Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(ibieililiai @ 2010 08 02, 10:48)
Aš kažkur metus naudojuosi kosmetologės Anželikos (salonas "Lilium" Vilniuje, Perkūnkiemyje) paslaugomis. Esu labai patenkinta, nes kokybiškai viską atlieka. Darausi veido valymą bei depiliaciją.



su kokia kosmetika dirba?
Atsakyti
Sveikos, gal galite pasakyti kaip susisiekti su kosmetologe Lajha?
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 08 02, 11:14)
su kokia kosmetika dirba?


Dirba su "Oda", "Christina"
Atsakyti
QUOTE(ibieililiai @ 2010 08 03, 11:09)
Dirba su "Christina"


mano kosmetologe su ja dirba drinks_cheers.gif
Atsakyti
galeciau rekomenduoti savo kosmetologe thumbup.gif Ji dirba gostauto gatveje URSANOJE,Svetlana.ji dirba su ETRE BELLE kosmetika.niekada dar nesu nusivilusi clap.gif
Atsakyti
sveikutes. reikia patarimu - simtas metu veido oda nevalyta, reiktu nevienkartinio giluminio veido valymo is esmes (daug uzdaru instiru, labai jautri, linkusi raudonuoti oda), gal patartumete kosmetologe, kuri gerai isvalytu veiduka ir "nepridirbtu" (visgi lb jautri odele)?
aciukas uz pagalba, noriu buti grazi smile.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kretiete @ 2010 05 28, 20:04)
Sveikos merginos 4u.gif kazkada maniau, kad turiu labai gera kosmetologe dirbancia Gydomosios kosmetologijos centre Jogailos g., rekomendavau visoms savo draugems, bet dabar nezinau ar galeciau tai daryti schmoll.gif  po paskutinio apsilankymo pas ja mano oda po keliu savaiciu tapo tiesiog tragiska unsure.gif visas veidas nusetas smulkiais spuogeliais su pulinukais ir dar kaip tycia reikejo skubiai isvykti... verysad.gif dabar net nezinau kaip su ta problema kovoti..anksciau to niekada nebudavo. Oda visada pagrazedavo, dingdavo visi spuogai ir kartais net iki poros menesiu issilaikydavo svari. O dabar po paskutinio valymo... verysad.gif  Nezinau merginos bukit labai atsargios su visais veido valymais, ypac mechaniniais..

Gal galetumet parasyt kosmetologes varda,kad tikrai pas ja nepakliut,nes planuoju eit i gydomosios kosmetologijos centra,tikrai nenoreciau papult pas ta kuria jus buvot.
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti kosmetologe,kuri dirbtu su rugstine kosmetika,bet butent domina turincia BHA, o ne AHA,AKA. Net nezinau ar apskritai tokiu yra ,bet gal kas pasiulys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kretiete @ 2010 05 28, 18:04)
Sveikos merginos 4u.gif kazkada maniau, kad turiu labai gera kosmetologe dirbancia Gydomosios kosmetologijos centre Jogailos g., rekomendavau visoms savo draugems, bet dabar nezinau ar galeciau tai daryti schmoll.gif 



QUOTE(Dusele @ 2010 05 28, 20:09)
doh.gif kaip tik siandien viena kliente nusiunciau tyrimams pas dermatologe - irgi atejo po proceduru Jogailos g. Panasu, kad gavo uzkretima. Lauksim rezultatu doh.gif



QUOTE(Brainwave @ 2010 05 30, 00:57)
Sakyciau visiskai be pagrindo paraset apie kosmetologes "tipo nekompetencija", nes Jus pati po apsilankymo nuveiket savo odos nenaudai daug daugiau.  ax.gif



Aš irgi prieš kokius 4metus buvau nuėjus pas vieną vyresnio amžiaus kosmetologę toj įstaigoj, nežinau ar dėl jos kaltės, ar tai tik sutapimas, bet situacija ne pagerėjo, o pablogėjo. Manau, kad mechaninis valymas+tepimasis medetkų tinktūra yra visiškai pasenęs, netinkamas būdas spręsti odos problemas, bent jau jautriai odai (tokia mano ir yra.
Ačiū dievui,radau dermatologę (man kyla įtarimas,kad iš gydomosios kosmetologijos centro moteriškė buvo tiesiog kosmetologė, o ne dermatologė, nes ką kalbėjo vėlesnė mano gydytoja apie gydymą buvo visiškai priešinga), kuri man padėjo išspręsti praktiškai visas problemas ir labai išsamiai viską paaiškina ką ir kaip daryti, kaip veikia vaistai ir pan bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu parekomenduoti kosmetologe Vilma is salonos Expert Vilniuje. Puiki profesionale. thumbup.gif

Beje, gal kas gali parekomenduoti gera dermataloge Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti


Klausimas gal ir nelabai tinkamas sioje temoje, bet vis del to:

Pas dermatologe galima eiti pasidazius pudra, ar reikia buti be jokios kosmetikos ant odos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 08 27, 15:49)
Klausimas gal ir nelabai tinkamas sioje temoje, bet vis del to:

Pas dermatologe galima eiti pasidazius pudra, ar reikia buti be jokios kosmetikos ant odos? blush2.gif


Pas dermatologę reiktų eiti be pudros. Nes ką jinai matys per pudros sluoksnį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 27 rugpjūčio 2010 - 16:13