Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(nep @ 2008 04 08, 12:06)
Tik mp? Jokio kito maisto nevalge?  g.gif  g.gif
Kad menesio laiko jau jau gali buti pilvuko skausmai, beto skausmai skausmams nelygu, yra diegliai ir yra pilvo putimai, ir tai, berods, netaspats......Mano vaikui skaudejo jau anksciau nei menesio laiko...


Butent. blink.gif Buvau jauna ir kvaila per visa pilva. Tai buvo pries vienuolika metu. Kaip tik prasidejo visuotinis nupushimas del MP. Buvo prileista visokiausiu brosiuru apie tai, kad MP - gyvybes eliksyras, nieko daugiau vaikui nereikia. Jau kitaip- tai zaloji ir verti kenteti savo vaika (na, ir dabar tokiu kalbu pasitaiko, ne?).

Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 04 08, 14:32)
Butent.  blink.gif Buvau jauna ir kvaila per visa pilva. Tai buvo pries vienuolika metu. Kaip tik prasidejo visuotinis nupushimas del MP. Buvo prileista visokiausiu brosiuru apie tai, kad MP - gyvybes eliksyras, nieko daugiau vaikui nereikia. Jau kitaip- tai zaloji ir verti kenteti savo vaika (na, ir dabar tokiu kalbu pasitaiko, ne?).

blink.gif nu gyvybes negyvybes eliksyras, bet nuo 6,5 men tai jau tikrai butina duoti kito maisto paragauti, nes neismoks kramtyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 08, 16:35)
blink.gif nu gyvybes negyvybes eliksyras, bet nuo 6,5 men tai jau tikrai butina duoti kito maisto paragauti, nes neismoks kramtyti  g.gif


Nu kad ismoko. lotuliukas.gif Dabar vienuolikos normaliai kramto. g.gif

Jei rimtai- tai problemu nebuvo- isejau i darba tuo metu, vaikas ramiausiai perejo prie visokio kitokio maisto.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 04 08, 16:00)
Nu kad ismoko.  lotuliukas.gif Dabar vienuolikos normaliai kramto.  g.gif

Jei rimtai- tai problemu nebuvo- isejau i darba tuo metu, vaikas ramiausiai perejo prie visokio kitokio maisto.

lotuliukas.gif cia Vingro knygoj taip raso, kad gali nesusiformuoti kramtymo igudziai, jei vaikas bus primaitinamas per velai.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 08, 19:25)
lotuliukas.gif cia Vingro knygoj taip raso, kad gali nesusiformuoti kramtymo igudziai, jei vaikas bus primaitinamas per velai.


Nu tai tegul leidzia nauja pataisyta leidima- virskinimo "igudziai" nesusiformuoja doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 04 08, 15:32)
Butent.  blink.gif Buvau jauna ir kvaila per visa pilva. Tai buvo pries vienuolika metu. Kaip tik prasidejo visuotinis nupushimas del MP. Buvo prileista visokiausiu brosiuru apie tai, kad MP - gyvybes eliksyras, nieko daugiau vaikui nereikia. Jau kitaip- tai zaloji ir verti kenteti savo vaika (na, ir dabar tokiu kalbu pasitaiko, ne?).

tikrai tik mp? o kito maisto pati nedavei ar atsisakydavo valgyti? g.gif.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 04 08, 21:49)
tikrai tik mp? o kito maisto pati nedavei ar atsisakydavo valgyti?  g.gif.


Nu kiek as galiu mustis kuloku i krutine lotuliukas.gif . Oi, Natuke, gerasis tu zmogau... rolleyes.gif Teisybes delei turiu pasakyti, kad turiu foto, kur dukra su baronka ant nosies pozuoja. Duodavau paziaumot baronka nuo dantenu skausmo biggrin.gif . Dantukai pradejo dygti septyniu menesiu gal. O daugiau tai nepamenu, kad ka duociau. Tiesiog turejau pieno i valias, tai tikejau, kad nei laso prapult neturi. Ir maitinau maitinau. Vista buvau, aisku. Pamenu, kad po to iskart daviau Tuteli skysta misinuka - buvo tokios kaip pienuko pakuotes, iskart paruostas gerimas. Dukra is iprocio ilgai dar istriubydavo po litra Tuteli per diena, salia "puse grudo per diena".

Viskas butu buve puse bedos, jei ne tas zarnyno streikas nuo kokio trecio menesio, kuri ignoravau. Ir mano perkarimas- pervargimas.

Kai taip uzpuolet, tai net susibalamutinau- gal man amnezija, gal daviau jai visko, o gal visai nemaitinau, o gal ir ne as ten buvau. Ko tais bijoti pradejau jusu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zosiukas2 @ 2008 04 07, 03:24)
Tikiuosi ir toliau maitinti tik MP, be to dabar turiu vyro palaikyma kuris zinau slapta didziuojasi mano apsisprendimu ir pasiryzimu thumbup.gif

taigis tataigis...šalia protingos moters - vyras irgi "paauga" thumbup.gif

QUOTE(alfa159 @ 2008 04 08, 23:00)
Kai taip uzpuolet, tai net susibalamutinau- gal man amnezija, gal daviau jai visko, o gal visai nemaitinau, o gal ir ne as ten buvau. Ko tais bijoti pradejau jusu.  biggrin.gif

Viskas tvarkoj alfa159 4u.gif Savo dukrą maitinau iki 9 mėn tik MP. Tuo metu nuo vieno kraštutinumo (maitinimo mišiniais pagal nustatytas valandas) metėmės į kitą - išimtinį žindymą.

Taip taip, riestainėlis labai tinkamas dalykas dantenoms pakasyt thumbup.gif tik reikia žiūrėt kad "darbštuoliai" neatsikastų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaRasa: 09 balandžio 2008 - 06:44
Dar apie pilvo dieglius ir Espumizan'ą. Nors instrukcijoj nerašoma, bet realiai veikti pradeda tik po 4-5-ių dienų... Mum sab simplex labiau padėjo, nors jo skonis bjauresnis.
Kai diegliai prasidėjo, galvojau 3mėn kankinsimės, bet po 3-ų sav. praėjo biggrin.gif

O tai mamytei, iš kuios aplinkos niekas nemaitino, tikrai turėtų būti sunku. Šiuo metu maitinu tik 4mėn, bet jau ilgiausiai visoj giminėj. Pradžioj teko klausytis pasakojimų tema "o man pienas po 2-ų sav. baigės, tu irgi perdaug nedėk vilčių" po to "tavo vaikas dažnai valgo, duok mišinuką, jam neužtenka" dabar (nuo 3-io mėn) "tai gal jau arbatos, sulčių duok?" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 04 08, 21:00)
Nu kiek as galiu mustis kuloku i krutine  lotuliukas.gif . Oi, Natuke, gerasis tu zmogau... rolleyes.gif Teisybes delei turiu pasakyti, kad turiu foto, kur dukra su baronka ant nosies pozuoja. Duodavau paziaumot baronka nuo dantenu skausmo  biggrin.gif . Dantukai pradejo dygti septyniu menesiu gal. O daugiau tai nepamenu, kad ka duociau. Tiesiog turejau pieno i valias, tai tikejau, kad nei laso prapult neturi. Ir maitinau maitinau. Vista buvau, aisku. Pamenu, kad po to iskart daviau Tuteli skysta misinuka - buvo tokios kaip pienuko pakuotes, iskart paruostas gerimas. Dukra is iprocio ilgai dar istriubydavo po litra Tuteli per diena, salia "puse grudo per diena".

Viskas butu buve puse bedos, jei ne tas zarnyno streikas nuo kokio trecio menesio, kuri ignoravau. Ir mano perkarimas- pervargimas.

Kai taip uzpuolet, tai net susibalamutinau- gal man amnezija, gal daviau jai visko, o gal visai nemaitinau, o gal ir ne as ten buvau. Ko tais bijoti pradejau jusu.  biggrin.gif

na tai uztai ir buvo daug to pieno tamstai, nes daug ir maitinai. As dabar stengiuosi jau maziau, kad pati atsigauciau, bet dar maitinsiu, tik po nedaug.
Atsakyti
Sveikos, mamytes
Mes pagaliau po ligoniniu namuose - taip taip, po ligoniniu... Mano mazius gime sveikut sveikutelis, o as sugebejau ji rimtai susargdinti - dingo pienukas, ty sumazejo beveik iki 0, o as nepastebejau - toliau "maitinau" krutimi.. Menesio laiko pasisverem - ogi nepasiekem net gimimo svorio.... Atsidurem santariskiu ligoninej (((( Man - sokas, vaikui - laseline..... verysad.gif
Dabar, laimei, jau esam namuose, svoris po truputi auga, maitinames lasu savo pieno ir misinukais. Tikiuosi, kad nei vienai is jusu taip nebuvo, bet jei kam sumazejo pienuko ir sekmingai issprendet ta problema - bukit geros, parasykit, kaip susigrazinti pienuka!
Busiu labai dekinga uz bet koki patarima - taip noriu maitinti pati, o neturiu kuo..... verysad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Peleda_ @ 2008 04 10, 16:34)
Sveikos, mamytes     
Mes pagaliau po ligoniniu namuose - taip taip, po ligoniniu... Mano mazius gime sveikut sveikutelis, o as sugebejau ji rimtai susargdinti - dingo pienukas, ty sumazejo beveik iki 0, o as nepastebejau - toliau "maitinau" krutimi.. Menesio laiko pasisverem - ogi nepasiekem net gimimo svorio.... Atsidurem santariskiu ligoninej (((( Man - sokas, vaikui - laseline..... verysad.gif
Dabar, laimei, jau esam namuose, svoris po truputi auga, maitinames lasu savo pieno ir misinukais. Tikiuosi, kad nei vienai is jusu taip nebuvo, bet jei kam sumazejo pienuko ir sekmingai issprendet ta problema - bukit geros, parasykit, kaip susigrazinti pienuka! 
Busiu labai dekinga uz bet koki patarima - taip noriu maitinti pati, o neturiu kuo.....    verysad.gif    angel_sadangel.gif

Aš manau, kad kitos, labiau patyrusios, mamytės parašys daugiau, bet iš to, ką aš žinau, galiu tiek patarti:
dėk vaikutį prie krūties kiekvieną maitinimą. jei tik jis žindžia, tai tegu pažindžia bent po 10 min prie kiekvienos krūties. tuomet duok mišinuką, o krūtis dar pastimuliuok pientraukiu ar rankomis (irgi 10-15 min.). nesitikėk, kad kažką pritrauksi - bent jau ne pirmais kartais, ne pirmomis dienomis. Tiesiog, tegul stimuliuojasi.
ramink vaiką krūtimi
pagulinėkit su vaikučiu nuogi - odos kontaktas labai teigiamai veikia visus reikalingus hormonus ir refleksus
daug ilsėkis, gerk daug skysčių ir sveikai maitinkis
nesinervuok ir nepergyvenk, jei kol kas nesigauna. gerai, kad supranti MP naudą ir nori pabandyti - tai svarbiausia. reikės laiko ir kantrybės. sėkmės 4u.gif
Atsakyti