Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(tane4ka @ 2009 11 10, 14:53)
Man labai patinka kosmetologė Božena, dirba grožio salone Harmonija (Vilniuje) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Ha, aš pas tą pačią einu. thumbup.gif Depiliacija pas ją kažkas nerealaus.
Atsakyti
Pas Boženą irgi depiliavausi - tikrai puiku, beveik be skausmo smile.gif
Atsakyti
Būūūtent! Vieną kartą buvau kažkokiam salone prie Europos, tai Dieve padėk. doh.gif Kokią traumą gavau... Net nenudepiliavo visko, pusę paliko, sako plaukas storas, o depiliavo su tom kojų juostom storom (bikini zoną). biggrin.gif Galvojau gyvenime su vašku nebesidepiliuosiu, bet gyvendama Antakalnyje netyčia atradau Boženą (tuo metu ji dirbo Neries kirpykloje) ir pakeičiau nuomonę. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 09 sausio 2010 - 23:21
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 00:20)
Būūūtent! Vieną kartą buvau kažkokiam salone prie Europos, tai Dieve padėk.  doh.gif  Kokią traumą gavau... Net nenudepiliavo visko, pusę paliko, sako plaukas storas, o depiliavo su tom kojų juostom storom (bikini zoną).  biggrin.gif Galvojau gyvenime su vašku nebesidepiliuosiu, bet gyvendama Antakalnyje netyčia atradau Boženą (tuo metu ji dirbo Neries kirpykloje) ir pakeičiau nuomonę.  ax.gif



Sveikute, o kiek kainuoja bikini depiliacija pas ja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnėMMM @ 2010 01 10, 15:26)
Sveikute, o kiek kainuoja bikini depiliacija pas ja? smile.gif


50lt.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 16:10)



O, šaunu, labai normali kaina wink.gif O gal galetum jos kontaktus permesti i AŽ? smile.gif Iš anksto labai Tau dėkinga wink.gif
Atsakyti
Gal kas nor lankėtės pas kosmetologę Jūratę Stravinskienę iš GAUDA SPA Žvėryne? Ji anksčiau konsultuodavo "Grožio namų" forume ("Klausk kosmetologės Gaudos"), ir susidariau labai gerą nuomonę. Norėčiau apsilankyti, gal kas buvote?
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2009 11 01, 16:04)
O as rekomenduoju kosmetologe is SM forumo, Lahja.Nu tikrai labai patenkinta thumbup.gif  Esu bandzius paprasta mechanini veido valyma, ultragarini, bet tokio rezultato, koki gaunu po sios kosmetologes rugtinio veido valymo dar neturejau wub.gif Po pirmo karto rezultatas buvo akivaizdus, ant kaktos ir smakro spuogeliu jau beveik neturiu.Va nesenai buvau antra karta, jau ir smakras tvarkosi.Tikiuosi po trecio karto, is vis bus gerai thumbup.gif Beliks tik raudonas demes po spuogelio kazkaip panaikint doh.gif Ir kaina palyginus gera. ax.gif
Gal dar kas pas ja lankesi veido valymui, idomi butu ir kitu nuomone ir rezultatai?

gal galite jos tel.nr i Az? buciau begalo dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 10, 00:16)
Ha, aš pas tą pačią einu.  thumbup.gif Depiliacija pas ją kažkas nerealaus.

O gal galetumete jos kontaktus i az atsiusti? 4u.gif
Atsakyti

QUOTE, gal galetum ir man jos numeriuka duoti? smile.gif dekui labai
Atsakyti
as irgi noreciau tu kontaktu biggrin.gif
Atsakyti
O man labai patinka Andžela (meno mokyklos stotelės salonas Anleksa). Brangu... Bet nekeisčiau į nieką schmoll.gif
Atsakyti