Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

Sveikutes,
as savo kudiki maitinu jau 6 menesiai, tad noriu pasidalinti su jumis savo patirtimi. Taigi neitiketina, bet labai pagausina pieno man Gubernijos Duonos Gira thumbup.gif ji nera stipriai gaazuota, bet galima ir palaukti kol nudugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

mano mažoji apsirgo, dabar jau sveiksta, bet visiškai nieko nebevalgo. Net ir MP tik naktimis įsiūlau verysad.gif , dieną tik bandau pasiguldyt - žviegia kaip skerdžiama blink.gif ant viso rajono.

Neramu, nes ką tik karščiavo 3dienas (ketvirtadienį 38,5 C; penktadienį 39C, šeštadienį 38. paskui jau nebepakilo), o jokių skysčių nebegaliu įsiūlyt - nuo šaukšto ginasi kaip pašėlus ir žviegia nesavu balsu.
Kol gėrė MP normaliai, sisiojo ir kakojo normaliai - nesijaudinau. Nes serga, neturi apetito, gaunamo MP užteks.

Dabar nebežinda (tik naktimis, ir kokius 15sekundžių 3-4k dieną.)
8,5mėn vaikui gal mažoka???

Nekakoja jau 1,5paros (bet ir nevalgė beveik nieko), ir šlapinasi labai retai - visą naktį išbuvo sausutėlė, o per dieną iki dabar 2k , negausiai, bet šviesios spalvos.

Įtariu, 6k per parą nesigaus g.gif Ar tokio amžiaus vaikams jau galima sisioti ir rečiau????????
nerimauju, kad nepritruktų skysčių ir kad per mažai MP gauna.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 07 07, 17:46)
Laba,

mano mažoji apsirgo, dabar jau sveiksta, bet visiškai nieko nebevalgo. Net ir MP tik naktimis įsiūlau  verysad.gif , dieną tik bandau pasiguldyt - žviegia kaip skerdžiama  blink.gif ant viso rajono.

Neramu, nes ką tik karščiavo 3dienas (ketvirtadienį 38,5 C; penktadienį 39C, šeštadienį 38. paskui jau nebepakilo), o jokių skysčių nebegaliu įsiūlyt - nuo šaukšto ginasi kaip pašėlus ir žviegia nesavu balsu.
Kol gėrė MP normaliai, sisiojo ir kakojo normaliai - nesijaudinau. Nes serga, neturi apetito, gaunamo MP užteks.

Dabar nebežinda (tik naktimis, ir kokius 15sekundžių 3-4k dieną.)
8,5mėn vaikui gal mažoka???

Nekakoja jau 1,5paros (bet ir nevalgė beveik nieko), ir šlapinasi labai retai - visą naktį išbuvo sausutėlė, o per dieną iki dabar 2k , negausiai, bet šviesios spalvos.

Įtariu, 6k per parą nesigaus  g.gif Ar tokio amžiaus vaikams jau galima sisioti ir rečiau????????
nerimauju, kad nepritruktų skysčių ir kad per mažai MP gauna.

Ačiū  4u.gif



na siaip reiketu vaikui pabandytı ısiulytı bent virinto vandenuko, gal jaı ka nors skauda, kad ır pvz gerklyte. Mano mazojı kaı sırgo taı atsısakydavo papuko kaı gerklyte skaudejo, matyt, skaudedavo rıjant. Saukstelıo atsısakydavo, nes gırdıdavom vaıstukus saukstelıu. Taı po to ısıulem pro sıaudeı vandenuko. o sıaıp reıketu pasıskambyntı gydytojaı pasıklaustı del sısıojıo ır negerımo, nes sunku ka ır patartı 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyre @ 2008 07 04, 17:12)
Ne pasaulio pabaiga  mirksiukas.gif  Vienas kartas - nieko baisaus neatsitiko, o ar pailsejai, kai gavo misinuko?
Aš specialiai nepirkau mišinukų atsargai, tai ir nekilo pagunda maitinti jais.  thumbup.gif
Maitinu iki šiol, praktiškai tik 3-4 mėn. ta kova ir nežinojimas vyksta, po to jau atsipūsi tai tikrai. Ta kankyne tikrai neamžina  4u.gif

aha pailsejau, pamiegojau 2 val., bet vakare vel tas pats...bet dabar jau atrodo isitikinau, kad kai jie taip elgiasi jiems pilvukus ksuada, nes turejau savo pienuko nusitraukus, viena vakara pasildziau (jie man eme kruti, spjove, pyko, vel eme, sakiau gal valgyt nori) tai ir neiko - negere nei vienas...o papuli ciulpe...jie turbut nusiraminimui papuli ciulpia..bjauriausia kad jokiu soskiu nepripazista...jau ir pienuku savo patepiau kad tik imtu - nulaizo ir spjauna lauk....jiems papukai geriausia soske...o papukus man tai ojojoj kaip iskausta po tokiu zindimo maratonu....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 08, 10:37)
aha pailsejau, pamiegojau 2 val., bet vakare vel tas pats...bet dabar jau atrodo isitikinau, kad kai jie taip elgiasi jiems pilvukus ksuada,

negere nei vienas...o papuli ciulpe...jie turbut nusiraminimui papuli ciulpia..

jiems papukai geriausia soske...o papukus man tai ojojoj kaip iskausta po tokiu zindimo maratonu....

4u.gif Tu šaunuolė - laikaisi tvirtai thumbup.gif Žinok, suprantu, kad nėra lengva, nes ir poilsio trūksta, ir miego, ir dar kai verkia abu, neaišku už kurio griebtis console.gif

Bet tikrai, link 4 mėn žymiai palengvės 4u.gif aš tai keikvieną dieną, kiekvieną savaitę atsižymėdavau - va, jau tiek ištempiau, tai dar dieną kitą tongue.gif

Sutinku, akd neramumas, verkimas dažniau būna dėl pilvuko, o ne alkio. O čiulpimas ir mamytės artumas ramina labiausiai wub.gif
Patarčiau įsirengti patogią sėdimą vietą žindymui - apsidėti pagalvėmis, kojom atramą pasisatyti ir vakarais 'susikabinti' juos ten. Aš taip ir pora val prasėdėdavau doh.gif - chebra ir nusnaust spėdavo, ir pavalgyt, ir pasisoskinti.

O krūtis saugok - dar ilgam reikės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 07 08, 10:44)
4u.gif Tu šaunuolė - laikaisi tvirtai  thumbup.gif Žinok, suprantu, kad nėra lengva, nes ir poilsio trūksta, ir miego, ir dar kai verkia abu, neaišku už kurio griebtis console.gif

Bet tikrai, link 4 mėn žymiai palengvės 4u.gif aš tai keikvieną dieną, kiekvieną savaitę atsižymėdavau - va, jau tiek ištempiau, tai dar dieną kitą  tongue.gif

Sutinku, akd neramumas, verkimas dažniau būna dėl pilvuko, o ne alkio. O čiulpimas ir mamytės artumas ramina labiausiai  wub.gif
Patarčiau įsirengti patogią sėdimą vietą žindymui - apsidėti pagalvėmis, kojom atramą pasisatyti ir vakarais 'susikabinti' juos ten. Aš taip ir pora val prasėdėdavau  doh.gif - chebra ir nusnaust spėdavo, ir pavalgyt, ir pasisoskinti.

O krūtis saugok - dar ilgam reikės  tongue.gif

nu tai va bandysiu varyt pasiziuret pagalveles maitinimui, nes pagalvem as apsikraunu, et labai nepatogu, krenta man jos, geriau butu viena patogi smile.gif
ne i tema klausimelis - ieskau aukles nuo rugpjucio - gal ka galit rekomenduot ar patart kur ir kaip geriausia ieskot. Man reiktu zmogaus, kuris ateitu man padet su vaikais diena, gali but ir nepilnai dienai. Viakus paciucint, valgyt padaryt, gal grindis prasluostyt karts nuo karto. Va. Lauksiu patarimu ir rekomendaciju i az.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 08, 11:11)
Man reiktu zmogaus, kuris ateitu man padet su vaikais diena, gali but ir nepilnai dienai. Viakus paciucint, valgyt padaryt, gal grindis prasluostyt karts nuo karto. Va. Lauksiu patarimu ir rekomendaciju i az.

tau labiau pagalbininkės - tvarkytojos reik?
pabandyk skelbimukus ant durų/stulpų aplinkiniuose namuose, laiptinėse iškabint.
Su vežimu važiuoji po rajoną pasivaikščiot ir paklijuokit, atsiras ar studenčiokė kokia, ar moteriškutė kaimynystėj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 07 08, 11:24)
tau labiau pagalbininkės - tvarkytojos reik?
pabandyk skelbimukus ant durų/stulpų aplinkiniuose namuose, laiptinėse iškabint.
Su vežimu važiuoji po rajoną pasivaikščiot ir paklijuokit, atsiras ar studenčiokė kokia, ar moteriškutė kaimynystėj  mirksiukas.gif

nu jo, labiau pagalbininkes, na kad kartais su vaikais i lauka iseitu ar paimtu ant ranku viena kai abu rekia, kad valgyt man padarytu, nes pati labai neturiu kada...nu ir tt ir pan.
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 07 08, 10:44)
Bet tikrai, link 4 mėn žymiai palengvės 4u.gif aš tai keikvieną dieną, kiekvieną savaitę atsižymėdavau - va, jau tiek ištempiau, tai dar dieną kitą  tongue.gif

Aha, nuo 3-4 men. jau lengviau buna ax.gif , nors irgi buna verkimu nezinia nuo ko. doh.gif O kaip jus elgiates, kai vaikas zirzia, paimtas ant ranku lyg ir nurimsta, padetas i lovyte klykia nesavu balsu. As itariu, kad jis bando mama, nori but ant ranku. Bet jei as ji taip laikysiu, tai nei i tualeta negalesiu nueiti ir nuo jo atsitraukti, o vyras jau virs 4 men., reikia jam mokytis ir vienam buti. Kokiom gudrybem pasinaudoti? g.gif Dar beje, dabar pas ji visa ko ciulpimo periodas, kisa pirsta, zaisla i burnyte, bet kazkodel nervinasi, jei tarkim neina isikisti, ir verkia... doh.gif
As irgi atsizymiu kiekviena savaite ismaitinta MP blush2.gif , busiu saunuole kai pasieksiu 6 men. thumbup.gif cool.gif
Beje, si menesi jis priaugo maziausiai, - 500gr., bet turbut tiek uztenka, nes pries tai po kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 09 liepos 2008 - 08:11
Sveikos.
Norėjau Jūsų paklausti. Maitinu vaikiuką tris savaites, dar nedaug, bet jau bėdelių turėjome tikriausiai kaip ir visi. visų pirma buvo nugriaužti speneliai, bet susigydėm su antspeniais, dabar lyg ir viskas gerai. Dar kartais atrodo, kad pas mane per daug pieno, tai lendu po dušu, po maitinimo dedu šltus kompresus. Šiandien lyg ir ši bėda mažesnė, nors prieš maitinimą krūtys būna kietos ir skaudžios. verysad.gif
Bet kita problemėlė yra ta, kad kai pradeda vaikas žįsti, tai pradžioje toks skausmas būna, kad net žalia akyse. Spenelius apžiūriu kas kartą, taijokių žaizdų, ar pan. nėra, tai net nebeįsivaizduoju, iš kur tas skausmas. Galvoju, gal kartais perpūtė mane, gal koks uždegimas, net nežinau, kas dar gali būti g.gif O gal čia visoms taip būna, kol krūtys prisitaiko prie maitinimo unsure.gif Nežinau, ar kentėti, ar ieškoti priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2008 07 09, 09:27)
Sveikos.
Norėjau Jūsų paklausti. Maitinu vaikiuką tris savaites, dar nedaug, bet jau bėdelių turėjome tikriausiai kaip ir visi. visų pirma buvo nugriaužti speneliai, bet susigydėm su antspeniais, dabar lyg ir viskas gerai. Dar kartais atrodo, kad pas mane per daug pieno, tai lendu po dušu, po maitinimo dedu šltus kompresus. Šiandien lyg ir ši bėda mažesnė, nors prieš maitinimą krūtys būna kietos ir skaudžios.  verysad.gif
Bet kita problemėlė yra ta, kad kai pradeda vaikas žįsti, tai pradžioje toks skausmas būna, kad net žalia akyse. Spenelius apžiūriu kas kartą, taijokių žaizdų, ar pan.  nėra, tai net nebeįsivaizduoju, iš kur tas skausmas. Galvoju, gal kartais perpūtė mane, gal koks uždegimas, net nežinau, kas dar gali būti  g.gif O gal čia visoms taip būna, kol krūtys prisitaiko prie maitinimo  unsure.gif Nežinau, ar kentėti, ar ieškoti priežasčių.


nezinau ar galiu labai kvalifikuotai patarti, maitinu 2 menesius, bet man spenelius skaudejo apie 1.5 menesio. ypac kol vaikiukas paimdavo speneli. zaizdeliu irgi nebudavo. dabar viskas susitvarke ir speneliai priprato smile.gif
seniau net nuo ranksluoscio sluostantis baisiai skaudedavo. siaip as su pienuku pasitepu ir pailaikau nuogus po maitinimo. man atrodo padeda.
o antspeniai kiek zinau negerai. vaikas ne taip gerai istraukia piena. tai geriau ju nebenaudoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2008 07 07, 12:42)
Sveikutes,
as savo kudiki maitinu jau 6 menesiai, tad noriu pasidalinti su jumis savo patirtimi. Taigi neitiketina, bet labai pagausina pieno man Gubernijos Duonos Gira  thumbup.gif  ji nera stipriai gaazuota, bet galima ir palaukti kol nudugs  mirksiukas.gif

Deja,nera tokiu produktu ir arbatu,kurios pagausintu pieno gamyba,tai mitas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 09 liepos 2008 - 10:31