Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

Tik paguodos ir užuojautos man nereikia,jau susitaikiau ir jei pradėsit guosti,dar apsižliumsiu
Taigi laukiu mmm,ir jei cistų nėra,vėl startas
Atsakyti
Man irgi tokiais atvejais jokių paguodų nesinori girdėti, nes jau būnu susitaikiusi su esama padėtimi ir bandau viską planuoti vėl į priekį. Taigi bandymai tęsiasi... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Visoms visoms linkiu DIDELĖS SĖKMĖS!
Kažkada esame kalbėję apie kiaušidžių "ilsėjimą" be vaistų (KT). Kodėl? Kai nevyksta natūraliai mėnesinės, tai jos ir taip ilsisi be papildomų..smile.gif
Man gydytoja sakė ateiti pas ją 2-3 c.d. Juk taip nehigieniška, neestetiška, kai vyksta mėn. ir... schmoll.gif Ar nebūtų tas pats, jei ateičiau 30-...c.d.? g.gif
Atsakyti

As irgi turiu naujienu doh.gif

Buvau pas gydytoja, clostylbegytas vel nesubrandino nieko nieko cry.gif Kad jas kur tas nenuspejamas policistines gun_bandana.gif
Atsakyti
Paiduke, o tu ir vel derinsi clostylbegyta su gonaliu? Kiek Gonalio tau prireike si cikla?

4u.gif

Migluze, o tau ka nors keite si karta? Ar skyresi gonalio kiekis? Man idomu ar ir su gonaliu kiekviena cikla negali nuspeti kaip stimuliuosis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 26 balandžio 2005 - 08:33
QUOTE(Mia @ 2005 04 26, 08:24)
As irgi turiu naujienu  doh.gif

Buvau pas gydytoja, clostylbegytas vel nesubrandino nieko nieko  cry.gif Kad jas kur tas nenuspejamas policistines  gun_bandana.gif

Mia 4u.gif , taip jau išvis neivieno? o kelinats čia tavo kursas Clstilbegyto?
Atsakyti
Nu bliamba, Mia, kas gi čia dabar darosi...Pereisi prie Gonalio?

Paiduke, Gonalis pas mane - atvešiu tau rytoj į susitikimą.
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2005 04 26, 06:33)
Mia  4u.gif , taip jau išvis neivieno? o kelinats čia tavo kursas Clstilbegyto?


Niu taip tongue.gif Isvis ne vieno. Tiksliau daug neperspektyviu nykstukiniu tongue.gif. Nu dar eisiu 16 c.d. paziuret, gal issisoks kuris, bet tikriausiai ne.

Trecias kartas jau. Idomiausia, kad pirma karta turejau viena gera folikula tik su 50 mg clostylbegyto. Dabar stimuliavausi su 150 mg.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 04 26, 08:37)
Niu taip  tongue.gif Isvis ne vieno. Tiksliau daug neperspektyviu nykstukiniu  tongue.gif. Nu dar eisiu 16 c.d. paziuret, gal issisoks kuris, bet tikriausiai ne.

Trecias kartas jau. Idomiausia, kad pirma karta turejau viena gera folikula tik su 50 mg clostylbegyto. Dabar stimuliavausi su 150 mg.

4u.gif


Mija laikau kumštukus thumbup.gif , kad dar užaugtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 04 26, 06:37)
Nu bliamba, Mia, kas gi čia dabar darosi...Pereisi prie Gonalio?


Ai, galvoju, gal savo nenuovokiom kiausidem dar kokia paskaita pravesti apie teisinga folikulu dydi? tongue.gif

Nu tikriausiai pereisiu prie Gonalio, kas gi dar belieka.
Atsakyti
Nu žinai - gal tikrai nebesitrūčink su tuo Clostelbegytu, jei neveikia...
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 04 26, 08:41)
Ai, galvoju, gal savo nenuovokiom kiausidem dar kokia paskaita pravesti apie teisinga folikulu dydi?  tongue.gif

  Nu tikriausiai pereisiu prie Gonalio, kas gi dar belieka.


Fainuolė Mia tu su savo tokiu optimizmu, patinka man tokie žmonės, ėx man tokio optimizmo ax.gif , nes aš tai žinau kad jei šį mėnesį aš sulauksiu mmm tai bliausiu kruvinom ašarom verysad.gif , nors bandžiau save įtikinti kad nesitikėčiau, bet ... neišėjo
Atsakyti