Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 06 25, 19:14)
kas kiek laiko keisti papuli? vienu kartu maitint is vieno ar dvieju? po 10 min pertraukos tarp maitinimu is kurio, jei pasiula galima abiem variantais?
as tai duodu is tos, kur diskomfortas didesnis...

Ir visiskai teisingai darai. thumbup.gif As visuomet maitinau viena maitinima is vienos, kita is kitos, tik dabar vaikinas megsta paisdykauti - prigula prie vienos, paskui apeina is kitos lovos puses prie kitos ir vel is naujo biggrin.gif Bet jei ir kita stipriai 'pritvinkus' budavo, tai duodavau dar ir is kitos 'patraukti' ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 07:13)
Maitinu pati, bet kaip kazkas ci ajau rase - labai sunku be aplinkiniu palaikymo...

Esi saunuole ir tikrai sauniai augat! 4u.gif
Atsakyti
mano pupulis ryte kazkoks piktas buvo...eme kruti, ciulpe, spjove, vel eme, vel spjove, piktinosi reke....nesuprantu kas jam negerai....vakr abu gavo po skiepa i kojyte...ar gali but nuo jo neramus? Skiepas nuo hepatito.
Pienulio tai toj kruty tikrai buvo, nes po jo tokio ciulpimodar nutraukiau 70 ml (nes per peitus turiu vaziuot pas gydytoja, tai vyrui paliksiu pamaitint)
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 06 26, 10:01)
mano pupulis ryte kazkoks piktas buvo...eme kruti, ciulpe, spjove, vel eme, vel spjove, piktinosi reke....nesuprantu kas jam negerai....vakr abu gavo po skiepa i kojyte...ar gali but nuo jo neramus? Skiepas nuo hepatito.
Pienulio tai toj kruty tikrai buvo, nes po jo tokio ciulpimodar nutraukiau 70 ml (nes per peitus turiu vaziuot pas gydytoja, tai vyrui paliksiu pamaitint)

Po Hepatito B vakcinos gali skaudėti vietą, kur dūrė, tad gal jam nemalonu. Gal šiek tiek temperatūros yra - irgi vienas iš šalutinių poveikių. Stebėkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 06 25, 21:44)
Bet jei ir kita stipriai 'pritvinkus' budavo, tai duodavau dar ir is kitos 'patraukti'  ax.gif

As skaitau, ir dabar galvoju, pas mane dienos metus krutys niekada nera pritvinkusios, atrodo, kad ten tik truputi pastandeje ir viskas. Duodu is vienos kruties, kita maitinima is kitos. Nakti kaip ir nemaitinu, bet gaunasi, kad kudikis uzmiega 00 val., o siandien atsibudo 4.30, tai gaunasi, kad pertrauka tik 4,5 val., tai nera daug, bet tada nutraukiau per pus maziau nei kai atsibunda 6 val. O dienos metu pabandziau nutraukti is "pritvinkusios" kruties (nes truksta vakariniam valgymui), tai gavosi tik 35 ml. Galima itarti, kad jis truputi daugiau istrauktu, bet vis tiek, gal kokius 50 ml. Kaip ir mazokai.. g.gif Jis pasidare irzlesnis, nei pries pora dienu. Pati truputi buvau pasinervinusi...gal tas leme, kad pieno maziau.. g.gif Vaikutis be galo jautrus.. unsure.gif Jau ne duok dieve liudnesne intonacija ir asaru pakalnes.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 06 26, 10:01)
Pienulio tai toj kruty tikrai buvo, nes po jo tokio ciulpimodar nutraukiau 70 ml (nes per peitus turiu vaziuot pas gydytoja, tai vyrui paliksiu pamaitint)

Nu, va, pas mane tiek nesigautu nutraukti. Turi daug pieno thumbup.gif Pabandziau patraukti is valgytos kruties, tai visai nieko, tik gal du lasai, nors valge neramiai kazkaip, galvojau, kad nelabai ka ir valge, bet pasirodo, arba pavalge greitai, arba ten ir taip nedaug buvo.. g.gif Na, bet keista, dar vakar buvo pakankamai pieno g.gif Vaikas ramus, ryte irgi nusitraukiau kaip iprasta. Nejau paveike vienas nemalonus skambutis g.gif
Beje, vakar vaikas gan daznai valge po 5 min., ir labai keista, kad jautesi gerai, sypsojosi. Gal jis taip sumazino mano pieno gamyba? g.gif Anksciau tik karta per para budavo toks trumpas valgymas, paprastai valgo nuo 0,5-1 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 27 birželio 2008 - 16:34
QUOTE(IgLi @ 2008 06 27, 17:30)
gal tas leme, kad pieno maziau.. g.gif

galejo buti, kad del itampos pienas sunkiau tekejo, todel maziau nutraukei 4u.gif

tavo vaikui jau kiek - ketvirtas ar penktas menuo? pieno gamyba susireguliavo, todel krutys ir nebebuna pritvinkusios. tai normalu, tuo reikia dziaugtis, o ne liudeti. be to, didesnis vaikelis ismoko stipriai ir efektyviai zysti, todel istustina kruti greiciau ir jam nebereikia ilgai "kabeti" - tuo taip pat gali dziaugtis, busi laisvesne. 4u.gif

o AusraR turi dvigubai daugiau pieno negu tu, nes zindo du vaikelius 4u.gif tavo krutys pagamina lygiai tiek pieno, kiek reikia tavo sunui - jei zindytum dvynukus, turetum tiek pieno, kiek reiketu dvynukams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 27 birželio 2008 - 16:50
IgLi, baik tu nusitraukinėti tą pienuką ir matuoti... mano krūtys vakare būna tuščios kaip zuikio ausys (kažkuri mamytė taip pasakė smile.gif ), o vaikiukas pavalgo. Plius - aš net ir ryte negaliu nusitraukti pienuko, tiesiog man nesigauna, gal neatsipalaiduoju (manau, kad tau tas pats, nes vis įsitempi abejodama ar užtenka pienuko), bet vėl gi , vaikiukas pavalgo kuo puikiausiai... 4u.gif

QUOTE(IgLi @ 2008 06 27, 17:30)
As skaitau, ir dabar galvoju, pas mane dienos metus krutys niekada nera pritvinkusios, atrodo, kad ten tik truputi pastandeje ir viskas. Duodu is vienos kruties, kita maitinima is kitos. Nakti kaip ir nemaitinu, bet gaunasi, kad kudikis uzmiega 00 val., o siandien atsibudo 4.30, tai gaunasi, kad pertrauka tik 4,5 val., tai nera daug, bet tada nutraukiau per pus maziau nei kai atsibunda 6 val. O dienos metu pabandziau nutraukti is "pritvinkusios" kruties (nes truksta vakariniam valgymui), tai gavosi tik 35 ml. Galima itarti, kad jis truputi daugiau istrauktu, bet vis tiek, gal kokius 50 ml. Kaip ir mazokai.. g.gif Jis pasidare irzlesnis, nei pries pora dienu. Pati truputi buvau pasinervinusi...gal tas leme, kad pieno maziau.. g.gif Vaikutis be galo jautrus.. unsure.gif Jau ne duok dieve liudnesne intonacija ir asaru pakalnes.. doh.gif
Papildyta:

Nu, va, pas mane tiek nesigautu nutraukti. Turi daug pieno  thumbup.gif Pabandziau patraukti is valgytos kruties, tai visai nieko, tik gal du lasai, nors valge neramiai kazkaip, galvojau, kad nelabai ka ir valge, bet pasirodo, arba pavalge greitai, arba ten ir taip nedaug buvo.. g.gif Na, bet keista, dar vakar buvo pakankamai pieno g.gif Vaikas ramus, ryte irgi nusitraukiau kaip iprasta. Nejau paveike vienas nemalonus skambutis  g.gif
Beje, vakar vaikas gan daznai valge po 5 min., ir labai keista, kad jautesi gerai, sypsojosi. Gal jis taip sumazino mano pieno gamyba? g.gif Anksciau tik karta per para budavo toks trumpas valgymas, paprastai valgo nuo 0,5-1 val.

Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 14:17)
na siandien dar pasisverem - mazius priaugo per menesi 900 gr, dickis 1 kg 100 gr !!!! o paaugo abu 6 cm blink.gif  blink.gif daktare net suabejojo ar taip gali but...sake gal ligoninej blogai ismatave buvo....


Tu šaunuolė ir mažiai šaunuoliai, tikrai nedvejok dėl pieno kiekio ir neleisk niekam dvejoti smile.gif Pasakyk, kiek priaugo, ir visi užsičiaups smile.gif Ir gydytoją pakeisk smile.gif O jei kils abejonių, tai pasek sysiukus, ar sisioja daugiau nei šešis kartus ir jei ką, dažniau pamaitink. Šaunuolė labai smile.gif Man visada įdomu, kaip dvynukus maitina, ar iškarto abu išeina, ar paeiliui? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2008 06 28, 20:57)
Tu šaunuolė ir mažiai šaunuoliai, tikrai nedvejok dėl pieno kiekio ir neleisk niekam dvejoti smile.gif Pasakyk, kiek priaugo, ir visi užsičiaups smile.gif Ir gydytoją pakeisk smile.gif O jei kils abejonių, tai pasek sysiukus, ar sisioja daugiau nei šešis kartus ir jei ką, dažniau pamaitink. Šaunuolė labai smile.gif Man visada įdomu, kaip dvynukus maitina, ar iškarto abu išeina, ar paeiliui? smile.gif)

man zinok patpgiau paeiliui, kazkaip norisi demesio skirt kiekvienam, bet kai abu susikelia tai abu ir maitinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 27, 17:47)
galejo buti, kad del itampos pienas sunkiau tekejo, todel maziau nutraukei 4u.gif

tavo vaikui jau kiek - ketvirtas ar penktas menuo? pieno gamyba susireguliavo, todel krutys ir nebebuna pritvinkusios. tai normalu, tuo reikia dziaugtis, o ne liudeti. be to, didesnis vaikelis ismoko stipriai ir efektyviai zysti, todel istustina kruti greiciau ir jam nebereikia ilgai "kabeti" - tuo taip pat gali dziaugtis, busi laisvesne. 4u.gif

o AusraR turi dvigubai daugiau pieno negu tu, nes zindo du vaikelius 4u.gif tavo krutys pagamina lygiai tiek pieno, kiek reikia tavo sunui - jei zindytum dvynukus, turetum tiek pieno, kiek reiketu dvynukams.

Dabar jau viskas gerai, tuo isitikinau, nes pavalges sunus gali laisvai isbuti zvalus pora valandu ir net numigti diena. thumbup.gif Jam 4 men., jauciu, kad pieno gamyba yra jau susireguliavusi.
O del nutraukto pienuko, matyt, jis jau iprato vakare gauti pagerti dar ir is buteliuko, nes kazkaip matau, kad jis isvalges abi krutis (abi duodu tik vakare, siaip po viena), kazkodel dar jauciasi nepavalges g.gif , o tik siurbteli kartais 50, kartais dar 100 ml., ir uzmiega visai nakciai.
Atsakyti
merginos, vel padekit..nieko nesuprantu...vaikai abu rekia beveik be sustojimo antra diena...beveik nemiega....ar cia jiem spilvus skuada ar valgyt mazai...neiko nebesuprantu...o kaip zinot?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 01, 11:15)
man zinok patpgiau paeiliui, kazkaip norisi demesio skirt kiekvienam, bet kai abu susikelia tai abu ir maitinu smile.gif

Eina sau, sunku patiketi, kad taip galima smile.gif O jie pas tave ramus? Visada pasvajodavau apie dvynukus, bet kai dabar turiu suneli, tai galvoju, kad gerai, kad vienas blush2.gif , nes ir su vienu ne pyragai. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 07 01, 13:49)
merginos, vel padekit..nieko nesuprantu...vaikai abu rekia beveik be sustojimo antra diena...beveik nemiega....ar cia jiem spilvus skuada ar valgyt mazai...neiko nebesuprantu...o kaip zinot?

Pazistama situacija 4u.gif Greiciausiai pilvukai... ax.gif , jei jie riecia kojytes, pilvukai kieti...ko gero, duju yra, o ju pasisalinimas skausmingas. Mums kazkaip daugiau padejo Viburcol zvakutes, naudojamos reguliariai (10d. is eiles), Espumizanas nelabai. Ir nesiojimas sildant pilvuka, na, dar pilvuko paspaudymas, kad dujos iseitu. Kiti deda kompresus..., bet is kart nepades jokie budai...vargom iki 3 men.
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 27, 20:21)
IgLi, baik tu nusitraukinėti tą pienuką ir matuoti... mano krūtys vakare būna tuščios kaip zuikio ausys (kažkuri mamytė taip pasakė smile.gif ), o vaikiukas pavalgo. Plius - aš net ir ryte negaliu nusitraukti pienuko, tiesiog man nesigauna, gal neatsipalaiduoju (manau, kad tau tas pats, nes vis įsitempi abejodama ar užtenka pienuko), bet vėl gi , vaikiukas pavalgo kuo puikiausiai... 4u.gif

Ryte pas mane buna daug pieno ir diskomfortas krutyse, is vienos paprastai nutraukiu 140 ml., (buna rytu, kad maziau), o kita palieku sunui pusryciams kai atsibunda biggrin.gif Jei ir sunus nevalgytu to pieno is buteliuko, as vis vien nusitraukciau, bet tada saldyciau atsargai. Labiau noreciau taip ir padaryti, bet jis dar nori to buteliuko ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 07 01, 13:49)
merginos, vel padekit..nieko nesuprantu...vaikai abu rekia beveik be sustojimo antra diena...beveik nemiega....ar cia jiem spilvus skuada ar valgyt mazai...neiko nebesuprantu...o kaip zinot?

Gal pilvukus skauda, o gal auga ir pienelio daugiau prašo...
Pirmuoju atveju - guldykit ant pilvuko pagulėt, švelniai masažuokit, pasituškenkit vonioje.
Antruoju atveju - dažnai maitinkit.
Įsivaizduoju, kad nelengva su dviem... Su vienu neretai mamoms stogai važiuoja, o čia du ... wub.gif wub.gif Šiaip kažkada skaičiau straipsnį apie mamą, pagimdžiusią dvynukus ir sėkmingai maitinančią, tai jos žodžiais tariant: geriausias, kokį tik esu gavusi, patarimas - maitinti abu vienu metu. Taip labai tauposi laikas. Gerai, jei viskas gerai ir gali skirti laiko pradžioj vienam, po to kitam, kai tuo tarpu kitas ramiai sau miega. Bet jei koks "ČP", tai maitinimai, spėju, gali pavirsti katorga... unsure.gif
Bet kokiu atveju - nusiraminkit ir po truputį bandykit visus verkimo priežasčių ieškojimo metodus. 4u.gif
Atsakyti