Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(IgLi @ 2008 06 15, 09:38)
Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali.

g.gif Gal tik pirmaji menesiuka...
Na, nezinau, man vaikelis ne sekundei nebuvo 'kliutis' (matyt gerai 'uzsiprogramavau' motinystei pries septyneta su virsum meteliu hihihi.gif). Visur galima rasti kur pamaitinti, priglausti prie kruties...
Galbut siek tiek pakeitus i tai poziuri butu lengviau. Ir daugiau pasitikejimo savimi ir vaikuciu mirksiukas.gif
Kita vertus tai nera amzina, paugejus situacija keiciasi.

QUOTE(trr @ 2008 06 15, 10:06)
na galvoju gal kokia infekcija ar peršalimas užeiti gali.. blush2.gif

Svarbiausia nesimaudyti uzterstame vandenyje ir nepersalti. O siaip mums visi gyvenimo malonumai (sveiki!) privalomi. Nereikia saves riboti. 4u.gif

QUOTE(xeditux @ 2008 06 15, 16:21)
Juk vaikui gimus jau niekada nebus taip, kaip buvo pries tai  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
Dekui mane suprantancioms mamytems 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ast_alaus @ 2008 06 16, 15:06)
g.gif  Gal tik pirmaji menesiuka...
Na, nezinau, man vaikelis ne sekundei nebuvo 'kliutis' (matyt gerai 'uzsiprogramavau' motinystei pries septyneta su virsum meteliu hihihi.gif). Visur galima rasti kur pamaitinti, priglausti prie kruties...

Mums jau greit 4 men. ax.gif ir beje, nebuna vienodu vaiku ir mamu, ir vienodu situaciju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 15, 23:25)
Oi ne, mamytės, čia tik mums taip atrodo... oi kaip aš gerai suprantu IgLi, nes pati buvau panašioje situacijoje... atrodo, gi maitinti SP yra taip lengva ir paprasta, bet iš ties ne visada. Kai manoji gulėjo daugiau kaip mėn ant krūties po pusė dienos, kai aš niekaip negalėjau suprasti, kada ji nori valgyti ir kada ji baigia - oi kiek aš čia prirašiau ir kiek man kitos mamytės padėjo... O gal ir joms atrodė, kad aš tiesiog apsunkinau savo gyvenimą...
IgLi, tiesiog pakentėk truputėlį... paaugs mažiukas ir bus lengviau... o iš ties, kaip kitos mamytės rašė - jau žinok, niekdada neišeis ramiai niekur išeiti, nes visos mintys bus tik apie vaikiuką...

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2008 06 16, 01:15)
pas mama, itariu, gali but viena smulki problemele - prades tau varyt, kad pieno neturi, vaika alkana laikai prie tuscios kruties, tiesa? jei taip yra, tai nesmagu. bet juk tu pati zinai, kad pienuko tau netruksta, kad vaikutis auga, viskas gerai.
tai jei jau tokia kalba uzeis, tavo vietoje, paprasyciau mamos manimi pasirupinti, kol zindau - man valgyt paduot, leisti pamiegot diena su mazium ir pan smile.gif bent pailsetum nuo rupesciu ir kasdienybes smile.gif


Sita problemele man galvoj visada drinks_cheers.gif Bet zadu prasyti, kad zindymo metu niekas nestebetu. Nes dar buna, kad mazius uzsimano pasitampyti, tai tenka raminti, o paskui kai uzmiega ir pakeliu atsirugti, buna piktas, lyg pakeltas is miegu, tai trunka kol jis susivokia, kad viskas gerai. ax.gif O jei kas stebetu, tai komentaru neisvengciau. doh.gif Del pieno kiekio, tai buciau nieko pries, jei jo butu daugiau smile.gif, jei greiciau begtu, tai vaikui nereiktu prie papo po valanda kaboti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 17 birželio 2008 - 05:47
QUOTE(ast_alaus @ 2008 06 16, 15:06)
: (matyt gerai 'uzsiprogramavau' motinystei pries septyneta su virsum meteliu hihihi.gif).

Del to uzsiprogramavimo.. g.gif Lankiau zindymo kursus, iki gimdymo nezinojau kokiu buna misinuku, nesidomejau buteliukais ir pientraukiais..samoningai, nes visai nemaniau, kad gali prireikti, juk ruosiuosi zindyti pati. O kaip gavosi doh.gif Gal del to labiausiai ir pergyvenu, nes nepavyksta kaip norejau. Jei buciau taip saves neprogramavus, lengviau butu buve susitaikyti su tokia situacija kokia man pametejo pats sunus. rolleyes.gif Kitas dalykas..kursuose visai nebuvo uzsiminta apie pilvo skausmus doh.gif ir tai, kad kudikiai ne visada graziai zinda...viskas buvo pateikta taip graziai, kad ne minties nebuvo, kad bus kitaip.
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 17, 12:06)
Del to uzsiprogramavimo.. g.gif

zinai, puikiai tave suprantu.

vis prisimenu, temoje apie gimdymus, viena mama rase, "ruosiausi gimdymui, kaip sventei ir..." zodziu, liko nusivylusi. tai va, tiesiog reikia suprasti, kad kai moterys kalba apie "gimdymo svente" ir apie "zindymo malonuma", jos kalba ne apie Vienos baliu ir ne apie orgazma... motinyste, gimdymas ir zindymas - visai kitos rusies "malonumai" ir "sventes".

sutinku, kad apie motinyste labai daznai kalbama romantizuotai, sukuriami nerealus lukesciai, ir moterys nusivilia, kai susiduria su banalia kasdienybe, skausmu, sunkumais, nesekmemis.

manau, kad reikia i motinyste ziureti realistiskiau, paprasciau, naturaliau. laimei, to ismokstama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 17 birželio 2008 - 11:15
QUOTE(ragnez @ 2008 06 17, 12:13)
manau, kad reikia i motinyste ziureti realistiskiau, paprasciau, naturaliau. laimei, to ismokstama.

Taip, tai realybei niekas ir negali paruosti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 17, 14:13)
Taip, tai realybei niekas ir negali paruosti. rolleyes.gif

Tik pats gyvenimas, realybė paruoš motinystei. Jokioje mokykloje to neišmoksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 06 17, 15:29)
Tik pats gyvenimas, realybė paruoš motinystei. Jokioje mokykloje to neišmoksi  mirksiukas.gif

Tik vienom pavyksta lyg ir savaime, kitos pridaro klaidu, nes kitaip neiseina, ir kuriu ne visada galima veliau istaisyti...
Siandien mano sunus, atrodo, nei per viena valgyma nepasisotino, vis nepatenkintas, nors zinda po valanda... g.gif Ir kaip tik uzsirasius pas kirpeja ax.gif Vyras, aisku, padarys misinuka, jei su vaikuciu nesusidoros..O ka, as irgi jo vietoj taip pasielgciau unsure.gif Juk vaiko nevirkdysi...arba tureciau niekur neiti..
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 17, 16:08)
Juk vaiko nevirkdysi...

o kodel vaika raminti reikia tik maistu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 17, 17:08)
Tik vienom pavyksta lyg ir savaime, kitos pridaro klaidu, nes kitaip neiseina, ir kuriu ne visada galima veliau istaisyti...
Siandien mano sunus, atrodo, nei per viena valgyma nepasisotino, vis nepatenkintas, nors zinda po valanda... g.gif Ir kaip tik uzsirasius pas kirpeja   ax.gif Vyras, aisku, padarys misinuka, jei su vaikuciu nesusidoros..O ka, as irgi jo vietoj taip pasielgciau  unsure.gif Juk vaiko nevirkdysi...arba tureciau niekur neiti..


Mane gal daug kas ir pasmerks cia uz tokius zodzius blush2.gif bet as bandyciau tokiam vaikui siulyti zinduka rolleyes.gif Toks vaizdas susidaro, kad vaikeliui ne pieno truksta, o tiesiog zindimo... Tokiu atveju pazindzius, kai jau matai, kad nebevalgo, o tiesiog ciulpia, ikisk zinduka vietoj papuko ir viskas ax.gif
Nors as kiek pamenu, tai maniskis budamas 4men dar valgydavo po apytikriai 40min cool.gif As eidama pas kirpeja (jeigu zinodavau, kad uztruksiu ilgiau nei 2h), palikdavau vyrui nutraukto pienuko bigsmile.gif bet jo darziausia neprireikdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 17 birželio 2008 - 15:41
QUOTE(IgLi @ 2008 06 17, 16:08)
Tik vienom pavyksta lyg ir savaime, kitos pridaro klaidu, nes kitaip neiseina, ir kuriu ne visada galima veliau istaisyti...
Siandien mano sunus, atrodo, nei per viena valgyma nepasisotino, vis nepatenkintas, nors zinda po valanda... g.gif Ir kaip tik uzsirasius pas kirpeja  ax.gif Vyras, aisku, padarys misinuka, jei su vaikuciu nesusidoros..O ka, as irgi jo vietoj taip pasielgciau  unsure.gif Juk vaiko nevirkdysi...arba tureciau niekur neiti..

O tai tu įsivaizduoji, kad visos mamos tiesiog idealios ir nei vienos klaidos nepadaro per visą motinystę blink.gif
Kažkaip tu ne taip reaguoji į motinystę... Ai, ne ta tema...

Kaip ir rašė xeditux, gal vaikelis net nerori valgyti, jam tik artumo reikia, papulio paturėti. Ir tokiu būdu jis pastoviai kabo, o tu manai, kad jis valgyti nori. Ir čiulptukas yra tinkamas dalykas tokiose situacijose. Aš buvau labai kategoriškai nusiteikusi nėštumo metu prieš kai kuriuos vaikų priežiūros ir auklėjimo reikmenis, bet realybė viską pakoregavo tongue.gif ir teko nusileisti savo principams.
Atsakyti
tarp kitko taip - zindukas. As visalaik sakiau ne - mano vaikas be zinduko. Bet po triju svaiciu daviau blush2.gif nes kleckas tiek ciulpdavo papa kad jau vemdavo, na per daug jai buvo. Tai budavo duodu zinduka ir laikau ant ranku jai gerai ir as tarpus tarp maitinimo prailginau. Beje kaip jau rasiau pirma menesi ir mane buvo apemusi panika : mazoji taip daznai ir tiek daug reikalavo kad ne tai kad kur iseiti - pavalgyti nespedavau.
Siandien viskas normaliai, beje ir zindukas nebe labai reikalingas.


As tik nelebai suprantu IgLi jei jau tikrai nori pripratinti tik prie kruties ir dabar jums tas pereinamasis laikotarpis na uzsirasyk pas kirpeja po poros savaiciu g.gif

Aisku jusu valia 4u.gif
Atsakyti
Su zinduku mes nuo 3-ju savaiciu. smile.gif Bet mazylis ne visada ji ima. Siulau ji visada, jei nesusitvarkau, bet buna, kad pazinda keleta kartu ir spauna, tada zinau, kad tiksliai valgyti nori. Arba jei nezinau, ar jis dabar nori valgyti, ar siaip kazkas, tai irgi zinduku patikrinu. Jei ciumpa, tai vadinasi alkanas. Na, aisku, ne visada taip tiksliai galima nuspeti, bet dazniausia. ax.gif O siandien issisukome normaliai, ir pas kirpeja buvau, ir misinuko isvengiau, nors vyras jau keleta kartu skambino ir klause, ar jau greit grisiu. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(elele @ 2008 06 17, 16:57)

As tik nelebai suprantu IgLi jei jau tikrai nori pripratinti tik prie kruties ir dabar jums tas pereinamasis laikotarpis na uzsirasyk pas kirpeja po poros savaiciu  g.gif

Aisku jusu valia  4u.gif

Tame ir esme, kad ne visada galima viska nukelti, isvaziuoju i kita miesta, reikia susitvarkyti, dalyvauti teks keliose sventese ir pan. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(elele @ 2008 06 17, 16:57)
mazoji taip daznai ir tiek daug reikalavo kad ne tai kad kur iseiti - pavalgyti nespedavau.

drinks_cheers.gif Pavalgydavau tik grizus vyrui.
Atsakyti