Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(geltoniausia @ 2008 06 18, 13:26)
IgLi, bet juk tavo vaikelis labai daug priauga svorio per mėnesį, tai ko gi tu pergyveni, kad jis nepasisotina  g.gif
Verkimui, niurzgėjimui yra laaabai daug priežasčių  mirksiukas.gif



Tas tiesa vaikelis svorio priauga tikrai nemazai. Manoji priauga po 500 gr ir tai niekada nekilo mintis kad mazoka pienelio.
O verkimui tikrai daug priezasciu... cia jau reikia pagalvoti ir paieskoti.
O gal jis persivalgo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elele: 18 birželio 2008 - 13:51
QUOTE(Ode @ 2008 06 18, 11:36)
O bandėt eit į lauką? Nebijodami? Mano pirmagimė buvo verksniukas, bet butent lauke, naujose vietose su naujais vaizdais ir žmonėmis ji apsiramindavo. Aišku, kaip kada, bet išbandyt viską reikia. Galima vežimuke, galima nešynėj, skaroj, ant rankų. Galima neeit toli ir jei jau labai įsiverks - grįžt. Galima kaip tik nuvažiuot kur nors, kur žmonių nėra ir verkimo 'problemą' spręst lauke, nepergyvenant, kad kažkam trukdo.
Vaikai verkia. Ir verkia dėl įvairių priežasčių, nes juk pasakyt negali. Pasiimkit draugę, vyrą, mamą su savim - kartais kitos rankos kitaip suveikia, įdomiau vaikui pasidaro nuo naujovių... Tiesiog nepergyvenkit, neįsikalbėkit bėdų ir paprasčiau į viską pažiūrėkit.  4u.gif

Oi, mamytes, jei musu kudikiai moketu kalbeti, turbut pasakytu "mama, noriu dar valgyti, todel as tau neramus" smile.gif Juk musu krutys viena diena gali gaminti daugiau pieno, kita - maziau. Arba vaikui tie "augimo suoliai". Tai viena diena jie pabadauja, kita - atsigriebia, todel ir tie menesio prieaugliai yra normalus. cool.gif Bet mes visi "kenciam" : ir vaikiukas ir tevai. ax:
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 18, 14:53)
Oi, mamytes, jei musu kudikiai moketu kalbeti, turbut pasakytu "mama, noriu dar valgyti, todel as tau neramus" smile.gif Juk musu krutys viena diena gali gaminti daugiau pieno, kita - maziau. Arba vaikui tie "augimo suoliai". Tai viena diena jie pabadauja, kita - atsigriebia, todel ir tie menesio prieaugliai yra normalus. cool.gif Bet mes visi  "kenciam" : ir vaikiukas ir tevai. ax:

zinai, man atrodo, kad jeigu kudikiai moketu kalbeti, mes is koto isvirstume isgirde...
pvz
"man pampersas klyna verzia, o ji vel papa kisa"
"man karsta, todel negaliu uzmigt - o ji vel papa kisa"
"noriu paziuret i ta rysku paveiksla ant sienos, o mane nesa salin"
"man pilva suka, atsikniskit visi"
"pasupk mane, oj, neprasiau gi papo, tik pasupt"
"man baltinukai susisuko ir siule sona spaudzia, nu kam man ta soske"
"mama, as taves pasiilgau"

kudikis gali verkti, nes jam ka nors skauda, yra pavarges, jam per salta, per karsta, per garsu, per sviesu, nuobodu guleti, verzia ar spaudzia drabuziai/sauskelnes, yra slapias/pasikakines, ir tt alkis yra tik viena is daugelio galimu neramumo priezasciu. jei vaikas gerai priauga svorio, vadinasi, jo irzlumo priezastis yra kita...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 18, 18:30)
pvz
"man pampersas klyna verzia, o ji vel papa kisa"
"man karsta, todel negaliu uzmigt - o ji vel papa kisa"
"noriu paziuret i ta rysku paveiksla ant sienos, o mane nesa salin"
"man pilva suka, atsikniskit visi"
"pasupk mane, oj, neprasiau gi papo, tik pasupt"
"man baltinukai susisuko ir siule sona spaudzia, nu kam man ta soske"
"mama, as taves pasiilgau"


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super!
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 18, 17:30)
zinai, man atrodo, kad jeigu kudikiai moketu kalbeti, mes is koto isvirstume isgirde...
pvz
"man pampersas klyna verzia, o ji vel papa kisa"
"man karsta, todel negaliu uzmigt - o ji vel papa kisa"
"noriu paziuret i ta rysku paveiksla ant sienos, o mane nesa salin"
"man pilva suka, atsikniskit visi"
"pasupk mane, oj, neprasiau gi papo, tik pasupt"
"man baltinukai susisuko ir siule sona spaudzia, nu kam man ta soske"
"mama, as taves pasiilgau"

thumbup.gif Susimąsčiau kad pati per daug tą papą kišu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 18, 17:30)
zinai, man atrodo, kad jeigu kudikiai moketu kalbeti, mes is koto isvirstume isgirde...
pvz
"man pampersas klyna verzia, o ji vel papa kisa"
"man karsta, todel negaliu uzmigt - o ji vel papa kisa"
"noriu paziuret i ta rysku paveiksla ant sienos, o mane nesa salin"
"man pilva suka, atsikniskit visi"
"pasupk mane, oj, neprasiau gi papo, tik pasupt"
"man baltinukai susisuko ir siule sona spaudzia, nu kam man ta soske"
"mama, as taves pasiilgau"




thumbup.gif tai jau tikrai
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 06 18, 19:08)
thumbup.gif Susimąsčiau kad pati per daug tą papą kišu  doh.gif

jei padeda nusiraminti - tai neperdaug. nes kruties davimas ne tik patenkina alki, bet ir kuno kontakto poreiki, suteikia saugumo. zodziu, vienu veiksmu patenkini ne viena poreiki.

tas "frazes" vardinau noredama parodyti, kad nereikia kiekvienio kniurktelejimo nurasyti alkiui - ypac, jei tai vercia mama isgyventi, kad truksta pieno...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 18, 21:26)
jei padeda nusiraminti - tai neperdaug. nes kruties davimas ne tik patenkina alki, bet ir kuno kontakto poreiki, suteikia saugumo. zodziu, vienu veiksmu patenkini ne viena poreiki.

tas "frazes" vardinau noredama parodyti, kad nereikia kiekvienio kniurktelejimo nurasyti alkiui - ypac, jei tai vercia mama isgyventi, kad truksta pieno...

Jis pas mane dabar zirzaliukas, nes dygsta dantukai. Tai vakarais nusiraminam tik su papuliu, nors tikrai žinau kadvalgyti nenori, ir netraukia, o tiesiog apsižioja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 06 19, 08:35)
Jis pas mane dabar zirzaliukas, nes dygsta dantukai. Tai vakarais nusiraminam tik su papuliu, nors tikrai žinau kadvalgyti nenori, ir netraukia, o tiesiog apsižioja.  ax.gif

gal ir manajam dygta dantukai g.gif diena neko viskas normaliai, nu nakti istisai zirzia jokie supavimai ir nesiojimai nepadeda, tik papa apsizioja ir jau gerai bigsmile.gif nbezinau ka daryt kad ramiau miegotu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 06 19, 10:42)
gal ir manajam dygta dantukai  g.gif  diena neko viskas normaliai, nu nakti istisai zirzia jokie supavimai ir nesiojimai nepadeda, tik papa apsizioja ir jau gerai bigsmile.gif nbezinau ka daryt kad ramiau miegotu  unsure.gif

nu, vadinas, zinai, ka daryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 18, 17:30)
zinai, man atrodo, kad jeigu kudikiai moketu kalbeti, mes is koto isvirstume isgirde...
pvz
"man pampersas klyna verzia, o ji vel papa kisa"
"man karsta, todel negaliu uzmigt - o ji vel papa kisa"
"noriu paziuret i ta rysku paveiksla ant sienos, o mane nesa salin"
"man pilva suka, atsikniskit visi"
"pasupk mane, oj, neprasiau gi papo, tik pasupt"
"man baltinukai susisuko ir siule sona spaudzia, nu kam man ta soske"
"mama, as taves pasiilgau"

kudikis gali verkti, nes jam ka nors skauda, yra pavarges, jam per salta, per karsta, per garsu, per sviesu, nuobodu guleti, verzia ar spaudzia drabuziai/sauskelnes, yra slapias/pasikakines, ir tt alkis yra tik viena is daugelio galimu neramumo priezasciu. jei vaikas gerai priauga svorio, vadinasi, jo irzlumo priezastis yra kita...

Aš tai dažnai pagalvoju, kad galėtų tie kūdikiai jau nuo gimimo kalbėti lotuliukas.gif
Papildyta:
Ta proga įkelsiu pasijuokti:

NAUJAGIMIO MONOLOGAS

Kas per durna liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti.
Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia.
Naktis. Rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie...
Kaip reikia manęs nemylėti, kad apsidirbusiam vaikinui vietoj sauso pamperso po užpakaliu,
čiulptuką burnon įkištų. Nuo jo sausiau juk nepasidaro...
Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta.
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažka yra. Ufff, palengvėjo.
Vyrukas. Tikras.
O čia kas per snukis apsimiegojęs išlindo? Koks, nafig, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!
Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję snukiai.
Bando suprasti..... Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai.
Kas čia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersą pakeiskit...
Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo...
Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado.
Sako, "pampersą reikia pačiupinėti". Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers...
Aha, aš buvau teisus.
Išsivertė. Eeee... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar?
O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit.
Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ką ten apžiūrinėjate???
A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas.
Ko tai valgyt užsimaniau. Ėsti noriu!!!!
Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsimyžo"?!!! Kuo sysioti???
Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!!
Stop stop, kuriems galams pampersą nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!!
O ėsti kaip norisi, jomajo... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga.
Skiriu vyresniąja.
Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris durnas, sako – tą padaryk, aną, šitą...
Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Lafa...
Ko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok.
Kam sakau – čiulptukas kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką!
O! Netgi tas durnesnis jau suprato.
Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "
Atsakyti
Na, nesigincysiu su patyrusiom mamytem 4u.gif Kiekviena jaucia savo vaika savaip.
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 06 19, 08:35)
Jis pas mane dabar zirzaliukas, nes dygsta dantukai. Tai vakarais nusiraminam tik su papuliu, nors tikrai žinau kadvalgyti nenori, ir netraukia, o tiesiog apsižioja.  ax.gif

O kaip suprasti kada dantukai dygsta? 4 men. kaip ir ankstokai g.gif
Atsakyti