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 07 18, 21:08)
sveikutes
na turiu problema  verysad.gif  verysad.gif . Baisiai noriu maitint, savo antraji, pirma be jokiu problemu iki metu ismaitinau, o dabar noriu jusu patarimu. Perskaiciau beveik visa tema, bet gal asmeniskai kiltu kam minciu  4u.gif
Na pradzioj kaip ir turejau pienuko, atrodo,kad ir dabar yra jo, nors krutys nesukieteja kaip anksciau ir yra minkstos.
Zodziu situacija,kad per tris savaites ir tris dienas, tik atsistate gimimo svoris, gydytoja liepe primaitinet misinukais- ko daryt bijau, nes dings visai pienukas.
Slapinasi tikrai 6 ir daugiau kartu, tustinas 2-3 kartus per para. Valgo ilgai po 1-1,5 val is abieju krutu, turiu itarima,kad viso pienuko neistrauke, todel jo palaipsniui ir pradejo mazet. Pati gerai maitinuos ir daug geriu. Esu pasimetus , nes apie misinukus nieko nezinau, su pirmuoju net minciu nekilo apie juos.
Gal kam kils kokiu minciu. Labai laukiu  4u.gif  ax.gif

Parašyk, kokio svorio gimė, kiek numetė, koks dabar amžius ir svoris. Ar gimė laiku ir nebuvo sveikatos problemų?
Kaip vyksta jūsų maitinimasis: kiek laiko žinda vieną krūtį? Ar per tą patį maitinimą valgo ir kitą? Kada jas keičiat - ar vaikas pameta, ar pati nusprendi, kad laikas duot kitą? Kaip dažnai žinda? Ar tikrai gerai vaikas paima krūtį - t.y. ar efektyviai traukia pienelį?
Svarbiausia, kad nebūtų dehidratacijos. Bet taip šlapinantis nepanašu. O minkštos krūtys nereiškia, kad pienelio nėra. Jis gi gaminasi ir vaikui valgant. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 07 18, 21:08)
Gal kam kils kokiu minciu. Labai laukiu  4u.gif  ax.gif

g.gif
sutinku su Ode.
O kaip naktį reikalai? - miega, užmiega? keliasi valgyt, kaip dažnai? ilgai žinda, ar jauti, jog ir ryja?

o man pirmiausiai atrodo, kad povojingos situacijos nėra - tiesiog žindyk taip dažnai ir pagal pareikalavimą toliau. svoris turėtų pradėti augti. jei labai neramu - susiorganizuok pasvėrimą po savaitės ir po dviejų - matysi, kaip auga svoris.
ir kol sisioja/kakoja taip nemažai - labai nepanašu į skysčių trūkumą 4u.gif
dar kiltų mintis, akd galbūt žinda neefektyviai g.gif - neteisingai apžioja ar poza nepatinka. Arba neištraukia riebesnio pienelio, o tik nugeria nuo abiejų krūtų liesąjį g.gif
Atsakyti
gime laiku - 3370, isleido is ligonines antra para su svoriu 3078, bet tikrai dar ir trecia para kazkiek svoris krito. Jokiu problemu su sveikata neturejom (iki dabar- kazkaip panikuot pradejau as). Buvau rami, nes dalis sliauztu jau buvo isaugti doh.gif , tai matyt mane ir apgavo, ji tyso i ugi, o ne i svori.
Mums dabar 3savaites ir 5 dienos, o pries dvi dienas svere3400. Siaip pampersai pilni kas liecia slapima- sianakt du kartus keiciau-buvo pilni, diena tikrai daug kartu slapinas.
Del maitinimo- maitinu is abieju (gal cia mano kalte, kazkaip pirmaji tik is vienos maitinau), ji pradeda labai pykti, muistytis, mazdaug po pusvalandzio duodu kita (taip ligoninej pasake), bet tikrai ne visa laika ji valgo, ilsisi pakankamai daznai, turiu raginti. nakti valgo tris, kartais 4 kartus. O kad duodu kita, tai as nusprendziu doh.gif , matau kad nevalgo ir duodu. Gal cia is tiesu ir yra tai,kad ji pavalgo liesa, atsigeria kito lieso pienuko. Ar gali taip buti?? Nes siaip matau kad pienuko sumazejo, jei neistraukia viso,tai ir nesigamina jo???
Ar vienam maitinimui geriau siulyti tik viena kruti? ka daryt, nes ir vyras supanikavo, liepia duot misinukus, pabandziau duot 30ml, tai baisiai jai patiko- kas man nepatiko blush2.gif ax.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Jūs nemažai numetėt (nors MP maitinami gali numesti ir dar daugiau) ir priaugot nedaug (bet priauginėjat, o ir ūgio augimas yra geras ženklas). Bet tas ir yra su maitinimu krūtimi - vaikai gali labai greitai augti ir labai lėtai. Reikia stebėti, kaip vaikas elgiasi apskritai: ar yra aktyvus, ar šlapimas skaidrus, o išmatos minkštos, ar aktyviai žinda ir ryja.
Yra du terminai: "lėtas svorio augimas" ir "prastas svorio augimas". Pagal požymius jūs patenkat į pirmojo sąvoką.
Maitinkit iš vienos krūties - kad garantuotai išvalgytų ne tik pirminį, bet ir riebųjį pienelį. Jei greit prie krūties užsnūsta - žadinkit. Tiesiog bevalgant kutenkit nosytę, ausytę, kojytę. Maitinkit nuogą. Maitinkit dažniau. Pabandykit įvairias pozas.
Ir tiesiog stebėkit, kaip ji elgiasi: jei aktyviai budrauja, domisi aplinka, jei kitų sveikatos nusiskundimų nėra, tuomet su laiku viskas stos į savo vėžes. Duokit sau kokias porą savaičių, o tada žiūrėsit. 4u.gif
Atsakyti
zuikispuikis, dar yra toks dalykas kaip svarstykliu ir drabuziu paklaida 4u.gif ar pediatre svere vaikuti nuoga?

gali buti, kad tavo pupulis vis tik zinda nelabai efektyviai. gali jam padeti - kai zinda ir nustoja, paskatinti pieno tekejima lengvai suspausdama kruti - lyg nutraukinedama pieneli tiesiai jam i burnyte. tai ji pazadins ir paskatins vel valgyti 4u.gif
jei skaitai angliskai, atsidaryk sia nuoroda - ten viskas aprasyta issamiau. http://www.drjacknew...compression.asp

sekmes 4u.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
taip,maniski svere nuoga, nes as jau atejau vien del sverimosi. Bandysim klausyt Jusu patarimu ir eit pirmadieni svertis, jei i gera tai apsieisim be misineliu...
dabar ilgai zinde viena kruti, eigoje pampersas pilnas net sliauztukai suslapo, bandziau atrugint, tai pakankamai nemazai atpyle- ka tai galetu reikst, ar per daug pienuko, ar jau skrandukas susitrauke g.gif g.gif . Ar po to galima duot dar pienuko. Vaje kaip man viskas nebeaisku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 07 19, 12:34)
taip,maniski svere nuoga, nes  as jau atejau vien del sverimosi. Bandysim klausyt  Jusu patarimu ir eit pirmadieni  svertis, jei  i gera tai apsieisim be misineliu...

dabar ilgai  zinde viena kruti, eigoje pampersas pilnas net sliauztukai suslapo, bandziau atrugint, tai pakankamai nemazai atpyle- ka tai galetu reikst, ar per daug pienuko, ar jau skrandukas susitrauke  g.gif  g.gif . Ar po to galima duot dar pienuko. Vaje kaip man viskas nebeaisku  ax.gif

drinks_cheers.gif Žinoma. Labai lauksim rezultato.

Į pienuko trūkumą tikrai nepananšu mirksiukas.gif .
Gal pabandytk atraugint per vidurį žindymo, po to vėl pamaitink. Gal prisitraukė nemažai, o oras kažkaip turėjo išeit, tai ir pylė viską.
Gali pasiūlyt - jei ims, tegu žinda, nenorės - paprašys vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2008 07 19, 12:34)
dabar ilgai  zinde viena kruti, eigoje pampersas pilnas net sliauztukai suslapo, bandziau atrugint, tai pakankamai nemazai atpyle- ka tai galetu reikst, ar per daug pienuko, ar jau skrandukas susitrauke  g.gif  g.gif .

tai nieko nereiskia. 4u.gif naujagimiai daznai atpylineja 4u.gif
gal koks oro burbulas buvo skranduky ir kildamas maistuka "iskele" 4u.gif
gali is karto vel kruti siulyti - jei dar nores valgyt, valgys.

neatsakei, ar skaitai angliskai. jei taip, pavartyk www.drjacknewman.com ten daug vertingos informacijos. net jeigu angliskai neskaitai - vis tiek pavartyk ta puslapi, jame yra daug video medziagos - kaip paduoti kruti, kaip suprasti, kad kudikis valgo, kaip primaitinti, jei istraukia nepakankamai ir tt.

daktaras newmanas raso, kad dazniausiai pasitaikanti problema yra ta, kad ne pieno truksta, o kudikis del kokiu nors priezasciu negauna viso pieno, kuri mama pagamina. pirmoji ir svarbiausia priezastis, del kurios vaikutis negauna to pienuko - jis netaisyklingai apzioja kruti. jei vaikeliui tikrai reikia padeti, kol ismoks zysti taisyklingai ir efektyviai - pirmoji pagalba yra papildomai pamaitinti NUTRAUKTU MOTINOS PIENU.

sekmes 4u.gif
Atsakyti