Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

paieška nepadėjo, o norėjau sužinoti, ar gali žindyvė maudytis jūroje blush2.gif vasara kaip ir..
Atsakyti
O kodėl gali negalėti? g.gif

QUOTE(trr @ 2008 06 14, 20:45)
paieška nepadėjo, o norėjau sužinoti, ar gali žindyvė maudytis jūroje  blush2.gif vasara kaip ir..

Atsakyti
QUOTE(trr @ 2008 06 14, 19:45)
paieška nepadėjo, o norėjau sužinoti, ar gali žindyvė maudytis jūroje  blush2.gif vasara kaip ir..

gali, tik reikia papulius saugoti, kad neperšaltų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 14, 12:00)
lotuliukas.gif  aš pajuokavau smile.gif Žinok, kuo toliau, tuo bus lengviau, patikėk  4u.gif
Įsivaizduok, aš maitinu gulėdama, mažė neima buteliuko, tai visai niekur negaliu nei su ja, nei ilgesniam laikui be jos išvažiuoti... net plaukai nekirpti kokius 8 mėn. Bet zuikeli, tai laikina... maksimum iki metų...
Pamatysi, viskas bus gerai. Tu šaunuolė, kad tokį užsispyrimą turi!

Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali. Gal tik vienetai ir susitvarko taip, kad visur gali isvaziuoti ir nejausti, kad maitina MP. As va, dabar tai istisai pasiemusi suneli maitinu ir maitinu kas kelias valandas po valanda-dvi, nerodo visai zenklu, kada pasisotina, uzmiega ir viskas. O manes laukia uz savaites kelione su vaikuciu pas mama, tai pergyvenu nerealiai, kaip mes susitvarkysime su maitinimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 14, 22:35)
O kodėl gali negalėti?  g.gif

na galvoju gal kokia infekcija ar peršalimas užeiti gali.. blush2.gif
Atsakyti
Pakentek, zuikeli 4u.gif Tikrai susitvarkys... dar kokios pora trys savaites ir ateis ritmas.

QUOTE(IgLi @ 2008 06 15, 10:38)
Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali. Gal tik vienetai ir susitvarko taip, kad visur gali isvaziuoti ir nejausti, kad maitina MP. As va, dabar tai istisai pasiemusi suneli maitinu ir maitinu kas kelias valandas po valanda-dvi, nerodo visai zenklu, kada pasisotina, uzmiega ir viskas. O manes laukia uz savaites kelione su vaikuciu pas mama, tai pergyvenu nerealiai, kaip mes susitvarkysime su maitinimais doh.gif

Atsakyti
Su savo zindymo praktika as pastebejau viena dalyka, kad kuo maziau pergyveni ir nervuojiesi, tuo lengviau viskas gaunasi smile.gif Kai spjoviau i visu patarimus apie tai, kad neturiu pieno, ar jo truksta, ar jis liesas ir baigiau pergyventi, kad gal jo neuztenka ir t.t. tada viskas ejosi taip lengvia ir gerai savaime smile.gif o jau buvau pradejusi manyti, kad tikrai pieno neturiu smile.gif O jo lyg siol dar yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wovere: 15 birželio 2008 - 13:00
QUOTE(IgLi @ 2008 06 15, 11:38)
Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali. Gal tik vienetai ir susitvarko taip, kad visur gali isvaziuoti ir nejausti, kad maitina MP. As va, dabar tai istisai pasiemusi suneli maitinu ir maitinu kas kelias valandas po valanda-dvi, nerodo visai zenklu, kada pasisotina, uzmiega ir viskas. O manes laukia uz savaites kelione su vaikuciu pas mama, tai pergyvenu nerealiai, kaip mes susitvarkysime su maitinimais doh.gif


Ai, matau, kad nori "lygioj vietoj" apsisunkinti sau gyvenima
wacko.gif Juk vaikui gimus jau niekada nebus taip, kaip buvo pries tai doh.gif Ir reikia susitaikyti su tuo rolleyes.gif Niekada negalesi imti ir tiesiog vaziuoti kur nori ir buti kiek nori. Nesvarbu - maitini krutimi ar misineli duodi umn.gif Reiks visada taikytis ir prie vaiko. O zindant kelioneje tikrai lengviau, jau rasiau kodel.......
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 06 15, 17:21)
Ai, matau, kad nori "lygioj vietoj" apsisunkinti sau gyvenima
wacko.gif  Juk vaikui gimus jau niekada nebus taip, kaip buvo pries tai  doh.gif  Ir reikia susitaikyti su tuo  rolleyes.gif  Niekada negalesi imti ir tiesiog vaziuoti kur nori ir buti kiek nori. Nesvarbu - maitini krutimi ar misineli duodi  umn.gif  Reiks visada taikytis  ir prie vaiko. O zindant kelioneje tikrai lengviau, jau rasiau kodel.......

drinks_cheers.gif Visu 100 proc. sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 15, 10:38)
Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali. Gal tik vienetai ir susitvarko taip, kad visur gali isvaziuoti ir nejausti, kad maitina MP. As va, dabar tai istisai pasiemusi suneli maitinu ir maitinu kas kelias valandas po valanda-dvi, nerodo visai zenklu, kada pasisotina, uzmiega ir viskas. O manes laukia uz savaites kelione su vaikuciu pas mama, tai pergyvenu nerealiai, kaip mes susitvarkysime su maitinimais doh.gif


IgLi o kaip tu isivaizduoji situacija kada viskas tvarkoj? Nebent vaiko visai nereiktu maitinti ir kad sauskelnes pats pasikeistu biggrin.gif
Kokio zenklo tikiesi kad mazylis pasisotino?
Mano mergyte valgo kas 2,5-3 val. sugaistam apie pusvalandi ir labai daznai tiesiog uzmiega pavalgius smile.gif
Na taip zinoma nebegaliu su draugem trainiotis po parduotuves visa diena ir naktimis po klubus... bet dabar kitokia laime mano mergyte wub.gif . Su vaiku tenka buti visa diena ir nakti mirksiukas.gif Bet kaline nesijauciu ir mociutes aplankom (200km) ir i kavine nueinu ir po miesta pasivaikstau ir plaukai nukirpti ( kare tongue.gif )
Nusiramink ir dziaugis mazyliu ir buvimu su juo. Tai labai greitai praeis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elele: 15 birželio 2008 - 18:18
Oi ne, mamytės, čia tik mums taip atrodo... oi kaip aš gerai suprantu IgLi, nes pati buvau panašioje situacijoje... atrodo, gi maitinti SP yra taip lengva ir paprasta, bet iš ties ne visada. Kai manoji gulėjo daugiau kaip mėn ant krūties po pusė dienos, kai aš niekaip negalėjau suprasti, kada ji nori valgyti ir kada ji baigia - oi kiek aš čia prirašiau ir kiek man kitos mamytės padėjo... O gal ir joms atrodė, kad aš tiesiog apsunkinau savo gyvenimą...
IgLi, tiesiog pakentėk truputėlį... paaugs mažiukas ir bus lengviau... o iš ties, kaip kitos mamytės rašė - jau žinok, niekdada neišeis ramiai niekur išeiti, nes visos mintys bus tik apie vaikiuką...

QUOTE(xeditux @ 2008 06 15, 17:21)
Ai, matau, kad nori "lygioj vietoj" apsisunkinti sau gyvenima
wacko.gif  Juk vaikui gimus jau niekada nebus taip, kaip buvo pries tai  doh.gif  Ir reikia susitaikyti su tuo  rolleyes.gif  Niekada negalesi imti ir tiesiog vaziuoti kur nori ir buti kiek nori. Nesvarbu - maitini krutimi ar misineli duodi  umn.gif  Reiks visada taikytis  ir prie vaiko. O zindant kelioneje tikrai lengviau, jau rasiau kodel.......

Atsakyti
QUOTE(trr @ 2008 06 15, 11:06)
na galvoju gal kokia infekcija ar peršalimas užeiti gali.. blush2.gif

infekcija ir persalimas gali "uzeiti" ir parduotuveje, laiptineje ar parkelyje rolleyes.gif

vienintelis nepatogumas pliaze - kad nuo silumos pienukas bega, daugiau nieko. ir maudziaus, kiek norejau, ezere, upje, juroje, ir i pirti ejau, ir is pirties lediniu vandeniu lapkricio men. persiliedavau...

zodziu, tavo vietoj nesimaudyciau tik tokiam vandeny, kur zinau, kad gali buti uzterstas. bet tokiam ir is principo, net nezindydama, nesimaudyciau.

QUOTE(IgLi @ 2008 06 15, 10:38)
Na, va, vadinasi, toks va MP maitinimo patogumas, kad niekur iseiti negali. Gal tik vienetai ir susitvarko taip, kad visur gali isvaziuoti ir nejausti, kad maitina MP. As va, dabar tai istisai pasiemusi suneli maitinu ir maitinu kas kelias valandas po valanda-dvi, nerodo visai zenklu, kada pasisotina, uzmiega ir viskas. O manes laukia uz savaites kelione su vaikuciu pas mama, tai pergyvenu nerealiai, kaip mes susitvarkysime su maitinimais doh.gif

tai saunuolis tavo pupulis. tu kokia knyga pasiemus paskaityk - vis greiciau laikas begs smile.gif su pirmu, kad zinotum, storiausius romanus perskaiciau, kol ant kruties "kabedavo" snuduriuodamas. su drauge arbatos isgerdavau, paplepedavom. ji man sakydavo, "kaip ramu pas tave namuos". nu zinai, ir budavo ramu, kol vaikas kruti zindzia - uzimtas, nieko jam daugiau nereikia.
pamatysi, dar pasiilgsi tu laiku, kai paaugs ir prades nenusedet vietoj, viska ciupt, visur ropot ir visko reikalaut rolleyes.gif

pas mama, itariu, gali but viena smulki problemele - prades tau varyt, kad pieno neturi, vaika alkana laikai prie tuscios kruties, tiesa? jei taip yra, tai nesmagu. bet juk tu pati zinai, kad pienuko tau netruksta, kad vaikutis auga, viskas gerai.
tai jei jau tokia kalba uzeis, tavo vietoje, paprasyciau mamos manimi pasirupinti, kol zindau - man valgyt paduot, leisti pamiegot diena su mazium ir pan smile.gif bent pailsetum nuo rupesciu ir kasdienybes smile.gif

o su tuo "zindymo patogumu", zinok, is pradziu visoms galvoj "cviakas", kaip mano drauge sako - kiekviena savo problemu prisigalvoja ir kankinasi jas spresdama, o visi patarimai ir kalbos tik juodai pykti kelia. tik kai jau isbrendi is tos koses, viskas juokinga atrodo - bet tuo metu tikrai sunku buna. tai laikykis, zinok, kad tikrai isbrisi ir bus viskas gerai. lengva, malonu ir patogu smile.gif pazadu smile.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 16 birželio 2008 - 00:16