Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

O as asmeniskai misini laikau maistu, o savo piena vaistu, nes jis didina vaiko imuniteta. Ir galima sakyti, del to ir duodu savo pienuko, nes zinau, kad vaikui tai sveika, o jei nori daugiau, o pas mane nera, tada pavalgo misinuko.
[/quote]

mielosios, supraskite, kad taip ir prarandate pieneli, kai pradedate su misinukais zaisti. juk sotus ir ciulpimo refleksa su soskytem patenkine mazyliai nebestimuliuoja krutu taip kaip tada, kai krutys yra vienintele ju galimybe pavalgyti. o tada, nesant normalios paklausos, mazeja ir pasiula. vat ir baigiasi vaistukai ketvirtam menesy..........
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavista: 26 gegužės 2008 - 21:59
QUOTE(IgLi @ 2008 05 26, 12:07)


O del krutu, tai nusitraukiau is didziosios 85 ml., o is mazosios tik 40 ml. Bendro kiekio mano sunui pakanka, bet nepatinka, kad taip nevienodai gaminasi. Vis galvoju, gal mazesniaja dazniau nusitraukineti, arba kaip tik ja ilgiau palikti nenutraukta... g.gif

norit uzvesti pieno gamyba reikia dazniau maitinti, tad manau, dazniau maitink is tos kruties, is kurios maziau nusitrauki, taip prades gamintis daugiau pienuko mirksiukas.gif
na as asmeniskai,kai teko nusitraukineti, tai nusitraukinedavau tik is vienos, nors pamenu gydytoja sake, jei gali, nusitraukinek is abieju, taciau taip nedariau, nezinau, kodel siule is abieju is karto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 26 gegužės 2008 - 22:45
sveiki smile.gif zindymas vaikelio yra tiesiog dievo dovana ,kada nereikia jokiu skatinanciu arbatu gert kad pienukas kauptusi ,ar dar kitu vaistuku ,o turi but naturaliu budu ,isgerent vandens 3 litrus per diena. as savo pirma suneli maitinau 2metus ir8 men ,o mazyli kur dabar turiu jau metai ir sesimen kai maitinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lavista @ 2008 05 26, 22:59)
mielosios, supraskite, kad taip ir prarandate pieneli, kai pradedate su misinukais zaisti. juk sotus ir ciulpimo refleksa su soskytem patenkine mazyliai nebestimuliuoja krutu taip kaip tada, kai krutys yra vienintele ju galimybe pavalgyti. o tada, nesant normalios paklausos, mazeja ir pasiula. vat ir baigiasi vaistukai ketvirtam menesy..........


Bet as pirma menesi ir maitinau, nieko nedaviau papildomai, valge kas 1-1,5 val., nes jis nepasisotindavo. O su tokiu valgymu, nei i lauka vaika isnesi, nei valgyti sau pasidarysi. Namie viena, nieks nepadejo. O pats valgymas uztrukdavo irgi valanda, kol jis issitampydavo nuo pilvo skausmo doh.gif Ir dabar, kai suneliui is ryto duodu kruti, o ne nutraukta pieneli, tai jis labai neramiai isgeria, o is buteliuko viens du ir sotus, bei laimingas. smile.gif
Gal jusu vaikiukas nuo pat gimimo neturejo jokiu problemyciu. Buciau norejusi, kad ir man taip butu buve. ax.gif As ir taip patenkinta, kad vaikas pienelio jau 3 men. gauna, gal ir 4-ta gaus, gal ir 5-ta, nors ir po karta, du per para, vis vien naudos bus. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(werute007 @ 2008 05 27, 08:30)
sveiki smile.gif zindymas vaikelio yra tiesiog dievo dovana ,kada nereikia jokiu skatinanciu arbatu gert kad pienukas kauptusi ,ar dar kitu  vaistuku ,o turi but naturaliu budu ,isgerent vandens 3 litrus per diena. as savo pirma suneli maitinau 2metus ir8 men ,o mazyli kur dabar turiu jau metai  ir sesimen kai maitinu biggrin.gif

As bandziau gerti tokius kiekius vandens, bet man skrandis nepakelia, tada valgyti nieko nenoreciau.
Dabar idomu del to ilgo zindymo iki 2 metu. Kaip tada pienukas nesibaigia, juk tada paklausa nera tokia didele, nes valgo ir kito maisto? g.gif Juk pieno tada negeria kas 2 val. ax.gif O as nusitraukineju kas 2-3 val.
Atsakyti
QUOTE
Bet as pirma menesi ir maitinau, nieko nedaviau papildomai, valge kas 1-1,5 val., nes jis nepasisotindavo. O su tokiu valgymu, nei i lauka vaika isnesi, nei valgyti sau pasidarysi. Namie viena, nieks nepadejo. O pats valgymas uztrukdavo irgi valanda, kol jis issitampydavo nuo pilvo skausmo

pala, o kur buvo problema? Taip naujagimis ir turi valgyti g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit pasakyt is ko suprasti kada vaikutis istustina kruti? Visur rasoma, kad pries pasiulant antra kruti reikia, kad pirmoji butu istustinta, o jei nuo jos vaikutis pasisotina, nuo jos pradeti sekanti maitinima. Taciau, baigus maitinima, visvien pieno yra, nes jis nuolatos gaminas. O ir dar neramu, kad jei krutis bus neistustinama pilnai, gali joje sumazeti pieno, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 05 27, 06:36)
Bet as pirma menesi ir maitinau, nieko nedaviau papildomai, valge kas 1-1,5 val., nes jis nepasisotindavo. O su tokiu valgymu, nei i lauka vaika isnesi, nei valgyti sau pasidarysi. Namie viena, nieks nepadejo. O pats valgymas uztrukdavo irgi valanda, kol jis issitampydavo nuo pilvo skausmo doh.gif Ir dabar, kai suneliui is ryto duodu kruti, o ne nutraukta pieneli, tai jis labai neramiai isgeria, o is buteliuko viens du ir sotus, bei laimingas. smile.gif


Pas mane pirma men. vaikutis ir labai daznai valge, kas 0,5-1h, o ir maitinimai tesdavosi po daugiau nei valanda. To pasekme, buvo iki kraujo nukandzioti speneliai. Noredama juos uzsigydyti pradejau nusitraukineti ir maitinti is buteliuko. Kai problemos susitvarke ir vel pasiulaiu kruti, ji labai neramiai, tampydama ja valge, budavo irzli visada alkana, todel tekdavo dar ant galo nusitraukti ir likuti sumaitinti is buteliuko. Taciau, kiekviena maitinima stengiausi ja kuo ilgiau laikyti prie kruties ir kuo maziau prie buteliuko. Dabar ji, kuo puikiausiai pasisotina, atsisakeme buteliuku, o ir soskes jai nebeisiulysi, tik papulis. thumbup.gif
Be to, kai maze pas mus irgi buna, kad ji valgydama mane tampo nuo pilvelio skausmo, taciau as jai visvien duodu kruti, nes manau, kad jai tai padeda lengviau pernesti skausma.
Atsakyti
QUOTE(laurx @ 2008 05 27, 12:14)
Pas mane pirma men. vaikutis ir labai daznai valge, kas 0,5-1h, o ir maitinimai tesdavosi po daugiau nei valanda. To pasekme, buvo iki kraujo nukandzioti speneliai. Noredama juos uzsigydyti pradejau nusitraukineti ir maitinti is buteliuko. Kai problemos susitvarke ir vel pasiulaiu kruti, ji labai neramiai, tampydama ja valge, budavo irzli visada alkana, todel tekdavo dar ant galo nusitraukti ir likuti sumaitinti is buteliuko. Taciau, kiekviena maitinima stengiausi ja kuo ilgiau laikyti prie kruties ir kuo maziau prie buteliuko. Dabar ji, kuo puikiausiai pasisotina, atsisakeme buteliuku, o ir soskes jai nebeisiulysi, tik papulis.  thumbup.gif
Be to, kai maze pas mus irgi buna, kad ji valgydama mane tampo nuo pilvelio skausmo, taciau as jai visvien duodu kruti, nes manau, kad jai tai padeda lengviau pernesti skausma.

Tavo mazylei vos daugiau nei menesiukas. Kazi ar istvertum labai ilgai, jei visada tampysis. g.gif As tai nuo 2 men. pradejau nusitraukineti.
Papildyta:
QUOTE(Natuke @ 2008 05 27, 11:37)
pala, o kur buvo problema? Taip naujagimis ir turi valgyti g.gif

Problema, kad jam buvo nustatytas zarnyne auksinis stafilokokas, ir to pasekoje tik pradejes valgyti ramiai isbuti prie kruties negaledavo, nes jam pradedavo raizyti pilveli. Jis ir nori valgyti, ir tuo paciu besitampydamas isspjaudavo speneli. Aciu Dievui, kad jie nebuvo pazeisti, bet malonumas menkas, kai kas valanda tie speneliai buvo draskomi. unsure.gif
O per kiek laiko paprastai 3 men. kudikis turi istustinti kruti? Kiek esu girdejusi, kad jie po valanda jau nebekaba, greiciau istraukia.
Papildyta:
QUOTE(laurx @ 2008 05 27, 11:52)
Sveikos, gal galit pasakyt is ko suprasti kada vaikutis istustina kruti? Visur rasoma, kad pries pasiulant antra kruti reikia, kad pirmoji butu istustinta, o jei nuo jos vaikutis pasisotina, nuo jos pradeti sekanti maitinima. Taciau, baigus maitinima, visvien pieno yra, nes jis nuolatos gaminas. O ir dar neramu, kad jei krutis bus neistustinama pilnai, gali joje sumazeti pieno, ar ne?

Na, va, panasiai ir man buvo. Is ligonines grizau su tooookia krutine, o kai vaikiukas neistraukdavo iki galo, tai eme ir sumazejo to pienelio.
Atsakyti
smile.gif sveiki ,taip vaikelis valgo ir kita maista ,o savo pienuka duodu kada uzsimano per para paskaiciavau kad 8 kartus ,jis valgo mano pienuko ir uzmiega .tiesa ziurejau kiek ten to pienuko , nutraukus vienu metu jam neduodant per abi gaunasi 250gramu,as ju seip nenutraukineju kiek nori vaikutis tiek,buvo bandymas man keleta kartu suzinant kiek yra pienuko ar tik papu zaidzia,tiesiog pati jauciu kada jis pradeda kauptis .nas jokiu arbatu negeru kaip minejau tik vandes o jei jum kuri mamyte minejo nieko nepadeda tai cia yra laktacijos sitrikimas ,tiesiog jum perdaug itemti nervai,gali ir nuo to baigtis puienukas,visada reikia ramei visokius sunkumus pernest
Atsakyti
pagrindinis dalykas ka visi rekomenduoja kai atsiranda pienuko trukumas -laikyti ant krutines nuolat kada tik verkia... as sitam visom keturiom pasiryzus, bet mano mergyte verkia iki pamelynavimo kai is krutines nebega pienukas... frusty.gif bandziau as ja taip su paraminimais vistiek prie tos krutines grusti... bet situacija nesikeicia..net dusti pradejo is pykcio... baisu aip vaiko nervu sistema sugadonti...o jei miegancia deduosi tai nelabai ka traukia... tai turbut nuo tokio laikymo ant krutines nelabai padauges pienuko...sad.gif ir gaunasi uzburtas ratas... cia dar turbut ir maziuku charakteriai...ir taip nuo verysad.gif pirmo sumazejimo...
Atsakyti
smile.gif na pamirsau pasakyt jei jus nusitraukinesit ranokm tai jom jos istys,ir taps negrazios ,o pienuka vaikas pasisavina kiek reikia ,ir tiek jo prisigamina .o jus nutraukinedama skatinat jo daugiau gamintis ,jum tiek daug pienuko nereikia viena vaikuti augint
Papildyta:
sveika smile.gif kvake jus netaisiklingai gal i burnyte dedat spieneli visas spienelis turi but apziotas burnyte, nesvarbu jei yra mazuciai spieneliai
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 27, 13:11)
pagrindinis dalykas ka visi rekomenduoja kai atsiranda pienuko trukumas -laikyti ant krutines nuolat kada tik verkia... as sitam visom keturiom pasiryzus, bet mano mergyte verkia iki pamelynavimo kai is krutines nebega pienukas...  frusty.gif bandziau as ja taip su paraminimais vistiek prie tos krutines grusti... bet situacija nesikeicia..net dusti pradejo is pykcio... baisu aip vaiko nervu sistema sugadonti...o jei miegancia deduosi tai nelabai ka traukia... tai turbut nuo tokio laikymo ant krutines nelabai padauges pienuko...sad.gif ir gaunasi uzburtas ratas... cia dar turbut ir maziuku charakteriai...ir taip nuo verysad.gif  pirmo sumazejimo...


kruty siulyk tada, kai manai, kad ji valgyt nori - leidzia specifinius garselius, ziojasi, kaisioja liezuveli, palietus skruostuka - sukasi ir gaudo pirsta.

nelauk, kol pades reikalauti maisto verksmu.kudikiai verkia ne tik is bado... o del gausybes ivairiausiu priezasciu, nuo kuriu kruties davimas nepadeda.

verkiancia ramink kitais budais - nesiok, supuok, daineles dainuok, issivesk i lauka ir tt - variantu daug, sbandyk ivairius ir daryk tai, kas tuo momentu geriausiai padeda nuraminti vaika.
Atsakyti