Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(piene_66 @ 2008 04 28, 12:55)
As  jau 3 metai lankausi gydomosios kosmetologojos centre pas kosmetologe Grazina. Uz kitas darbuotojas rankos nukirst neduociau, bet manoji man labai patinka, ji dirba su Gatino ir Neoglis kosmetika, pas ja galima isigyt ir siu firmu produktu (ka as ir darau). Man patinka, kad ji neburia smegenu kaip kitos: ateina spuoguota mergiote (jau ne visai mergiote) ir aiskina, kad per pora menesiu as tave sutvarkysiu doh.gif man Grazina tiesiai sviesiai pasake, kad cia ne odos problema ir kad ji negali sutvrkyt, gali tik apgydyt ir padaryt, kad bent jau randu neatsirastu. Taip ir vaikstau pas ja, vidines problemos neatrandu, bet apleist odos ir nenoriu. Beje, pas ja siaip norinciu laaabai daug, nes kainos nera aukstos, 60LT uz valyma (valymas, kauke, elektra, azotas).


Oi, oi - atsargiai su tuo azotu. man po procedūrų su azotu kurso (dariau prieš penkis metus) oda tapo ne tik porėta, bet ir jautri be galo. Turiu nebe vieną , o dvi problemas. azoto poveikis - po procedūros gal dvi paras buvau veidą kaip nušalus. dabar už tokį darbą į teismą paduočiau. tais laikais dar tokios praktikos nebuvo schmoll.gif ..atsargiai unsure.gif
QUOTE(claraave @ 2008 05 13, 23:26)
Nori jusu mergaites paklaust tokio dalykelio. Gal jus zinote kokia gera kosmetologe, kuri galetu objektyviai nustaty odos tipa, patart kokias priemones vartot ir pan, nes kiek esu buvus pas kosmetologes, tai jos pasake tas ir  tas negerai, nu o tada jau reklama.. va pirk pas mus, tai pades g.gif Paskutini karta buvau Beza familijoj, tai jinai apziurejo, nu ir sako va tau tokio kremuko, tokio parusiklio reikia, nustate, kad mano oda baisiai sausa, nors tikrai nera jinai sausa, bet kadangi pas juos kosmetika daugiausia sausai odai, tai itikino, kad sausa, niu ir zodziu, sunaudojau as ta geri uz 500 lt, ir jokio efekto, visiskai doh.gif tai tiesiog noreciau nueit pas kosmetologe, kuri normaliai paaiskintu, patartu, o ne pultu reklamuot.
Aciu uz atsakymus  4u.gif


Va, va man Beza famili taip pat koncentruotą drėkiklį už 180Lt įsiūlė, kuris mano odai nė velnio netinka, o jau pričiulbėjo.... doh.gif

O kosmetologė tai kaip mėnulis. Buvau atradusi vieną, po kurios veido patvarkymo ,vos vienos procedūros maniau, kad galų gale susitvarkys mano bėdos. bet kur tau, nuėjau antrą kartą - manęs neprisiminė....nieko keisto...papasakojau, ką darė pirmą kartą, paprašiau tų pačių procedūrų - rezultate - sumokėjau vos ne dvigubai daugiau, o išėjau tokia pat kaip ir atėjau verysad.gif

tad ieškau toliau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo divaa: 19 spalio 2008 - 19:01
mano gyvenimiska patirtis rodo, kad sunkiausia susirasti tuos zmones, kuriu labiausia gyvenime reikia:
1. kosmetologes
2. ginekologes
3. kirpejos
4. na dar stomatologo smile.gif
Atsakyti
atsakymas Zydritai:
nenoriu veltis i jokius konfliktus, tiesiog nesuprantu tokio isskirtinio demesio mano asmeniui. Nepatinku jums kaip zmogus - tai faktas, tai tiesiog ignoruokit ir nekreipkit demesio.. 4u.gif Yra cia "dirbanciu" net be diplomo, savamoksliu, bet nekisu savo trigrasio ir netrimituoju visam forumui... tai zema. Zmones atsirinks laikui begant 4u.gif
O apie save info buvau ir parasius ir ka darau nurodzius, rezultatas - UZBLOKUOTA 2 MEN. uz neva saves reklamavima (buvau iskusta merginos vardu "x" mirksiukas.gif ), tai koks tada tikslas cia vardint ka moku ir ko nemoku..
Visiems neitiksi... o man to ir nereikia. Mano salone - tik pozityvi atmosfera.. drinks_cheers.gif Ir taip, neuzsiimu gydymu, palieku tai gydytojams.. Nevaidinu visazines... Tiesiog MYLIU savo darba ir zmones.

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 10 19, 17:51)
schmoll.gif na zinok, jeigu tau kosmetologe nepatiks kaip zmogus, nieko gero jums neiseis, jau cia 100kart patikrinta doh.gif jeigu laukia rimtas darbas, turi sutapti viskas: ir biolaukai, ir jos kompetencija, ir jusu abieju lukesciai - jau tai 100%.



drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
Labadiena, gal kas buvot Gydomosios kosmetologijos centre, Jogailos g. 13, Vilniuje, pas Emilija? Parašykite atsiliepimus. Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prašyčiau patarti - mano veido oda mišri ir jautroka... žinau, kad nieku gyvu nepakęsčiau mechaninio veiduko valymo. kaip suprantu, mano atveju lieka tik Rūgštinis valymas arba Ultragarsinis valymas blink.gif , bet kaip žinoti, kuris tiksliai? g.gif Gundausi užsirašyti į ultragarsinį valymą Erickson salone, bet kaip žinoti, ar tikrai tai bus mano odai geriausia? Suprantu, kad nepabandęs nesuprasi, bet vis dėlto... veidas tai ne ranka ar koja...labiausiai bijau kosmetologų - šarlatanų, kuriems svarbiausia įbrukti savo kosmetiką ir neretai atsainiai sau leisti neįsigilinti į kliento veido odos problemas. Gal prieš ryžtantis valymui reikėtų konsultuotis, bet pas ką? Ar vėl bandyt kaip tam posakyje - gal aklai vištai koks neprastas grūdas teks.. doh.gif
Atsakyti
o kaip del kosmetologiu?
gal kas lankesi pas Elena (lena) ji dirba pamenkalnio g.? rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2008 10 21, 19:55)
Prašyčiau patarti - mano veido oda mišri ir jautroka... žinau, kad nieku gyvu nepakęsčiau mechaninio veiduko valymo. kaip suprantu, mano atveju lieka tik Rūgštinis valymas arba Ultragarsinis valymas blink.gif , bet kaip žinoti, kuris tiksliai? g.gif Gundausi užsirašyti į ultragarsinį valymą Erickson salone, bet kaip žinoti, ar tikrai tai bus mano odai geriausia? Suprantu, kad nepabandęs nesuprasi, bet vis dėlto... veidas tai ne ranka ar koja...labiausiai bijau kosmetologų - šarlatanų, kuriems svarbiausia įbrukti savo kosmetiką ir neretai atsainiai sau leisti neįsigilinti į kliento veido odos problemas. Gal prieš ryžtantis valymui reikėtų konsultuotis, bet pas ką? Ar vėl bandyt kaip tam posakyje - gal aklai vištai koks neprastas grūdas teks..  doh.gif


AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 22 spalio 2008 - 09:30
QUOTE(Chloja @ 2008 10 21, 20:55)
Prašyčiau patarti - mano veido oda mišri ir jautroka... žinau, kad nieku gyvu nepakęsčiau mechaninio veiduko valymo. kaip suprantu, mano atveju lieka tik Rūgštinis valymas arba Ultragarsinis valymas blink.gif , bet kaip žinoti, kuris tiksliai? g.gif Gundausi užsirašyti į ultragarsinį valymą Erickson salone, bet kaip žinoti, ar tikrai tai bus mano odai geriausia? Suprantu, kad nepabandęs nesuprasi, bet vis dėlto... veidas tai ne ranka ar koja...labiausiai bijau kosmetologų - šarlatanų, kuriems svarbiausia įbrukti savo kosmetiką ir neretai atsainiai sau leisti neįsigilinti į kliento veido odos problemas. Gal prieš ryžtantis valymui reikėtų konsultuotis, bet pas ką? Ar vėl bandyt kaip tam posakyje - gal aklai vištai koks neprastas grūdas teks..  doh.gif


Mielosios, ar yra čia gyvų? blink.gif labai labai laukiam patarimų...
Atsakyti
Man patiko pas Lahja is forumo,ji su rugstimis dirba....super! Oda pagerejo tai tikrai!
Atsakyti
Pasakykit, kas yra rugstinis ir ultragarsinis valymas? kiek kainuoja? Ar oda nesitraumuoja?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 10 24, 08:41)
Pasakykit, kas yra rugstinis ir ultragarsinis valymas? kiek kainuoja? Ar oda nesitraumuoja?



na, aisku, menka as zinove, bet, kiek teko dometis, tai:

rugstinis valymas atliekamas veikiant veida specialia vaisiu rugstimi, o ultragarsinis - naudojant zemo daznio ultragarsa. Kaip skelbia reklama, ultragarsas praktiskai netraumuoja odos-tai pats svelniausias valymas be mechanines intervencijos. As nei vienos is siu proceduru patarti negaliu, nes dar nebandziau nei vienos... Tik sako, jog ultragarsu juntamas nemenkas skausmas-keista, kad reklamoje ir vel gi apie tai nutylima doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2008 10 24, 12:56)
na, aisku, menka as zinove, bet, kiek teko dometis, tai:

rugstinis valymas atliekamas veikiant veida specialia vaisiu rugstimi, o ultragarsinis - naudojant zemo daznio ultragarsa. Kaip skelbia reklama, ultragarsas praktiskai netraumuoja odos-tai pats svelniausias valymas be mechanines intervencijos. As nei vienos is siu proceduru patarti negaliu, nes dar nebandziau nei vienos... Tik sako, jog ultragarsu juntamas nemenkas skausmas-keista, kad reklamoje ir vel gi apie tai nutylima doh.gif .

Aciu 4u.gif idomu, tik ar gerai viska isvalo tokie budai.
Atsakyti