Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(vittie @ 2010 06 10, 09:10)
Madeiroj šalta niekada nebūna, kaip sakoma, ten amžinas pavasaris smile.gif bet degintis ir maudytis sausio mėn. būtų sudėtingiau. Oras 17-20laipsnių, vanduo apie 16. bet keliavimui po salą, vaikščiojimui levadomis, kalnais ir t.t., tai šalta neturėtų būti, jeigu tinkamai apsirengsit.
Šiaip ten daug kas skrenda sutikti Naujų metų, nes būna pasakiški fejerverkai, bet tada ir kainos didesnės. O sausio mėn., kai sumažėja turistų, viešbučių kainos nukritusios.




ačiū už atsakymą.. 4u.gif
nu pasaka..aš nesu karščių mėgėja, tai man tokia temperatūra pats tas tada..reikės pasišmirinėt kaip ir kas ten su visu organizavimusi kelionės..nors laiko dar labai daug
Atsakyti
buvau ten pries 2 savaites. Nuostabiausia sala, kuria esu aplankiusi..... wub.gif
Atsakyti
vedeja, jo, patys bilietus susiradom, issinuomavom madeiroj apartamentus, masina, beliko laukti sausio smile.gif
Atsakyti
beje, dabar Madeiroj viesbuciu krize- gyvenau 5 zvaigzduciu viesbutyje, dvivietis kambarys kainavo 40 eu/parai. Mistine kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2010 11 07, 22:18)
beje, dabar Madeiroj viesbuciu krize- gyvenau 5 zvaigzduciu viesbutyje, dvivietis kambarys kainavo 40 eu/parai. Mistine kaina smile.gif

kuris viešbutis, kokiam miestuke?
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2010 11 07, 20:46)
vedeja, jo, patys bilietus susiradom, issinuomavom madeiroj apartamentus, masina, beliko laukti sausio smile.gif


o kokiu maršrutu skrisit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2010 11 07, 22:18)
beje, dabar Madeiroj viesbuciu krize- gyvenau 5 zvaigzduciu viesbutyje, dvivietis kambarys kainavo 40 eu/parai. Mistine kaina smile.gif


tikrai, kad mistine, pries 2 metus mes 4* mokejom apie 70 Eur/nakciai.
Atsakyti
marsrutas: varsuva-lisabona tiesioginis, tada lisabona-funchal, o atgal is lisabonos per frankfurta i varsuva.
o del viesbuciu kainos tai jo atpige, bet 5 zvagzduciu tai nelabai tikeciau kad 40 eur, nebent last minute buvo, arba be maisto ir pan... nes dabar kiek domejausi tai sausiui nuo 35 iki 60 eur kainos
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2010 11 08, 10:01)
marsrutas: varsuva-lisabona tiesioginis, tada lisabona-funchal, o atgal is lisabonos per frankfurta i varsuva.
o del viesbuciu kainos tai jo atpige, bet 5 zvagzduciu tai nelabai tikeciau kad 40 eur, nebent last minute buvo, arba be maisto ir pan... nes dabar kiek domejausi tai sausiui nuo 35 iki 60 eur kainos


velnias..ir aš siaubingai noriu į madeirą. Bet mano pažįstamas prigasdino, kad žiemą ten vėsoka, aukštyn į kalnus - ir minusas bus..tai ir dvejoju, ką čia daryt.. g.gif
vistik norėčiau su rankiniu bagažu prasmukti, kad nereiktų tuntos rūbų imtis..
Atsakyti
tas marsrutas kur mes pirkom, tai visi su bagazu. galima per londona bandyt skristi be bagazo, bet oro uostus reikes keisti arba tunoti stansted'e apie 10 val...
Atsakyti
bet i Madeira galima skristi is Varsuvos tiesiogiai 4u.gif
Atsakyti
i prieki taip ir skrendam, bet atgal nesigauna smile.gif
Atsakyti