Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(IgLi @ 2008 05 29, 11:06)


As pagalvojau, gal ji keldavosi nakti del to, kad nepakankamai pavalgydavo? g.gif Maniskis del pilvo skausmu visada prabusdavo 3 val. nakties. O dabar, kai jau nebekankina taip stipriai ismiega ir iki 5-5.30 neprabusdamas. O jei as vakare jo gerai nepamaitinciau, tai ko gero, tiek ilgai nemiegotu.




na manıske jau ne tık pıenelı valgydama, kaı jau ır normalu maısta valge, keldavosı naktımıs, bet tıesıog mano mazojı yra labaı neramus, judrus, jautrus vaıkas, be to labaı sunkıaı ır dantukus augıname, kaı jau koks dygsta, taı mano naktys nemıegotos. O pıenelıo jaı pakako, nes ır svorıo vısa laıka geraı prıaugdavo ır tustınosı geraı ır su gydytojaıs konsultavomes, taı vıskas geraı, tık mıegucıuı gerıntı vaıstukus reıkejo gertı, bet taı tıe vaıstukaı schmoll.gif nıeko neveıkıa
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 05 29, 11:23)
Kol buvo pilvuko diegliai, tai visko pasitaikydavo  doh.gif  budavo ir taip, kad prie kruties pradedavo rekti, verkti ir pan. Tada nuramindavau ir toliau maitindavau. O siaip kol mazas tai nelabai ka ir suprasi, svarbu nezirzia, nurimsta. Veliau, jau kai pradejo daugiau emociju rodyti, tai matosi, kad pavalge. Dabar tai grynai pasidaro linksmutis, sypsosi  tongue.gif  biggrin.gif
Del to misinuko ir buteliuko, tai mano nuomone, vaikelis jusu jau priprato prie ju, todel ir sypsosi. Prie papuko reikia daugiau padirbeti  cool.gif

O jei priprato, tai turbut jau viskas g.gif Kruties neimtu, nors ir imciau pratinti prie jos vel? g.gif
O tokie verkimai prie kruties budavo dazni. Kazkaip galvojau, kad cia tik man taip. Atvaziavo anyta, mama aplankyti kai buvo 1,5 men., tai pamaciusios pakraupo, sako, taip neturi buti, vaikas alkanas, todel ir verkia. Kraipe galvas ir vis siule misinio duoti. Galvojau, gerai, kad jos nesikiso nors iki menesio, nes nemate kaip maitinu. Nes nu, tikrai, su tokiu vaiku, nei i lauka, nei pabuti ramiai su juo, nei miega. Man stresa vare ir lankytojai, nes visi su komentarais, kad vaikas neturi taip verkti valgydamas/pavalges. O as ka, zalia, mamyte, irgi juk nezinau, kaip turi buti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 05 29, 13:26)
O jei priprato, tai turbut jau viskas g.gif Kruties neimtu, nors ir imciau pratinti prie jos vel? g.gif
O tokie verkimai prie kruties budavo dazni. Kazkaip galvojau, kad cia tik man taip. Atvaziavo anyta, mama aplankyti kai buvo 1,5 men., tai pamaciusios pakraupo, sako, taip neturi buti, vaikas alkanas, todel ir verkia. Kraipe galvas ir vis siule misinio duoti. Galvojau, gerai, kad jos nesikiso nors iki menesio, nes nemate kaip maitinu. Nes nu, tikrai, su tokiu vaiku, nei i lauka, nei pabuti ramiai su juo, nei miega.  Man stresa vare ir lankytojai, nes visi su komentarais, kad vaikas neturi taip verkti valgydamas/pavalges. O as ka, zalia, mamyte, irgi juk nezinau, kaip turi buti. doh.gif


Imtu, jei ryztingai nusprestum neduoti buteliuko ir pakentetum keleta dienu. Tada ir pieno gamyba susireguliuotu pagal tai, kiek vaikas suvalgo, o ne pagal pientrauki. Siaip vaikai dazniausiai pamirsta tai, kas nesikartoja 3 dienas is eiles. Pamatytu, kad zirzaliojimai ir verkimai neveikia ir pradetu normaliai valgyti tik is papuko thumbup.gif
O del verkimu prie papuko, tai man padejo mamyciu patarimai maitinti sedint ir kelis kartus atitraukti, kad atsirugtu. Na, budavo ir taip, kad vis tiek taip uzsirekia, kad minimum 10-15 min turedavau nesioti, supuoti, kol nurimdavo. Tada ikisdavau papuka ir valgydavom toliau wub.gif O dar jam labai patikdavo kai as stovedama duodavau valgyti. Tada truputi pasupdavau, pavaiksciodavau, jis nurimdavo ir tada atsisesdavau. Ir ko tik neprigalvosi del vaikelio mirksiukas.gif
Visa tai truko gal kokius 2 menesius su pertraukom. Nezinau nuo ko tai priklause. Viena diena atrodo viskas gerai, o kita pradeda rekti. Ir dar ka pastebejau, kad kiekviena diena panasiu laiku....
Atsakyti
QUOTE(werute007 @ 2008 05 27, 13:17)
sveika smile.gif  kvake  jus netaisiklingai gal i burnyte dedat spieneli  visas spienelis turi but apziotas burnyte, nesvarbu jei yra mazuciai spieneliai


Rodziau net daktarei ar gerai apzioja ir kitoms zindziusioms mamytems, nes ir buvo kilus tokia mintis... bet sake, kad apzioja gerai... daktare tik sake, kad nektyviai traukia, tipo neuztraukia...
o pas jus pienukas kai vaikutis zinda nuolat bega? ta prasme nuolat jauciat kad jis ryja? ar taip buna tik kokias 15 pirmu min, o paskui jis "uztraukia" kas kazkiek laiko ir tik tada aktyviairyja? 4u.gif
nes pas mane bega taip istisai nebent tokiais atvejais kai mazute nevalgo kokias 4 val...o kitais kartais ji turi "uzsipompuoti"... o kartais tai jai greit neiseina del to nervinasi... su nutraukeju lygiai ta pati situacija... pradeda begti tik patutinus vos ne 15 min... ir tokiais tarpsniais... pabega kokia 20 -30 ml ir toliauvel kokia 10 min tutinti reikia kol vel atsirada... kai atsiranda tai srove nebloga... ar cia normalu? gal kas ka patartu?
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2008 05 29, 12:39)
Imtu, jei ryztingai nusprestum neduoti buteliuko ir pakentetum keleta dienu. Tada ir pieno gamyba susireguliuotu pagal tai, kiek vaikas suvalgo, o ne pagal pientrauki. Siaip vaikai dazniausiai pamirsta tai, kas nesikartoja 3 dienas is eiles. Pamatytu, kad zirzaliojimai ir verkimai neveikia ir pradetu normaliai valgyti tik is papuko  thumbup.gif
O del verkimu prie papuko, tai man padejo mamyciu patarimai maitinti sedint ir kelis kartus atitraukti, kad atsirugtu. Na, budavo  ir taip, kad vis tiek taip uzsirekia, kad minimum 10-15 min turedavau nesioti, supuoti, kol nurimdavo. Tada ikisdavau papuka ir valgydavom toliau  wub.gif  O dar jam labai patikdavo kai as stovedama duodavau valgyti. Tada truputi pasupdavau, pavaiksciodavau, jis nurimdavo ir tada atsisesdavau. Ir ko tik neprigalvosi del vaikelio  mirksiukas.gif
Visa tai truko gal kokius 2 menesius su pertraukom. Nezinau nuo ko tai priklause. Viena diena atrodo viskas gerai, o kita pradeda rekti. Ir dar ka pastebejau, kad kiekviena diena panasiu laiku....

oi kaip sita situacija mano primena...tik va man blogai buvo tas, kad svorio nerpiaugo visai per mne, tai jau nori nenori teko primaitineti... tai va dabar ir bandau kazkaip primaitinejimo atsisakyti, bet niekaip neiseina schmoll.gif ir stovom ir gulom zindziau, ir viena stengdavausi kad nesneketi ir t.t.ir pa siai dienai vis viska isbandineju... kartais atrodo normalizuojasi viskas, kita diena vakare jau rekia ir niekaip prie papo nepridesi... siaip sakyciau dar gal tikrai del ko kito verkia, bet kai primaitinu nurimsta schmoll.gif taip ir blashkausi nezinodama ka daryti... gal kas papsakotu kaip pasiseke atsisakyti primaitinejimo ir vel tik krutine maitinti?
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 13:39)
Rodziau net daktarei ar gerai apzioja ir kitoms zindziusioms mamytems, nes ir buvo kilus tokia mintis... bet sake, kad apzioja gerai... daktare tik sake, kad nektyviai traukia, tipo neuztraukia...
o pas jus pienukas kai vaikutis zinda nuolat bega? ta prasme nuolat jauciat kad jis ryja? ar taip buna tik kokias 15 pirmu min, o paskui jis "uztraukia"  kas kazkiek laiko ir tik tada aktyviairyja?  4u.gif
nes pas mane bega taip istisai nebent tokiais atvejais kai mazute nevalgo kokias 4 val...o kitais kartais ji turi "uzsipompuoti"... o kartais tai jai greit neiseina del to nervinasi... su nutraukeju lygiai ta pati situacija... pradeda begti tik patutinus vos ne 15 min... ir tokiais tarpsniais... pabega kokia 20 -30 ml ir toliauvel kokia 10 min tutinti reikia kol vel atsirada... kai atsiranda tai srove nebloga... ar cia normalu? gal kas ka patartu?

Tai priklauso nuo vaikucio. Jeigu jis nori valgyti ir "efektyviai" traukia, tai ir ryja pastoviai. Kai pavargsta arba uzsnaudzia,arba pasisotina, tai tada papuka naudoja kaip zinduka. Kai prisimena, kad burnoj papukas, tada vel pradeda "efektyviai" traukti ir ryti. Maniskis taip valgydavo gal iki kokiu 5-6men. Po 30-60min mes taip guledavom. O po to pradejo valgymai trumpeti ir dabar uztenka 5min. Tik pries nakti jis megsta ilgiau salia manes pabuti ir papuko nepaleidzia wub.gif
O kas del pientraukio, tai nereikia lyginti pientraukio su vaikucio zindimu, nes tai du visiskai skirtingi "aparatai" mirksiukas.gif kad pastoviai begtu naudojant pientrauki, reikia ne tik pompuoti, bet ir kruti atitinkamai stimuliuoti, kad pienelis is liaukuciu begtu link spenelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 29 gegužės 2008 - 11:52
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 12:39)
Rodziau net daktarei ar gerai apzioja ir kitoms zindziusioms mamytems, nes ir buvo kilus tokia mintis... bet sake, kad apzioja gerai... daktare tik sake, kad nektyviai traukia, tipo neuztraukia...
o pas jus pienukas kai vaikutis zinda nuolat bega? ta prasme nuolat jauciat kad jis ryja? ar taip buna tik kokias 15 pirmu min, o paskui jis "uztraukia"  kas kazkiek laiko ir tik tada aktyviairyja?  4u.gif
nes pas mane bega taip istisai nebent tokiais atvejais kai mazute nevalgo kokias 4 val...o kitais kartais ji turi "uzsipompuoti"... o kartais tai jai greit neiseina del to nervinasi... su nutraukeju lygiai ta pati situacija... pradeda begti tik patutinus vos ne 15 min... ir tokiais tarpsniais... pabega kokia 20 -30 ml ir toliauvel kokia 10 min tutinti reikia kol vel atsirada... kai atsiranda tai srove nebloga... ar cia normalu? gal kas ka patartu?

Manau, kad viskas gerai. As traukdama pientraukiu irgi jauciu net du pliupsnius. Pradzioje nebega, paskui kitoj kruty atsiranda skausmas, ir tada pasipila is traukiamos kruties pienas, paskui vel apstoja. Tada galima pamanyti, kad tiek ir tera, be ne, ilgiau patraukus 'tuscia' kruti, vel ateina nauja banga. mirksiukas.gif Cia panasiai ir kudikis zinda. Pradzioje energingai, paskui apstoja, galvoju, viskas spjas, na, taip ir budavo, bet jei truputi pakentedavo, tai vel gaudavo porcija. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2008 05 29, 12:39)
Imtu, jei ryztingai nusprestum neduoti buteliuko ir pakentetum keleta dienu.

Taip paprastai skamba - keleta dieneliu. Beveik isitikus, kad truktu labai ilgai. unsure.gif Paskaicius cia zindanciu komentarus, matau, kad beveik kiekviena naktim nemiega.
Papildyta:
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 12:49)
taip ir blashkausi nezinodama ka daryti... gal kas papsakotu kaip pasiseke atsisakyti primaitinejimo ir vel tik krutine maitinti?

Kantrybe turbut tik pagelbes. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 12:49)
oi kaip sita situacija mano primena...tik va man blogai buvo tas, kad svorio nerpiaugo visai per mne, tai jau nori nenori teko primaitineti...

Bet kaip idomiai, ta pati situacija, bet maniskis net labai daug priaugo per pirma men. 1200gr., nuo numesto svorio ligonineje, o verkdavo nezmoniskai doh.gif Pediatre ateidavusi i namus, pati pasiule misinuka nusipirkti doh.gif , nes jai atejus vaikas irgi verkdavo, o a s sakydavau, kad ka tik pavalge rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 29 gegužės 2008 - 12:09


Bet kaip idomiai, ta pati situacija, bet maniskis net labai daug priaugo per pirma men. 1200gr., nuo numesto svorio ligonineje, o verkdavo nezmoniskai doh.gif Pediatre ateidavusi i namus, pati pasiule misinuka nusipirkti doh.gif , nes jai atejus vaikas irgi verkdavo, o a s sakydavau, kad ka tik pavalge rolleyes.gif
[/quote]

as ti del svorio susigundziau misinukais...ir dabar del to bijau nutraukti, nes atsiliekam palyginus... beveik 2 men, o priaugom tik 1 kg 160 gr...cia kaip suprantu truputi mazoka... o jum tai gal tada tiksliai kokios kitos priezastys tada del verkimo... o kai damaitinejat tai dar daugiau piaugat?
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 13:21)
as ti del svorio susigundziau misinukais...ir dabar del to bijau nutraukti, nes atsiliekam palyginus... beveik 2 men, o priaugom tik 1 kg 160 gr...cia kaip suprantu truputi mazoka... o jum tai gal tada tiksliai kokios  kitos priezastys tada del verkimo... o kai damaitinejat tai dar daugiau piaugat?

Aisku, svarbu, kiek kg. gime. Jei didelio svorio, gal priaugis kitoks g.gif Mes is ligonines isvykome sverdami 2550gr., tai menesio budamas jis svere, kaip kiti gime - 3720gr., paskui vel dar kg. uzsidejo. Per trecia men. dar nezinau kiek pasunkejo. Bet primaitinant jis auga vienodai, kazkokiu dideliu suoliu nebuvo, nes as ne aklai dariau misinuka, bet prie savo nutraukto pieno pridedavau trukstama kieki misinuko. O jis kiek norejo, tiek valge, budavo, kad ir veltui padarytas misinukas, pagerdavo vos 10 ml, ir viskas, bet to kiekio jam trukdavo, nes priesingu atveju, budavo irzlus. Del ko, as irgi pradejau ruosti tuos misinius. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 29 gegužės 2008 - 14:12
[quote=IgLi,2008 05 29, 13:08]
Manau, kad viskas gerai. As traukdama pientraukiu irgi jauciu net du pliupsnius. Pradzioje nebega, paskui kitoj kruty atsiranda skausmas, ir tada pasipila is traukiamos kruties pienas, paskui vel apstoja. Tada galima pamanyti, kad tiek ir tera, be ne, ilgiau patraukus 'tuscia' kruti, vel ateina nauja banga. mirksiukas.gif Cia panasiai ir kudikis zinda. Pradzioje energingai, paskui apstoja, galvoju, viskas spjas, na, taip ir budavo, bet jei truputi pakentedavo, tai vel gaudavo porcija. smile.gif
Papildyta:

pas mane tas pats... bet mano mazute turbut nekantri vakarais buna... rytais pakencia, o vakare jau sauke vos pora kartu truktelejus ir nesulaukus pienuko...:(tai jau kai labai verkia nusitraukiu kokia 40 ml ir sugirdau is buteliuko... ir dar tokiu atveju primaitinu sad.gif

Taip paprastai skamba - keleta dieneliu. Beveik isitikus, kad truktu labai ilgai. unsure.gif Paskaicius cia zindanciu komentarus, matau, kad beveik kiekviena naktim nemiega.
Papildyta:

atrodo jau tokia uzsispyrus esu ir tikrai iskenteciau jos verksmus ir nemiga savo, bet bijau del to svorio... jai daba beveik 2 men, o sveria 4,250 kg....nors gime 3.090 kg... bijau, kad vaikui nepakenkciau...

bet cia kai paskaitineju atgaunu vilti smile.gif nes siaip tai kartais jau nusprendziu baigti kankinti vaika...nes kartais po 2 val vebeik prie grutines pralaikau snuduriuojancia... o ji po to dar mielai davalgo misinuko, nors atrodo trauke ir pienuko...beje mano mergyte labai atpilineja pienuka... gali buti, kad ji del to misinuka priima nors is krutines normalu kieki buna gavus? gal sakau kartais misinukas tik atriaugetam pienukui pamainyti reikalingas? nes atriaugeja tikrai po maitinimo kokia 20-30 ml jei ne daugiau tokio apvirskinto pienuko...

nutariau vaziuoti pas tevus su vyru, kad padetu isimiegoti ir palepintu o man tik lovyteje su lialia leistu gulineti ir didinti pienuka rolleyes.gif jeigu per 3 dienas pavyks be misinuku normal isgyventi busiu siam tinklapiui labai dekinga...



Papildyta:
atsiprasau, akd as snc tokia aktyvi 4u.gif , bet dar vienas klausimas, ar kelti vaika valgyti jei jis "isimiega"? pvz kokias 4 val buna praejusios po paskutinio valgymo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 29, 16:20)
atrodo jau tokia uzsispyrus esu ir tikrai iskenteciau jos verksmus ir nemiga savo, bet bijau del to svorio... jai daba beveik 2 men, o sveria 4,250 kg....nors gime 3.090 kg... bijau, kad vaikui nepakenkciau...

nutariau vaziuoti pas tevus su vyru, kad padetu isimiegoti ir  palepintu o man tik lovyteje su lialia leistu gulineti ir didinti pienuka  rolleyes.gif  jeigu per 3 dienas pavyks be misinuku normal isgyventi busiu siam tinklapiui labai dekinga...

atsiprasau, akd as snc tokia aktyvi  4u.gif , bet dar vienas klausimas, ar kelti vaika valgyti jei jis "isimiega"? pvz kokias 4 val buna praejusios po paskutinio valgymo?  blush2.gif

Na, tikrai, atrodo mazokai to svorio, jau mano sunelis buvo coliukas, bet 2 men. daugiau jau svere.
As irgi vaziuosiu pas tevus, gal ir man pavyks kazkaip atsipalaiduoti, nes namie viena visko pradejau nespeti.
As 1-a menesi keldavau, cia del pienuko stimuliavimo, bet nezinau, ar cia gerai. Kazkas sake, kad reikia gerbti vaiko miega... g.gif
Atsakyti
IgLi, juk pati rasei, kad tavo vaikui buvo nustatytas auksinis stafilokokas - butent del tos bakterijos jis klyke, matyt, pilvuka diegliukai kamavo. ir berimas, ypac, jei su puliais, nuo tos pacios bakterijos buvo... unsure.gif
o tavo pienukas ir tavo mityba su jo bedomis nieko bendra neturi.
Atsakyti
QUOTE(elele @ 2008 05 27, 22:11)
Svarbiausia maitink kiek ji nori, net jei atrodo kad truksta pienelio atsilaikyk pagundai primaitinti (na nebent jau visai svoris leliuko nebeaugs). Manoji kartais irgi pradeda labai daznai valgyti, vakarais atrodo ne laso pieno jau nebeliko... Bet po poros dienu viskas susitvarko, pienelio padaugeja mazyle pradeda reciau valgyti  smile.gif


drinks_cheers.gif tikrai taip.... aš maitinu jau 7 mėnesius..nuo 4 mėnesio krizės užeina kas mėnesį... doh.gif tad baigiu su jom susidraugauti... tiesiog 1-3 paras mažylė dažniau žinda ir ypač man padeda tomis dienomis miegojimas naktį kartu... kas 3 val tada snaudžiančią maitinu, tai po kelių dienų pienukas vėl fontanais trykšta... mirksiukas.gif o ir priaugam gerai, nors būna krizinių dienų..6 mėnesių jau svėrėm 9 kg blush2.gif wub.gif o gimėm 3,450... ax.gif taip kad mamytukai-nenuleiskit rankų ir maitinkit..maitinkit..maitinkit... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaya: 31 gegužės 2008 - 09:44