Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

O gal kas lanketes Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje? kokie būtų atsiliepimai apie ten dirbančias kosmetologes? g.gif
Atsakyti
jau 10 metu turejau dideliu problemu su veido oda,spuoguota,poreta...pagaliau ryzausi nebenaudot reklamuojamu priemoniu o nueit pas kosmetologe.man rekomendavo vyro brolio zmona.jau buvau 4 kartus,esu labai patenkinta.Perku ir priemones pas ja kremukus,prausiklius.oda labai pagrazejo,spuogu nebera,porai traukiasi,T zona rimsta.Zodziu esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2008 07 09, 22:46)
jau 10 metu turejau dideliu problemu su veido oda,spuoguota,poreta...pagaliau ryzausi nebenaudot reklamuojamu priemoniu o nueit pas kosmetologe.man rekomendavo vyro brolio zmona.jau buvau 4 kartus,esu labai patenkinta.Perku ir priemones pas ja kremukus,prausiklius.oda labai pagrazejo,spuogu nebera,porai traukiasi,T zona rimsta.Zodziu esu labai patenkinta thumbup.gif


thumbup.gif kad atradai "savo" kosmetologe mirksiukas.gif kas per salonas, kosmetologe, kokios firmos kosmetika? kokias proceduras daro? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2008 07 09, 22:46)
jau 10 metu turejau dideliu problemu su veido oda,spuoguota,poreta...pagaliau ryzausi nebenaudot reklamuojamu priemoniu o nueit pas kosmetologe.man rekomendavo vyro brolio zmona.jau buvau 4 kartus,esu labai patenkinta.Perku ir priemones pas ja kremukus,prausiklius.oda labai pagrazejo,spuogu nebera,porai traukiasi,T zona rimsta.Zodziu esu labai patenkinta thumbup.gif


Kokia kosmetologe ir kur dirba?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 09, 23:22)
thumbup.gif kad atradai "savo" kosmetologe mirksiukas.gif kas per salonas, kosmetologe, kokios firmos kosmetika? kokias proceduras daro? bigsmile.gif

salono pavadinima visada pamirstu,cia prie operos ir baleto teatro. ax.gif Kosmetologe Ernesta.Dirba su keliu firmu kosmetika.Butent su manim ji dirba Neoglis priemonem.
procedura trunka valanda,ji ten valo,su lazeriu vedzioja,kauke daro,kremais tepa,inkstiriukus pavalo...
pirkau pas ja neoglis prausikli ir krema,jie kainuoja po 90lt,bet kadangi rimtai nusprendziau gydit veido oda tai nebuvo gaila tu pinigu.taip pat dar kitoki krema man i indeli idejo uz 20lt...
Taip pat ji salina karpas,daro anticeliulitines programas,bambuku masaza....Dirba ji kasantra diena nuo 6 ryto iki 22h vakaro.Turi dideli klijenciu rata.Dziaugiuosi kad pas ja pakliuvau.Nenoriu cia labai liaupsint,bet aplinkiniai zmones kurie mane pazysta taip pat pasrebejo kad mano veido oda pasikeite i geraja puse.Matyt ji pritaike man tinkancia programa ir priemones.Kosmetologe daznai vazineja i ivairius kursus,apmokimus...Kasmet vaziuoja i italija kur vyksta kursai,supazindinimas su naujom technologijom.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2008 07 10, 11:40)
salono pavadinima visada pamirstu,cia prie operos ir baleto teatro. ax.gif Kosmetologe Ernesta.Dirba su keliu firmu kosmetika.Butent su manim ji dirba Neoglis priemonem.
procedura trunka valanda,ji ten valo,su lazeriu vedzioja,kauke daro,kremais tepa,inkstiriukus pavalo...
pirkau pas ja  neoglis prausikli ir krema,jie kainuoja po 90lt,bet kadangi rimtai nusprendziau gydit veido oda tai nebuvo gaila tu pinigu.taip pat dar kitoki krema man i indeli idejo uz 20lt...
Taip pat ji salina karpas,daro anticeliulitines programas,bambuku masaza....Dirba ji kasantra diena nuo 6 ryto iki 22h vakaro.Turi dideli klijenciu rata.Dziaugiuosi kad pas ja pakliuvau.Nenoriu cia labai liaupsint,bet aplinkiniai zmones kurie mane pazysta taip pat pasrebejo kad mano veido oda pasikeite i geraja puse.Matyt ji pritaike man tinkancia programa ir priemones.Kosmetologe daznai vazineja i ivairius kursus,apmokimus...Kasmet vaziuoja i italija kur vyksta kursai,supazindinimas su naujom technologijom.... smile.gif

Cia gal labela salonas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 07 10, 18:10)
Cia gal labela salonas?  g.gif


jeigu is tikruju Labela salonas, tai tada as jame irgi dariausi veido valyma. Buvau pas kosmetologe Ramune. Man nepatiko. teigiamu pokyciu nepastebejau, greiciau priesingai...
Atsakyti
Sveikutes . Mano oda nera labai ziaurej problematiska , bet yra ir spuogeliu ir inkstiru ypac ant nosies blush2.gif na ir yra viena tokia problemyte , kad as skausmo bijau ir dabar pasiskaicius jusu atsiliepimus kazkaip bijot pradejau blush2.gif tai va prasau jusu pagalbos ax.gif gal zinote kokia tikrai gera kosmetologe kuri neskausmingai darytu blush2.gif bet rezultatas tikrai butu geras ax.gif tai jei yra zinanciu prasau mestelti kontaktus buciau bagalo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 11, 19:43)
Sveikutes . Mano oda nera labai ziaurej problematiska , bet yra ir spuogeliu ir inkstiru ypac ant nosies  blush2.gif na ir yra viena tokia problemyte , kad as skausmo bijau ir dabar pasiskaicius jusu atsiliepimus kazkaip bijot pradejau  blush2.gif  tai va prasau jusu pagalbos  ax.gif  gal zinote kokia tikrai gera kosmetologe kuri neskausmingai darytu  blush2.gif  bet rezultatas tikrai butu geras  ax.gif tai jei yra zinanciu prasau mestelti kontaktus buciau bagalo dekinga  4u.gif



jeigu bijai mechaninio veido valymo del skausmo, pabandyk ultragarsini veido valyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 07 11, 21:19)
jeigu bijai mechaninio veido valymo del skausmo, pabandyk ultragarsini veido valyma mirksiukas.gif

o jis neskausmingas? ir rezultatai kokie? g.gif
nelabai ka ir nusimanau sitoj srity... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 07 10, 18:10)
Cia gal labela salonas?  g.gif

tikrai ne labela.uzkrito man tas pavadinimas.as dabar eisiu treciadieni,tai parasysiu koks salono pavadinimas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2008 07 12, 10:50)
tikrai ne labela.uzkrito man tas pavadinimas.as dabar eisiu treciadieni,tai parasysiu koks salono pavadinimas. ax.gif

lauksim lauksim ax.gif
Atsakyti