Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Sveikos:)
gal kuri ėjo veido valymo pas kosmetologę Genutę Elis salone Pašilaičiuose?
Aš nusivyliau jau minėta Dalia, taii ieškau kitos kosmetologės daba g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 04 08, 15:56)
Sveikos:)
gal kuri ėjo veido valymo pas kosmetologę Genutę Elis salone Pašilaičiuose?
Aš nusivyliau jau minėta Dalia, taii ieškau kitos kosmetologės daba  g.gif



aš buvau pas Genutę kelis kartus, kokius 5-6
labai patiko smile.gif bet ji daro tradiciškai spaudo ir dar turi metalinį įrankį inkštirams prie nosies ir tarp antakių valyti

bent jau man taip valė ax.gif
Atsakyti
na ir man jinai sakė, kad darytų būtent taip:) Visad einu pas ją depiliuotis, tai tikrai labai patinka. bet va dėl veiduko tai jau norėtųsi kitų nuomonių smile.gif
Ačiū Pjaf 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 04 08, 15:56)
Sveikos:)
gal kuri ėjo veido valymo pas kosmetologę Genutę Elis salone Pašilaičiuose?
Aš nusivyliau jau minėta Dalia, taii ieškau kitos kosmetologės daba  g.gif


Dalia nebloga kosmetologė 4u.gif , tačiau daugelis, manau, nori greitų rezultatų rolleyes.gif , kas ne kiekvienam taip greit pasiekiama 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 04 08, 21:19)
Dalia nebloga kosmetologė  4u.gif , tačiau daugelis, manau, nori greitų rezultatų  rolleyes.gif , kas ne kiekvienam taip greit pasiekiama  4u.gif  smile.gif


Kalbant apie Dalią, ir konkrečiai mano atveju, rezultatai buvo greitai pasiekiami blush2.gif Nesakau, kad ji bloga kosmetologė, man tiesiog nepatiko jos darbo pobūdis: 'išvalysiu, bet reikės pavaikščioti', kai kita kosmetologė man veiduką išvalė per vieną kartą, ir nenusausindama taip žiauriai odos... 4u.gif Bet kokiu atveju, čia mano asmeninė subjektyvi nuomonė. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie: 08 balandžio 2008 - 21:37
O Zirmunuose/Siaures miestelyje niekas nezino geru kosmtologiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 04 06, 16:25)
Negaliu atsidžiaugti...  wub.gif  Mažyčiai 'šašiukai', kurie buvo užsidėję po tų tokių gilių inkštirų išvalymo, labai gražiai 'nuėjo'  blush2.gif  Dar buvau užsidėjusi maitinančią kaukę porą kartų - tai irgi manau padėjo greičiau normalizuotis odytei. Žodžiu, rezultatas toks, apie kokį ir svajojau  thumbup.gif  Nebėr nė vieno inkštiro (net su didinančiu veidrodžiu nerandu  lotuliukas.gif ), oda lygi  assa.gif


dar norejau paklaust, per kiek laiko praejo paraudimai ir visi negrazumai po valymo? ax.gif reiktu ir man pasiryzti vienakart normaliai veiduka issivalyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 09 balandžio 2008 - 09:06
QUOTE(Blondie @ 2008 04 03, 16:36)
Dariausi pas kosmetologę Valeriją, Domaševičiaus g.  4u.gif


O kokiam čia salone g.gif gal kontaktus būtų galima ax.gif ir aš noriu pas tokią gerą kosmetologę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 04 08, 14:56)
Sveikos:)
gal kuri ėjo veido valymo pas kosmetologę Genutę Elis salone Pašilaičiuose?
Aš nusivyliau jau minėta Dalia, taii ieškau kitos kosmetologės daba  g.gif



vaiksciojau i ta salona pas kita kosmetologe - Svitlana, labai maloni moteris, dirba su sothys kosmetika, labai kruopsti ir labai graziai man antakius tvarke, bet veidukui nieko ypatingo nepadare, jokios man naudos is sothys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 04 09, 09:04)
dar norejau paklaust, per kiek laiko praejo paraudimai ir visi negrazumai po valymo? ax.gif reiktu ir man pasiryzti vienakart normaliai veiduka issivalyt blush2.gif


Paraudimai tai greitai praėjo, per porą dienų, o tada tokie keli mažyčiai 'šašiukai' (grynai ant tų vietų, kur buvo tie inkštirai, kurių jau kitaip nei spaudimu - nepašalintum) tai per kokias 3 dienas... ax.gif Žodžiu, 4-tą dieną po valymo jau buvau sau labai wub.gif wub.gif wub.gif

Papildyta:

Dėl kontaktų - tai gal per AŽ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie: 09 balandžio 2008 - 18:45
Merginos, noreciau rekomenduot gera kosmetologe.Tai Genute, tik nepamenu salono ax.gif zinau tik kad Pylimo g.(gal Bomond).Ai,suzinosit paskambine telefonu 2628579. Tikrai nuosirdziai rekomeduoju!!!Bent man labai ji padejo, parenka kosmetika, galima sakyt issigydziau veiduka pas ja thumbup.gif
Beja, eiles pas ja nemazos, tai reiskia kad gera 4u.gif Be to, ir zurnaluose maciau komentarus raso.
Jei kas eisit,pasidalinkit patirtim - smalsu,ar ir kitiems ji patinka victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodidele @ 2008 04 10, 15:56)
Merginos, noreciau rekomenduot gera kosmetologe.Tai Genute, tik nepamenu salono ax.gif  zinau tik kad Pylimo g.(gal Bomond).Ai,suzinosit paskambine telefonu 2628579. Tikrai nuosirdziai rekomeduoju!!!Bent man labai ji padejo, parenka kosmetika, galima sakyt issigydziau veiduka pas ja thumbup.gif
Beja, eiles pas ja nemazos, tai reiskia kad gera 4u.gif  Be to, ir zurnaluose maciau komentarus raso.
Jei kas eisit,pasidalinkit patirtim - smalsu,ar ir kitiems ji patinka victory.gif


O kiek pas sita kosmetologe kainuoja isvalyti veiduka? Ir ar skaudziai valo, t.y. ar naudoja metalinius irankius bijau.gif Pries kelis menesiu valiau veida Druskininkuose SPA-Vilniuje, tai tikrai nuostabiai isvale, bet juk neprivazinesiu is Vilniaus as ten...
Atsakyti