Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(smsNata @ 2009 01 24, 15:18)
Grozio salonas  Pylimo 27    Tel.: 260-88-38  Beje siame salone geros kirpejos dirba  thumbup.gif

Pritariu! thumbup.gif
Atsakyti
Kaip kainos ten? Pvz. kiek kirpimas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(sartrajana @ 2009 02 01, 11:10)
Kaip kainos ten? Pvz. kiek kirpimas kainuoja?

Man iseina: dazymais L'oreal augaliniais dazais+kirpimas+ukladke ir bendra galutine suma nuo 130 iki 210 lt ziurint kiek dazu isnaudota.
Atsakyti
QUOTE(sartrajana @ 2009 02 01, 11:10)
Kaip kainos ten? Pvz. kiek kirpimas kainuoja?



Sveika, as pvz su dazimu ir kirpymu moku iki 150lt. (pas mane ilgi plaukai) Visada visiskai patenkinta. Jau kiek metu pas ta pacia kirpeja vaiksciuoju thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Olivia* @ 2009 02 01, 10:39)


O pas ka vaikscioji? smile.gif
Atsakyti
gal galit parasyti gyd.kosmetologijos centro tel nr?kur dirba GRAZINA DUCHOVSKIENE.
Atsakyti
Gal kas nors galit rekomenduoti kosmetologini kabineta, kur butu galima nusipirkti profesionalios kosmetikos, pilstomos, t.y. is dideliu kiekiu i savo indeli? Domintu Phytomer, Maria Galland, Declare, Gatineau ar dar kas nors. Tiesiog, taip pirkti man labai patinka, nes kosmetika geresne + gaunasi pigiau. Perku taip pas viena kauniete, bet labai nepatogu, nes Kaune bunu labai retai... Aciu, jei pasidalinsite patirtimi smile.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galite patarti kokią gerą kosmetologę pašilaičiuose ar kur aplinkiniuose raj ir kad kainos nebūtų kosminės...
4u.gif ačiū
Atsakyti
Esu issitikinus,kad verta nuvaziuot kad ir per visa miesta iki tikrai geros kosmetologes,negu eit pas bet kokia kuri arciau namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 10, 12:47)
Esu issitikinus,kad verta nuvaziuot kad ir per visa miesta iki tikrai geros kosmetologes,negu eit pas bet kokia kuri arciau namu smile.gif



sutinku rekomenduokit gera Vilniaus mieste smile.gif kai ir minejau kad kaina būtų įkandama
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 03 10, 12:58)
sutinku rekomenduokit gera Vilniaus mieste  smile.gif  kai ir minejau kad kaina būtų įkandama

nepatingėkit temą paskaityt - tikrai išsirinksit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 03 10, 11:47)
sveikos,
gal galite patarti kokią gerą kosmetologę pašilaičiuose ar kur aplinkiniuose raj ir kad kainos nebūtų kosminės...
4u.gif  ačiū



sveika,
aš lankausi pašilaičiuose, "Lady eL" salone, dariausi valymą ir depiliaciją (bikini), pas kosmetologę Jūratę, likau labai patenkinta darbu, depiliacija padare itin kruopsciai ir greitai, labai rupinasi kad klientui neskaudėtų, veido procedūras irgi matosi gerai išmano ir viską paaiškina, žodžiu rekomenduoju thumbup.gif
tiesa, kainos nesikandžioja už valymą mokėjau 80lt, taip kad ne pačios didžiausios kainos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 03 10, 11:47)
sveikos,
gal galite patarti kokią gerą kosmetologę pašilaičiuose ar kur aplinkiniuose raj ir kad kainos nebūtų kosminės...
4u.gif  ačiū

As tai pas Zydrita vaikciojau thumbup.gif tikrai labai patiko. Jau gerus puse metu dziaugiosi grazia oda, ir randeliai isniko svarbiausia rolleyes.gif
Ji dirba Doro grozio namuose, Dominikonu g. As uz valima su rukstim mokejau 70lt berots, bet tai buvo pries puse metu, gal jau pabrange, nezinau g.gif
Atsakyti