Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(himalaya @ 2008 05 31, 10:43)
drinks_cheers.gif  tikrai taip.... aš maitinu jau 7 mėnesius..nuo 4 mėnesio krizės užeina kas mėnesį... doh.gif  tad baigiu su jom susidraugauti... tiesiog 1-3 paras mažylė dažniau žinda ir ypač  man padeda  tomis dienomis miegojimas naktį kartu... kas 3 val tada  snaudžiančią maitinu, tai po kelių dienų pienukas vėl fontanais trykšta... mirksiukas.gif  o ir priaugam gerai, nors būna krizinių dienų..6 mėnesių jau svėrėm 9 kg blush2.gif  wub.gif  o gimėm  3,450... ax.gif  taip kad mamytukai-nenuleiskit rankų  ir maitinkit..maitinkit..maitinkit... mirksiukas.gif


mano mazute ismiegojo sianakt 5 val, o pradejau mazinti damaitinejima iki minimumo jau pora dienu (bijau is karto visiskai nutraukti, nes karstokas oras, tai nesinori, kad skysciu is kart daug maziau gautu, po truputi bandau damaitinejima nutraukti).. tai ji kuo maziau damaitineju tuo geriau man miega... dar nusilpti taip is kart negaletu del trukumo pienuko, taip? ir atpylinejimai sumazejo... net nepasakyciau, kad labiau verkia... tokia pat linksma rytais...vakarais verksnoja daug daugiau... tik keistas dalykas, kad soskes neima... gal del to kad daznai ant krutines laikau ir nori pailseti nuo "cepsejimo",,,
tik va dar vis nelabai suvokiu kada ji tikrai privalgo... ka ji turi daryti kai pilnai pasisotina? man ji kartais uzmiega... katais nusisuka... cia skaitos pavalgo? kartais labai trumpai valgo iki to... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 16:20)

atrodo jau tokia uzsispyrus esu ir tikrai iskenteciau jos verksmus ir nemiga savo, bet bijau del to svorio... jai daba beveik 2 men, o sveria 4,250 kg....nors gime 3.090 kg... bijau, kad vaikui nepakenkciau...

atsiprasau, akd as snc tokia aktyvi  4u.gif , bet dar vienas klausimas, ar kelti vaika valgyti jei jis "isimiega"? pvz kokias 4 val buna praejusios po paskutinio valgymo?  blush2.gif



del svorıo taı dar normos rıbose tavo mazyles svorıs, bet reıketu sektı, jeı neramu galı svarstykles nusıpırktı patı pasvertı mazyle kas 2 savaıtes ar savaıte


man taı gydytoja sake, kad ıkı 4 menesıu reıkıa duotı vaıkucıuı mıegotı kıek jıs norı, nebent mıega daugıau kaıp 4 valandas, tada zadıntı pamaıtınımuı.
Papildyta:
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 31, 11:41)
mano mazute ismiegojo sianakt 5 val, o pradejau mazinti damaitinejima iki minimumo jau pora dienu (bijau is karto visiskai nutraukti, nes karstokas oras, tai nesinori, kad skysciu is kart daug maziau gautu, po truputi bandau damaitinejima nutraukti).. tai ji kuo maziau damaitineju tuo geriau man miega... dar nusilpti taip is kart negaletu del trukumo pienuko, taip? ir atpylinejimai sumazejo... net nepasakyciau, kad labiau verkia... tokia pat linksma rytais...vakarais verksnoja daug daugiau... tik keistas dalykas, kad soskes neima... gal del to kad daznai ant krutines laikau ir nori pailseti nuo "cepsejimo",,,
tik va dar vis nelabai suvokiu kada ji tikrai privalgo... ka ji turi daryti kai pilnai pasisotina? man ji kartais uzmiega... katais nusisuka... cia skaitos pavalgo? kartais labai trumpai valgo iki to... 4u.gif


eınant lınk trecıo menesıo o kaı kurıe velıau vaıkucıaı galı vısa naktı ısmıegotı (7-8val), naktımıs jeı mıega, tıkraı nereıkıa zadıntı maıtınımuı
O kaı vaıkas pasısotına galı uzmıgtı arba butı lınksmaı nusıteıkes (jeı nekamuoja kokıos kıtos bedos, kaıp susıkaupusıos dujos ar kt.)
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 31, 12:41)
tik va dar vis nelabai suvokiu kada ji tikrai privalgo... ka ji turi daryti kai pilnai pasisotina? man ji kartais uzmiega... katais nusisuka... cia skaitos pavalgo? kartais labai trumpai valgo iki to... 4u.gif

Jeigu paleidzia kruti pati ir kai dar pasiulai daugiau neima, vadinasi pavalge ir yra soti mirksiukas.gif Kai valgo trumpai, tai gal tiesiog nori atsigerti. Svarbiausia siulyti, o atsisakys ar ne pati matysi ax.gif
Atsakyti
Oi kaip man tai pažįstama doh.gif
Tik iš savo patirties galiu pasakyti, kad verkimas prie krūties ir ką tik pavalgius - tikrai vargiai dėl pienelio trūkumo. Manoji pirmiasiais mėnesiais labai dažnai verkšnodavo prie krūties ar pavalgius. Tačiau tai buvo dėl to, kad būdavo soti, o aš ją nervindavau krūties kišimu, norėdavo miegelio, o gal ir dėl pilvelio skausmų. Nes svorio ji priaugdavo pakankamai: 1.4kg, 1.2 kg ir pan. O jau valgydavo - tai geriau neklausk - nuo kažkur 2 mėn. kai guldavo apie pietus, tai tik į tuoletą mane paleisdavo, dar greitai užkąsti. Ir taip truko gal 1-1.5mėn. Ir tik čia esančių mamyčių dėka aš atsilaikiau ir toliau maitinau krūtimi. Bėda tik ta, kad dabar neima buteliuko doh.gif Ir kaip ir anksčiau - nesuprantu, kada ji nori valgyti. Ji tiesiog tyli. Tad aš jai pasiūlau krūtį kas 2.5-3 val. Taip pat neaišku, kada baigia. Orientuojuosi tik pagal tai, kad pasiūlius 10 kartų krūtį, ji jos neima lotuliukas.gif
O jūsų situacija manau labai aiški - tiesiog pilvelio bėdos dėl auksinio stafilokoko. Nežinau, kaip mažyliai valgo, bet anksčiau aš saviškei kelis kartus duodavau mišinuko - ji, nors ir pavalgiusi, vis vien kokį kartais net 50ml suvalgydavo... tiesiog gal pienelis greičiau susivirškina...

QUOTE(IgLi @ 2008 05 29, 12:26)
O jei priprato, tai turbut jau viskas g.gif Kruties neimtu, nors ir imciau pratinti prie jos vel? g.gif
O tokie verkimai prie kruties budavo dazni. Kazkaip galvojau, kad cia tik man taip. Atvaziavo anyta, mama aplankyti kai buvo 1,5 men., tai pamaciusios pakraupo, sako, taip neturi buti, vaikas alkanas, todel ir verkia. Kraipe galvas ir vis siule misinio duoti. Galvojau, gerai, kad jos nesikiso nors iki menesio, nes nemate kaip maitinu. Nes nu, tikrai, su tokiu vaiku, nei i lauka, nei pabuti ramiai su juo, nei miega.  Man stresa vare ir lankytojai, nes visi su komentarais, kad vaikas neturi taip verkti valgydamas/pavalges. O as ka, zalia, mamyte, irgi juk nezinau, kaip turi buti. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 06 02, 00:36)
Bėda tik ta, kad dabar neima buteliuko  doh.gif

Nesuk del to sau galvos. Maniskis irgi neima cool.gif Pratink gerti is stiklines ar puodelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip ir reikės daryti... nes iš šaukštelio irgi nenori biggrin.gif

QUOTE(xeditux @ 2008 06 02, 09:48)
Nesuk del to sau galvos. Maniskis irgi neima  cool.gif  Pratink gerti is stiklines ar puodelio  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 05 29, 15:07)
Aisku, svarbu, kiek kg. gime. Jei didelio svorio, gal priaugis kitoks  g.gif Mes is ligonines isvykome sverdami 2550gr., tai menesio budamas jis svere, kaip kiti gime - 3720gr., paskui vel dar kg. uzsidejo. Per trecia men. dar nezinau kiek pasunkejo. Bet primaitinant jis auga vienodai, kazkokiu dideliu suoliu nebuvo, nes as ne aklai dariau misinuka, bet prie savo nutraukto pieno pridedavau trukstama kieki misinuko. O jis kiek norejo, tiek valge, budavo, kad ir veltui padarytas misinukas, pagerdavo vos 10 ml, ir viskas, bet to kiekio jam trukdavo, nes priesingu atveju, budavo irzlus. Del ko, as irgi pradejau ruosti tuos misinius. doh.gif


Tai kad Jums pieno tikrai neturėjo trūkti... Jei kg per pirmą mėn priaugo, tai dviguba rekomenduojama norma, o ne maisto trūkumas ir neramumas ne iš pieno, o iš kažko kito... Reikia skaičiuoti visų mėn. svorį, padalinti iš mėn skaičiaus ir tada gausite kiek priauga vidutiniškai per mėn. Minimali norma 500 g....
Atsakyti
Aciuks visoms uz atsakymus heart.gif mes jau 5 dienos nesidamaitinejam ir pakolkas viskas sekasi lyg gerai... mazute auga svorio, labai linksma, daug maziau atpylineja, jai daug maziau suka pilvuka... kartais nakti labai gerai uzmiega, o kartais keliasi 3 kartus (cia kai velai vakare niekaip nepriverciu valgyti daugiau)... iki minimumo sumazejo verkimas dedant prie krutines... tikiuosi viskas seksis ir toliau... niu dabar sunkiai iki vakaro speju save susitvarkyti iki galo, nes daznai valgom, bet pakolkas tai tik dziaugsmas smile.gif taigi nors ruosemes su vyru bemiegems naktims kai nutrauksim damaitinejima - pavyko kazko to isvengti, uzteko tik atsisakyti pagundos damaitineti ir visa para buti pasiruosus valgydinimui jei prireiktu bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mažyliui 4 mėnesiukai ir iš patirties galiu pasakyti kadjei nervuojuosi dėl ko norsiškart pienelio sumažėja, taip kad pirmiausia reikia būti ramiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 06 05, 23:48)
Mano mažyliui 4 mėnesiukai ir iš patirties galiu pasakyti kadjei nervuojuosi dėl ko norsiškart pienelio sumažėja, taip kad pirmiausia reikia būti ramiai  4u.gif

Tada toks, labai aktualus klausimas. Po kiek laiko po pasinervavimo pienukas sumažėja? Tą pačią dieną, sekančią ar tą pačią minutę?...
Gal kam nors būtent dėl streso, pykčio, nervų yra /buvo sumažėjęs pienukas ar visai dingo? Gal gali maždaug terminus apibūdinti.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 06 06, 00:23)
Tada toks, labai aktualus klausimas. Po kiek laiko po pasinervavimo pienukas sumažėja? Tą pačią dieną, sekančią ar tą pačią minutę?...
Gal kam nors būtent dėl streso, pykčio, nervų yra /buvo sumažėjęs pienukas ar visai dingo? Gal gali maždaug terminus apibūdinti.

del stipraus streso gali sutrikti pieno atelidimo refleksas, tai yra, nesigamina oksitocinas ir pienas neisteka is krutu, nors jo yra. radus budu atsipalaiduoti viskas susitvarko. jei iki streso su zindymu problemu nebuvo, tinkama iseitis - tiesiog duoti kudikiui kruti pagal pareikalavima, nors ir visa laika, o paciai uzsiimti savo reikalais, nukreipti mintis nuo zindymo. kad nereiktu visa laika gulet lovoj su kudikiu, galima ismokti zindyti nesiojant patogioje nesiokleje.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 06 06, 00:23)
Tada toks, labai aktualus klausimas. Po kiek laiko po pasinervavimo pienukas sumažėja? Tą pačią dieną, sekančią ar tą pačią minutę?...
Gal kam nors būtent dėl streso, pykčio, nervų yra /buvo sumažėjęs pienukas ar visai dingo? Gal gali maždaug terminus apibūdinti.

Vat vieną vakarą labai smarkiai su MB susipykom, tai naktį (maždaug po 4 valandų) pienelio buvo tik keli lašiukai blink.gif Bet puoliau gerti daug skysčių, mažiukas miegojo antkrūtinės ir po truputuką atsistačiau pienelį.
Aš jeigu labai susinervuoju tai man poros valandų klausimas. Todėl dabar stengiuosi viską ramiai priimti ax.gif
Atsakyti