Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(blackberry @ 2008 08 08, 12:50)
manu reiks pabandyt.bet turbut tik men gale, nes tik pries pora sav  pasidariau veido valyma. o tu kas kiek laiko daraisi?


Šiaip kas mėnesį vaikščiodavau reguliariai jau visus metus, tik vienu metu dariau rūgštinį veido valymą, tada 4 procedūrų ciklas kas 10d buvo berods. Vat tik dabar jau 2 mėn nebuvau, tai aš atostogavau, tai kosmetologė, o ir šiaip vasarą tingisi kažkaip, ypač kai oda susitvarkė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 08, 09:33)
Už tokią pačią kainą siūlyčiau pamėginti Sothy's grožio centre, kosmetika tai prabangi


Siulyciau placiau pazvelgti i toki teigini. Ir giliau pasidometi kuo gi Sothys tokia "stebuklinga".
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 09, 10:33)
Siulyciau placiau pazvelgti i toki teigini. Ir giliau pasidometi kuo gi Sothys tokia "stebuklinga".


Hm na stebuklų niekur nėra biggrin.gif
Ankstesnė mano kosmetologė naudojo Christine firmos kosmetiką (Izraelis), brangu irgi buvo, tačiau pasiskaičius apie kiekvieną sudėtinę dalį paaiškėjo, jog nemažai jų gali sukelti vėžį, kai kurios gali pakenkti jungiamiesiems audiniams, o nemaža dalis jų visai neištirta doh.gif
Apie Sothy's to pasakyti negalėčiau. Sakau, kad man ir mano sesei ši firma tinka, susitvarkė odos problemos. Gali būti, kad jums ir netiks wink.gif
Tema vadinasi "Gera kosmetologė Vilniuje", taigi ir parašiau, kokia kosmetologė yra MAN gera. Savaime suprantama, kad tam įtakos turi ir kosmetologės naudojama kosmetika, ne tik įgūdžiai, taigi ir užsiminiau apie Sothy's. Prašom nepykti wink.gif
O jei jūs turite informacijos, kodėl nevertėtų rinktis šios firmos, prašytume pasidalinti rolleyes.gif
Atsakyti
cia buvo tiesiog pastebejimas, nesu linkusi kritikuoti kolegu mirksiukas.gif . Jums tiko - valio. Truputi ne taip supratot ka norejau pasakyt - kalbejau ne apie kosmetikos KOKYBE ir dink dieve ne apie kosmetologe, kuri jums padejo, o apie kokybes ir kainos santyki mirksiukas.gif .
tas stebuklingas zodis 'marketingas'....

O jei kalbant apie geras kosmetologes, tai kadaise turejau tokia superine Onute, kuri dabar kazkur persikrauste ar isvaziavo ir dingo kaip i vandeni... Taigi ir rekomenduoti nelabai kaip iseina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 13, 18:50)
is kur istraukei, kad ultragarsinis valymas skausmingas?? blink.gif  blink.gif palyginus su visais kitais budais, tai yra svelniausias budas veidukui valyti biggrin.gif


Bet kok sveido valymas gali buti skausmingas, jei jis atliekamas neteisingai arba tuo metu veiduko valyti negalima.
Is kur zinau? Pati kosmetologe esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudenta: 09 rugpjūčio 2008 - 23:36
QUOTE(cingute @ 2008 07 14, 17:04)
Ir man, jeigu galima kosmetologes Dainos, kuri dirbs Pasilaiciuose kontaktus  4u.gif
aciu  smile.gif



o, kaip but gerai ir man tuos kontaktukus gaut 4u.gif
labai buciau dekinga bigsmile.gif
nors i az,
aciu!!
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 09, 22:14)
cia buvo tiesiog pastebejimas, nesu linkusi kritikuoti kolegu mirksiukas.gif . Jums tiko - valio. Truputi ne taip supratot ka norejau pasakyt - kalbejau ne apie kosmetikos KOKYBE ir dink dieve ne apie kosmetologe, kuri jums padejo,  o apie  kokybes ir kainos santyki mirksiukas.gif .
tas stebuklingas zodis 'marketingas'....

O jei kalbant apie geras kosmetologes, tai kadaise turejau tokia superine Onute, kuri dabar kazkur persikrauste ar isvaziavo ir dingo kaip i vandeni...  Taigi ir rekomenduoti nelabai kaip iseina verysad.gif

Įtariu žinau kur ta Onutė. Dabar ji dirba kabinete Kalvarijų gatvėj, prieš lietuviškus patiekalus, netoli Holiday Inn. Kirpykla tokia, o antram aukšte jos kabinetas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2008 08 19, 09:13)
Įtariu žinau kur ta Onutė. Dabar ji dirba kabinete Kalvarijų gatvėj, prieš lietuviškus patiekalus, netoli Holiday Inn. Kirpykla tokia, o antram aukšte jos kabinetas  4u.gif



o geras, gali buti drinks_cheers.gif .. kazka apie Kalvariju g. ir girdejau.. As pas ja eidavau, kol pati sio darbo nedirbau ir jei kam patogu - rekomenduoju. Labai maloni ir negailinti patarimu.
Atsakyti
QUOTE(gaudenta @ 2008 08 10, 01:36)
Bet kok sveido valymas gali buti skausmingas, jei jis atliekamas neteisingai arba tuo metu veiduko valyti negalima.
Is kur zinau? Pati kosmetologe esu.

`
o ka parekomenduotum baltiosiosms manu kruopytems valyti nuo veido? unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 08, 10:33)
Už tokią pačią kainą siūlyčiau pamėginti Sothy's grožio centre, valymas pas juos 90-150 Lt. Užtad kosmetika tai prabangi ir puikiai tinkanti jaunam veidukui.


prabangi kosmetika? lotuliukas.gif po 30-70 lt - tai jau prabangi lotuliukas.gif siulau pasidometi, kiek is tikruju kainuoja PRABANGI kosmetika mirksiukas.gif
deje, as turiu labai neigiama nuomone apie SOTHYS kosmetika, tiek apie veido kosmetika, tiek apie dekoratyvine schmoll.gif nieko gero ir tikrai neverta ne tu pinigu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(gaudenta @ 2008 08 10, 00:36)
Bet kok sveido valymas gali buti skausmingas, jei jis atliekamas neteisingai arba tuo metu veiduko valyti negalima.
Is kur zinau? Pati kosmetologe esu.


nepavydziu tavo klientems (jeigu ju turi), is kur cia ta nesamone, kad jeigu veido valymo metu skauda - reiskia atliekamas neteisingai? o idomu, kaip valyti giluminius veido spuogus, kad butu isvalyti ir neskaudetu, glostant? kaip valyti inkstirus, kurie yra giliai blink.gif na ir kosmetologes zinios doh.gif
Atsakyti
Glamour, tikrai nepulciau taip Gaudentos, nes ji visiskai teisi. Siuolaikine kosmetologija gali buti ir visiskai neskausminga. Ziurint apie ka konkreciai kalbama. O kad veido valymas - neskausmingas, pritariu Gaudentai. Mano klientai proceduros metu (aisku as derinu ne tik valyma, bet ir masaza, kaukes, tau uztrunka..) labai daznai tiesiog uzmiega. Cia jei daromas rugstinis valymas. Ir nei inkstiru, nei juo labiau giluminiu spuogu mechaniniu valymu niekas nebeturetu daryt: irodyta, kad bet koks spaudinejimas kenkia. Geriau per kelis kartus - bet visa veida ir ilgam, nei isspaudyt TIK spuogus paliekant randus veide ir n "besikalanciu" nauju spuogu...

Kitas atvejis yra Svajos, jos atveju gali prireikti ir adateliu pagalbos (bet cia jau kita problema)
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 09 24, 22:16)
prabangi kosmetika? lotuliukas.gif po 30-70 lt - tai jau prabangi lotuliukas.gif siulau pasidometi, kiek is tikruju kainuoja PRABANGI kosmetika mirksiukas.gif
deje, as turiu labai neigiama nuomone apie SOTHYS kosmetika, tiek apie veido kosmetika, tiek apie dekoratyvine schmoll.gif nieko gero ir tikrai neverta ne tu pinigu schmoll.gif


Na tai prašom pasidalinti savo neigiama nuomone apie sothys wink.gif Kodėl taip manot?
Niekam aš jos neperšu, tik sakau, kad MAN puikiai tinka. Pilnai tikiu, kad daug ko nežinau, taigi prašom apšviesti smile.gif Turi kokį nors žalingą poveikį, ar kaip suprasti?

Na kas dėl kainos, tai dekoratyvinės kosmetikos jų nesu naudojusi, o priemonės tai nuo 100 lt maždaug. Nesiginčyju, kad tikra prabanga gal ir nuo 1000 kainuoja (hm nors išvis vargu ar tai pinigais įvertinama), tačiau šiuo metu tikrai negaliu daugiau sau leisti ax.gif

Prašau negailėti patarimų-papeikimų, ne pinigus gi tai kainuoja... Ačiū jei atsakysit 4u.gif
Atsakyti