Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(AusraR @ 2008 07 10, 18:07)
pasigirsiu - mano vaikai sianakt miegojimo rekordus sumuse - miegojo nuo 12 iki 4, po to nuo 6 iki 7 pazurke ir vel visi miegojom iki 11 val ryto!!! o kad taip jie visada tokie supratingi butu....5 val net ejau pieno nusitraukt nes kazkaip neisvalge jie man 4 atsikele tai man toks jau nemalonus pilnumas atsirado krutyse smile.gif
o mazius beje, priaugo 300 gr per savaite smile.gif

Kaip smagu! bigsmile.gif Ne, jie nebus tokie supratingi visada, bet užtat kaip įvertinam tokias akimirkas! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 10, 18:34)
as tai i avent indelius sudedu, tik nepatogu nes jie dideli... o as saldau maz po 100 ml i viena indeli, tai ten ant galo indelio tik buna tas 100 ml smile.gif
as tai i mamos komentarus atsoviau - bet tu dvynuku ir neauginai wink.gif bet sakau, kai pabuvo kartu ir paciucino vakus tris dienas, tai daugiau klausimu nekyla smile.gif

As irgi turiu tuos indelius, bet kad jie dideli, tai vis nesiryztu ten pilti. Bet vakar pasigyriau, kad sunelis nesuvalgo, o eme ir viska vakar sutase, nebuvo ka saldyti tongue.gif o siaip, kai nepasiruosiu, tai tenka ir 60 ir 100 ml. ispilti. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(piene78 @ 2008 07 10, 14:03)
mano taı dukrele budama apıe 4 menesıus ırgı panasıaı elgesı, po to praejo kazkur ıkı 6 menesıu taı tesesı

Dabar isitikinau, kad nebutinai nuo mamos geru emociju priklauso pienelio gamyba, o ir nuo vaiko. Kokios geros nuotaikos buvau tas kelias savaites, kaip mums gerai sekesi, o dabar rekia nesustodamas, ir as pati jau pradedu nervinti. O ko verkia, net neaisku. Papa kisu - atpila, i rankas paimu, - nurimsta ir vel verkia, pazaidziu, pradzioje gerai, paskui vel viskas blogai. Palieku verkti viena, tai verkia ir nesiruosia sustoti. doh.gif Net nezinau ir ka daryti. doh.gif Atrodo, kad jis "kaifuoja" verkdamas, nes visas uzsiblokuoja ir ka nori, ta sakyk, kaip nori, taip linksmink, - nieko. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 07 10, 12:26)
As ta "ignora dulkems" isijungiau jau seniai, tik va, bande sugedinti mama. As irgi tikiu, kad neimanoma viska idealiai padaryti. Jei augini vaika, tai reikia pamirsti kasdieni namu ruosos darba, arba ji dirbti kartu su vyru. Mama man vis sako, kad mokyciau ji but viena lovyteje, kad tureciau laiko apsitvarkyti smile.gif Matyt, ji irgi kaip uzsisukusi dirbo doh.gif
O kai pabuvo su anuku, pamate, kad vaikis turi savo principus, nemiegos ir negules, kada mums norisi. smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Larysa @ 2008 07 10, 18:48)
Džiaukimės šiuo momentu, nes jis nepakartojamas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 07 11, 10:33)
As irgi turiu tuos indelius, bet kad jie dideli, tai vis nesiryztu ten pilti. Bet vakar pasigyriau, kad sunelis nesuvalgo, o eme ir viska vakar sutase, nebuvo ka saldyti tongue.gif o siaip, kai nepasiruosiu, tai tenka ir 60 ir 100 ml. ispilti. doh.gif
Papildyta:

Dabar isitikinau, kad nebutinai nuo mamos geru emociju priklauso pienelio gamyba, o ir nuo vaiko. Kokios geros nuotaikos buvau tas kelias savaites, kaip mums gerai sekesi, o dabar rekia nesustodamas, ir as pati jau pradedu nervinti. O ko verkia, net neaisku. Papa kisu - atpila, i rankas paimu, - nurimsta ir vel verkia, pazaidziu, pradzioje gerai, paskui vel viskas blogai. Palieku verkti viena, tai verkia ir nesiruosia sustoti. doh.gif Net nezinau ir ka daryti. doh.gif Atrodo, kad jis "kaifuoja" verkdamas, nes visas uzsiblokuoja ir ka nori, ta sakyk, kaip nori, taip linksmink, - nieko. unsure.gif


pas mus taıp elgesı prıes vısus dantukus, neı ıs sıo neı ıs to pradeda verktı, ısıvaızduoju kaıp sunku, na bet lınkıu kad greıcıau praeıtu 4u.gif
Atsakyti
O čia tai ko gero atsakymas ir į mano mįslę... niekaip nesuprantu, ko kada nori, verkia, atrodo, kad ją kas skerstų... o dar įdomiau, kad užmiega ant krūties, perkeliu į lovelę, ji lovelėje verkia, paimu ant rankų - ant rankų miega... šian galvojau, kad stogas nuvažiuos, net pati apsiverkiau...


QUOTE(piene78 @ 2008 07 11, 15:05)
pas mus taıp elgesı prıes vısus dantukus, neı ıs sıo neı ıs to pradeda verktı, ısıvaızduoju kaıp sunku, na bet lınkıu kad greıcıau praeıtu 4u.gif


Mamytės, tos, kurių vaikiukai užmiega ant krūties - kada jie nustoja taip migdytis? Maniškė anksčiau tik nakčiai taip migdydavosi, o dabar - bet kokiam miegeliui (dažniausiai jie būna 3). Man tiesiog po to sunku suprasti, kad ji valgyti nori ir kada daržovienės pasiūlyti...
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 07 11, 23:12)
O čia tai ko gero atsakymas ir į mano mįslę...

Mamytės, tos, kurių vaikiukai užmiega ant krūties - kada jie nustoja taip migdytis? Maniškė anksčiau tik nakčiai taip migdydavosi, o dabar - bet kokiam miegeliui (dažniausiai jie būna 3). Man tiesiog po to sunku suprasti, kad ji valgyti nori ir kada daržovienės pasiūlyti...

console.gif nu gal praeis.. abiems....

g.gif mano 9mėn kukulis ir dabar tik taip migdos. rolleyes.gif O dvynukės nustojo taip migdytis tarp 15 -18mėn.
daržovienės siūlau kai atsikelia, arba kai iš lauko grįžtam.

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 07 11, 23:12)
O čia tai ko gero atsakymas ir į mano mįslę... niekaip nesuprantu, ko kada nori, verkia, atrodo, kad ją kas skerstų... o dar įdomiau, kad užmiega ant krūties, perkeliu į lovelę, ji lovelėje verkia, paimu ant rankų - ant rankų miega... šian galvojau, kad stogas nuvažiuos, net pati apsiverkiau...
Mamytės, tos, kurių vaikiukai užmiega ant krūties - kada jie nustoja taip migdytis? Maniškė anksčiau tik nakčiai taip migdydavosi, o dabar - bet kokiam miegeliui (dažniausiai jie būna 3). Man tiesiog po to sunku suprasti, kad ji valgyti nori ir kada daržovienės pasiūlyti...

galiu tave lietuviskai paguosti -pas mane du tokie lotuliukas.gif lotuliukas.gif pagalvok apie tai bus labai sunku - palengves lotuliukas.gif
o jei rimtai tai vienas pasidare visiskas maminukas....
Atsakyti
Neguosk wink.gif Nes ir taip tu man pavydzys su savo mažiais wink.gif


QUOTE(AusraR @ 2008 07 13, 21:18)
galiu tave lietuviskai paguosti -pas mane du tokie  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pagalvok apie tai bus labai sunku - palengves  lotuliukas.gif
o jei rimtai tai vienas pasidare visiskas maminukas....

Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 07 11, 10:33)

Dabar isitikinau, kad nebutinai nuo mamos geru emociju priklauso pienelio gamyba, o ir nuo vaiko. Kokios geros nuotaikos buvau tas kelias savaites, kaip mums gerai sekesi, o dabar rekia nesustodamas, ir as pati jau pradedu nervinti. O ko verkia, net neaisku. Papa kisu - atpila, i rankas paimu, - nurimsta ir vel verkia, pazaidziu, pradzioje gerai, paskui vel viskas blogai. Palieku verkti viena, tai verkia ir nesiruosia sustoti. doh.gif Net nezinau ir ka daryti. doh.gif Atrodo, kad jis "kaifuoja" verkdamas, nes visas uzsiblokuoja ir ka nori, ta sakyk, kaip nori, taip linksmink, - nieko. unsure.gif

dantukai?
tokiam amziuj jau buna ir taip g.gif

Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 07 11, 23:12)
Mamytės, tos, kurių vaikiukai užmiega ant krūties - kada jie nustoja taip migdytis? Maniškė anksčiau tik nakčiai taip migdydavosi, o dabar - bet kokiam miegeliui (dažniausiai jie būna 3). Man tiesiog po to sunku suprasti, kad ji valgyti nori ir kada daržovienės pasiūlyti...

vyresnieji mano - kai visai nustojau zindyti, ty 13 men. maziukas - vis dar dazniausiai uzmiega prie kruties, nebent bunam lauke - tada kartais uzmiega vezimelyje, arba bunu isejusi - tada uzmiega ant ranku. jam dabar 16 menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 07 14, 00:43)
Neguosk wink.gif Nes ir taip tu man pavydzys su savo mažiais wink.gif

pavyzdys tai pavyzdys, bet vyrui uz 10 dienu i darba o as aukles nerandu...panika ima!!!
kaip ieskot...??
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 07 11, 22:42)
g.gif mano 9mėn kukulis ir dabar tik taip migdos.  rolleyes.gif O dvynukės nustojo taip migdytis tarp 15 -18mėn.
daržovienės siūlau kai atsikelia, arba kai iš lauko grįžtam.



QUOTE(ragnez @ 2008 07 14, 07:56)
vyresnieji mano - kai visai nustojau zindyti, ty 13 men. maziukas - vis dar dazniausiai uzmiega prie kruties, nebent bunam lauke - tada kartais uzmiega vezimelyje, arba bunu isejusi - tada uzmiega ant ranku. jam dabar 16 menesiu.


doh.gif doh.gif doh.gif O ar nėra kitokių priemonių? Mano vaikas naktį keliasi gal 8 kartus (tiek pamenu tik verysad.gif ), ir užmiega tik prie krūties. Bandėm ir nėšioti, supti, su migduku, rėkia lyg skerdžiama, jei neduodu. Jai dabar 10.5 mėn, ir toks jausmas, kuo tolyn, tuo labiau reikli tampa pienukui...O jus rašot, kad tai dar iki pusantrų metukų gali tęstis...O mamoms galvos vietoj lieka po tiek laiko nemiegojimo normalaus, nervai vietoj? Taip norėčiau imti ir pamiegoti...
Kyla minčių, gal visgi jei naktį nemaitinčiau, parėkautų ir pradėtų miegoti normaliai, na vieną kartą keltis leisčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 07 14, 12:48)
doh.gif  doh.gif  doh.gif O ar nėra kitokių priemonių? Mano vaikas naktį keliasi gal 8 kartus (tiek pamenu tik verysad.gif ), ir užmiega tik prie krūties. Bandėm ir nėšioti, supti, su migduku, rėkia lyg skerdžiama, jei neduodu. Jai dabar 10.5 mėn, ir toks jausmas, kuo tolyn, tuo labiau reikli tampa pienukui...O jus rašot, kad tai dar iki pusantrų metukų gali tęstis...O mamoms galvos vietoj lieka po tiek laiko nemiegojimo normalaus, nervai vietoj? Taip norėčiau imti ir pamiegoti...
Kyla minčių, gal visgi jei naktį nemaitinčiau, parėkautų ir pradėtų miegoti normaliai, na vieną kartą keltis leisčiau mirksiukas.gif

Tektų tris naktis leisti ir užsikimšti ausis po tris val. kiekvieną jų.
Kitom naktim jau valandų skaičius mažėtų.
Ar to nori? g.gif Gerai reikia apgalvoti, nes jei imsies ir pusiaukely sustosi, š... gausis.
(čia ne iš savo paitirties)

Dvynukams greit 1m. 4 mėn., maitinu iki šiol.
Mergaitė ant krūtinės padėjusi galvą užmiega, arba pati savo lovelėje.
Jeigu ant krūtinės ji, brolis tada atsisėda už jos ir už mano rankų pasiėmęs linguoja pirmyn atgal, tipo aš arkliuku vos ne būnu, ir taip užmiega arba jam supimo nuolat reikia.
Maniškiai MP nereiklūs, ypač mergaitė, jai visada pasiūlau pati, ji ir be jo jau seniai apsieitų. O man taip gera juos maitinti ir matyti, kaip jie nurimsta, mėgaujasi, o pavalgę tokį pienuotą šypsniuką padovanoja wub.gif wub.gif Galima susilydyti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyre: 14 liepos 2008 - 12:05