Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

QUOTE(Mia @ 2005 04 27, 09:03)
Bonda, taip, vartoju, matyt ne "mano" tai vaistas  unsure.gif

Sveikinu su trim mėnesiukais  4u.gif

wub.gif wub.gif

taip turbut ne tame beda pas tave, kur Metforminas tvarko schmoll.gif ka dabar darysi - prie kitu stimuliuojanciu pereisi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 04 27, 07:27)
wub.gif  wub.gif

taip turbut ne tame beda pas tave, kur Metforminas tvarko schmoll.gif  ka dabar darysi - prie kitu stimuliuojanciu pereisi? ax.gif


Taip, turbūt pereisim prie gonalio, su gydytoja apie tai kalbėsim penktadienį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 04 27, 09:29)
Taip, turbūt pereisim prie gonalio, su gydytoja apie tai kalbėsim penktadienį  unsure.gif

sekmes randant optimaliausia sprendima wub.gif
Atsakyti
Mia ar dar nebuvai pas gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2005 04 28, 09:38)
Mia ar dar nebuvai pas gydytoją?


Rytoj ryte einu, bet jau nusiteikus Gonaliui ir galbūt IUI, nors mano vyro sperma bent jau kol kas gera.. Rytoj matyt ir aptarsim schemą, būtinai papasakosiu smile.gif


Užjaučiu, Taute... wub.gif Ką dabar planuoji?
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 04 28, 10:43)
Rytoj ryte einu, bet jau nusiteikus Gonaliui ir galbūt IUI, nors mano vyro sperma bent jau kol kas gera.. Rytoj matyt ir aptarsim schemą, būtinai papasakosiu  smile.gif


Užjaučiu, Taute...   wub.gif Ką dabar planuoji?


Kaip man galva dėl dienų susisuko. Įsivaizdavau, kad šiandien penktadienis doh.gif .
Jei nebus cistų, tai ko gero planas bus toks pat kaip ir pas tave. Gonalis ir IUI, nors sperma ir gera. Gal pavyks mums tie nelabai sėkmingi IUI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tautė: 28 balandžio 2005 - 09:49
QUOTE(Tautė @ 2005 04 28, 09:49)
Kaip man galva dėl dienų susisuko. Įsivaizdavau, kad šiandien penktadienis doh.gif .
Jei nebus cistų, tai ko gero planas bus toks pat kaip ir pas tave. Gonalis ir IUI, nors sperma ir gera. Gal pavyks mums tie nelabai sėkmingi IUI 4u.gif


Kaip tai nelabai sėkmingi? schmoll.gif . Nea, turi pavykti thumbup.gif

Tau gi gerai stimuliavosi clostylbegytu, tai gal su Gonaliu ir gleivinę gerą užsiauginsi, ir folikulą ne vieną. Tikrai pasiseks.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2005 04 28, 09:49)
Kaip man galva dėl dienų susisuko. Įsivaizdavau, kad šiandien penktadienis doh.gif .
Jei nebus cistų, tai ko gero planas bus toks pat kaip ir pas tave. Gonalis ir IUI, nors sperma ir gera. Gal pavyks mums tie nelabai sėkmingi IUI 4u.gif



žinok jei ir bus nedidelė cista visvien stimuliuos, taip man buvo, susidarė cista ,bet sekanti mėn visvien stimuliavo. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jei turit galimybę, paskaitykite vakar balandžio 27 d. ,,Laikinąją sostinę". Ten rašo apie policistines kiaušides bei kaip įveikti nevaisingumą. Ten rašo apie sėkmingai pradėtą gydymą natūraliu hormonu trijodtironinu. Visa tai vyksta Kauno medicinos universiteto Endokrinologijos klinikoje. Apie tai pasakojo klinikos vadovas G. Kazanavičius. 18 - ai moterų padėjo.
Anksčiau man pačiai buvo nustatę, kad mano kiaušidės policistinės. Siūlė kreiptis į endokrinologus. Bet aš patingėjau. smile.gif
Atsakyti
Šaltanose, labai ačiū, būtinai reikės pasidomėti 4u.gif

O aš su savo policistinėm esu pasimetusi unsure.gif . Su clostylbegytu baigiau reikalus - niekas nesistimuliuoja. Gydytoja siūlo 2 tolesnio gydymo variantus: pagerti kontraceptikus 1 mėn. ir stimuliuotis gonaliu + IUI.

Kitas variantas - darytis laparoskopiją (kiaušidžių koaguliaciją) - po jos stimuliuotis Gonaliu arba pastebėti ciklą porą mėnesių - po kiaušidžių prabadymo kartais atsistato ovuliaciniai ciklai.
Bet paminėjo, kad po laparoskopijos gali būti ir blogiau - pasunkėti stimuliavimas...

Migluže, ką manai? unsure.gif.
Gal pas mus dar kas nors turi kiaušidžių "prabadymo" patirties? unsure.gif



Atsakyti
Mia, tai Miglužei man rodos "badė" ir dar kažkas buvo, bet nepamenu kas ir man rodos nebesilanko forume. Gal pabandyk 1-ą variantą ax.gif Laparaskopuotis spėsi, jei nepavyks...Aš kažkada buvau įmetus linkų apie kiaušidžių prabadymus - jei neklystu tai vadinasi kylinė kiaušidžių rezekcija.
Va, radau, kur forume apie tai kalbėjom:

http://www.supermama...pic=4999&st=396
Atsakyti
Pasižiūrėjau internete, radau šiek tiek apie tą trijodtironiną, gana suprantama, kodėl jis galėtų būti skiriamas policistukėms:

Trijodtironino poveikis moterų androgenų pokyčiams.

...buvo tirtos moterys, kurios dėl hipotirozės buvo gydomos tiroksinu. Dalį tiroksino pakeitus 12,5 µg trijodtironino (T3), nustatytas lytinius hormonus jungiančio globulino (SHBG) padidėjimas. Stebėdami šį T3 poveikį, nutarėme ištirti jo įtaką į hiperandrogenizmą, kadangi SHBG tiesiogiai sąlygoja laisvų androgenų indekso (LAI) dydį. Tirtos 8 moterys turėjusios padidėjusį laisvų androgenų indeksą. Keturioms iš jų buvo padidėjęs testosterono bendras kiekis, kitoms keturioms LAI buvo didesnis dėl santykinai mažesnio SHBG kiekio, esant normaliai testosterono koncentracijai. Moterims buvo skirta 12,5 µg trijodtironino. Tirta testosteronas, SHBG, LAI prieš gydymą ir po vieno mėnesio. Po gydymo trijodtironinu SHBG moterims padidėjo nuo 44,13 ± 8,3 nmol/l iki 92,83 ± 17,7 nmol/l (p<0,02). Testosterono kiekis sumažėjo nuo 3,22 ± 0,58 nmol/l iki 1,8 ± 0,35 nmol/l (p<0,06). LAI sumažėjo nuo 8,02 ± 1,2 iki 2,36 ± 0,47 (p<0,001). Duomenys rodo, kad trijodtironinas yra veiksmingas LAI mažinantis preparatas
Atsakyti