Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Žinau gera kosmetologe Eglė, dirba Bonitoi grožio salone,Norfoj Bazei,patirtis ilga berots 12metų. smile.gif
Atsakyti
Galiu ir aš parekomenduoti kosmetologę Anželiką Pašilaičiuose, salonas prie Juozapo, nepamenu pavadinimo. Tiesa, buvau tik pora kartų, bet veidelį taip gerai sutvarkė, kad dabar dar nėra reikalo eiti, nebent dėl malonumo. Valymą daro mechaninį + veido masažiukas, rankų masažiukas, muzika groja, guli sau ir kaifuoji. Tik pats spaudymas pradžioj nelabai malonus, o paskui - faina. Atsipalaidavimas man pas ją -nerealus.
Kas labiausiai patiko - nebruka ji tos kosmetikos, nedaro reklamos, normaliai pakonsultuoja.
Kosmetiką aš iš jos vis dėl to pirkau, nes jau nusibodo visą gyvenimą eksperimentuoti su veidu. Beje, kosmetika man labai tiko. Pagaliau susitvarkiau veidą, nors ėjau ten, galima sakyti, "ant durniaus" smile.gif Buvau nusistačiusi, kad kosmetologai negali pašalinti tokių problemų. Aišku, vidinių problemų, dėl kurių kyla spuogeliai, kosmetologas ir nepašalina, bet sutvarkyti veidą, kad estetiškai atrodytų, pasirodo įmanoma 4u.gif
Jei kam bus įdomu - kažkur turiu jos vizitinę, galėsiu parašyti.
Atsakyti
O kokia gera butu Vilniaus naujamiestyje arba netoli?
Esu savo kosmetologe kaip ir patenkinta,tik minusas ji savaitgaliais nedirba ir siulomos priemones nelabai man tinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukaz @ 2009 08 21, 14:28)
Galiu ir aš parekomenduoti kosmetologę Anželiką Pašilaičiuose, salonas prie Juozapo, nepamenu pavadinimo. Tiesa, buvau tik pora kartų, bet veidelį taip gerai sutvarkė, kad dabar dar nėra reikalo eiti, nebent dėl malonumo.  Valymą daro mechaninį + veido masažiukas, rankų masažiukas, muzika groja, guli sau ir kaifuoji. Tik pats spaudymas pradžioj nelabai malonus, o paskui - faina.  Atsipalaidavimas man pas ją -nerealus.
Kas labiausiai patiko - nebruka ji tos kosmetikos, nedaro reklamos, normaliai pakonsultuoja.
Kosmetiką aš iš jos vis dėl to pirkau, nes jau nusibodo visą gyvenimą eksperimentuoti su veidu.  Beje, kosmetika man labai tiko. Pagaliau susitvarkiau veidą, nors ėjau ten, galima sakyti, "ant durniaus"  smile.gif    Buvau nusistačiusi, kad kosmetologai negali pašalinti tokių problemų. Aišku, vidinių problemų, dėl kurių kyla spuogeliai, kosmetologas ir nepašalina, bet sutvarkyti veidą, kad estetiškai atrodytų, pasirodo įmanoma 4u.gif
Jei kam bus įdomu - kažkur turiu jos vizitinę, galėsiu parašyti.

Su kokia kosmetika ji dirba?
Atsakyti
Buvau ir as kosmetologijos centre,jogailos 13. Pas Nijole,pasirode labai maloni moteris,vnz,man patiko,eisiu ir vel thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Moga @ 2009 08 22, 11:52)
Buvau ir as kosmetologijos centre,jogailos 13. Pas Nijole,pasirode labai maloni moteris,vnz,man patiko,eisiu ir vel thumbup.gif

as pas ja db vaikstau... ax.gif visai nieko
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 08 21, 18:03)
Su  kokia kosmetika ji dirba?



Su Natinuel.
Atsakyti
Gal yra besilankančių pas kosmetologę, kurį dirba Užupyje (priešais Toresą), turi savo kabinetuką kartu su dermatologu? Kažkada ją rekomendavo viena pažįstama... Norėčiau sužinoti ar ji dar dirba ir kokie atsiliepimai apie ją.
Atsakyti
Labai gera kosmetologe Natalija Plotnikova.

Ji moka dirbti su bet kokia kosmetika. Lankiausi anksčiau pas ją ji atlikinėjo procedūras su Phitomer. Veliau pradėjo dirbti su Algodermia, iš pradžių buvau patenkinta rezultatais. Gal būt todėl kad ji moka bendrauti ir įtikinti kad viskas bus gerai. Po tam tikro laiko, mano oda tapo jauria ar alergiška. Natali, man kaip senam klientui pasakė, kad nėra patenkinta Algodermia kokybės ir pasiūlė pereiti prie Algologi (taip pat iš dumbliu). Manau tai reikia įvertinti. Ne visada kosmetologe sako tiesa apie kosmetiką su kuria dirba. wub.gif
Atsakyti
Paneles, gal kuri lanketes Jadore (Karoliniskese) pas Vale, nesenei uzsukau uzsirasyti o jinai ten jau nebedirba, prasiau numerio jie nedave sad.gif Gal kuri lanketes ir turite kontaktus ?
Atsakyti
QUOTE(velniukaz @ 2009 08 21, 15:28)
Galiu ir aš parekomenduoti kosmetologę Anželiką Pašilaičiuose, salonas prie Juozapo, nepamenu pavadinimo.

Gal galima butu jos duomenis i az? Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sabrina777 @ 2009 08 31, 21:02)
Paneles, gal kuri lanketes Jadore (Karoliniskese) pas Vale, nesenei uzsukau uzsirasyti o jinai ten jau nebedirba, prasiau numerio jie nedave sad.gif  Gal kuri lanketes ir turite kontaktus ?

4u.gif 4u.gif 4u.gif
man ta pati problema (o ji nedirba jau seniai... )
Atsakyti