Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

Aciu Ode.
ir dar - gal kas galit parekomenduot kokai gydytoja "naturaliste" Vilniuje, nes manoji su savo pastoviu " as stebiuosi kaip maitinate dvynukus pati " mane jau uzkniso. O pas daktaryte gi reiks karts nuo karto nueit, pasimatuot, pasiskiepyt ir pan.
Gali but ir privaciai dirbanti, kad tik nesuktu man galvos su tuo pienu smile.gif
Atsakyti
ir dar, vakar dariau ekperimenta, turiu tokais virtuvines svarstykleles iki 2 kg - sveriau vaikuciu pampersiukus. Tai vieno per para gavosi 690, kito 680 gr, na dar reikai atmest po koki 80 gr paciu pampersu svorio. Ka manot? ar pakankamai privalgo?
Atsakyti
O tu dažniau čia užsuk - mes tave palaikysime thumbup.gif Tu šaunuolė, kad abu mažučius pati maitini - ir maitink toliau. Tavo pienukas jiems pats geriausias maistelis, o plius - ir artumas svarbu.

QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 08:13)
Sveikos,
atradau si skyreli, ir as. Mums jau menesiukas ir dvi dieneles. Maitinu pati, bet kaip kazkas ci ajau rase - labai sunku be aplinkiniu palaikymo...


Aš bendrauju su S.Umbrasaite - ji dirba privačiai. Vieno karto vizitas 100Lt. Brangoka, bet man ji to verta...

QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 08:37)
Aciu Ode.
ir dar - gal kas galit parekomenduot kokai gydytoja "naturaliste" Vilniuje, nes manoji su savo pastoviu " as stebiuosi kaip maitinate dvynukus pati " mane jau uzkniso. O pas daktaryte gi reiks karts nuo karto nueit, pasimatuot, pasiskiepyt ir pan.
Gali but ir privaciai dirbanti, kad tik nesuktu man galvos su tuo pienu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 09:10)
ir dar, vakar dariau ekperimenta, turiu tokais virtuvines svarstykleles iki 2 kg  - sveriau vaikuciu pampersiukus. Tai vieno per para gavosi 690, kito 680 gr, na dar reikai atmest po koki 80 gr paciu pampersu svorio. Ka manot? ar pakankamai privalgo?

Labai pakankamai, ir sakyciau labai daug, o tas yra gerai !!! NEABEJOK savim, MP turi sociai !!! 4u.gif
p.s. standartinis pampersas sveria max 30 gr (iki 4 nr, virs 4 Nr 40-50 gr.). Pati sverdavau, tai zinau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 25, 10:27)
O tu dažniau čia užsuk - mes tave palaikysime  thumbup.gif Tu šaunuolė, kad abu mažučius pati maitini - ir maitink toliau. Tavo pienukas jiems pats geriausias maistelis, o plius - ir artumas svarbu.
Aš bendrauju su S.Umbrasaite - ji dirba privačiai. Vieno karto vizitas 100Lt. Brangoka, bet man ji to verta...

manaja ir Soveiga priziuri, tikrai kruopsti gydytoja ir tikrai nepuola iskart kisti kito maisto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 25 birželio 2008 - 10:05
labutis,
prisiruošiau ir aš forume užsiregistruoti. Kas dėl maitinimo, tai aš pirmą vaiką maitinau 2 metus. Labai norėjau pati maitinti ir tikrai daug pieno buvo. Maitinimas krūtimi, tai psichologija.
Dabar planuojam antra.
Mano draugė pasigimdė ir abi susėdusios dabar diskutuojam, kad yra naujienų - jos ginekologė dar nėštumo pabaigoj rekomendavo žuvų taukus, ir tik iš BIONAL firmos. Tipo geriausi ir būtini, kad depresijos po gimdymo nebūtų.
raugė pasigimdė, tai naujagimei tuoj pediatrai paskyrė žuvų taukų lašelius ir vėl iš BIONAL (skamba VisOlie gold). Kas čia daros? Ar čia tik koks biznis ar kokia nors nauda iš viso to yra. Duod ar neduot tų lašelių naujagimiui. Gal kas žinot?
Atsakyti
QUOTE(vibalt @ 2008 06 25, 11:10)
labutis,
prisiruošiau ir aš forume užsiregistruoti. Kas dėl maitinimo, tai aš pirmą vaiką maitinau 2 metus. Labai norėjau pati maitinti ir tikrai daug pieno buvo. Maitinimas krūtimi, tai psichologija.
Dabar planuojam antra.
Mano draugė pasigimdė ir abi susėdusios dabar diskutuojam, kad yra naujienų - jos ginekologė dar nėštumo pabaigoj rekomendavo žuvų taukus, ir tik iš BIONAL firmos. Tipo geriausi ir būtini, kad depresijos po gimdymo nebūtų.
raugė pasigimdė, tai naujagimei tuoj pediatrai paskyrė žuvų taukų lašelius ir vėl iš BIONAL (skamba VisOlie gold). Kas čia daros? Ar čia tik koks biznis ar kokia nors nauda iš viso to yra. Duod ar neduot tų lašelių naujagimiui. Gal kas žinot?

Pirmą kartą girdžiu... Manau, daugiau naudos, jei motina valgys sveiką ir įvairų maistą, galų gale - tuos pačius žuvų taukus, o kūdikis gaus viską, ko jam reikia (ir dar daugiau; ir aukščiausios kokybės) iš MP.
Manyčiau taip... smile.gif
Atsakyti
Žinot, pediatrė labai įdomiai aiškino, kad "motinos piene yra daug omega 3, todėl vaikai būna intelektualesni. (Na šitas faktas visiems žinomas). Naujagimiai būtinai turi gauti daug omega 3 pirmus gyvenimo metus, kad augtų smegenys. Su maistu negauna reikiamo kiekio..."
Mano draugė pati maitina, tai kam reikia duoti naujagimiui dar papildomai tų žuvų taukų lašelių? Tai gal maitinančiai reikėtų gerti, o ne naujagimiui? Tie lašiukai tikrai skanūs... SOS gal kam irgi rekomendavao gydytojai, nes niekaip nesuprantu duot ar neduot? Prieš kokius 6 metus tikrai nesigirdėjo tokių rekomendacijų. Savo mamos klausiau - sako kad gerdavo žuvų taukus, bet tik ne per nėštumą ir pagimdžius...
Atsakyti
na siandien dar pasisverem - mazius priaugo per menesi 900 gr, dickis 1 kg 100 gr !!!! o paaugo abu 6 cm blink.gif blink.gif daktare net suabejojo ar taip gali but...sake gal ligoninej blogai ismatave buvo....
Atsakyti
AusraR, zaviuosi, tikrai, kad maitini savo pienu dvynukus thumbup.gif
As jau 2 sav., kaip ne kart neruosiau misinuko thumbup.gif Mama vis bando suabejoti, ar vaiko verkimas nesusijes su alkiu, bet as bandau nugaleti save ir nepasiduoti provokacijoms cool.gif Tik noreciau kazkaip atsisakyti, ir rytinio pieno perkelimo i vakara, kad nereiktu nutraukti jo. g.gif Dar vis psichologiskai nepasiruosusi keltis naktimis blush2.gif
O ar galima maitinanciai sportuoti? Tai nemazintu laktacijos? Na, pvz; begiojimas... g.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 14:17)
na siandien dar pasisverem - mazius priaugo per menesi 900 gr, dickis 1 kg 100 gr !!!! o paaugo abu 6 cm blink.gif  blink.gif daktare net suabejojo ar taip gali but...sake gal ligoninej blogai ismatave buvo....

Tai super gerai paaugo tavo vaikuciai thumbup.gif 6 cm., visai normalu. Maniskis coliukas irgi 6 cm. paaugo per pirma men., o per antra 5 cm., trecia -jau tik 2cm. ir visi menesiai beveik po kg.
Papildyta:
QUOTE(vibalt @ 2008 06 25, 11:44)
Žinot, pediatrė labai įdomiai aiškino, kad "motinos piene yra daug omega 3, todėl vaikai būna intelektualesni. (Na šitas faktas visiems žinomas).

Sitas faktas mane ir skatina zindyti... blush2.gif As omega kapsules vartojau paskutini nestumo menesi vietoj vitaminu...o dabar nebevartoju jokiu vitaminu..
Atsakyti
Super thumbup.gif

QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 14:17)
na siandien dar pasisverem - mazius priaugo per menesi 900 gr, dickis 1 kg 100 gr !!!! o paaugo abu 6 cm blink.gif  blink.gif daktare net suabejojo ar taip gali but...sake gal ligoninej blogai ismatave buvo....


Mamytės, noriu paklausti, o tarkime kai mažiuką jau primaitini, kaip tada suprasti ar pienelio sumažėjo ar jis dingsta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 25, 16:44)
Super  thumbup.gif
Mamytės, noriu paklausti, o tarkime kai mažiuką jau primaitini, kaip tada suprasti ar pienelio sumažėjo ar jis dingsta?  g.gif

kol duodi kruti pienas nedingsta 4u.gif

QUOTE(AusraR @ 2008 06 25, 14:17)
na siandien dar pasisverem - mazius priaugo per menesi 900 gr, dickis 1 kg 100 gr !!!! o paaugo abu 6 cm blink.gif  blink.gif daktare net suabejojo ar taip gali but...sake gal ligoninej blogai ismatave buvo....

kaip fainai thumbup.gif tu tikra supermama wub.gif

QUOTE(IgLi @ 2008 06 25, 15:27)
O ar galima maitinanciai sportuoti? Tai nemazintu laktacijos? Na, pvz; begiojimas... g.gif

galima, laktacijai itakos neturi smile.gif
is praktines puses - reikia patogios liemeneles, kad begiojant pieno baras nesiteliuskuotu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 25 birželio 2008 - 16:06
kas kiek laiko keisti papuli? vienu kartu maitint is vieno ar dvieju? po 10 min pertraukos tarp maitinimu is kurio, jei pasiula galima abiem variantais?
as tai duodu is tos, kur diskomfortas didesnis...
Atsakyti