Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(metine @ 2009 01 15, 16:34)
As jau seniai buvau nusistaciusi pries sita centra, bet nuejau pasidaryti kaukes su levomecitinu...tai irgi buvau apakus: ateini pats nusiplauni veida su skystu muilu  doh.gif tada kabinete ne vienas esi...vel pats kauke nusiplauni. Uz jokius pinigus neleisciau, kad ten mane spaudytu (o labai jau norejo), nes paprasciausiai nepasitikiu. Bet siaip sumokejau tik 20lt, spuogelius ir randelius "pridegino" tokiu aparaciuku ir dar lb dziaugiuosi, kad gydytoja israse vaistuku. Taigi naudos buvo, bet siaip nenoreciau nieko ten veidui darytis. g.gif

gal pameni kuriam kabinete? ar kosmetologes pavarde? as vaikstau pas Grazina, 6 kab...pastebejau kad db ji visalaik nuvalo makiaza, kauke...anksciau tikrai paciai visad reikedavo tai daryti...bet nematau tame problemos... mirksiukas.gif bet cia turbut tikrai ne pas ja buvai, nes 20 lt tai neregeta kaina... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 01:31)
gal pameni kuriam kabinete? ar kosmetologes pavarde? as vaikstau pas Grazina, 6 kab...pastebejau kad db ji visalaik nuvalo makiaza, kauke...anksciau tikrai paciai visad reikedavo tai daryti...bet nematau tame problemos... mirksiukas.gif bet cia turbut tikrai ne pas ja buvai, nes 20 lt tai neregeta kaina... mirksiukas.gif



Aisku, kad pamenu. Kabinetas 7 kosmetologe Zita. O kaina tokia nes tai tik kauke plius masazas thumbup.gif na ir tuo aparaciuku praeina..bet man laaaabai patiko. O veido valymas tai 40ll. Siaip kainos tikrai labai labai mazos.
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 01 19, 01:02)
Aisku, kad pamenu. Kabinetas 7 kosmetologe Zita. O kaina tokia nes tai tik kauke plius masazas  thumbup.gif na ir tuo aparaciuku praeina..bet man laaaabai patiko. O veido valymas tai 40ll. Siaip kainos tikrai labai labai mazos.

ten abi zitos dirba. rolleyes.gif o siaip as nesupratau, tai kituose kosmetologiniuose veida pati kosmetologe nuplauna g.gif kam tas vargas, jei galima paciai. as ten kartais nuejusi net kauke pati tepu, kai kosmetologe turi daug pacientu. ir dziaugiuosi, nes pigu, ir padeda kazkiek. ji dar ir masaza padaro thumbup.gif . ir kas ten tokio baisaus atsitiktu, jei ji pupsanti spuogu pora su adatele isspaustu, poto gi vistiek daro antibiotine kauke, dezinfekuoja, pridegina g.gif nu nuosirdziai negaliu suprasti. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2009 01 15, 14:08)
ohooo blink.gif , dar ir taip buna?

Jei kas noretu - galeciau priimt pas save, gal patiks ir nebereikes iekot kitos kosmetologes.

Papildyta:
QUOTE(metine @ 2009 01 15, 15:34)
As jau seniai buvau nusistaciusi pries sita centra, bet nuejau pasidaryti kaukes su levomecitinu...tai irgi buvau apakus: ateini pats nusiplauni veida su skystu muilu  doh.gif tada kabinete ne vienas esi...vel pats kauke nusiplauni. Uz jokius pinigus neleisciau, kad ten mane spaudytu (o labai jau norejo), nes paprasciausiai nepasitikiu. Bet siaip sumokejau tik 20lt, spuogelius ir randelius "pridegino" tokiu aparaciuku ir dar lb dziaugiuosi, kad gydytoja israse vaistuku. Taigi naudos buvo, bet siaip nenoreciau nieko ten veidui darytis. g.gif

tikrai nuosirdziai nemanau, kad jei veida man plautu pati kosmetologe, ir interjeras dailesnis butu, ir kede grazesne, rezultatai butu geresni biggrin.gif o svaros ten tikrai ziuri, kosmetologes patyrusios, ka sunku pasakyti apie tokius kabinetus, salia kirpyklu esancius, man net odos daktare sake i tokius, jei reikes jokiu jokiu budu i tokius neiti. manau, gal kada dar galiu susigundyti nueiti pas Lahja is forumo, pabandyti kitokiu proceduru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 19 sausio 2009 - 12:59
QUOTE(nep @ 2009 01 19, 13:53)
ten abi zitos dirba.  rolleyes.gif  o siaip as nesupratau, tai kituose kosmetologiniuose veida pati kosmetologe nuplauna g.gif kam tas vargas, jei galima paciai. as ten kartais nuejusi net kauke pati tepu, kai kosmetologe turi daug pacientu. ir dziaugiuosi, nes pigu, ir padeda kazkiek. ji dar ir masaza padaro thumbup.gif . ir kas ten tokio baisaus atsitiktu, jei ji pupsanti spuogu pora su adatele isspaustu, poto gi vistiek daro antibiotine kauke, dezinfekuoja, pridegina  g.gif nu nuosirdziai negaliu suprasti.  g.gif
Papildyta:

Papildyta:


tai va. jei zinai kosmetologe, kaip ji dirba, tai kazkaip net nesusigalvoja kreipt demesi i tokius dalykus, ne tai juk svarbiausia... mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
p.s. kaip pati Grazina sake, jei nori kad ir kaukes kvepetu, ir padukus pakutentu, ir su tavim 2 val paplepetu, tai eik i sugiharas, ar whatever, ir moket 200 lt uz tokia pati procedura...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 19 sausio 2009 - 13:02
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 00:31)
gal pameni kuriam kabinete? ar kosmetologes pavarde? as vaikstau pas Grazina, 6 kab...pastebejau kad db ji visalaik nuvalo makiaza, kauke...anksciau tikrai paciai visad reikedavo tai daryti...bet nematau tame problemos... mirksiukas.gif bet cia turbut tikrai ne pas ja buvai, nes 20 lt tai neregeta kaina... mirksiukas.gif

taip, pas kitas kaikurias kosmetologes ten buvo man brangiau. o ta Grazina, man pasirode nemaloni, buvau pora kart, bet kauke pasirode veiksmingesne Zitos. Gal cia nuo zmogaus priklauso 4u.gif o gal tik pasirode taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 12:59)
tai va. jei zinai kosmetologe, kaip ji dirba, tai kazkaip net nesusigalvoja kreipt demesi i tokius dalykus, ne tai juk svarbiausia... mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu vat pastebejau kad daugumai siame forume pasireiskusiu Grazina neitin patinka...turbut jau pasikartosiu, bet kai ateina koks pacientas o ji ar nenusisypso, ar siaip "pavaro lauk", man tai juokas tik ima...pazistu ja jau devinti metai, tai as tik stebiuosi kokia ji faina, ir kas man lb imponuoja, kad ji domisi naujovem, pastoviai papasakoja ka nors nauja apie oda, parsiveza kosmetikos ne ruskajos, kaip kitos...galiu tik tyliai prasitarti jog be jos tas centras jau seniai supuves butu...atsiprasau jei ka izeidziau siuo pasakymu..
ir dar...giriu ja taip todel PIRMIAUSIA kad ji mano veida sutvarke idealiai, o asmeniskumai sioje srityje, merginos, manau neturetu imt virsaus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 13:11)
nu vat pastebejau kad daugumai siame forume pasireiskusiu Grazina neitin patinka...turbut jau pasikartosiu, bet kai ateina koks pacientas o ji ar nenusisypso, ar siaip "pavaro lauk", man tai juokas tik ima...pazistu ja jau devinti metai, tai as tik stebiuosi kokia ji faina, ir kas man lb imponuoja, kad ji domisi naujovem, pastoviai papasakoja ka nors nauja apie oda, parsiveza kosmetikos ne ruskajos, kaip kitos...galiu tik tyliai prasitarti jog be jos tas centras jau seniai supuves butu...atsiprasau jei ka izeidziau siuo pasakymu..
ir dar...giriu ja taip todel PIRMIAUSIA kad ji mano veida sutvarke idealiai, o asmeniskumai sioje srityje, merginos, manau neturetu imt virsaus... mirksiukas.gif

nu taip, bet jei butum tu, kuria pavaro, butu nemalonu, tiesa. neturiu nieko asmenisko pries ja, bet kita ten dirbanti kosmetologe, man mielesne. ir tai ne apie nusisypsojima, o bendra atmosfera kabinete. negali gi prie veido, taip arti saves, prisileisti zmogaus, kuris tau atrodo nemielas. ar galvoji, kad va cia gal is taves pasisaipyti bando ... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 19 sausio 2009 - 13:20
QUOTE(nep @ 2009 01 19, 13:53)

Papildyta:

tikrai nuosirdziai nemanau, kad jei veida man plautu pati kosmetologe, ir interjeras dailesnis butu, ir kede grazesne, rezultatai butu geresni  biggrin.gif o svaros ten tikrai ziuri, kosmetologes patyrusios, ka sunku pasakyti apie tokius kabinetus, salia kirpyklu esancius, man net odos daktare sake i tokius, jei reikes jokiu jokiu budu i tokius neiti. manau, gal kada dar galiu susigundyti nueiti pas Lahja is forumo, pabandyti kitokiu proceduru.



As asmeniskai turejau labai blogos patirties is kosmetologiu, todel man labai svarbu pasitiketi zmogumi. Nesakau, kad reikia super interjero ir super brangiu priemoniu, bet sakykime profesionalumo klausimu : kaip galima leisti praustis veida skystu muilu???? dar nespeji nusiplauti jau sako, gulkis gulkis sutvarkysim biggrin.gif be to..po tiek metu kovos su spuogais atkreipiu demesi i bet kokia smulkmena: kokia kosmetika naudoja (man tai svarbu, nes parasta galiu pasiteplioti namie), kaip atlieka procedura ir t.t. sakykime mane isleido patepus spiritiniu tepaliuku ir uzdejus gydomuosius miltelius, tai kol nuejau namo visa veida trauke...nzn man priimta, kad veida nuvalo, padrekina. O del to apsitarnavimo pacioms, kam tada moketi pinigus uz atejima i kosmetologini? jei veida nusiprausti ir pasitepti galima ir namie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 01 19, 16:11)
As asmeniskai turejau labai blogos patirties is kosmetologiu, todel man labai svarbu pasitiketi zmogumi. Nesakau, kad reikia super interjero ir super brangiu priemoniu, bet sakykime profesionalumo klausimu : kaip galima leisti praustis veida skystu muilu???? dar nespeji nusiplauti jau sako, gulkis gulkis sutvarkysim biggrin.gif be to..po tiek metu kovos su spuogais atkreipiu demesi i bet kokia smulkmena: kokia kosmetika naudoja (man tai svarbu, nes parasta galiu pasiteplioti namie), kaip atlieka procedura ir t.t. sakykime mane isleido patepus spiritiniu tepaliuku ir uzdejus gydomuosius miltelius, tai kol nuejau namo visa veida trauke...nzn man priimta, kad veida nuvalo, padrekina. O del to apsitarnavimo pacioms, kam tada moketi pinigus uz atejima i kosmetologini? jei veida nusiprausti ir pasitepti galima ir namie? smile.gif

o kuo blogas tas veido prausiklis, taigi veida pries procedura reikia nuprausti. as tai moku uz tai, ko negaliu pasidaryti namie; uz masaza, uz ta kauke,uz ta elektros procedura, uz azota, - viska ji man padaro prie kaukes. valymo tiesa ten niekada nedariau. o nusiprausti, ir ja uzsitepti, kai kosmetologe uzsiemus, galiu ir pati...Visa kita, padaro ji...jeigu turit blogos patirties, tai suprantu. bet kita, tai neesminiai dalykai
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 01 19, 18:42)
o kuo blogas tas veido prausiklis, taigi veida pries procedura reikia nuprausti. as tai moku uz tai, ko negaliu pasidaryti namie; uz masaza, uz ta kauke,uz ta elektros procedura, uz azota, - viska ji man padaro prie kaukes. valymo tiesa ten niekada nedariau. o nusiprausti, ir ja uzsitepti, kai kosmetologe uzsiemus, galiu ir pati...Visa kita, padaro ji...jeigu turit blogos patirties, tai suprantu. bet kita, tai neesminiai dalykai


Ten ne prausiklis, o skystas muilas buvo tongue.gif ne ne as nieko blogo nenoriu pasakyti, nes pvz tas aparaciukas, azotas tikrai gerai ir namie nepasidarysi. As kalbu apie veido valyma ir ypav spuogu spaudyma, nes labai priklauso kaip isspaudysi..buna kosmetologe isspaudo, o kita diena dar 20 pridygsta ir ant tu paciu...po tokios patirties nesinori leisti bet kam spaudyti. Bet ten eiti apsimoka, nes galima ir sutaupyti pinigelius, isbandyti naujus metodus. Beje labai idomus dalykas: losjonas su levomecitinu per kelis menesius buvo man taip veiduka isgydes thumbup.gif po kiek laiko nenaudojimo vel pradejau naudoti, ziuriu visai nepadeda....pasirodo, kaip siame kosmetologijos centre sake gydytoja yra keliu rusiu tas losjonas. Vienas su nuosedom (tas kuris man nepadejo, o tik sausino), ir be nuosedu (kuris labai gerai gydo). Tai as labai dekinga gydytojai uz receptukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 01 19, 17:56)
Ten ne prausiklis, o skystas muilas buvo tongue.gif ne ne as nieko blogo nenoriu pasakyti, nes pvz tas aparaciukas, azotas tikrai gerai ir namie nepasidarysi. As kalbu apie veido valyma ir ypav spuogu spaudyma, nes labai priklauso kaip isspaudysi..buna kosmetologe isspaudo, o kita diena dar 20 pridygsta ir ant tu paciu...po tokios patirties nesinori leisti bet kam spaudyti. Bet ten eiti apsimoka, nes galima ir sutaupyti pinigelius, isbandyti naujus metodus. Beje labai idomus dalykas: losjonas su levomecitinu per kelis menesius buvo man taip veiduka isgydes  thumbup.gif  po kiek laiko nenaudojimo vel pradejau naudoti, ziuriu visai nepadeda....pasirodo, kaip siame kosmetologijos centre sake gydytoja yra keliu rusiu tas losjonas. Vienas su nuosedom (tas kuris man nepadejo, o tik sausino), ir be nuosedu (kuris labai gerai gydo). Tai as labai dekinga gydytojai uz receptukus  thumbup.gif

veida ir rankas ten plauname skirtingais prausikliais. Veido - atrodo, ipiltas i tara nuo skysto muilo. Anksciau veidui stovedavo spec. muilo mase, kvepedavo kamparu. Losjonas, tas kur be nuosedu, yra su antibiotikais, kur su nuosedom - be. Yra dar pudra su antibiotikais, ja sumaisius su vandeniu, gali pasidaryti beveik ta pacia kauke bigsmile.gif as taip kartais namie darau. ar gali parasyti, kiek mokejai uz recepta, losjonui isigyti. Anksciau budavo 6 lt. atrodo, uz du receptus, viena pudrai kita losjonui
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 01 19, 19:14)
veida ir rankas ten plauname skirtingais prausikliais. Veido - atrodo, ipiltas i tara nuo skysto muilo. Anksciau veidui stovedavo spec. muilo mase, kvepedavo kamparu. Losjonas, tas kur be nuosedu, yra su antibiotikais, kur su nuosedom - be. Yra dar pudra su antibiotikais, ja sumaisius su vandeniu, gali pasidaryti beveik ta pacia kauke  bigsmile.gif as taip kartais namie darau. ar gali parasyti, kiek mokejai uz recepta, losjonui isigyti. Anksciau budavo 6 lt. atrodo, uz du receptus, viena pudrai kita losjonui


Nea deja ir kur su nuosedom irgi su antibiotikais....as panagrinejau sudeti abiejose losjonuose yra levomecitino tas pats kiekis, bet po to...visi ingridienatai skiriasi. doh.gif ir poveikis absoluciai skirtingas. Uz receptus mokejau 6lt smile.gif israse du buteliukus losjono su antibiotikais ir pudryte su antibiotikais. Beje ji mano irgi atradimas, nes labai graziai pridziovina thumbup.gif
Atsakyti