Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(stirnuke @ 2010 01 19, 02:06)
Gal kas nor lankėtės pas kosmetologę Jūratę Stravinskienę iš GAUDA SPA Žvėryne? Ji anksčiau konsultuodavo "Grožio namų" forume ("Klausk kosmetologės Gaudos"), ir susidariau labai gerą nuomonę. Norėčiau apsilankyti, gal kas buvote?



mane taip pat labai domina ši kosmetologė, norėčiau išgirsti atsiliepimų kas lankėsi pas ja ir darėsi veido procedūras bigsmile.gif
Atsakyti
Na,mano patirtis su kosmetologėmis pakankamai maža,bet visvien galiu kažka pasakyti biggrin.gif
Visuomet einu į Gydomosios kosmetologijos centrą,Jogailos gatvėj.
Iš pradžių vaikščiojau pas Bronelę.Na,savotiška ji tokia biggrin.gif Kai kada net erzindavo tas jos 'nekryžiuok kojų' 'jauti šilumą,tai atsipalaiduok' (aha jo,ypatingai kai daro veido valymą biggrin.gif )
bet tikrai nieko blogo nėra padarius,veidas gražus palikdavo.Tik kartais erzindavo tas fabrikėlis ir krūva jos draugių kabinete biggrin.gif
Tada visai neseniai pakliuvau pas Emiliją.Visiška priešingybė Bronei.Neaiškina ką ten kryžiuot,o ką ne biggrin.gif
Iš pradžių pakaitino,paskui valymas,poto ilgas masažas ( wub.gif ),kaukė,kremas,pudra...
patiko žodžiu,nes Bronelė nevisada masažą darydavo ir kremo niekada netepdavo
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 17, 21:36)
Gydomosios kosmetologijos centrą,Jogailos gatvėj.

O kokios maždaug kainos čia? ax.gif
Atsakyti
Kaukė/pylingas 20lt
Valymas 40lt
Atsakyti
Jo Emilijos rankos labai malonios.
As labai seniai pas ja buvau, bet likau laaabai patenkinta, mano teta jau n metu tik pas ja vaiksto.
Atsakyti
Sveikos, labai noriu pasidalinti. turiu superine kosmetologe, ji nelabai kur skelbiasi na ir ne itin pigi tongue.gif vaikstau pas ja i veido valymus, tai super. Ji randasi prie antakalnio ziedo, dvarionkes pusej. Tikrai siulau. Man patiko.
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 18, 15:38)
Kaukė/pylingas 20lt
Valymas 40lt

Ačiū 4u.gif
O veido masažus ten daro?
Atsakyti
taip
Atsakyti
QUOTE(stirnuke @ 2010 01 19, 01:06)
Gal kas nor lankėtės pas kosmetologę Jūratę Stravinskienę iš GAUDA SPA Žvėryne? Ji anksčiau konsultuodavo "Grožio namų" forume ("Klausk kosmetologės Gaudos"), ir susidariau labai gerą nuomonę. Norėčiau apsilankyti, gal kas buvote?


Sveikos 4u.gif
Labai malonu apie save skaityti smile.gif
Stirnuke, Vaida 101, uzsirasykite, pakonsultuosiu nemokamai smile.gif
Beje, "Gaudos SPA namai" - mano ilgai puoseleta svajone, kuria pagaliau igyvendinau smile.gif
Geros dieneles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudenta: 21 vasario 2010 - 22:39
Galiu parekomenduoti nerealiai gerą kosmetologę, turinčią daugiametės patirties. Neseniai atsidarė savo estetinės kosmetologijos namus "Derma", Pylimo 36-2, Vilniuje.
Dirba su Biodroga ir Phyris kosmetikom. Vardu Rūta - labai labai šilta ir šauni smile.gif
Atsakyti
[quote=reeva,2010 02 17, 21:36]
Na,mano patirtis su kosmetologėmis pakankamai maža,bet visvien galiu kažka pasakyti biggrin.gif
Visuomet einu į Gydomosios kosmetologijos centrą,Jogailos gatvėj.
Iš pradžių vaikščiojau pas Bronelę.Na,savotiška ji tokia biggrin.gif Kai kada net erzindavo tas jos 'nekryžiuok kojų' 'jauti šilumą,tai atsipalaiduok' (aha jo,ypatingai kai daro veido valymą biggrin.gif )
bet tikrai nieko blogo nėra padarius,veidas gražus palikdavo.Tik kartais erzindavo tas fabrikėlis ir krūva jos draugių kabinete biggrin.gif
Tada visai neseniai pakliuvau pas Emiliją.Visiška priešingybė Bronei.Neaiškina ką ten kryžiuot,o ką ne biggrin.gif
Iš pradžių pakaitino,paskui valymas,poto ilgas masažas ( wub.gif ),kaukė,kremas,pudra...
patiko žodžiu,nes Bronelė nevisada masažą darydavo ir kremo niekada netepdavo
[/quote

Kokios kaineles butent pas Emilija? Kiek zinau, Jogailos g. visos kosmetologes skirtingas kainas turi.
As pati karts nuo karto pas Nijole apsilankau, kaip ir nieko, taciau kartais paskubomis dirba, nes dazniausiai proceduras daro iskart kokioms 3 pacientems.
Atsakyti
QUOTE(Evie @ 2010 03 08, 16:10)
Kokios kaineles butent pas Emilija? Kiek zinau, Jogailos g. visos kosmetologes skirtingas kainas turi.
As pati karts nuo karto pas Nijole apsilankau, kaip ir nieko, taciau kartais paskubomis dirba, nes dazniausiai proceduras daro iskart kokioms 3 pacientems.

negraziai cia padarysiu, bet paliksiu neigiama atsiliepima apie nijole..visu pirma- pletkina moteris kai paaugle, labai nemalonu klausytis apie jos koleges, neva blogesnes uz ja pacia. Nesidomi naujovem, naudoja ta savo iwostin ar koki sh, na nesvarbu, gal kam ta kosmetika ir geriausia. Veido man aptvarke tik dersonvalis ir azotas, tiesa, labai skauda kai valo veida, tiesiog sulendi i kede visa biggrin.gif
Zvilgnis persmelkia, atrodo ir laukia pritarimo bet kokiai jos issakytai nuomonei, nes jei nesutinka kas, tai uzsiputoja tikrai neperdedu biggrin.gif nemaloni...

ai, sorry, cia gi "geriausiu kosmetologiu" tema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 08 kovo 2010 - 21:18