Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2008 09 30, 16:49)
Kokios kainos?



Zinok bijau pameluoti, senokai buvau. Dar pirkausi kosmetikos. Jei gerai pamenu tai apie 200 Lt su viskuo sumokejau.
Man tai buvo pirmas kartas kai as dariau veido valyma. Patiko tai, kad ji apziurejo ir pasake, kad mano odai dar nereikia jokio mechaninio valymo, kad ja reik tiesiog padrekinti. Tai ji "atidare" poras, pilingu isvale, o po to kauke ir kremuku palepino.
Atsakyti
QUOTE(JurgituxM @ 2008 09 30, 16:42)
Man drauge rekomendavo Viktorija. Tai as net is Kauno atlekiau ir nenusivyliau  smile.gif . Labai sauni kosmetologe  thumbup.gif . Tik gaila, kad labai sunku rasti laiko dazniau apsilankyti.



kadangi esu Viktorijos nuolatine kliente, tai ji mane uzraso, jeigu reikia pvz veido valymo ir pan. o taip, jeigu man kazko reikia, arba kazkas neaiskaus su veiduku, uzlekiu pas ja bet kada, kada tik man patogu, kai ji tadien dirba. ji is mano geriausios kosmetologes tapo labai gera pazistama (kuri yra ne tik super gera kosmetologe, bet ir labai superinis zmogus) wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 30, 17:04)
kadangi esu Viktorijos nuolatine kliente, tai ji mane uzraso, jeigu reikia pvz veido valymo ir pan. o taip, jeigu man kazko reikia, arba kazkas neaiskaus su veiduku,  uzlekiu pas ja bet kada, kada tik man patogu, kai ji tadien dirba. ji is mano geriausios kosmetologes tapo labai gera pazistama (kuri yra ne tik super gera kosmetologe, bet ir labai superinis zmogus) wub.gif  drinks_cheers.gif



Jei gyvenciau Vilniuje, net neabejoju, kad mano vizitai pas ja taptu daznesni smile.gif . O gal galetum parasyti kokios pas ja kaineles dabar, nes as tirai senokai buvau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgituxM @ 2008 09 30, 18:07)
Jei gyvenciau Vilniuje, net neabejoju, kad mano vizitai pas ja taptu daznesni  smile.gif  . O gal galetum parasyti kokios pas ja kaineles dabar, nes as tirai senokai buvau  4u.gif



nzn, ka butent ir kokias proceduras ji tau daro? valymus, slifavimus, su koralais? todel ir kainu negaliu duoti, be to, ji nedaro standartiniu proceduru, visiems daro atskiras, todel abejoju, ar pas mus sutaptu jos mirksiukas.gif o kainos nuo 150 lt..
Atsakyti
Laba diena, smalsumo vedama apsilankiau pas kosmetike Dusele veido procedurai, patikekit, turejau valanda poilsio ir malonumo - labai svelnios rankos ir raminanciai veikianti aplinka. Rezultatais likau labai patenkinta. Aciu
Atsakyti
QUOTE(lalast @ 2008 10 03, 12:01)
Laba diena, smalsumo vedama apsilankiau pas kosmetike Dusele veido procedurai, patikekit, turejau valanda poilsio ir malonumo - labai svelnios rankos ir raminanciai veikianti aplinka. Rezultatais likau labai patenkinta. Aciu


Ir vel tas pats..negi nepasimokysi blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lalast @ 2008 10 03, 12:01)
Laba diena, smalsumo vedama apsilankiau pas kosmetike Dusele veido procedurai, patikekit, turejau valanda poilsio ir malonumo - labai svelnios rankos ir raminanciai veikianti aplinka. Rezultatais likau labai patenkinta. Aciu



cirkas tęsiasi?
Atsakyti
nu jau juokinga.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kam dabar vel "ant kelio atsistojau" lotuliukas.gif lotuliukas.gif ? Gal vel pasekiokit kas ka rase, kas padekojo, kas pakomentavo.. tikrai butu pikta, jei nebutu juokinga. Jau net klientems pradejau sakyt, kad gink dieve neitu ir nekomentuotu manes SM, nes aprabstys purvais..

na, bet aciu, Lalast drinks_cheers.gif (busi uzpulta, kad tipo viena zinute ir ta vel apie Dusele lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif)


Atsakyti
Ai nu baikit panos pykstis...kam reikia tas atsirinks, kas geras kosmetologas, kas ne...

as tai paklausti noreciau pas Dusele, pas mane yra siek tiek inkstiru T zonoje, bet nedaug, koki valymo buda butu geriausia rinktis, oda neproblematiska, spuogu nera?ir dar, ar tikrai veiksmingas tas BION tepalas Blackhead and whitehead dissolver (atrodo)? ar pradeda nykti inkstirai?
Atsakyti
Sveikutes,
gal kuri lankėtės Figaro salone, tame arčiau Seimo, pas kosmetologę Tatjaną?Būtų įdomu išgirst atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 10 04, 08:12)
as tai paklausti noreciau pas Dusele, pas mane yra siek tiek inkstiru T zonoje, bet nedaug, koki valymo buda butu geriausia rinktis, oda neproblematiska, spuogu nera?ir dar, ar tikrai veiksmingas tas BION tepalas Blackhead and whitehead dissolver (atrodo)? ar pradeda nykti inkstirai?


Tepalo negaliu pakomentuot, nes tureciau matyt kokia sudetis, kam skirtas. Bet kadangi "baltieji" ir "juodieji" inkstirai yra skirtingos kilmes ir skirtingais budais salinami, kremo efektyvumu aklai nepasitikeciau.

Jei jusu oda neproblematiksa, nespuoguota, o tiesiog turite inkstiriuku riebesneje zonoje, patarciau pasidaryti veido valyma. Nerekomenduociau paciai listi prie veiduko ir bandyti juos spaudineti. Geriau tiktu enzyminis pylingas (venkite mechaninio valymo!) ir speciali kauke sutraukianti poras.

Jei namu salygomis:
stai si tiktu
Atsakyti
Gal perekomenduosit Vilniuje gera kosmetologe kuri profesionaliai daro Rose de Meer?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia*: 12 spalio 2008 - 09:13