Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Kaip daznai tu darai sia procedura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letonija: 17 spalio 2008 - 11:53
QUOTE(Žydrita @ 2008 10 16, 15:01)
Sveiki,
gal liksiu nesuprasta, bet mant tiesiog labai įdomu, bei norėčiau kai ką pasitikslinti... g.gif

Kokia pačios darbo patirtis? Išsilavinimas? Ar esi medicininės kosmetologijos, ar terapinės, o gal vadinamosios S.P.A. šalininkė?

Kas yra vadinamasis teisingas veido valymas? Ir kodėl REIKIA BIJOTI MECHANINIO VEIDO VALYMO? Kuo enziminis geresnis? Ar pagal naujausius duomenis veido valymo proc turi būti maloni?  g.gif


KLAUSIMAS SKIRTAS DUSŠELEI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrita @ 2008 10 16, 13:01)

Kas yra vadinamasis teisingas veido valymas? Ir kodėl REIKIA BIJOTI MECHANINIO VEIDO VALYMO? Kuo enziminis geresnis? Ar pagal naujausius duomenis veido valymo proc turi būti maloni?  g.gif


drinks_cheers.gif as irgi noreciau paaiskinimo
Atsakyti
QUOTE(letonija @ 2008 10 17, 12:50)
Kaip daznai tu darai sia procedura?



pries kelis postus jau rasiau, kad dariausi 2 kartus biggrin.gif rugseji ir spali
Atsakyti
Glamour o kas kiek laiko tau tenka apsilankyt pas kosmetologe?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 10 17, 18:30)
Glamour o kas kiek laiko tau tenka apsilankyt pas kosmetologe?



zinok, labai ivairiai mirksiukas.gif jeigu su veiduku viskas ok, tai tik pasirodau profilaktiskai kas savaite, kas dvi, tuomet valymas buna kas 1-1.5 menesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamor: 17 spalio 2008 - 18:31
QUOTE(Glamor @ 2008 10 16, 21:41)
kodel taip manai? biggrin.gif nea, "pobaisiai" tikrai neatrodoma biggrin.gif tik man po to kokias 2-3 dienas oda lupasi - na bet cia naturali reakcija, toks ir tikslas bigsmile.gif

Taip manau del to,nes man viena karta pabande tokia labai light procedura su mazu kiekiu "Rose de Meer"padaryt tai man visa savaite stipriai luposi oda (as jautriaode biggrin.gif ),tai galiu isivaizduot kas butu jei pilnai sia procedura padarytu smile.gif
"Kosmedijoj" keleta kartu pas Lina buvau (ji berods savininke ),bet rimtesnems proceduroms smile.gif
Atsakyti
na matai, jeigu tau tokia reakcija, tai dar nieko nereiskia, nes viskas labai individualu schmoll.gif man oda labai greitai ir graziai nusilupdavo per pora dienu.
taip, Lina savininke, beje, ka pas ja dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 18, 00:00)
na matai, jeigu tau tokia reakcija, tai dar nieko nereiskia, nes viskas labai individualu schmoll.gif man oda labai greitai ir graziai nusilupdavo per pora dienu.
taip, Lina savininke, beje, ka pas ja dareisi?

Injekcijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrita @ 2008 10 16, 13:01)
Kokia pačios darbo patirtis? Išsilavinimas? Ar esi medicininės kosmetologijos, ar terapinės, o gal vadinamosios S.P.A. šalininkė?

Kas yra vadinamasis teisingas veido valymas? Ir kodėl REIKIA BIJOTI MECHANINIO VEIDO VALYMO? Kuo enziminis geresnis? Ar pagal naujausius duomenis veido valymo proc turi būti maloni?  g.gif



nematau reikalo cia pateikineti savo CV. O jei labai domina ir is tiesu toks didelis nepasitikejimas mano atsakymais, kreipkites tiesiogiai Cia ir jums bus atsakyta. SM beveik nebekomentuoju (nebent nuotaika buna kur nors savo zodi iterpt), nes cia labiau pasitikima nuomone "..mano drauge sake/naudojo/buvo..".

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 17, 19:30)
zinok, labai ivairiai mirksiukas.gif jeigu su veiduku viskas ok, tai tik pasirodau profilaktiskai kas savaite, kas dvi, tuomet valymas buna kas 1-1.5 menesio.


Bet tai cia sakes kaip daznai blink.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 10 18, 17:22)
Bet tai cia sakes kaip daznai blink.gif  doh.gif  doh.gif


man cia nei sakes, nei daznai tongue.gif cia gal per stipriai pasakiau, kad veido valymas biggrin.gif prasieina su tokiu siurbliuku, nuima suragejusias lasteles, o po to jau kaukes, aliejukai, serumai ir t.t. wub.gif
Atsakyti