Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Chelaeda @ 2009 05 13, 16:51)
nezinau kur ieskoti. gal jus galetumete patarti.
ieskau kosmetologes, kuri butu pries visokius soliariumus, savaiminio idegio kremus ir t.t. o tiesiog prikeltu is nezinau kur mano tikra oda, priverstu ja buti gyva, spindincia.

tikriausiia biski nerealiai cia uzsimaniau, ane  hihihi.gif



Vakar pirma karta lankiausi Idzumi centre pas kosmetologe Dovile ir tikrai labai patiko. Ivertinusi mano odos tipa/bukle, kosmetologe pasiule gydomaja-valomaja procedura ir siandien veidukas jau zymiai skaistesnis, oda pailsejusi, atsigavusi lyg po atostogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelaeda @ 2009 05 13, 15:51)
nezinau kur ieskoti. gal jus galetumete patarti.
ieskau kosmetologes, kuri butu pries visokius soliariumus, savaiminio idegio kremus ir t.t. o tiesiog prikeltu is nezinau kur mano tikra oda, priverstu ja buti gyva, spindincia.

tikriausiia biski nerealiai cia uzsimaniau, ane  hihihi.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelaeda @ 2009 05 13, 15:51)
nezinau kur ieskoti. gal jus galetumete patarti.
ieskau kosmetologes, kuri butu pries visokius soliariumus, savaiminio idegio kremus ir t.t. o tiesiog prikeltu is nezinau kur mano tikra oda, priverstu ja buti gyva, spindincia.

tikriausiia biski nerealiai cia uzsimaniau, ane  hihihi.gif


Elyte is Stepono g. 6. pati nebuvau (tik vis ruosiuosi blush2.gif ) bet kadangi ji dirba tik su ekologiska kosmetika, i soliaruma ne tik nepasiulys, bet ir uzdraus lotuliukas.gif aisku labai greitu rezultatu irgi nemanau kad verta tiketis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorela: 13 gegužės 2009 - 21:33
jeigu as ilgai bunu gamtoje ar atostogose, tai oda atsigauna ir susinormalizuoja. nieko nenaudoju tuomet. viskas buna ciki cool.gif smile.gif

bet cia mieste, tai niekaip neatsiderinu. ji sausa, bet kartu ir riebi, lenda visokie inkstirai, spuogai. be to, visai nesvyti, paakiai mano ir taip tamsus, o dabar isvis baisu doh.gif

nuejau karta akropolyje i spa salona. ten paziurejo ir sako nu ka jus pandos tipo, nieko cia nepadarysi (del poakiu). ir siaip nieko man ten neparekomendavo ir pan. tai buvau ziauriai nusivylus. ilgai nejau i salonus.

po to buvau alondz. bet man ten kai padaro poakiam kauke lyg ir gerai, bet uzsikemsa siaip veido poros ir vel spuoginasi. o ir kosmetika jie man siule matis, tai as ja pirkdavau sarmoj. ir siaip nelabai man is tikro tiko.. net liesiausias kremukas man buvo per riebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 05 13, 22:31)
Elyte is Stepono g. 6. pati nebuvau (tik vis ruosiuosi  blush2.gif ) bet kadangi ji dirba tik su ekologiska kosmetika, i soliaruma ne tik nepasiulys, bet ir uzdraus  lotuliukas.gif aisku labai greitu rezultatu irgi nemanau kad verta tiketis.

o gal turi tikslesnius jos kontaktus? ax.gif
Papildyta:
dar kazkaip manau, kad savo amziuje galiu apsieiti be chemines kosmetikos. juolab kad dabar isgyvenu praktiskai visai be jos, o ir maciau kaip gamta teigiamai oda veikia.

dabar ieskodama kur man butu geriausia eiti jau n salonu info perskaiciau. kai kur tikrai baisu kiek visokiu chemiju sugalvoja veidui daryt doh.gif

noriu, kazko tikro..
Atsakyti
QUOTE(Chelaeda @ 2009 05 14, 13:38)
o gal turi tikslesnius jos kontaktus?  ax.gif
Papildyta:
dar kazkaip manau, kad savo amziuje galiu apsieiti be chemines kosmetikos. juolab kad dabar isgyvenu praktiskai visai be jos, o ir maciau kaip gamta teigiamai oda veikia.

dabar ieskodama kur man butu geriausia eiti jau n salonu info perskaiciau. kai kur tikrai baisu kiek visokiu chemiju sugalvoja veidui daryt  doh.gif

noriu, kazko tikro..


na Stepono g. 6 yra tokia ekologisku prekiu parduotuvyte. viena is jos savininkiu yra kosmetologe ir ten pat turi kabinetuka. pas ja tikrai negausi chemijos. pabandyk pasiskambinti cia nurodytu telefonu.
jei ne tiesiai pas ja pataikysi tai tikrai nukreips toliau.
Atsakyti
QUOTE(Chelaeda @ 2009 05 14, 11:16)
jeigu as ilgai bunu gamtoje ar atostogose, tai oda atsigauna ir susinormalizuoja. nieko nenaudoju tuomet. viskas buna ciki  cool.gif smile.gif

bet cia mieste, tai niekaip neatsiderinu. ji sausa, bet kartu ir riebi, lenda visokie inkstirai, spuogai. be to, visai nesvyti, paakiai mano ir taip tamsus, o dabar isvis baisu  doh.gif

nuejau karta akropolyje i spa salona. ten paziurejo ir sako nu ka jus pandos tipo, nieko cia nepadarysi (del poakiu). ir siaip nieko man ten neparekomendavo ir pan. tai buvau ziauriai nusivylus. ilgai nejau i salonus.

po to buvau alondz. bet man ten kai padaro poakiam kauke lyg ir gerai, bet uzsikemsa siaip veido poros ir vel spuoginasi. o ir kosmetika jie man siule matis, tai as ja pirkdavau sarmoj. ir siaip nelabai man is tikro tiko.. net liesiausias kremukas man buvo per riebus  unsure.gif



Galiu rekomenduoti kosmatologe Vilniuje, kuri yra pries soliariumus ir visa kita, kas kenkia musu odytei. Jei idomu, parasyk i AZ.
Atsakyti
Visa gyvenima vaikstau pas savo kodmetologe, abai maloni pataria graziai makiaza daro, visokiem zurnalam
860200043 tik is anksto kreiptis reikia
Atsakyti
labai gera kosmetologė Ana, prie Žirmūnų IKI esančioje grožio studijoje. Jau treti metai lankaus, nė karto nenusivyliau, tel:852722479
Papildyta:
Jokiu būdu ten nepatariu eit..grynas pinigų viliojimas..NESĄMONĖS
Atsakyti
Merginos,

Gal kuri galetumet man pagelbeti. Ieskai kosmetologes vardu Ana. Anksciau ji dirbo salone "Ledi El", Pasilaiciu g. Dabar jau ten nebedirba, o jos kontaktu neturiu sad.gif
Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors lankotes Sugiharoj? Kokia kosmetologe rekomenduotumete? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigizmundas: 06 birželio 2009 - 09:41
QUOTE(sigizmundas @ 2009 06 06, 10:41)
Gal kas nors lankotes Sugiharoj? Kokia kosmetologe rekomenduotumete? ax.gif


Aš kartais lankausi. Ta, pas kurią eidavau, nebedirba. Žinau, kad nerekomenduočiau Julitos (man nepatiko jos veido valymas ir netiko pasiūlytos priemonės).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 06 birželio 2009 - 14:21