Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

[quote=Iden,2011 02 06, 19:11]
o ką butent pirkai,ką netiko?O pas kui pas ja buvai,ką sake?
Papildyta:


Pirkau pieneli,losjona,paakiu krema HYDRA FLORAL ANTI-POLLUTION Flower Dew“, veido krema HYDRA FLORAL ANTI-POLLUTION Flower Nectar“,seruma su irisais berods,nelabai jau prisimenu, nes tai buvo pries kokius 3metus. Is sios kosmetikos niekas netiko,nuo paakiu kremuko akys parausdavo...sakiau kosmetologei,nustebo,bet daugiau su ta kosmetika man nedare proceduru. Viena minusa ji turi,kad siulo tik KRISTIANOJE esancius produktus, o visa kita tai liuks, iseini is jos pailsejus,pagrazejus,atjaunejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2011 02 03, 17:51)
Nors ir likau labai patenkinta kosmtelogės darbu Visunitoj, bet administratorė ten visiškas blogis. Išmuša man ten sąskaitą virš dviejų šimtų litų ir pamačiau, kad ten su Omni id kortele yra nuolaida. Išsitraukiau aš tą kortelę, o administratorė mane nužvelgė kaip kokią vargetą, tipo, kad nuolaidų kortelę pateikiau. Tai man įdomu pasidarė: ar šiais laikais ne lygis nuolaidą gaut? Ar kaip čia yra? g.gif

Nu nežinau, į tą pamainą, į kurią aš vaikštau, tai administratorė labai maloni. Vidutinio amžiaus moteris. Su nuolaidom nežinau, nes tokių neturiu, nors vis knieti paklausti dėl nuolatinio kliento kortelės
QUOTE(Uosė @ 2011 02 03, 20:27)
gal pabandyti pas Živilę?  g.gif kur čia tas salonas? pačiame viešbutyje?

www.visunita.lt kaip ir pačiame viešbutyje, įėjimas nuo Konstitucijos pr., berods, prie Oriflame ax.gif

Kokios kainos Kristianos salone pas kosmetologę? Pažiūrėjus į kainoraštį, plaukai šiaušias....
Atsakyti
As Kristianoje moku apie 200lt nedaugiau...bet tikrai nesigailiu, veidas buna pridrekintas,primaitintas ir isvalytas...o dariausi Kosmedijoj sumokejau 100lt ir gryzus namo dar pati galejau spaudinetis inkstirus, veidas baisus, veida trauke,jokiu kaukiu neuzdejo vale su ta 'kilpute' ir tikrai buvo gaila tu 100lt.
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2011 02 08, 20:43)
As Kristianoje moku apie 200lt nedaugiau...bet tikrai nesigailiu, veidas buna pridrekintas,primaitintas ir isvalytas...o dariausi Kosmedijoj sumokejau 100lt ir gryzus namo dar pati galejau spaudinetis inkstirus, veidas baisus, veida trauke,jokiu kaukiu neuzdejo vale su ta 'kilpute' ir tikrai buvo gaila tu 100lt.

reiškias, kol kas neturiu kuo skųstis, nes Visunitoj už 150-160 Lt kuo geriausiai pasirūpinta ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas lankesi Beza 5 Domininkonu gatveje? gal kuria kosmetologe galit parekomenduot? buvau veido valyme pas tokia sviesia panele su akiniais, nelabai patiko, pati procedura tai thumbup.gif tik noreciau dar karta nueiti pas kita kosmetologe, gal kas zino vardus?
Atsakyti
QUOTE(Timotey @ 2011 02 26, 13:41)
Sveikos,
gal kas lankesi Beza 5 Domininkonu gatveje? gal kuria kosmetologe galit parekomenduot? buvau veido valyme pas tokia sviesia panele su akiniais, nelabai patiko, pati procedura tai  thumbup.gif  tik noreciau dar karta nueiti pas kita kosmetologe, gal kas zino vardus?

aš lankiausi "esfiri" dominikonų g. 4u.gif
likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 02 06, 13:01)
Sveiki, lankausi Vokiečių g. esančiame jų filiale. Patinka ir kosmetologės  thumbup.gif , ir pati aplinka.


Taip pat lankausi Vokiečių g. filiale pas kosmetologę Ramunę. Esu labai patenkinta 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2011 01 24, 23:28)
Man patinka Živilė iš Visunitos. Lankausi ne pirmi metai. Su medicininiu išsilavinimu, visada pataria, ko reiktų veidui, nelupa pinigų iš kliento. Duoda naudingų patarimų, be galo švelni ir profesionali. Ne karto po veido valymo neišėjau su sudirginta oda, teko ir mikrodermabraziją daryt, kitas procedūras. Esu labai ja patenkinta.


O kokia daugmaž veido valymo kaina?
Atsakyti
QUOTE(lisa_nova @ 2011 03 03, 11:29)
O kokia daugmaž veido valymo kaina?

As kazkada turejau dovanu kupona 100 Lt, tai man i ta kaina padre lengva veido valyma, tada gal 2 ar 3 kaukes, masaziuka , darbavosi apie 2-3 val, o primoketi nieko nereikejo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 03 03, 14:26)
As kazkada turejau dovanu kupona 100 Lt, tai man i ta kaina padre lengva veido valyma, tada gal 2 ar 3 kaukes, masaziuka , darbavosi  apie 2-3 val, o primoketi nieko nereikejo.  thumbup.gif



Pas ją panašiai tiek ir kainuoja, nors priklauso ir nuo to, su kokiom priemonėm dirba smile.gif
Atsakyti
Na kadangi mano vienintele kosmetologes lankymo priezastis yra antakiu dazymas bei korekcija, pagirti galiu Ernesta is Vilniaus g. (salono pavadinimo nepamenu), labai miela moteris, puikiai man tuos antakius sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kosmetologę dirbančią su AHAVA kosmetika? Labai ieškau.
Atsakyti