Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(fuksė @ 2010 11 14, 16:15)
Keista tema, ka reiskia gera kosmetologe? Visos geros, jei tinka jos darbo metodai ir priemones  4u.gif
Ir cia galioja taisykle: kas tinka kitai, gali netikti tau.  4u.gif


O tai jum daug temu keistu turetu buti doh.gif Tema geriausias sampunas, geriausia kirpeja ir t.t.
Keistas jusu poziuris, merginos dalinasi patirtim ir tiek, o atsirinkti kas kuriai geriau manau visos sugeba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija69: 14 lapkričio 2010 - 16:06
QUOTE(Dusele @ 2010 11 03, 15:43)
Jus kosmetologei geriau konkreciai formuluokit koki TIKSLA norit pasiekti, o ji jau zinos ka daryt, nes su tokiais prasymais, kai nezinot skirtumo tarp masazu galit nusigrybaut... Jusu isvardinti masazai daromi kunui, o ne veidui.

Daromi visi sie masazai ir veidui , tik atitinkamais antgaliais , jei daroma aparatu, jei rankomis, tai yra atskiras masazas veidui mirksiukas.gif
Atsakyti
Prasau atsiuskit man i pasta flaguna@mail.ru telefona lahja kosmetologes.Labai reikia 4u.gif
aciu
Atsakyti
O as va pirma karta dariausi veido valyma ir man ziauriai patiko mano kosmetologe. Dariausi Visunitoj pas Vilmante. Nors aisku po valymo buvau raduona, bet kita diena iskart oda grazesne tapo. Dar aisku reikes nueit keleta kartu, nes veido isvaizda buvo tikrai bloga. Plius Vilmante pasiule man tikrai geru kremuku ir net pasake kur galiu pigiau nusipirkti, nes pas juos antkainis didelis uzdetas smile.gif
LAbai maloni, svelniai viska dare ir aiskino kas kaip vyksta, ka darys. Zdz labai patenkinta. Iskart pasake, kad del kai kuriu veido problemu reikia eiti pas dermatologa. Na toks jausmas buvo, kad nuosirdziai rupinasi 4u.gif

Sumokejau su dviem kremais 200lt, bet tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
labas vakaras, norėjau pasiteirauti... gal kartais kuri lankosi grožio terapijos ir kosmetologijos centre, ir galėtų parekomenduoti gerą kosmetologę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2011 01 21, 19:31)
O as va pirma karta dariausi veido valyma ir man ziauriai patiko mano kosmetologe. Dariausi Visunitoj pas Vilmante. Nors aisku po valymo buvau raduona, bet kita diena iskart oda grazesne tapo. Dar aisku reikes nueit keleta kartu, nes veido isvaizda buvo tikrai bloga. Plius Vilmante pasiule man tikrai geru kremuku ir net pasake kur galiu pigiau nusipirkti, nes pas juos antkainis didelis uzdetas smile.gif
LAbai maloni, svelniai viska dare ir aiskino kas kaip vyksta, ka darys. Zdz labai patenkinta. Iskart pasake, kad del kai kuriu veido problemu reikia eiti pas dermatologa. Na toks jausmas buvo, kad nuosirdziai rupinasi 4u.gif

Sumokejau su dviem kremais 200lt, bet tikrai verta thumbup.gif

As kazkada irgi buvau gavusi cekiuka proceduroms Visunitoj, tai man irgi labai patiko. Ir atrodo, kad labai ilgai dare, pagalvojau, sumokesiu, tai sumokesiu , bet pries iseinant sako, Jus mums nieko neskolinga (o cekis buvo tik 100 Lt.) tai taip maloniai nustebau.. Nors cia buvo pries kokius 4 metus.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 23, 22:47)
As kazkada irgi buvau gavusi cekiuka proceduroms Visunitoj, tai man irgi labai patiko. Ir atrodo, kad labai ilgai dare, pagalvojau, sumokesiu, tai sumokesiu , bet pries iseinant sako, Jus mums nieko neskolinga (o cekis buvo tik 100 Lt.) tai taip maloniai nustebau.. Nors cia buvo pries kokius 4 metus.



AHa as irgi atejau, o ji man pradejo visokius masazus, kruva kaukiu daryt. Jau galvojau neisimokesiu. o ten tos kaukes keliu firmu yra, tai galvojau tikrai saves neskriaus ir su kokia brangiausia padarys. Nuejau prie kasos bijodama, kad ismus nemenka saskaita, o ji man padare uz 100lt valyma plius du kremukus uz 100lt pardave. Ir iskart paaiskino, kad dare man su viena pigesniu kosmetiku, nes tipo ta labai gera, o brangesniu kaukiu kokybes ir kainos santykis neadekvatus. Likau labai patenkinta ir iskarto uzsirasiau kitam kartui biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka Živilė iš Visunitos. Lankausi ne pirmi metai. Su medicininiu išsilavinimu, visada pataria, ko reiktų veidui, nelupa pinigų iš kliento. Duoda naudingų patarimų, be galo švelni ir profesionali. Ne karto po veido valymo neišėjau su sudirginta oda, teko ir mikrodermabraziją daryt, kitas procedūras. Esu labai ja patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2011 01 25, 01:28)
Man patinka Živilė iš Visunitos. Lankausi ne pirmi metai. Su medicininiu išsilavinimu, visada pataria, ko reiktų veidui, nelupa pinigų iš kliento. Duoda naudingų patarimų, be galo švelni ir profesionali. Ne karto po veido valymo neišėjau su sudirginta oda, teko ir mikrodermabraziją daryt, kitas procedūras. Esu labai ja patenkinta.



Pritarsiu drinks_cheers.gif
Taip pat buvau pas ją veido valymo darytis, tai likau labai patenkinta.
Veido valymą darė su Ana Lotan kosmetika, labai švelniai ir kokybiškai veidas buvo išvalytas, o jau veido masažas po to... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2011 01 25, 11:36)
Pritarsiu drinks_cheers.gif 
Taip pat buvau pas ją veido valymo darytis, tai likau labai patenkinta.
Veido valymą darė su Ana Lotan kosmetika, labai švelniai ir kokybiškai veidas buvo išvalytas, o jau veido masažas po to...  wub.gif


Man irgi su Ana Lotan dare ir pasiule keleta kremuku nusipirkt, tai as jais labai patenkinta. Mano veido oda akivaizdziai pagarzejo po vieno veido valymo ir savaites tu kremuku naudojimo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos

ar kuri lankosi Kristianos grožio salone pas Vita kokie atsilepimai
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2011 01 25, 10:36)
Taip pat buvau pas ją veido valymo darytis, tai likau labai patenkinta.
Veido valymą darė su Ana Lotan kosmetika, labai švelniai ir kokybiškai veidas buvo išvalytas, o jau veido masažas po to...  wub.gif

Joooo....masažą tai ji daro super mirksiukas.gif O ir šiaip patarimų padalina. patinka man ji. Kitą savaitę vėl lankysiuos ax.gif
Atsakyti