Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 11 01, 19:00)
idomu kainos  g.gif


65Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 01, 22:32)


O kuriam salone cia?
Atsakyti
QUOTE(Evie @ 2009 11 02, 22:50)
O kuriam salone cia?


Ji dirba namuose,senamiestyje.Jos kosmetologinis kambariukas labai grazus ir jaukus thumbup.gif Susisrask jos temuke prie paslaugu skilties ir parasyk, jeigu kas nors domina. mirksiukas.gif
Atsakyti
gundausi vis nueit pas kosmetologe veido valymui..sakykit, merginos, po kiek laiko jau veidas normaliai atrodo? kita diena jau i darbus eit galima ? na kad zmoniu negasdint.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 11 03, 20:31)
gundausi vis nueit pas kosmetologe veido valymui..sakykit, merginos, po kiek laiko jau veidas normaliai atrodo? kita diena jau i darbus eit galima ? na kad zmoniu negasdint..  ax.gif


Ziurint kokia tavo veido bukle pries valyma, koki valyma darysi. Nuo to pagrinde viskas priklauso. Na,aisku,nekalbu apie nekompetentingas kosmetologes,kurios ir grazia oda sudarkytu lengva kokia procedura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 01, 16:04)

Gal dar kas pas ja lankesi veido valymui, idomi butu ir kitu nuomone ir rezultatai?


As kai nusprendziau apsilankyti pas Lahja buvau tiek visko pribandziusi..tiesa jau paciam gale buvau suradusi labai gera kosmetologe, kuri dirbo geram grozio salone (bet kainos dvigubai didesnes) ir galiu pasakyti, kad mane labai nustebino rezultatai...veiduko bukle pagereja praktiskai is karto (jei nera labai tragiska), bent jau man tik ta pacia diena veidas atrodo ne kaip, o kita diena jau normaliai.
Jei veidas buna smarkiai isbertas uztenka poros kartu apsilankyti..Tikrai nuosirdziai patariu isbandyti, nes nenusivilsite tiek atmosfera, tiek kruopsciu, profesionaliu darbu, ir tikrai tikiu, kad pasieksite norimus rezultatus thumbup.gif
Atsakyti
Labas
labai reikia man tos kosmetologes, vardu LAHJA, telefoniuko...
Gal galite atsiusti man i pasta dalia.ivanauskaite@gmail.com
LABAI ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(sabalis @ 2009 11 04, 14:30)
Labas
labai reikia man tos kosmetologes, vardu LAHJA, telefoniuko...
Gal galite atsiusti man i pasta dalia.ivanauskaite@gmail.com
LABAI ACIU!!!


O ar daro nuolaidas, jeigu kursa eini pas ja?
Aciu
Atsakyti
Man labai patinka kosmetologė Božena, dirba grožio salone Harmonija (Vilniuje) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turite kokiu atsiliepimu apie kosmetologe Nijoje, gydomosios kosmetologijos centre jogailos g.?dariausi pas ja mechanini valyma, na isvale nepilnai, tikrai dar liko ka ten valyti... Gundausi rugstiniam valymui, gal kas daretes pas sia kosmetologe?
Atsakyti
gera kosmetologė (Živilė) dirba Reval hotel Lietuva esančiame grožio salone, Konstutucijos pr. ten ir masažus gerai daro. tik manikiūrininkė nekaip dirba.
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif

As irgi uzimaniau padaryti ka nors gero savo veideliui, todel perskaiciau sia tema...deja, kol kas nieko neissirinkau ax.gif

Taigi, kol kas pasidalinsiu savo asmeniniais "kosmetiniais" ispudziais:
1. Kosmedija. Pas Viktorija dariau veido proceduras pries keleta metu, turejau problema -buvau sugadinusi veido oda L'oreal kremu, po jo mano iki tol nejautri oda "nebeprieme" jokio kitos firmos kremo-serpetojo, raudo, tai po 2 proceduru ir jos parinktos kosmetikos naudoti namuose, problema visiskai susitvarke. Tik kad kainos tos kosmetikos "bezboznos" buvo....mazdaug 400 lt uz krema(Gernetic firmos).
2. Pas Grazina Duchovskiene dariausi mezoterapija sias metais. Sake, kas reikes kartoti po pusmecio, bet kad rezultato jokio nematau, tai po pusmecio neisiu:). Pati Grazina, svelniai tariant, keistoka man pasirode, i jos kabineta proceduros metu eina kas uzsimane, su visais atejusiais ji bendrauja, nors man i veida adatele duria... schmoll.gif

Beje, gal kas nors daresi mezoterapija ir gali pasidalinti savo ispudziais apie rezultatus? Internete skaiciau, kad norint pasiekti rezultatu reikia is eiles kelias proceduras daryti, bet Grazina liepe man po pusmecio ateiti g.gif
Atsakyti