Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

lankaius Traku g pas Inga. Suuuuuuuuuuuuuper. thumbup.gif
nu veido man nevale- siaip gaivinomes, nes issausejus oda bais. Rezultatu patenkinta. Labai. Dirba su BIODROGA kosmetika. 4u.gif
Atsakyti
Na va, buvau su ultragarsu pas Beata. Viskas thumbup.gif mano oda labai jau uzsikimsusi, todel reikes ateiti kelis kartus, bet jau po pirmo isvalymo oda zymiai zymiai zymiai pagrazejo. Todel eisiu ir kita karta. Kosmetologe labai jau faina, nors ir jauna, bet priekaistu as jai neturiu. Del pacio valymo - na skausmas sioks toks tikrai yra, bet tikrai ne skaudziau nei spaudant. Geriausiai yra tai, kad po proceduros galima iseiti tiesiai i gatve, jokiu paraudimu, zaizdu ar pan. Zodziu, man patiko ir priekaistu jokiu neturiu nei kosmetologei, nei ultragarsiniam valymui.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 09, 15:15)
Vijoles grozio salonas yra Vilniuje, Pamenkalnio 25, o veido valymas ultragarsu kainuoja nuo 70 iki 100 lt, na bent jau taip raso ju internetiniame psl, kai nueisiu, matysiu, kiek paims.


Mestelkit interneti adresa, kazkaip nerandu per google 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2008 05 12, 15:30)
Mestelkit interneti adresa, kazkaip nerandu per google 4u.gif

http://www.grozionam...=...=1196&page=
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 12, 15:01)


Aciu 4u.gif pasiziurejau ir labai labai uzsimaniau smile.gif reiks uzsirasyti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
na, gal cia ir ne i tema,
bet norejau suzinoti, gal kas is Jusu yra buves Universiteto vaistinej rengiamose konsultacijose del veido odos ir plauku, ar pan?
tiesiog praeidama jau antra menesi, man atrodo, matau, kad karta per savaite, ten kazkas nemokamai tikrina ir konsultuoja...
tai tiesiog idomu, gal verta nueiti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrissi @ 2008 05 10, 10:22)
nuostabios kosmetologes dirba zveryne smile.gif Natalija ir Regina

O tiklsiau?

QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 12, 12:56)
Na va, buvau su ultragarsu pas Beata. Viskas  thumbup.gif mano oda labai jau uzsikimsusi, todel reikes ateiti kelis kartus, bet jau po pirmo isvalymo oda zymiai zymiai zymiai pagrazejo. Todel eisiu ir kita karta. Kosmetologe labai jau faina, nors ir jauna, bet priekaistu as jai neturiu. Del pacio valymo - na skausmas sioks toks tikrai yra, bet tikrai ne skaudziau nei spaudant. Geriausiai yra tai, kad po proceduros galima iseiti tiesiai i gatve, jokiu paraudimu, zaizdu ar pan. Zodziu, man patiko ir priekaistu jokiu neturiu nei kosmetologei, nei ultragarsiniam valymui.

Kiek visgi sumokėjai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2008 05 12, 23:07)
O tiklsiau?
Kiek visgi sumokėjai? ax.gif

90 lt
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 13, 08:13)


visai nedaug g.gif
Atsakyti
Nori jusu mergaites paklaust tokio dalykelio. Gal jus zinote kokia gera kosmetologe, kuri galetu objektyviai nustaty odos tipa, patart kokias priemones vartot ir pan, nes kiek esu buvus pas kosmetologes, tai jos pasake tas ir tas negerai, nu o tada jau reklama.. va pirk pas mus, tai pades g.gif Paskutini karta buvau Beza familijoj, tai jinai apziurejo, nu ir sako va tau tokio kremuko, tokio parusiklio reikia, nustate, kad mano oda baisiai sausa, nors tikrai nera jinai sausa, bet kadangi pas juos kosmetika daugiausia sausai odai, tai itikino, kad sausa, niu ir zodziu, sunaudojau as ta geri uz 500 lt, ir jokio efekto, visiskai doh.gif tai tiesiog noreciau nueit pas kosmetologe, kuri normaliai paaiskintu, patartu, o ne pultu reklamuot.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
as kai ejau - man reklamos nebruko tiesiogiai .
pasake kokius ~ kremus patartina mano odai pirkt. Kokiu sudeties daliu reiktu vengti,. Na ieskoti kremu kuriuose ner pvz mano odai: parafino, alijosiaus i tt....

Krema emiau is jos viendelto, kad nusibodo experimentuoti su savim ir iv kremais.
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 05 13, 22:26)
Nori jusu mergaites paklaust tokio dalykelio. Gal jus zinote kokia gera kosmetologe, kuri galetu objektyviai nustaty odos tipa, patart kokias priemones vartot ir pan, nes kiek esu buvus pas kosmetologes, tai jos pasake tas ir  tas negerai, nu o tada jau reklama.. va pirk pas mus, tai pades g.gif Paskutini karta buvau Beza familijoj, tai jinai apziurejo, nu ir sako va tau tokio kremuko, tokio parusiklio reikia, nustate, kad mano oda baisiai sausa, nors tikrai nera jinai sausa, bet kadangi pas juos kosmetika daugiausia sausai odai, tai itikino, kad sausa, niu ir zodziu, sunaudojau as ta geri uz 500 lt, ir jokio efekto, visiskai doh.gif tai tiesiog noreciau nueit pas kosmetologe, kuri normaliai paaiskintu, patartu, o ne pultu reklamuot.
Aciu uz atsakymus  4u.gif


mano 10 metu vaiksciojimu pas kosmetologes patirtis sako, kad man geriausia yra kosmetologe Viktorija is Kosmedijos. ax.gif
Atsakyti