Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(metine @ 2009 01 19, 18:47)
Nea deja ir kur su nuosedom irgi su antibiotikais....as panagrinejau sudeti abiejose losjonuose yra levomecitino tas pats kiekis, bet po to...visi ingridienatai skiriasi.  doh.gif ir poveikis absoluciai skirtingas. Uz receptus mokejau 6lt smile.gif israse du buteliukus losjono su antibiotikais ir pudryte su antibiotikais. Beje ji mano irgi atradimas, nes labai graziai pridziovina  thumbup.gif

aaa, tada yra dar vienas, su siera. nezinojau, kad su antibiotikais 2 rusiu..
Atsakyti
man lb patiko idzumi kosmetologe sviesiais plaukais ,( lyg viktorija , bet gal ir ne , pameciau kontaktus. )
darydavausi ten rugstini veido valyma , dejausi kaukes s + kiekviena syki po truputi paspaudydavo spuogelius, man lb patinka kai kiekviena syki po truputi paspaudo, nei kai kitur yra teke darytis per viena karta visa veida bando isspausti doh.gif darkymas veido tiesiog..
aplinka super , ateini nusirengi iki puses, atsiguli , apkloja siltai, groja muzikyte raminanti, prietema ten tokia .. kiekviena syki,kai uzdeda kauke ir iseina , uzmiegu.. thumbup.gif super pailsiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0kristut0: 20 sausio 2009 - 23:41
man geriausia atmosfera, darbas ir kosmetologe yra Kosmedijoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 21, 00:32)
man lb patiko idzumi kosmetologe sviesiais plaukais ,( lyg viktorija , bet gal ir ne , pameciau kontaktus. )
darydavausi ten rugstini veido valyma ,  dejausi kaukes s + kiekviena syki po truputi paspaudydavo spuogelius, man lb patinka kai kiekviena syki po truputi paspaudo, nei kai kitur yra teke darytis per viena karta visa veida bando isspausti doh.gif darkymas veido tiesiog..
aplinka super , ateini nusirengi iki puses, atsiguli , apkloja siltai, groja muzikyte raminanti, prietema ten tokia .. kiekviena syki,kai uzdeda kauke ir iseina , uzmiegu.. thumbup.gif  super pailsiu..

kiek moki uz si malonuma? aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 21, 13:40)
kiek moki uz si malonuma? aciu  mirksiukas.gif

as zinok, su draudimu darydavausi, tai mokedavau 50% pigiau.
tai uz rugstini veido valyma su kaukem irasyta 76, 50 lt, o po to kaukes su paspaudinejimu spuogeliu po 55 lt, bet cia turbut jau buvo man su nuolaida , tai jeij be nuolaidos tai po 110 gaunasi,, o rugstinis isvis 153 lt, blink.gif brangu . doh.gif
o ruosiausi eiti vel, nes saukiasi odele veido valymo su rugstele ., bet dbr per brangu man ten , niu va vel reiks ieskoti kas gerai daro doh.gif o taip patiko..
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 21, 14:26)
man geriausia atmosfera, darbas ir kosmetologe yra Kosmedijoje wub.gif


pas kokia kosmetologe ten lankaisi? kokios veido valymo kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 22, 15:57)
pas kokia kosmetologe ten lankaisi? kokios veido valymo kainos?  4u.gif



pas viktorija rolleyes.gif veido valymas su visom proceduros nuo 150 lt iki 300 lt - priklausomai, ka daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 22, 18:08)
pas viktorija rolleyes.gif veido valymas su visom proceduros nuo 150 lt iki 300 lt - priklausomai, ka daro ax.gif


o kokia oda turi? ar pagelbejo tau? kokia kosmetika naudoja? 4u.gif

mane baisiai nervina tai, kad atejus pas dauguma kosmetologiu ji isspaudzia 10 inkstyru ir viso gero, ir sako ooooj cia per viena karta negalima visu isspausti, ateikit dar karta doh.gif ateni namo pasiziuri i veidrodi, tas pats kas pries valyma verysad.gif
Atsakyti
as ka tik po veido valymo,dariausi Pilaiteje,bowary salone,tai jau antra karta buvau,patinka! smile.gif tokia maloni ir kruopsti kosmetologe (gaila,nepamenu vardo,bet man rodos kad ji viena ten dirba). labai kruosciai visus spuogelius isspaudzia. o as to is veido valymo ir tikiuosi smile.gif
Atsakyti
o ta lahja kokiame raone dyrba..?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 22, 16:17)
o kokia oda turi? ar pagelbejo tau? kokia kosmetika naudoja?  4u.gif


mano vasara riebi, ziema misri, lankausi pas ja 2 metus, tai ji man geriausia is visu kosmetologiu wub.gif nerealiai man pagelbejo thumbup.gif ji dirba su christina, bion ir dar kazkokia kosmetika, na viskas priklauso nuo to, kokia oda turi ir kokio efekto sieki rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 21, 17:39)
as zinok, su draudimu darydavausi, tai mokedavau 50% pigiau.
tai uz rugstini veido valyma su kaukem irasyta 76, 50 lt, o  po to kaukes su paspaudinejimu spuogeliu po 55 lt, bet cia turbut jau buvo man su nuolaida , tai jeij be nuolaidos tai po 110 gaunasi,, o rugstinis isvis 153 lt,  blink.gif brangu . doh.gif
o ruosiausi eiti vel, nes saukiasi odele veido valymo su rugstele ., bet dbr per  brangu man ten , niu va vel reiks ieskoti kas gerai daro  doh.gif o taip patiko..




Labas, o is kur busi? nes jei is vln, galiu patarti gera kosmetologe kuri daro su rugstim proc. thumbup.gif kaina 90lt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(milky @ 2009 01 22, 18:00)
as ka tik po veido valymo,dariausi Pilaiteje,bowary salone,tai jau antra karta buvau,patinka! smile.gif tokia maloni ir kruopsti kosmetologe (gaila,nepamenu vardo,bet man rodos kad ji viena ten dirba). labai kruosciai visus spuogelius isspaudzia. o as to is veido valymo ir tikiuosi smile.gif



Gal Tau dare veido valymo blondine tokia su ilgais plaukais? vardu Karolina? biggrin.gif
Atsakyti