Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 11, 20:43)
Sveikutes . Mano oda nera labai ziaurej problematiska , bet yra ir spuogeliu ir inkstiru ypac ant nosies  blush2.gif na ir yra viena tokia problemyte , kad as skausmo bijau ir dabar pasiskaicius jusu atsiliepimus kazkaip bijot pradejau  blush2.gif  tai va prasau jusu pagalbos  ax.gif  gal zinote kokia tikrai gera kosmetologe kuri neskausmingai darytu  blush2.gif  bet rezultatas tikrai butu geras  ax.gif tai jei yra zinanciu prasau mestelti kontaktus buciau bagalo dekinga  4u.gif


Jei odele yra labai jautri, JOKIO veido valymo daryti negalima! Grieztai. O ultragarsini - tuo labiau. Beje, ultragarsinisveido valymas - taip pat skausmingas.
Papildyta:
Mergaites - nevisosm tinka veido valymas. Kosmetologe apietai turetu informuoti.
Atsakyti
QUOTE(gaudenta @ 2008 07 13, 00:03)
Jei odele yra labai jautri, JOKIO veido valymo daryti negalima! Grieztai. O ultragarsini - tuo labiau. Beje, ultragarsinisveido valymas - taip pat skausmingas.
Papildyta:
Mergaites - nevisosm tinka veido valymas. Kosmetologe apietai turetu informuoti.

vaje kodel as taip skausmo bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 13, 15:19)
vaje kodel as taip skausmo bijau  doh.gif


kur gi jau ten tas skausmas.. pas mane klientes uzmiega per proceduras biggrin.gif biggrin.gif (aisku ne per visas ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(gaudenta @ 2008 07 13, 00:03)
Jei odele yra labai jautri, JOKIO veido valymo daryti negalima! Grieztai. O ultragarsini - tuo labiau. Beje, ultragarsinisveido valymas - taip pat skausmingas.
Papildyta:
Mergaites - nevisosm tinka veido valymas. Kosmetologe apietai turetu informuoti.


is kur istraukei, kad ultragarsinis valymas skausmingas?? blink.gif blink.gif palyginus su visais kitais budais, tai yra svelniausias budas veidukui valyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 07 13, 17:00)
kur gi jau ten tas skausmas.. pas mane klientes uzmiega per proceduras biggrin.gif  biggrin.gif  (aisku ne per visas ax.gif )

kokiu budu veido valyma darai? blush2.gif viena mama sake , kad gerai darba atlieki 4u.gif

QUOTE(Glamor @ 2008 07 13, 18:50)
is kur istraukei, kad ultragarsinis valymas skausmingas?? blink.gif  blink.gif palyginus su visais kitais budais, tai yra svelniausias budas veidukui valyti biggrin.gif

ooo vilties dar turiu , kad neskauda lotuliukas.gif bet siaip ar taip grozis reikalauja auku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyteaa: 13 liepos 2008 - 18:13
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 13, 18:12)
kokiu budu veido valyma darai?  blush2.gif  viena mama sake , kad  gerai darba atlieki  4u.gif




blush2.gif oi, kaip pakelei nuotaika.. ACIU tai mamytei, smagu, jei patiko.
Internetu sunku paaiskint, nes visos proceduros priklauso nuo veido tipo ir bukles, bet prisipazinsiu, esu daugiau maziau naturaliste ir geriau ilgiau, bet nekenkiant.. ir ilgam laikui, nei vienkartinis "stebuklas" ax.gif

Gali kada uzbegt bent jau pasiziuresiu, patarsiu.. Patarimai - nemokami biggrin.gif mirksiukas.gif nors ir kasdien.
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 13, 20:12)
kokiu budu veido valyma darai?  blush2.gif  viena mama sake , kad  gerai darba atlieki  4u.gif
ooo vilties dar turiu , kad neskauda  lotuliukas.gif bet siaip ar taip grozis reikalauja auku  doh.gif

Ultragarsiniu valymu valant veida, tikrai skauda. Tik gal ne tiek, kiek mechaniniu. Man tai net asaros istryksta. Bet ko keliu seansu pripratau.
Atsakyti
kas kiek laiko valot veida?

man kosmetologe sake, atsizvelgiant i mano odos problematiskuma (nosis, kakta ir smakras riebus, o skruostai jautrus, linke rausti, bet irgi nera sausi... ) reiktu valyti bent karta i menesi. tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 07 15, 19:45)
kas kiek laiko valot veida?

man kosmetologe sake, atsizvelgiant i mano odos problematiskuma (nosis, kakta ir smakras riebus, o skruostai jautrus, linke rausti, bet irgi nera sausi... ) reiktu valyti bent karta i menesi. tai normalu?


Veida valom kasdien. Ryte ir vakare po makiazo lotuliukas.gif

O jei rimtai - normalu. Jei kalbama apie vienkartinius veido valymus, o ne kursa proceduru.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 07 15, 20:45)
kas kiek laiko valot veida?

man kosmetologe sake, atsizvelgiant i mano odos problematiskuma (nosis, kakta ir smakras riebus, o skruostai jautrus, linke rausti, bet irgi nera sausi... ) reiktu valyti bent karta i menesi. tai normalu?

siandien vaziuosiu 5 karta.Ispradziu man reikdavo kas 3 savaites dabar kas savaite pasirodyt,veliau vel intervalai bus didesni.
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 12, 16:10)
lauksim lauksim  ax.gif

Salonas madlen.
http://www.grozionam...=...ge&kid=1042
ten apacioje mano kosmetologes nuotrauka ir aprasymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridukas: 16 liepos 2008 - 20:56
visa rugpjucio menesi taikomos 10proc nuolaidos VISOMS veido proceduroms.
Uzejo gerumo priepuolis, pasiilgau grazinomo proceduru, o tai tendencija, kad vasara visiems tik kojos ir rankos rupi.. g.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif biggrin.gif
Veido masazas rugpjucio menesi - tik 30litu. thumbup.gif

Prasome kreiptis i AZ.. 4u.gif (Vilnius)

Atsakyti