Įkraunama...
Įkraunama...

Pasimokykime sudarineti asmeninius horoskopus...?

laba diena esu cia naujoke... 4u.gif tad tikiuosi nemusit manes...? biggrin.gif biggrin.gif
domiuosi horoskopais ,bei ju sudarinejimais...perskaiciau visa tema kur 2005 m. buvo sukurusi eola,patiko ,ten daug patarimu perskaiciau kaip galima aiskinti ir interpertuoti zodiako zenklus,planetas,horoskopu namus,aspektus.....bet si tema yra neissemiama...tai noreciau ja pratesti ir kartu pasimokinti sio moksliuko gudrybiu kartu su jumis...:)tad kas domites prasom prisijungti...man bus malonu... 4u.gif

Papildyta:
pirmiausia noreciau pacituoti kas tai yra horoskopas...smile.gif


Astrologų teigimu horoskopas - dangaus skliauto žemėlapis arba diagrama, kurios dėka astrologai tariamai gali nustatyti žmogaus, gimusio tam tikru laiku ir tam tikroje Žemės vietoje, galimybės ir charakteristikos. Ši diagrama vadinama radiksu, gimimo arba nataliniu horoskopu. Tam, kad sudaryti tikslų horoskopą, teigiama, kad astrologas turi žinoti tikslų žmogaus gimimo laiką ir geografines koordinates. Geografinės koordinatės taip pat duoda laiko paklaidą, nes manoma, kad skaičiuojant horoskopą, vietinis laikas ir geografinės koordinatės, pervestos į laiko skaičiavimo sistemą, perskaičiuojamos į kosminį (žvaigždžių) laiką.

Astrologų teigimu horoskopas kartais yra priemonė, kuri išryškinanti žmogaus gyvenimą veikiančias sąsajas, leidžiančias geriau pažinti ir suprasti save ir būsimus polinkius, pastebėti aplinkos siunčiamus ženklus, perspėjimus. Astrologų teigimu jis parodo gaires, padedančias žmogui orientuotis bei būdą geriau suvokti ir suprasti save, kitus žmones ir patį gyvenimą.
Atsakyti
QUOTE(krabux @ 2008 04 03, 18:30)
laba diena esu cia naujoke... 4u.gif tad tikiuosi nemusit manes...?  biggrin.gif  biggrin.gif
domiuosi horoskopais ,bei ju sudarinejimais...perskaiciau visa tema kur 2005 m. buvo sukurusi eola,patiko ,ten daug patarimu perskaiciau kaip galima aiskinti ir interpertuoti zodiako zenklus,planetas,horoskopu namus,aspektus.....bet si tema yra neissemiama...tai noreciau ja pratesti ir kartu pasimokinti sio moksliuko gudrybiu kartu su jumis...:)tad kas domites prasom prisijungti...man bus malonu... 4u.gif


na as tai nemusiu,nes man idomus tokie dalykai biggrin.gif trupuli uzmeciau aki i eolos temele,bet man ten visiskai aukstoji matematika,visokie bustai ir laipsniai unsure.gif pirmiausia man reiketu bent tureti sioki toki nutuokima apie tai matyt smile.gif
Atsakyti
As tai esu susidariusi savo asmenini horoskopa,tai dabar aiskinuosi ji po truputi, rankiuojuosi info po interneta, aisku viskas daugiausiai anglu kalba
Atsakyti
Jei mokat rusiškai, tai va čia sudaro asmeninį horoskopą ir jį paaiškina neblogai. Paskui, aišku, galima gilintis į jį toliau iki begalybės, bet pradžiai tikrai neblogai mirksiukas.gif Šiaip, kiek žinau, iš nemokamų tai geriausias variantas.
O va čia suderinamumo horoskopas, irgi nemokamas. Man jis thumbup.gif
Atsakyti
o gal angliskai kazkokiu nuorodu zinot, nes rusiskai kazkaip sunkiai man sekasi skaityti puses nesuoprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2008 12 16, 16:52)
Jei mokat rusiškai, tai va čia sudaro asmeninį horoskopą ir jį paaiškina neblogai. Paskui, aišku, galima gilintis į jį toliau iki begalybės, bet pradžiai tikrai neblogai  mirksiukas.gif Šiaip, kiek žinau, iš nemokamų tai geriausias variantas.
O va čia suderinamumo horoskopas, irgi nemokamas. Man jis  thumbup.gif

Suvedziau savo ir vyro duomenis, ir ten ismete lb daug atsakymu, tai turiu kazkaip viena savo susirasti, ar jievisi tinka?
Atsakyti
QUOTE(Victoria Beckham @ 2008 12 17, 17:28)
Suvedziau savo ir vyro duomenis, ir ten ismete lb daug atsakymu, tai turiu kazkaip viena savo susirasti, ar jievisi tinka?


Visi ten tinka, ten surašyta viskas pagal skirtingas planetas ir jų tarpusavio padėtis (nu pagal tai kaip dera Jūsų Saulės, Mėnulio, Marso.... ir t.t. padėtys horoskopuose)
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2008 12 16, 16:52)
Jei mokat rusiškai, tai va čia sudaro asmeninį horoskopą ir jį paaiškina neblogai. Paskui, aišku, galima gilintis į jį toliau iki begalybės, bet pradžiai tikrai neblogai  mirksiukas.gif Šiaip, kiek žinau, iš nemokamų tai geriausias variantas.
O va čia suderinamumo horoskopas, irgi nemokamas. Man jis  thumbup.gif


Aciu! thumbup.gif Man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Angliskai neblogi sie puslapiukai horoskopui susidaryti:
astro.com cia taip pat galima pusmeciui i prieki prognoze pasiziureti.
cafe astrology
0800 horoscope
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be*starlet: 11 sausio 2009 - 12:59
As susidarineju horoskopa tai mesdama kortas, menesiui metams ir t.t.
Gan viskas tinka, pakolkas dar praktikuojuosi su kitomis kurios praktikuojasi.Idomu ir tikslinga. ax.gif
Atsakyti
tikiu horoskopais - asmeniniais ypac. tie bendrieji tai kaip oru prognozes - gal bus gal nebus...

as asmeninius dariausi pas musu astrologus, arba karts nuo karto nueinu i www.tarot.com, irgi neblogus variantus ismeta, tik kad uz platesnius "skaitymus" reikia moketi... bet bent jau teisybe raso.
Atsakyti
susidomėjau ir aš pasidaryti, tik gal galite paaiškinti kaip reikėtų skaityti ir suprasti rezultatą, kai suvedami duomenys? blush2.gif

dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti