Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Olivia* @ 2008 10 12, 10:11)
Gal perekomenduosit Vilniuje gera kosmetologe kuri profesionaliai daro Rose de Meer?



as dariausi jau 2 kartus pas viktorija is Kosmedijas. del kitu negaliu pasakyti, nesidariau, bet kadangi kosmedija yra vienintelis christinos atstovas lt, vika dirba su ta kosmetika, ir siaip ji yra mano kosmetologe, ji man geriausia. beje, sia procedura lapkriti darysiuos ir pas pacia Christina, kuri atvaziuoja i LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 12, 13:39)
as dariausi jau 2 kartus pas viktorija is Kosmedijas. del kitu negaliu pasakyti, nesidariau, bet kadangi kosmedija yra vienintelis christinos atstovas lt, vika dirba su ta kosmetika, ir siaip ji yra mano kosmetologe, ji man geriausia. beje, sia procedura lapkriti darysiuos ir pas pacia Christina, kuri atvaziuoja i LT mirksiukas.gif

Ir kokia kaina bendrai su visais kremais po proceduros?
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 12, 16:37)
Ir kokia kaina bendrai su visais kremais po proceduros?


1 karta artodo 200, kitakart - 300 lt (nors dariausi praeita menesi, nelabai prisimenu tas kainas) ax.gif pirmakart dare silpnesne, po to - jau paziurejo, kaip sureagavo oda, koks poveikis - dare stipresne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 13, 10:37)
1 karta artodo 200, kitakart - 300 lt (nors dariausi praeita menesi, nelabai prisimenu tas kainas) ax.gif pirmakart dare silpnesne, po to - jau paziurejo, kaip sureagavo oda, koks poveikis - dare stipresne ax.gif

Nesveika kaina iseina.. Bet turbut tu kremus postprocedurinius pilnos dezutes pirkai ar tik i dozyte? Jei tik i dozyte tai tikrai perbrangiai.. g.gif g.gif
Papildyta:
Ieskau kosmetologes Virginijos koordinates,jinai dirbdavo su Christina kosmetika kazkokiam saloniuke Justiniskese-Pasilaiciuose . Prasau i AZ jei kas zino brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia*: 13 spalio 2008 - 13:19
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 13, 14:18)
Nesveika kaina iseina..  Bet turbut tu kremus postprocedurinius pilnos dezutes pirkai ar tik i dozyte? Jei tik i dozyte tai tikrai perbrangiai.. g.gif g.gif


tai kad visos kainos Kosmedijoje tokios biggrin.gif nzn, ar sveika kaina, ar ne, bet man poveikis patiko, rezultatai yra ir siaip Vika vienintele kosmetologe, kuri man realiai padejo sutvarkyti oda, todel ir sumoketu pinigu negaila schmoll.gif be to, kitose salonuose irgi panasios paslaugu kainos ax.gif del kremu: ji man idejo kremo tiek, kiek rekejo, nors is tikruju tai dar jo liko ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot gerą kosmetologę Naujininkuose? Parašykit, lauksiu
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 13, 16:48)
tai kad visos kainos Kosmedijoje tokios biggrin.gif nzn, ar sveika kaina, ar ne, bet man poveikis patiko, rezultatai yra ir siaip Vika vienintele kosmetologe, kuri man realiai padejo sutvarkyti oda, todel ir sumoketu pinigu negaila schmoll.gif be to, kitose salonuose irgi panasios paslaugu kainos ax.gif del kremu: ji man idejo kremo tiek, kiek rekejo, nors is tikruju tai dar jo liko ax.gif

Kad ne visai kainos panasios.. pas Virginija drauge dare,labai patenkinta buvo,sumokejo 106~116 lt su visais kremais.Man darydavo mano kosmetologe Dana is salono Leana 'svelnesni' varianta Rose de Meer uz 70 lt be kremu.
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 13, 19:31)
Kad ne visai kainos panasios.. pas Virginija drauge dare,labai patenkinta buvo,sumokejo 106~116 lt su visais kremais.Man darydavo mano kosmetologe Dana is salono Leana 'svelnesni' varianta Rose de Meer uz 70 lt be kremu.


jeigu darytum kokioj sugiharoj, sothys centre - panasiai sumoketum ax.gif as nelyginu kainu, kur yra pvz grozio salonas su kosmetoges 1 - 2 kabinetais ir tokiu specializuotu grozio centru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 10 10, 23:04)
Tepalo negaliu pakomentuot, nes tureciau matyt kokia sudetis, kam skirtas. Bet kadangi "baltieji" ir "juodieji" inkstirai yra skirtingos kilmes ir skirtingais budais salinami, kremo efektyvumu aklai nepasitikeciau.

Jei jusu oda neproblematiksa, nespuoguota, o tiesiog turite inkstiriuku riebesneje zonoje, patarciau pasidaryti veido valyma. Nerekomenduociau paciai listi prie veiduko ir bandyti juos spaudineti. Geriau tiktu enzyminis pylingas (venkite mechaninio valymo!)  ir speciali kauke sutraukianti poras.

Jei namu salygomis:
stai si tiktu


Sveiki,
gal liksiu nesuprasta, bet mant tiesiog labai įdomu, bei norėčiau kai ką pasitikslinti... g.gif

Kokia pačios darbo patirtis? Išsilavinimas? Ar esi medicininės kosmetologijos, ar terapinės, o gal vadinamosios S.P.A. šalininkė?

Kas yra vadinamasis teisingas veido valymas? Ir kodėl REIKIA BIJOTI MECHANINIO VEIDO VALYMO? Kuo enziminis geresnis? Ar pagal naujausius duomenis veido valymo proc turi būti maloni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 10 12, 10:11)
Gal perekomenduosit Vilniuje gera kosmetologe kuri profesionaliai daro Rose de Meer?

Mano kosmetologe Ina (dirbanti "Bomonde") irgi dirba su sia kosmetika,daro ir "Rose de Meer",as nedariau,negaliu pakomentuot g.gif
Po jos gana pobaisiai atrodoma kuri laika,ar ne?nesiryztu iseit is rikiuotes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lambiukas: 16 spalio 2008 - 20:14
QUOTE(lambiukas @ 2008 10 16, 21:13)
Mano kosmetologe Ina (dirbanti "Bomonde") irgi dirba su sia kosmetika,daro ir "Rose de Meer",as nedariau,negaliu pakomentuot g.gif
Po jos gana pobaisiai atrodoma kuri laika,ar ne?nesiryztu iseit is rikiuotes  ax.gif

Dekui,turesiu omeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2008 10 16, 21:13)
Po jos gana pobaisiai atrodoma kuri laika,ar ne?nesiryztu iseit is rikiuotes  ax.gif


kodel taip manai? biggrin.gif nea, "pobaisiai" tikrai neatrodoma biggrin.gif tik man po to kokias 2-3 dienas oda lupasi - na bet cia naturali reakcija, toks ir tikslas bigsmile.gif
Atsakyti