Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(smsNata @ 2009 01 22, 20:03)
Labas, o is kur busi? nes jei is vln, galiu patarti gera kosmetologe kuri daro su rugstim proc.  thumbup.gif  kaina 90lt.  smile.gif



as dar ryt uzbegsiu iki kosmetologes cia prie pat manes , kazkada darydavausi pries idzumi pas ja, ar daro su rugstimis veido va lyma, ne visad mechanini darydavo.. jei nea , tai gali rekomenduoti tada .smile.gif kokiam ce rajone butu.? kazkaip atsibodo trankytis i kita puse vilniaus del antakiu, del veido ir t.t,. noretusi arteliau namu .smile.gif
as beje is vln.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 22, 23:30)
as dar ryt uzbegsiu iki kosmetologes cia prie pat manes , kazkada darydavausi pries idzumi pas ja, ar daro su rugstimis veido va lyma, ne visad mechanini darydavo.. jei nea , tai gali rekomenduoti tada .smile.gif kokiam ce rajone butu.? kazkaip atsibodo trankytis i kita puse vilniaus del antakiu, del veido ir t.t,. noretusi arteliau  namu .smile.gif
as beje is vln.smile.gif



Na ziurek. jei tiks tai jokiu problemu. grozio salonas randozi pylimo gatvej, cia jau netoli lietuvos kinotiatro. beja jinai puikiaj daro antakius.
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 22, 21:48)
mano vasara riebi, ziema misri, lankausi pas ja 2 metus, tai ji man geriausia is visu kosmetologiu wub.gif nerealiai man pagelbejo thumbup.gif ji dirba su christina, bion ir dar kazkokia kosmetika, na viskas priklauso  nuo to, kokia oda turi ir kokio efekto sieki rolleyes.gif


o ar kosmetika perki pas ja? 4u.gif nes kiek zinau jei kosmetologe dirba su kosmetika, siulo jos ir isigyti, kad geresnis efektas butu, bet dabar esu uzsiprekinus kitos firmos kosmetika doh.gif noriu kad mano veidas butu svarus, mane nervina ne tiek spuogai kiek inkstyrai, visas veidas jais nusetas doh.gif is kosmetolges tikiuosi kad juos man iskrapstytu pagaliau visus ir kad ju daugiau nebebutu biggrin.gif svajones ***** lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu rekomenduoti gerą kosmetologę Vilniuje, perkūnkiemyje salone "LILIUM" dirba su BABOR kosmetika. Labai miela, švelni , pas ją visada jauku. Deimantė, vardas
Atsakyti
QUOTE(smsNata @ 2009 01 22, 22:43)
Na ziurek. jei tiks tai jokiu problemu. grozio salonas randozi pylimo gatvej, cia jau netoli lietuvos kinotiatro. beja jinai puikiaj daro antakius.

na parekomenduok , buvau nuejusi ji nedaro su rugstim , kitur irgi buvaij, ten irgi nedaro kiek supratau..
Atsakyti
o gal zinote kas kosmetologe dirbancia su rugstumis netoli jeruzales kur nors ..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 23, 11:08)
o ar kosmetika perki pas ja?  4u.gif 


kosmedija atstovauja ne viena branda, atrodo kokios 4 linijos ir skirtingos firmos, todel man niekas nieko nesiule, bet kadangi kai pradejau pas ja lankytis, man labai patiko efektas, o ir tuo metu kaip tik norejau pakeisti jau turima kosmetika, tai ir pasirinkom ta, efekta nuo kurios jau pati maciau, nes naudojo kosmetologe, todel man be problemu buvo tas pirkimas, ir labai ja patenkinta wub.gif aisku, kai atsiranda kazkas znaujo, kad ir pvz dr. alkaitis - isbandau, paimu tai, kas patinka, bet is principo, pagrindiniai kremai, serumai ir t.t. yra christinos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 23, 21:59)
na parekomenduok , buvau nuejusi ji nedaro su rugstim , kitur irgi buvaij, ten irgi nedaro kiek supratau..



Grozio salonas Pylimo 27 Tel.: 260-88-38 kosmetologe Svetlana. O stai jos mob nr jei noresi tiksliau pasitirauti +37068540053. Beje siame salone geros kirpejos dirba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smsNata @ 2009 01 24, 14:18)
Grozio salonas  Pylimo 27    Tel.: 260-88-38  kosmetologe Svetlana.  O stai jos mob nr jei noresi tiksliau pasitirauti +37068540053. Beje siame salone geros kirpejos dirba  thumbup.gif

ok, dekui.. 4u.gif sakei randasi netoli lietuvos kino teatro joa..?nes nlb zinau kur tas 27 .. g.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 24, 19:44)
ok, dekui..  4u.gif  sakei randasi netoli lietuvos kino teatro joa..?nes nlb zinau kur tas 27 .. g.gif



siaip kada skambisni tai paklaus pas ja, ji tau paaiskins.
Jei vaziuosi is miesto tai ne prie Lietuvos kinotiatro islipti reikia, dar kitoj, ( kai vaziuosi jau pamatisi, ziurek i desene puse) islipi, gatve pereiti nereikia, eini atgal. Kietoj pusej bus juvilirika, o pries laiptai ir bus uzrasita Grozio salonas.
Manau rasi nes is gatves puses kur ir vaziuosi.
Atsakyti
QUOTE(smsNata @ 2009 01 27, 01:27)
siaip kada skambisni tai paklaus pas ja, ji tau paaiskins.
Jei vaziuosi is miesto tai ne prie Lietuvos kinotiatro islipti reikia, dar kitoj, ( kai vaziuosi jau pamatisi, ziurek i desene puse) islipi, gatve pereiti nereikia, eini atgal. Kietoj pusej bus juvilirika, o pries laiptai ir bus uzrasita Grozio salonas. 
Manau rasi nes is gatves puses kur ir vaziuosi.

aijsku, dekui tau uz paaiskinima . mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurge @ 2009 01 23, 14:39)
Sveikos, galiu rekomenduoti gerą kosmetologę Vilniuje, perkūnkiemyje salone "LILIUM" dirba su BABOR kosmetika.  Labai miela, švelni , pas ją  visada jauku. Deimantė, vardas

O ten ji viena dirba? Kokios kainos mazdaug pas ja?
Atsakyti