Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

QUOTE(Daiva @ 2005 04 26, 06:44)
Nu žinai - gal tikrai nebesitrūčink su tuo Clostelbegytu, jei neveikia...


Nu jo, nebenoriu nuodytis ax.gif . Skaiciau kad ir po 200 mg clostb. geriama, bet as tai jau tikrai neeee. Ale dabar reikia pasiruosti minimum po 1000 lt ciklui.
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2005 04 26, 06:46)
Fainuolė Mia tu su savo tokiu optimizmu, patinka man tokie žmonės, ėx man tokio optimizmo  ax.gif , nes aš tai žinau kad jei šį mėnesį aš sulauksiu mmm tai bliausiu kruvinom ašarom  verysad.gif , nors bandžiau save įtikinti kad nesitikėčiau, bet ... neišėjo


Nu ka, visu pirma tai gal is dziaugsmo bliausi tongue.gif , o visu antra tai tau pries akis dar daug daug neisnaudotu galimybiu. Juk tik pirma stimuliacija 4u.gif
Atsakyti
Blembački blembački Mia. Nėra tvarkos schmoll.gif .Su gonaliu tikrai turėtų užaugti folikuliukai, bet aišku daug brangiau stimuliuotis. O pavyzdžiui šį ciklą jau nebegalėtum gonalio leistis gal dar kuris padidėtų g.gif .
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 04 26, 08:52)
Nu ka, visu pirma tai gal is dziaugsmo bliausi tongue.gif , o visu antra tai tau pries akis dar daug daug neisnaudotu galimybiu. Juk tik pirma stimuliacija  4u.gif


Bet žinai Mia pirmas kartas yra pirmas kartas aš tikiu kad jau į kitus aš taip nereguosiu, bet dabar vien pagalvojus mano širdis suspurda, o dėl džiaugsmo ašarų tai.... ai bijau pati kašką galvoti
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2005 04 26, 06:59)
Blembački blembački Mia. Nėra tvarkos schmoll.gif .Su gonaliu tikrai turėtų užaugti folikuliukai, bet aišku daug brangiau stimuliuotis. O pavyzdžiui šį ciklą jau nebegalėtum gonalio leistis gal dar kuris padidėtų g.gif .
Laikykis 4u.gif


Aciu, Taute 4u.gif

Si cikla nebenoriu, nes ir veloka tikriausiai, kas is to, jei uzaugs kokia 20 c.d., senuciukas bus folikulas, geriau nuo ciklo pradzios.

Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2005 04 26, 06:59)
Bet žinai Mia pirmas kartas yra pirmas kartas aš tikiu kad jau į kitus aš taip nereguosiu, bet dabar vien pagalvojus mano širdis suspurda, o dėl džiaugsmo ašarų tai.... ai bijau pati kašką galvoti


Zinau, zinau... ax.gif

Kiekviena is musu pasirenka sau tinkamiausia laukimo "taktika" . Man budavo malonu galvoti, kad "gal jau" tongue.gif, tai ir nevarzydavau saves. Nusivylimas man buna vienodas, nesvarbu ar isijauti i svajones, ar stengiesi sau nesuteikti vilciu.


Nu ir prirasiau siandien postu sitoj temoj, didybes manija matyt blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 26 balandžio 2005 - 09:10
QUOTE(Mia @ 2005 04 26, 10:09)

Nu ir prirasiau siandien postu sitoj temoj, didybes manija matyt  blink.gif  tongue.gif



Fainuolė tu blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi. Per pirmą stimuliaciją naudojant tik gonalį, kiaušidės nesistimuliavo. Per antrą stimuliaciją naudojant Clostylbegyt+Gonal, kiaušidės stimuliavosi. Išvada: nepriklausomai nuo vaistų pavadinimo, nuo jų brangumo ar... mums policistukėm skirtingai reaguoja... verysad.gif
Atsakyti
Mia,

friends.gif aš tikiu, kad vienaip ar kitaip savo tikslo pasieksi.
Atsakyti
wub.gif Mia, wub.gif o kaip su metforminu? g.gif dar vartoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2005 04 26, 08:45)
Visoms visoms linkiu DIDELĖS SĖKMĖS!
Kažkada esame kalbėję apie kiaušidžių "ilsėjimą" be vaistų (KT). Kodėl? Kai nevyksta natūraliai mėnesinės, tai jos ir taip ilsisi be papildomų..smile.gif
Man gydytoja sakė ateiti pas ją 2-3 c.d. Juk taip nehigieniška, neestetiška, kai vyksta mėn. ir... schmoll.gif Ar nebūtų tas pats, jei ateičiau 30-...c.d.? g.gif


Man taip pat gydytojas liepė ateiti. O aš taip "sarmatijuosi" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 04 26, 09:18)
wub.gif Mia,  wub.gif o kaip su metforminu? g.gif dar vartoji? g.gif


Bonda, taip, vartoju, matyt ne "mano" tai vaistas unsure.gif

Sveikinu su trim mėnesiukais 4u.gif
Atsakyti