Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

Mia, o pas tave mmm be vaistu būna?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 04 29, 12:12)
Taip, bet IVF rezultatyvumas nuo to kažkodėl nesikeičia.


Matyt kaina išauga doh.gif

Mane tai labai nervuoja ta begalybė išsiderinusių hormonų - ir sureguliuok tu juos kad nori... Vieni ***** grožį mano nepaprastą žudo (virstu meška tongue.gif ), kiti ligas ten visokias sukelia, dar kiti vaikų susilaukt neleidžia... Vieną reguliuoji, kitas išsiderina. Ir taip bus iki pat menopauzės doh.gif. Tai atsikvėpsiu senatvėj... tongue.gif
Atsakyti
kažin ar senatvėj atsikvėpsim-bus kitos problemos, na tai moterims paskirta cry.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2005 04 29, 12:24)
Mia, o pas tave mmm be vaistu būna?


Kai nutraukiau ilgus metus gertas KT - buvo, bet vis ilgėjo ir ilgėjo iki 50 d. O tada prasidėjo gydymai, visokie duphastonai. Neįsivaizduoju, kaip dabar būtų, neturiu kantrybės bandymams smile.gif

O tu apie save taip skurdžiai pasakoji, kodėl tau nebūna mmm, dėl policistinių? Ką dabar planuoji? IVF? unsure.gif ax.gif. Nepasakok, aišku, jei nenori wub.gif

4u.gif
Atsakyti
Mia, nu bent iš figūros, tai esi labiau panaši į manekenę nei į mešką tongue.gif Ir šiaip esi labai graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 04 29, 12:34)
Mia, nu bent iš figūros, tai esi labiau panaši į manekenę nei į mešką tongue.gif Ir šiaip esi labai graži 4u.gif


Oi, išsiprašiau komplimentų biggrin.gif Jėga biggrin.gif

Apie mešką aš kitką turėjau omeny mirksiukas.gif . Mumi gauruota manekenė tuoj būsma tongue.gif
Atsakyti
Mia, aš anksčiau buvau rašius apie save, nesinori kartotis...man iš pradžių buvo nereguliarus ciklas, tai vis reikėdavo reguliuoti;kartais KT, kartais dufaston...bet ilgelnį laiką pavartojau dufaston ir jau nebeatsirasdavo mmm, matyt silpnėjo kiaušidžių veikla ir išseko, dabar mmm atsiranda tik su KT... gal dar kartais atsirastų be vaistų, bet ilgiau kaip 2 mėn. niekada nelaukiau, nes bijau kad ir su KT gali neatsirasti, jei ilgiau palauksiu...o po laparoskopijos man ir nustatė, kad policistinės pas mane...tai tiek...dar kelis mėn. pasistimuliavau; folikulai būdavo, o dabar lapkričio mėn. jau nebeaugo folikulai (stimuliavausi clostylbegytu), net nespėjau IUI išbandyti, nes kaip ir ruošė mane jau IUI daryti.
Dabar geriu KT, kad susireguliuotų hormonai ir jei pavyks sureguliuoti, o po to išstimuliuoti, darysiu IVF...
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2005 04 29, 12:42)
Dabar geriu KT, kad susireguliuotų hormonai ir jei pavyks sureguliuoti, o po to išstimuliuoti, darysiu IVF...


Ačiū už atsakymą, IVF tau tikrai padės pastoti 4u.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš kaip užkietėjus policistinė smile.gif
O kaži ta kylinė rezekcija tas pats kas driliavimas? Bo aš dariausi laparoskopiją, kurios metu driliavo kiaušides - paaiškino, kad subadė ten jas kažkaip. Tai va - man pirmas ciklas po laparoskopijos pirmą kartą gyvenime buvo kaip iš vadovėlio - ir ovuliacija įvyko, ir ciklas ne 90 dienu blush2.gif Tiesa, nežinau kiek laiko jis būtų toks iššilaikęs, nes po to pradėjau stimuliuotis Clostylbegytu - norėjosi greičiau teigiamų rezultatų mirksiukas.gif
Laparoskopija buvo prieš ~1,5 metų, bet tfu tfu tfu iki šiol kiaušidės reaguoja normaliai į stimuliacijas.

p.s. ir aš meška biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saiko
ir aš būčiau meška nuo hormonų, bet truputį prisilaikau;renkuosi liesesnį maistą ir į klubą pašokinėti einu smile.gif, nes kitaip gyventi jau nebeišeitų, kiekvienais metais(nebeįsivaizduoju kiek) papilnėčiau smile.gif
tai tikrai gerai, kad tau neišsireguliavo, kad kiaušidės gerai laikosi, ne visoms vienodai matyt ( bet iš kur gali žinoti, kaip bus)
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2005 04 29, 12:48)
Tai va - man pirmas ciklas po laparoskopijos pirmą kartą gyvenime buvo kaip iš vadovėlio - ir ovuliacija įvyko, ir ciklas ne 90 dienu  blush2.gif 
Laparoskopija buvo prieš ~1,5 metų, bet tfu tfu tfu iki šiol kiaušidės reaguoja normaliai į stimuliacijas.

p.s. ir aš meška biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Taip, čia ta pati procedūra (ovarian drilling). Nors vienas teigiamas pavyzdys man.

p.s. meškučių klubo gal reiktų? Aš tai labai gėdinuos savo meškutiškumo, nors meškutės man asmeniškai iš principo gražūs gyvūnai tongue.gif
Atsakyti
Gintarija,

Meška ne dėl apimčių - dėl gražaus kailiuko gi blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saiko: 29 balandžio 2005 - 13:02