Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(IgLi @ 2008 06 12, 21:34)

Labai dekui, kantrybes prireiks... unsure.gif Zyst jis zinda, tik, kad butu ka... g.gif Juk as dabar nezinau, ar pasisotina..., is elgesio matyti, kad lyg ir ne visai alkanas, bet ir ne per labiausiai patenkintas.

na, anksciau rasei, kas turi nutraukinet, nes perisipildo krutys, kad po nakties istrauki daugiau pieno, negu jis gali suvalgyti ir dalini porcijomis. tai reiskia, kad pieno turi daug.

o su tom sypsenom smile.gif tu jam nusisypsok pirma smile.gif matysi, kas bus smile.gif

sekmes.
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 06 12, 17:05)
Turbut nusitraukineja ne tik is smalsumo...

Tai aš komentavau situaciją, kada būtent dėl smalsumo nusitraukinėja ir pamačiusios, kad pienelio nėra tiek daug, kaip jos įsivaizduoja, pradeda maitinti mišinėliais doh.gif
Dėl šios vienintelės priežasties...
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 13, 00:27)
IgLi, žinok, aš ir po šiai dienai nežinau nei kada mano mažė nori valgyti, nei kada pasisotina. Tiesiog kai paleidžia krūtį ir kokias 10 min jos neima - manau, kad nenori valgyti. Iš pradžių ir mane tai nervindavo, bet pagalvojau, kad kas kas, o krūtis tai visada vietoje ir galima pasiūlyti ją mažyliui, kada tik jis suzyzia. Jei zyzimo priežastis ne maistas, jis tiesiog neims krūties...

Siandien antra diena kai valgo is kruties ir be misinuko, bet itampa jauciu as. Bijau iseiti is namu. doh.gif Nezinau...kazkaip sunkiai man.
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2008 06 13, 01:42)
na, anksciau rasei, kas turi  nutraukinet, nes perisipildo krutys, kad po nakties istrauki daugiau pieno, negu jis gali suvalgyti ir dalini porcijomis. tai reiskia, kad pieno turi daug.

o su tom sypsenom smile.gif tu jam nusisypsok pirma smile.gif matysi, kas bus smile.gif

sekmes.

Sypsosi jis, bet labai trumpa laika, nes pradeda zirzti. unsure.gif
Atsakyti
Laikykis, laikykis ir dar kartą laikykis 4u.gif Dar mėnesiukas ir bus viskas kitaip... patikėk manim, pati per tai perėjau 4u.gif
Ir kuo toliau, tuo sunkiau bus suprasti, ko zirzia - ar nori valgyti, ar miegoti, ar šilta, ar šalta... smile.gif

QUOTE(IgLi @ 2008 06 13, 20:37)
Siandien antra diena kai valgo is kruties ir be misinuko, bet itampa jauciu as. Bijau iseiti is namu. doh.gif  Nezinau...kazkaip sunkiai man.
Papildyta:

Sypsosi jis, bet labai trumpa laika, nes pradeda zirzti. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 13, 21:04)
Laikykis, laikykis ir dar kartą laikykis  4u.gif Dar mėnesiukas ir bus viskas kitaip... patikėk manim, pati per tai perėjau  4u.gif
Ir kuo toliau, tuo sunkiau bus suprasti, ko zirzia - ar nori valgyti, ar miegoti, ar šilta, ar šalta... smile.gif

Dekui. 4u.gif O paskutinis sakinys "paguode" cool.gif
Bet saunuole, jau greit puse metuku maitinsi thumbup.gif Pati esu uzsibrezusi nors tiek ismaitinti, o paskui pagal aplinkybes, jei bus dar jegu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 14 birželio 2008 - 09:31
lotuliukas.gif aš pajuokavau smile.gif Žinok, kuo toliau, tuo bus lengviau, patikėk 4u.gif
Įsivaizduok, aš maitinu gulėdama, mažė neima buteliuko, tai visai niekur negaliu nei su ja, nei ilgesniam laikui be jos išvažiuoti... net plaukai nekirpti kokius 8 mėn. Bet zuikeli, tai laikina... maksimum iki metų...
Pamatysi, viskas bus gerai. Tu šaunuolė, kad tokį užsispyrimą turi!

QUOTE(IgLi @ 2008 06 14, 10:28)
Dekui. 4u.gif O paskutinis sakinys "paguode" cool.gif
Bet saunuole, jau greit puse metuku maitinsi  thumbup.gif Pati esu uzsibrezusi nors tiek ismaitinti, o paskui pagal aplinkybes, jei bus dar jegu...



Mamytės, jūs čia patyrę vaikučių auginimo klausimuose, gal galite man padėti? Mažė pradėjo dienos metu miegoti max 30 min. 3 kartus per diena. Kartais akivaizdžiai matyti, kad ji nepailsi, o vakr tokia isterija buvo, kad net nevalgė - jai gulint ant nugaros tiesiog įgrūdau krūtį...
Sesuo sako, kad jai gal nebesotus mano pienukas ir patarė primaitinti. Bet būna atvejų, kai ji tik pavalgo ir nori miegelio - bet vis vien tas pats - 30 min., ne ilgiau, kaip užkeikta. Tačiau naktį išmiega nuo 22val. iki 5, 6 ar net kartais 7 val, tai vargu, ar jai pienelis nesotus...
Jei užmiega prie krūties - tai miega tol, kol aš šalia... ir nebandyk perkelti į lovelę...
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 14, 12:00)
lotuliukas.gif  aš pajuokavau smile.gif Žinok, kuo toliau, tuo bus lengviau, patikėk  4u.gif
Įsivaizduok, aš maitinu gulėdama, mažė neima buteliuko, tai visai niekur negaliu nei su ja, nei ilgesniam laikui be jos išvažiuoti... net plaukai nekirpti kokius 8 mėn. Bet zuikeli, tai laikina... maksimum iki metų...
Pamatysi, viskas bus gerai. Tu šaunuolė, kad tokį užsispyrimą turi!
Mamytės, jūs čia patyrę vaikučių auginimo klausimuose, gal galite man padėti? Mažė pradėjo dienos metu miegoti max 30 min. 3 kartus per diena. Kartais akivaizdžiai matyti, kad ji nepailsi, o vakr tokia isterija buvo, kad net nevalgė - jai gulint ant nugaros tiesiog įgrūdau krūtį...
Sesuo sako, kad jai gal nebesotus mano pienukas ir patarė primaitinti. Bet būna atvejų, kai ji tik pavalgo ir nori miegelio - bet vis vien tas pats - 30 min., ne ilgiau, kaip užkeikta. Tačiau naktį išmiega nuo 22val. iki 5, 6 ar net kartais 7 val, tai vargu, ar jai pienelis nesotus...
Jei užmiega prie krūties - tai miega tol, kol aš šalia... ir nebandyk perkelti į lovelę...


Sıtos problemos tıkraı ne del pıenuko. Mano vıenos drauges sunelıs taı nuo 3 men dıenomıs max 30 mın ısmıegodavo, o naktı labaı geraı mıegodavo, bet jam to mıego ır netrukdavo. O mano mergıcka nuo pat gımımo tokıa ıkı metuku ıs vıs nepaleısdavo nuo saves, mıegodama dar kelıs kartus apcıupınedavo ar as salıa. biggrin.gif Budavo laıkotarpıaı kaı mıegodavo po maxımum 15 mınucıu dıenomıs 6-9 menesıu, o po to praeına tıe laıkotarpıaı ır vıskas stoja ı savo vezıas
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 14, 13:00)
Mažė pradėjo dienos metu miegoti max 30 min. 3 kartus per diena. Kartais akivaizdžiai matyti, kad ji nepailsi, o vakr tokia isterija buvo, kad net nevalgė - jai gulint ant nugaros tiesiog įgrūdau krūtį...
Sesuo sako, kad jai gal nebesotus mano pienukas ir patarė primaitinti. Bet būna atvejų, kai ji tik pavalgo ir nori miegelio - bet vis vien tas pats - 30 min., ne ilgiau, kaip užkeikta. Tačiau naktį išmiega nuo 22val. iki 5, 6 ar net kartais 7 val, tai vargu, ar jai pienelis nesotus...
Jei užmiega prie krūties - tai miega tol, kol aš šalia... ir nebandyk perkelti į lovelę...


Buvo ir pas mus toks periodas, kai miegodavo po 30-40min 3-4 kartus per diena. Gal kai 7-8men buvo. Tikrai ne sotume esme, nes mes jau valgeme papildoma maisteli. Tiesiog taip yra ir tiek. Vaikuciai juk patys pasireguliuoja kaip jiems geriau. Pvz maniskis dabar miega tik 2k per diena po 60-90min, vakare nereliai pavarges atrodo, glaustosi aplink sonus, bet nemiega nors tu ka....
O kas del primaitinimo, tai manau jau gali siulyti darzoviu kosytes, jau beveik sesi menesiai jums gi mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(IgLi @ 2008 06 14, 11:28)
Dekui. 4u.gif O paskutinis sakinys "paguode" cool.gif
Bet saunuole, jau greit puse metuku maitinsi  thumbup.gif Pati esu uzsibrezusi nors tiek ismaitinti, o paskui pagal aplinkybes, jei bus dar jegu...


Man asmeniskai sunkiausia buvo iki 6men, o po to vis lengviau ir lengviau thumbup.gif Tai susije su tuo, kad mazius pradeda sedeti, po to ropoti. Vienu zodziu - nulipa nuo ranku doh.gif doh.gif doh.gif Iki 6 men praktiskai maitindavau guledama, o po to kazkaip savaime gavosi, kad atsisedome. Ir dabar guledami tik migdomes nakciai wub.gif Ir kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi, kad maitinu pati thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kelionese tai tiesiog nerealus patogumas thumbup.gif nekalbant apie tai, koks glaudus mano ir sunelio rysys wub.gif wub.gif wub.gif

p.s. bet tai zinoma nereiskia, kad sunaus negaliu palikti vyrui ir isvaziuoti savo reikalais mirksiukas.gif viskas imanoma, tik reikia susiderinti su maitinimais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 14, 12:00)
lotuliukas.gif  aš pajuokavau smile.gif Žinok, kuo toliau, tuo bus lengviau, patikėk  4u.gif
Įsivaizduok, aš maitinu gulėdama, mažė neima buteliuko, tai visai niekur negaliu nei su ja, nei ilgesniam laikui be jos išvažiuoti... net plaukai nekirpti kokius 8 mėn. Bet zuikeli, tai laikina... maksimum iki metų...
Pamatysi, viskas bus gerai. Tu šaunuolė, kad tokį užsispyrimą turi!
Mamytės, jūs čia patyrę vaikučių auginimo klausimuose, gal galite man padėti? Mažė pradėjo dienos metu miegoti max 30 min. 3 kartus per diena. Kartais akivaizdžiai matyti, kad ji nepailsi, o vakr tokia isterija buvo, kad net nevalgė - jai gulint ant nugaros tiesiog įgrūdau krūtį...
Sesuo sako, kad jai gal nebesotus mano pienukas ir patarė primaitinti. Bet būna atvejų, kai ji tik pavalgo ir nori miegelio - bet vis vien tas pats - 30 min., ne ilgiau, kaip užkeikta. Tačiau naktį išmiega nuo 22val. iki 5, 6 ar net kartais 7 val, tai vargu, ar jai pienelis nesotus...
Jei užmiega prie krūties - tai miega tol, kol aš šalia... ir nebandyk perkelti į lovelę...


Mano mergyte irgi miega tik po koki pusvalandi, kelis kartus dienoj, dazniausiai ant ranku, povalgio. Va tik lauke kai vazinejam miega apie 2 val. Nakti miega gerai ir ilgai smile.gif kazkaip nesusimasciau kad kazkas negerai. Aisku pavydu truputi mamytems kurios turi trys laisvas valandas vidury dienos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elele: 14 birželio 2008 - 12:36
O kai buna labai pavargus ir irzli, na matosi kad nori miego, tai as ja pasiguldau salia ir kelias minutes palaikau kad nesimaltu ir nesivartytu. Na tipo jega pries vaika naudoju blush2.gif , tai nurimsta ir uzmiega. Aisku neilgam - tam minetam pusvalandziui.
Atsakyti
Paguodėt, mamytės 4u.gif Sunerimau dėl to, kad anksčiau ji normaliai išmiegodavo 30min, 2 val, ir vėl 30min. O dabar tiesiog prabunda po tų 30 min ir matau, kad ji neišsimiegojusi - akytės apsiblausę, žiovauja. Aišku aš ją supu (gyvenu name, tai tiesiog palieku vežimėlyje kieme), bet kartais ir tai neveikia...
Tfu * 3katus, šiandiena jau numijome 1,5val, bet vis vien prabudo po 30 min...

QUOTE(piene78 @ 2008 06 14, 12:24)
Sıtos problemos tıkraı ne del pıenuko. Mano vıenos drauges sunelıs taı nuo 3 men dıenomıs max 30 mın ısmıegodavo, o naktı labaı geraı mıegodavo, bet jam to mıego ır netrukdavo. O mano mergıcka nuo pat gımımo tokıa ıkı metuku ıs vıs nepaleısdavo nuo saves, mıegodama dar kelıs kartus apcıupınedavo ar as salıa.  biggrin.gif Budavo laıkotarpıaı kaı mıegodavo po maxımum 15 mınucıu  dıenomıs 6-9 menesıu, o po to praeına tıe laıkotarpıaı ır vıskas stoja ı savo vezıas



Šiandien pradėjome primaitinti smile.gif
Oi kad maniškė užsimanytų valgyti sėdint smile.gif

QUOTE(xeditux @ 2008 06 14, 12:50)
O kas del primaitinimo, tai manau jau gali siulyti darzoviu kosytes, jau beveik sesi menesiai jums gi  mirksiukas.gif

Papildyta:
Man asmeniskai sunkiausia buvo iki 6men, o po to vis lengviau ir lengviau  thumbup.gif  Tai susije su tuo, kad mazius pradeda sedeti, po to ropoti. Vienu zodziu - nulipa nuo ranku  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Iki 6 men praktiskai maitindavau guledama, o po to kazkaip savaime gavosi, kad atsisedome. Ir dabar guledami tik migdomes nakciai  wub.gif  Ir kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi, kad maitinu pati  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kelionese tai tiesiog nerealus patogumas  thumbup.gif  nekalbant apie tai, koks glaudus mano ir sunelio rysys  wub.gif  wub.gif  wub.gif

p.s. bet tai zinoma nereiskia, kad sunaus negaliu palikti vyrui ir isvaziuoti savo reikalais  mirksiukas.gif  viskas imanoma, tik reikia susiderinti su maitinimais  drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(elele @ 2008 06 14, 12:28)
Mano mergyte irgi miega tik po koki pusvalandi, kelis kartus dienoj, dazniausiai ant ranku, povalgio. Va tik lauke kai vazinejam miega apie 2 val. Nakti miega gerai ir ilgai  smile.gif  kazkaip nesusimasciau kad kazkas negerai. Aisku pavydu truputi mamytems kurios turi trys laisvas valandas vidury dienos  biggrin.gif

Maniškis iki kokių 3 mėn, normaliai nemiegojo nei dieną, nei naktį, jei nebūttume supę, tai kaži ar iš viso būtų miegojęs lotuliukas.gif bet ne MP buvo priežastis, nes sotus tikrai buvo, nes pastoviai maitinau doh.gif po to pradėjo ilgiau miegot, lauke išmiegodavo 2,5 - 3 valandas. Dabar jau daugiau nei metukai tai būna, kad lauke išmiega 1,5 valandos
Atsakyti