Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(ragnez @ 2008 06 16, 01:15)


vienintelis nepatogumas pliaze - kad nuo silumos pienukas bega, daugiau nieko. ir tai saunuolis tavo pupulis. tu kokia knyga pasiemus paskaityk - vis greiciau laikas begs smile.gif su pirmu, kad zinotum, storiausius romanus perskaiciau, kol ant kruties "kabedavo" snuduriuodamas. su drauge arbatos isgerdavau, paplepedavom. ji man sakydavo, "kaip ramu pas tave namuos". nu zinai, ir budavo ramu, kol vaikas kruti zindzia - uzimtas, nieko jam daugiau nereikia.
pamatysi, dar pasiilgsi tu laiku, kai paaugs ir prades nenusedet vietoj, viska ciupt, visur ropot ir visko reikalaut  rolleyes.gif
pas mama, itariu, gali but viena smulki problemele - prades tau varyt, kad pieno neturi, vaika alkana laikai prie tuscios kruties, tiesa? jei taip yra, tai nesmagu. bet juk tu pati zinai, kad pienuko tau netruksta, kad vaikutis auga, viskas gerai.
tai jei jau tokia kalba uzeis, tavo vietoje, paprasyciau mamos manimi pasirupinti, kol zindau - man valgyt paduot, leisti pamiegot diena su mazium ir pan smile.gif bent pailsetum nuo rupesciu ir kasdienybes smile.gif

o su tuo "zindymo patogumu", zinok, is pradziu visoms galvoj "cviakas", kaip mano drauge sako - kiekviena savo problemu prisigalvoja ir kankinasi jas spresdama, o visi patarimai ir kalbos tik juodai pykti kelia. tik kai jau isbrendi is tos koses, viskas juokinga atrodo - bet tuo metu tikrai sunku buna. tai laikykis, zinok, kad tikrai isbrisi ir bus viskas gerai. lengva, malonu ir patogu smile.gif pazadu smile.gif

sekmes  4u.gif

Labai teisingai, aa ragnez zodziai, pritariu visu 100 proc. pati per ta perejau wub.gif o del ramumo, oj man dabar tas metas, kai ramybes namie nera, visur lenda, ropoja, stojasi, griuva, tik ir lakstai paskui mazaja doh.gif bet tai naujas etapas ir jis man malonus, nors ir reikalaujantis istvermes mirksiukas.gif o maitinimas - malonumas patampa nuo kokio trecio menesio, bent jau man wub.gif
Atsakyti
bet kuriuo atveju vaikui svarbiausia gera mamos nuotaika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elele @ 2008 06 17, 22:31)
bet kuriuo atveju vaikui svarbiausia gera mamos nuotaika  mirksiukas.gif

oj, tas tiesa, bet priprazinkime, kartais mes pritrunkam kantrybes, o po to taip sirdele skauda, nuovargis daro savo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elele @ 2008 06 17, 23:31)
bet kuriuo atveju vaikui svarbiausia gera mamos nuotaika  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elele @ 2008 06 17, 22:31)
bet kuriuo atveju vaikui svarbiausia gera mamos nuotaika  mirksiukas.gif

Aga bigsmile.gif

Persika, jei atvirai, tai man kantrybė pradėda trūkinėt su antraisiais metais - didžiaisiais ožiais, ir tai tik retkarčiais (nuovargis, sveikata ir kiti šalutiniai dalykai su tuo nesusiję). Motinyste mėgaujuos iki negalėjimo, o visokius nesklandumus kažkaip pavyksta pergyventi 'lanksčiu' požiūriu į viską. Tiesiog giliai įkvėpiu ir kimbu į darbą, vadinamą MOTINYSTE. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 17 birželio 2008 - 21:41
Žiūriu jūs čia apie pasigrąžinimus kalbat bigsmile.gif man tai pirmais mėnesiais gimus vaikui tikrai nerūpėjo jooookie gražinimaisi, gulėjau su vaiku lovoj, dirbau už soskytę cool.gif o ką reikėjo daryt, kai vaikas guminių pakaitalų neėmė nei per kur schmoll.gif ką kalbėti apie išėjimus 2 valandoms, jei aš pavalgydavau tik vakare, nusiprausdavau ir dantis išsivalydavau tik po pietų, visą dieną su chalatu doh.gif išskyrus laiką, kai į lauką eidavom... bet nei kiek nesigailiu, žinojau, dėl ko viską darau wub.gif žinojau, kam tuo metu reikalingiausia buvau wub.gif o visa kita gali palaukti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Persika @ 2008 06 17, 22:29)
Labai teisingai, aa ragnez zodziai, pritariu visu 100 proc. pati per ta perejau  wub.gif  o del ramumo, oj man dabar tas metas, kai ramybes namie nera, visur lenda, ropoja, stojasi, griuva, tik ir lakstai paskui mazaja  doh.gif  bet tai naujas etapas  ir jis man malonus, nors ir reikalaujantis istvermes  mirksiukas.gif  o maitinimas - malonumas patampa nuo kokio trecio menesio, bent jau man  wub.gif

Oi, kaip as laukiu ropojimo, vaiksciojimo, kalbejimo smile.gif O kas yra ramybe as niekada ir nezinojau, nuo gimimo - reikalaujantis demesio, kai negali atsitraukti cool.gif Man tiesa pasakius, dabar siek tiek lengviau, todel ir pamaniau, kad laikas pereiti prie maitinimo tik krutimi smile.gif
Atsakyti
O ar galima spresti, kad pieno nepakako is to, kad valanda pazindes is kruties kudikis verkia skusdamasis. Ciulptuka lyg ima, bet tuo paciu niurzgedamas ismeta (matyt, itares apgaule)? g.gif Negaliu isvesti i lauka, nes verks. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 18, 11:24)
O ar galima spresti, kad pieno nepakako is to, kad valanda pazindes is kruties kudikis verkia skusdamasis. Ciulptuka lyg ima, bet tuo paciu niurzgedamas ismeta (matyt, itares apgaule)? g.gif Negaliu isvesti i lauka, nes verks. unsure.gif

Ne. Ar pieno pakanka rodo pakankamas šlapinimasis ir svorio augimas. Net jei jis ir alkanas vienintelis vaistas - duot krutį ir neimt į galvą. O niurzgėt gali dėl daug ko: gal pilvukas, gal dantukai, gal šalta, gal šilta, gal nuobodu, gal tiesiog mamos pasiilgo... smile.gif
O bandėt eit į lauką? Nebijodami? Mano pirmagimė buvo verksniukas, bet butent lauke, naujose vietose su naujais vaizdais ir žmonėmis ji apsiramindavo. Aišku, kaip kada, bet išbandyt viską reikia. Galima vežimuke, galima nešynėj, skaroj, ant rankų. Galima neeit toli ir jei jau labai įsiverks - grįžt. Galima kaip tik nuvažiuot kur nors, kur žmonių nėra ir verkimo 'problemą' spręst lauke, nepergyvenant, kad kažkam trukdo.
Vaikai verkia. Ir verkia dėl įvairių priežasčių, nes juk pasakyt negali. Pasiimkit draugę, vyrą, mamą su savim - kartais kitos rankos kitaip suveikia, įdomiau vaikui pasidaro nuo naujovių... Tiesiog nepergyvenkit, neįsikalbėkit bėdų ir paprasčiau į viską pažiūrėkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 18, 12:24)
O ar galima spresti, kad pieno nepakako is to, kad valanda pazindes is kruties kudikis verkia skusdamasis. Ciulptuka lyg ima, bet tuo paciu niurzgedamas ismeta (matyt, itares apgaule)? g.gif Negaliu isvesti i lauka, nes verks. unsure.gif


Cia tikrai ne pienelio problema schmoll.gif Kai kurie vaikai is prigimties yra labiau ramus, o kai kurie labiau verksniukai doh.gif ir nieko cia nepadarysi unsure.gif Mano sesers berniukas (3men) irgi neramus, nemiega diena nei vezime, nei lovyteje, tik ant ranku prie papuko doh.gif doh.gif doh.gif net masinoje verkia! na ir ka, nedaro ji is to tragedijos mirksiukas.gif i parduotuve eina su nesyne, pasivaikscioti irgi, o jeigu jau su vezimeliu, tai tik prie namu arba dar i koki parka. Ir viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 18, 10:24)
O ar galima spresti, kad pieno nepakako is to, kad valanda pazindes is kruties kudikis verkia skusdamasis. Ciulptuka lyg ima, bet tuo paciu niurzgedamas ismeta (matyt, itares apgaule)? g.gif Negaliu isvesti i lauka, nes verks. unsure.gif

O ar nemanai, kad tu pati esi pernelyg isitempusi ir nervinga ir tai yra didzioji vaikelio verksmu priezastis? g.gif (cia tik pamastymas, nes juk kudikeliai puikiai 'susiurbia' mamos emocijas... ax.gif )
Atsakyti
IgLi, bet juk tavo vaikelis labai daug priauga svorio per mėnesį, tai ko gi tu pergyveni, kad jis nepasisotina g.gif
Verkimui, niurzgėjimui yra laaabai daug priežasčių mirksiukas.gif
Atsakyti