Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Natalija Forume dirba.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nescafe @ 2008 11 25, 18:30)
Na as viena karta buvau Gydomosios kosmetologijos centre pas Grazina, bet nelabai man patiko, nemaloniai bendravo, kol man dejo kauke, kava su draugem gere, buvau nusivylus, bet vel reikia eiti pas kosmetologe, o kur eit - nezinau, tad matyt vel teks eiti pas ja.... Paskaiciau truputi sia tema, tai daug skirtingu nuomoniu, sunku atsirinkti...


kazkaip netikiu ka cia sakote...ji tarpkitko negeria kavos. biggrin.gif na o jei ir gere, tai negi blogiau savo darba atliko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2008 11 28, 00:50)
kazkaip netikiu ka cia sakote...ji tarpkitko negeria kavos. biggrin.gif  na o jei ir gere, tai negi blogiau savo darba atliko?  smile.gif

Aha, žalią arbatą geria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2008 11 02, 18:02)
Aš irgi lankausi pas ją ir esu patenkinta, nes matosi, kad oda gerėja (TFU TFU TFU!)  rolleyes.gif  Nemažai naujų dalykų per tas procedūras iš jos sužinojau. Na, taip ji tokia su charakteriu, bet mes kažkaip paskutiniu metu susibendravom gan maloniai (tfu tfu tfu  biggrin.gif ), nepagaili ji ir gerų žodžių, komplimentų, įdeda mėginukų. Ir pastebėjau, kad stebuklų ji niekam nežada, pasako realią situaciją, kaip yra ir kuo ji gali padėti, žodžiu, "į vatą nieko nevynioja" biggrin.gif  - kiekvieno reikalas, lankytis pas ją ar ne. Ji atlieka ne tokius įprastinius saloninius malonius "paglostymus", nėra ten spa atpalaiduojančios atmosferos, malonių kvapų ir pan., o ji gydo problemų turinčią odą, atlieka rūgštinius valymus, TCA "pilingus", naudoja šaltą azotą, užsiima mezoterapija, daro riebalų skaidymą ir kitas rimtas procedūras  rolleyes.gif Beje, kaip pati sakė, turi apie 300 pacientų ir naujų, jai atsiunčiamų jau ir nelabai priimti nori g.gif



o kiek pas ja kainuoja veido valymas? gal galetum parasyt tel nr. i AD? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 12 01, 19:48)
o kiek pas ja kainuoja veido valymas? gal galetum parasyt tel nr. i AD? aciu 4u.gif

Šiaip 80Lt, nuolatiniam klientam - 70Lt. Parašysiu 4u.gif
Atsakyti
Gal parašytumėte į AD LAHJOS tel.nr, labai reikia kosmetologės, ačiū iš anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sartrajana: 30 gruodžio 2008 - 10:35
Aš lankausi pas Jadvygą (Karaliaučiaus 2). Ji baigus tik kažkokius kursus, bet dirba savo mėgstamą darbą, ir tai labai matosi. Dabar daug žmonių keičia profesijas, kad galėtų užsiimti tuo, kas išties širdžiai miela. Ne visada turimi diplomai parodo profesionalumą...Seniai tuo įsitikinau. Darė ji man ir du makiažus- likau labai patenkinta.
Atsakyti
Ar kuri nors lanketės Grožio Namuose "D'ORO" (Dominikonų g. 3). Ar teko tenai nors kartą darytis veido valymą ar ką nors panašiai? Kokie įspūdžiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 12 30, 13:36)
Aš lankausi pas Jadvygą (Karaliaučiaus 2). Ji baigus tik kažkokius kursus, bet dirba savo mėgstamą darbą, ir tai labai matosi. Dabar daug žmonių keičia profesijas, kad galėtų užsiimti tuo, kas išties širdžiai miela. Ne visada turimi diplomai parodo profesionalumą...Seniai tuo įsitikinau. Darė ji man ir du makiažus- likau labai patenkinta.

drinks_cheers.gif bet gal diplomai ir rodo tą profesionalumą kažkiek, bet noro dirbti ir tobulėti, tai tikrai ne. Sorry už offtopic'ą
Atsakyti
Galiu rekomenduot viena kosmetologe Antakalnyje. Antakalnio 76.Kosmetologe Rasita ji neseniai ten dirba,bet matosi kaifuoja nuo savo darbo.
Atsakyti
Mafi ,būčiau dėkinga jei atsiūstum jos tel. į AŽ. Jei neturi,bent salono pavadinima parašyk,prašau
Atsakyti
Man patinka Andrėja Baltoroje drinks_cheers.gif
Atsakyti